Mistlamp 19-5785-10-21 TYC

5 5/5 (1 review)

Productnummer: 1157563 Fabrikantcode: 19-5785-10-21 EAN: 8717475076004

€ 73,69

€  53,49

Incl. BTW
-27%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord
winny

Wist je dat?
Rechts = passagierskant
Links = bestuurderskant
Contoleer wel even zelf op uitvoering zoals lamp type en faceliftversie, dit valt niet onder pas garantie voertuig (kenteken) selectie.

x
Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Reviews 1
  • Omschrijving

    Specificaties
    InbouwplaatsAan beide zijden
    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet gloeilamp
    VersieCZ Certified
    LamptypeH11
    RegistratietypeE-Type gecontroleerd
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BSG BSG 70-815-005
    BSG BSG 30-815-004
    BSG BSG 30-815-003
    PRASCO CI4244433
    PRASCO CI4264433
    PRASCO CI5224433
    PRASCO CI7174433
    PRASCO DS8144413
    PRASCO DS8144414
    PRASCO FD3424433
    PRASCO FD4264433
    PRASCO OP0854433
    PRASCO PG0614433
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    PRASCO PG3204433
    PRASCO PG4224433
    PRASCO RN0344433
    PRASCO RN0854433
    PRASCO RN3064433
    PRASCO RN4204413
    PRASCO RN4224433
    PRASCO RN9184433
    PRASCO SZ0564433
    VALEO 088358
    VALEO 088013
    VALEO 043352
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    C1
    C1 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.09 - 1.0 - 998ccm, 68pk, 50KW - CFA (384F), CFB (1KR)
    C1 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.09 - 1.4 HDi - 1398ccm, 54pk, 40KW - 8HT (DV4TD)
    C4 Coupé
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2011.07 - 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2011.07 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2011.07 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4)
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2011.07 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C4 Coupé (LA_) | 2008.07-2011.07 - 1.6 THP 150 - 1598ccm, 150pk, 110KW - 5FX (EP6DT)
    C4 Coupé (LA_) | 2008.07-2011.07 - 1.6 VTi 120 - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FW (EP6)
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2007.07 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - RFN (EW10J4)
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2010.12 - 2.0 16V - 1997ccm, 177pk, 130KW - RFK (EW10J4S)
    C4 Coupé (LA_) | 2004.11-2010.12 - 2.0 HDi - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    C4 Coupé (LA_) | 2008.07-2011.07 - 2.0 HDi - 1997ccm, 140pk, 103KW - RHF (DW10BTED4)
    C4 GRAND PICASSO I
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2008.07-2010.12 - 1.6 16V - 1598ccm, 140pk, 103KW - 5FT (EP6DT)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2008.10-2013.08 - 1.6 16V - 1598ccm, 150pk, 110KW - 5FX (EP6DT)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2006.10-2011.06 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2010.09-2013.08 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2010.09-2013.08 - 1.6 THP 155 - 1598ccm, 156pk, 115KW - 5FV (EP6CDT)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2008.07-2013.08 - 1.6 VTi 120 - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FW (EP6)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2006.10-2010.12 - 1.8 i 16V - 1749ccm, 125pk, 92KW - 6FY (EW7A)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2006.10-2013.12 - 2.0 HDi 138 - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4), RHJ (DW10BTED4)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2009.07-2013.08 - 2.0 HDi 150 - 1997ccm, 150pk, 110KW - RHE (DW10CTED4)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2010.09-2013.08 - 2.0 HDi 165 - 1997ccm, 163pk, 120KW - RHH (DW10CTED4)
    C4 GRAND PICASSO I (UA_) | 2006.10-2013.08 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    C4 I
    C4 I (LC_) | 2004.11-2011.07 - 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2011.07 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    C4 I (LC_) | 2007.09-2008.07 - 1.6 16V Bio-Flex - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2011.07 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2011.07 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C4 I (LC_) | 2008.07-2011.07 - 1.6 THP 140 - 1598ccm, 140pk, 103KW - 5FT (EP6DT)
    C4 I (LC_) | 2008.07-2011.07 - 1.6 THP 150 - 1598ccm, 150pk, 110KW - 5FX (EP6DT)
    C4 I (LC_) | 2008.07-2011.07 - 1.6 VTi 120 - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FW (EP6)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2008.07 - 2.0 16V - 1997ccm, 177pk, 130KW - RFK (EW10J4S)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2007.07 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - RFN (EW10J4)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2011.07 - 2.0 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    C4 I (LC_) | 2004.11-2011.07 - 2.0 HDi - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    C4 I (LC_) | 2008.07-2011.07 - 2.0 HDi - 1997ccm, 140pk, 103KW - RHF (DW10BTED4)
    C4 I Sedan
    C4 I Sedan | 2006.07-2011.07 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C4 PICASSO I MPV
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2008.07-2013.08 - 1.6 16V - 1598ccm, 150pk, 110KW - 5FX (EP6DT)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2007.02-2013.08 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2008.07-2013.08 - 1.6 THP 140 - 1598ccm, 140pk, 103KW - 5FT (EP6DT)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2008.07-2013.08 - 1.6 VTi 120 - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FW (EP6)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2007.02-2011.12 - 1.8 i 16V - 1749ccm, 125pk, 92KW - 6FY (EW7A)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2006.10-2013.08 - 2.0 HDi 138 - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4), RHJ (DW10BTED4)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2009.07-2013.08 - 2.0 HDi 150 - 1997ccm, 150pk, 110KW - RHE (DW10CTED4)
    C4 PICASSO I MPV (UD_) | 2007.09-2013.08 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    C5 II
    C5 II (RC_) | 2004.09-heden - 1.6 HDi (RC8HZB) - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C5 II (RC_) | 2005.09-heden - 1.8 16V - 1749ccm, 125pk, 92KW - 6FY (EW7A)
    C5 II (RC_) | 2004.09-2005.08 - 1.8 16V (RC6FZB) - 1749ccm, 116pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    C5 II (RC_) | 2004.09-heden - 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    C5 II (RC_) | 2004.09-heden - 2.0 HDi (RCRHRH) - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    C5 II (RC_) | 2006.04-heden - 2.2 HDi - 2179ccm, 170pk, 125KW - 4HT (DW12BTED4)
    C5 II (RC_) | 2004.09-heden - 2.2 HDi (RC4HXE) - 2179ccm, 133pk, 98KW - 4HX (DW12TED4)
    C5 II (RC_) | 2004.09-heden - 3.0 V6 (RCXFUF) - 2946ccm, 207pk, 152KW - XFX (ES9J4S), XFU (ES9A)
    C5 II Break
    C5 II Break (RE_) | 2004.09-heden - 1.6 HDi (RE8HZB) - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    C5 II Break (RE_) | 2005.09-heden - 1.8 16V - 1749ccm, 125pk, 92KW - 6FY (EW7A)
    C5 II Break (RE_) | 2004.09-heden - 1.8 16V (RE6FZB) - 1749ccm, 116pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    C5 II Break (RE_) | 2004.09-heden - 2.0 16V (RERFJB, RERFJC) - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    C5 II Break (RE_) | 2004.09-heden - 2.0 HDi (RERHRH) - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    C5 II Break (RE_) | 2006.04-heden - 2.2 HDi - 2179ccm, 170pk, 125KW - 4HT (DW12BTED4)
    C5 II Break (RE_) | 2004.09-heden - 2.2 HDi (RE4HXE) - 2179ccm, 133pk, 98KW - 4HX (DW12TED4)
    C5 II Break (RE_) | 2004.09-heden - 3.0 V6 (REXFUF) - 2946ccm, 207pk, 152KW - XFU (ES9A)
    C6
    C6 (TD_) | 2006.06-2012.12 - 2.2 HDi - 2179ccm, 170pk, 125KW - 4HT (DW12BTED4)
    C6 (TD_) | 2005.09-2011.12 - 2.7 HDi - 2720ccm, 204pk, 150KW - UHZ (DT17TED4)
    C6 (TD_) | 2005.09-2012.12 - 3.0 V6 - 2946ccm, 211pk, 155KW - XFX (ES9J4S), XFV (ES9A)
    C-CROSSER
    C-CROSSER (VU_, VV_) | 2007.02-heden - 2.2 HDi - 2179ccm, 156pk, 115KW - 4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)
    C-CROSSER (VU_, VV_) | 2008.08-heden - 2.4 16V - 2360ccm, 170pk, 125KW - SFZ (4B12 MMC)
    XSARA PICASSO
    XSARA PICASSO (N68) | 1999.12-2010.12 - 1.6 - 1587ccm, 95pk, 70KW - NFV (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 2002.06-2005.08 - 1.6 - 1587ccm, 91pk, 67KW - NFZ (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 2005.09-2011.12 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    XSARA PICASSO (N68) | 2001.04-2004.10 - 1.6 Chrono - 1587ccm, 101pk, 74KW - NFV (TU5JP)
    XSARA PICASSO (N68) | 2004.05-2011.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    XSARA PICASSO (N68) | 2005.09-2011.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4)
    XSARA PICASSO (N68) | 2000.02-2005.08 - 1.8 16V - 1749ccm, 115pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    XSARA PICASSO (N68) | 2003.01-2012.06 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - RFN (EW10J4)
    XSARA PICASSO (N68) | 1999.12-2011.12 - 2.0 HDi - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    DACIA
    DUSTER
    DUSTER (HS_) | 2010.04-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830, K9K 796
    DUSTER (HS_) | 2010.06-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 107pk, 79KW - K9K 896
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 892, K9K 612
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 894
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 898, K9K 856, K9K 858
    DUSTER (HS_) | 2010.04-2018.01 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696
    DUSTER (HS_) | 2010.06-2018.01 - 1.6 16V 4x4 - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 606
    DUSTER (HS_) | 2010.08-2018.01 - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 696
    DUSTER (HS_) | 2011.04-2018.01 - 1.6 16V LPG - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 616, K4M 642
    LOGAN
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN (LS_) | 2006.02-2012.12 - 1.4 MPI LPG (LS0C) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710, K7J 714
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (LS04) - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN (LS_) | 2010.05-2012.12 - 1.5 dCi (LS04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN (LS_) | 2005.09-heden - 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 790
    LOGAN (LS_) | 2006.01-2012.12 - 1.5 dCi (LS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN (LS_) | 2007.09-2011.12 - 1.5 dCi (LS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697, K4M 694, K4M 698
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 718
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN EXPRESS
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.5 dCi (FS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.5 dCi (FS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN MCV
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-2013.06 - 1.5 dCi (KS04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (KS04) - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.5 dCi (KS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.09-2012.12 - 1.5 dCi (KS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697
    LOGAN MCV (KS_) | 2009.11-heden - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690
    LOGAN MCV (KS_) | 2008.11-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN Pick-up
    LOGAN Pick-up (US_) | 2009.01-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.5 dCi (US0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.5 dCi (US0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    SANDERO
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.2 16V LPG - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    SANDERO | 2008.06-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    SANDERO | 2009.01-heden - 1.4 MPI LPG - 1390ccm, 72pk, 53KW - K7J 714
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    SANDERO | 2008.06-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    SANDERO | 2011.07-heden - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 694
    SANDERO | 2011.01-heden - 1.6 16V Bifuel - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 694
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    SOLENZA
    SOLENZA (B41_) | 2003.02-2005.10 - 1.4 (B41A, B41B, B41C) - 1390ccm, 75pk, 55KW - E7J 262
    SOLENZA (B41_) | 2003.02-heden - 1.9 D (B41E, B41F, B41G) - 1870ccm, 63pk, 46KW - F8Q 636
    FIAT
    SEDICI
    SEDICI (189_) | 2006.06-2014.10 - 1.6 16V - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    SEDICI (189_) | 2006.06-2014.10 - 1.6 16V - 1586ccm, 120pk, 88KW - M16A
    SEDICI (189_) | 2006.06-2014.10 - 1.6 16V 4x4 - 1586ccm, 120pk, 88KW - M16A
    SEDICI (189_) | 2006.06-2014.10 - 1.6 16V 4x4 - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    SEDICI (189_) | 2006.06-2014.10 - 2.0 D Multijet - 1956ccm, 135pk, 99KW - D20AA
    SEDICI (189_) | 2006.06-2014.10 - 2.0 D Multijet 4x4 - 1956ccm, 135pk, 99KW - D20AA
    FORD
    C-MAX II
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2DA, M2DC
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, M1DD
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQDA, JQDB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 182pk, 134KW - JTDA, JTDB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2011.02-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.02-heden - 1.6 LPG - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.02-heden - 1.6 LPG - 1596ccm, 117pk, 86KW - MUDA, MUDD
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNDA, PNDD
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 105pk, 77KW - IQDA, IQDB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 85pk, 63KW - XTDA, XTDB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.02-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.04-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDB
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2011.02-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - TYDA
    C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2011.02-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - UKDB
    C-MAX II Van
    C-MAX II Van | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, B7DA, M1DD
    FIESTA V
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2002.05-2008.06 - 1.25 16V - 1242ccm, 75pk, 55KW - FUJA, FUJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2003.03-2008.06 - 1.25 16V - 1242ccm, 70pk, 51KW - M7JA, M7JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - BAJA
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.3 - 1299ccm, 69pk, 51KW - A9JA, A9JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.4 16V - 1388ccm, 80pk, 59KW - FXJA, FXJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JA, F6JB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYJA, FYJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2004.11-2008.06 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHJA, HHJB
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2005.03-2008.06 - ST150 - 1999ccm, 150pk, 110KW - N4JB
    FIESTA V Van
    FIESTA V Van | 2003.10-2010.12 - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JA, F6JB
    FIESTA VI
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2012.10-heden - 1.0 - 998ccm, 80pk, 59KW - P4JA, P4JB, P4JC, P4JD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2013.01-heden - 1.0 - 998ccm, 65pk, 48KW - XMJA, XMJB, XMJC, XMJD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2012.09-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1JE, M1JH
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2013.01-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - SFJA, SFJB, SFJC, SFJD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2014.05-heden - 1.0 Sport - 998ccm, 140pk, 103KW - YYJA, YYJB
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2008.06-heden - 1.25 - 1242ccm, 60pk, 44KW - STJB, STJA, STJC, STJD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2008.06-heden - 1.25 - 1242ccm, 82pk, 60KW - SNJA, SNJB, SNJC, SNJD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2008.10-heden - 1.4 - 1388ccm, 97pk, 71KW - SPJA, SPJC, RTJA, RTJB, SPJE
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2009.01-heden - 1.4 LPG - 1388ccm, 92pk, 68KW - RTJA, RTJB, RTJD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2009.01-heden - 1.4 LPG - 1388ccm, 97pk, 71KW - SPJA, SPJC, RTJA, RTJB, SPJE, RTJD
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2009.01-heden - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JD, F6JB
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2010.07-heden - 1.4 TDCi - 1399ccm, 70pk, 51KW - F6JD, KVJA
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2012.09-heden - 1.5 TDCi - 1499ccm, 75pk, 55KW - UGJC, XUJA, XUJB
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2015.05-heden - 1.5 TDCi - 1499ccm, 95pk, 70KW - XVJC, XVJB
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2008.06-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - HHJF, UBJA
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2008.06-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHJC, HHJD, HHJE
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2010.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3JA, TZJA, TZJB
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2008.06-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 120pk, 88KW - HXJA, HXJB, HXJE, RVJA
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2010.12-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 134pk, 99KW - U5JA
    FIESTA VI (CB1, CCN) | 2012.09-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 105pk, 77KW - IQJA, IQJC, IQJE
    FIESTA VI Van
    FIESTA VI Van | 2009.01-heden - 1.25 - 1242ccm, 82pk, 60KW - SNJA, SNJB, SNJC, SNJD
    FIESTA VI Van | 2009.01-heden - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JD, F6JB
    FIESTA VI Van | 2010.07-heden - 1.4 TDCi - 1399ccm, 70pk, 51KW - F6JD, KVJA
    FIESTA VI Van | 2009.01-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHJC, HHJD, HHJE
    FIESTA VI Van | 2010.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3JA, TZJA, TZJB
    FOCUS II
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - ASDA, ASDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 100pk, 74KW - G8DC, MTDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2005.01-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 Ti - 1596ccm, 115pk, 85KW - HXDA, HXDB, SIDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2006.01-2012.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2005.01-2012.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2008.02-2011.07 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2005.10-2012.09 - 2.5 ST - 2522ccm, 225pk, 166KW - HYDA
    FOCUS II Sedan
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - ASDA, ASDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 100pk, 74KW - G8DC, MTDA
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2006.06-2011.07 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2011.07 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2008.02-2011.07 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS II Turnier
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - ASDA, ASDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2011.07 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2006.01-2012.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2008.02-2011.07 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS III
    FOCUS III | 2012.02-2017.12 - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, M1DD, M1DC
    FOCUS III | 2012.02-2017.12 - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2DA, SFDA, M2DB, M2DC, SFDB
    FOCUS III | 2010.07-2014.06 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQDA, JQDB, YUDA
    FOCUS III | 2010.07-2014.06 - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 182pk, 134KW - JTDA, JTDB
    FOCUS III | 2010.07-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    FOCUS III | 2013.07-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 150pk, 110KW - YUDA
    FOCUS III | 2012.02-heden - 1.6 LPG - 1596ccm, 117pk, 86KW - MUDA
    FOCUS III | 2012.02-heden - 1.6 LPG - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    FOCUS III | 2010.07-2017.12 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    FOCUS III | 2010.07-2017.12 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FOCUS III | 2012.05-heden - 1.6 TDCi ECOnetic - 1560ccm, 105pk, 77KW - NGDA, NGDB
    FOCUS III | 2010.07-2018.05 - 1.6 Ti - 1596ccm, 105pk, 77KW - IQDA, IQDB, IQDC
    FOCUS III | 2010.07-2017.12 - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNDA, PNDD
    FOCUS III | 2011.08-2017.12 - 1.6 Ti - 1596ccm, 85pk, 63KW - XTDA, XTDB
    FOCUS III | 2013.10-heden - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - XQDA
    FOCUS III | 2012.07-2017.12 - 2.0 ST - 1999ccm, 250pk, 184KW - R9DA, R9DB, R9DC, R9DD
    FOCUS III | 2010.07-2014.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - UKDB
    FOCUS III | 2010.07-2014.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - TYDA
    FOCUS III | 2010.07-2014.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDB
    FOCUS III | 2010.07-2014.06 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDB
    FOCUS III | 2011.08-heden - 2.0 Ti-GDi - 1999ccm, 170pk, 125KW - MGDA
    FOCUS III | 2013.07-2017.12 - Electric - ccm, 145pk, 107KW - KDDA
    FOCUS III Sedan
    FOCUS III Sedan | 2012.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2DA, SFDA, M2DB, M2DC, SFDB
    FOCUS III Sedan | 2012.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, M1DD, M1DC
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQDA, JQDB, YUDA
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 182pk, 134KW - JTDA, JTDB
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    FOCUS III Sedan | 2013.07-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 150pk, 110KW - YUDA
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 105pk, 77KW - IQDA, IQDB, IQDC
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNDA, PNDD
    FOCUS III Sedan | 2011.08-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 85pk, 63KW - XTDA, XTDB
    FOCUS III Sedan | 2013.10-heden - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - XQDA
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - UKDB
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - TYDA
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDB
    FOCUS III Sedan | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDB
    FOCUS III Turnier
    FOCUS III Turnier | 2012.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, M1DD, M1DC
    FOCUS III Turnier | 2012.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2DA, SFDA, M2DB, M2DC, SFDB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQDA, JQDB, YUDA
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 182pk, 134KW - JTDA, JTDB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    FOCUS III Turnier | 2013.07-heden - 1.6 Flexifuel - 1596ccm, 150pk, 110KW - YUDA
    FOCUS III Turnier | 2012.02-heden - 1.6 LPG - 1596ccm, 117pk, 86KW - MUDA
    FOCUS III Turnier | 2012.02-heden - 1.6 LPG - 1596ccm, 120pk, 88KW - MUDA, MUDD
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    FOCUS III Turnier | 2012.05-heden - 1.6 TDCi ECOnetic - 1560ccm, 105pk, 77KW - NGDA, NGDB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 105pk, 77KW - IQDB, IQDC
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNDA, PNDD
    FOCUS III Turnier | 2011.08-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 85pk, 63KW - XTDA, XTDB
    FOCUS III Turnier | 2013.10-heden - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - XQDA
    FOCUS III Turnier | 2012.07-heden - 2.0 ST - 1999ccm, 250pk, 184KW - R9DA, R9DB, R9DC, R9DD
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - UKDB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - TYDA
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDB
    FOCUS III Turnier | 2010.07-heden - 2.0 Ti-GDi - 1999ccm, 170pk, 125KW - MGDA
    FUSION
    FUSION (JU_) | 2004.08-2012.12 - 1.25 - 1242ccm, 75pk, 55KW - FUJA, FUJB
    FUSION (JU_) | 2002.08-2012.12 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - FXJA, FXJB, FXJC
    FUSION (JU_) | 2010.01-2012.12 - 1.4 LPG - 1388ccm, 80pk, 59KW - UTJA
    FUSION (JU_) | 2002.08-2012.12 - 1.4 TDCi - 1399ccm, 68pk, 50KW - F6JA, F6JB
    FUSION (JU_) | 2002.08-2009.11 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYJA, FYJB, FYJC
    FUSION (JU_) | 2004.11-2012.12 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHJA, HHJB
    GRAND C-MAX
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, B7DA, M1DD
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2DA, B3DA, M2DC
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQDA, JQDB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 182pk, 134KW - JTDA, JTDB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3DA, T3DB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1DA, T1DB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 105pk, 77KW - IQDA, IQDB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 1.6 Ti - 1596ccm, 125pk, 92KW - PNDA, PNDD
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2010.12-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 163pk, 120KW - TXDB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2011.02-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 115pk, 85KW - TYDA
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2011.02-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 140pk, 103KW - UFDB
    GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 2011.02-heden - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - UKDB
    GRAND C-MAX Van
    GRAND C-MAX Van | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2DA, B3DA, M2DC
    GRAND C-MAX Van | 2012.10-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 125pk, 92KW - M1DA, B7DA, M1DD
    TOURNEO CONNECT
    TOURNEO CONNECT | 2002.06-2013.12 - 1.8 16V - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYPA, EYPC, EYPD, EYPB
    TOURNEO CONNECT | 2002.06-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 90pk, 66KW - HCPA, HCPB, P9PA, P9PB, P9PC, P9PD, R3PA, RWPE, RWPF, HCPC, HCPD
    TOURNEO CONNECT | 2006.08-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 110pk, 81KW - RWPA, RWPC, RWPD, RWPB
    TOURNEO CONNECT | 2002.06-2013.12 - 1.8 TDCi /TDDi /DI - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHPA, P7PA, P7PB, R2PA
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.11-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2GA, M2GB, B3GA
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.11-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQGA
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1GA
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - TZGA, TZGB
    TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 MPV | 2013.09-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - UBGA
    TOURNEO COURIER B460 MPV
    TOURNEO COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - SFCA, SFCB, SFCC, SFCD, SFCE, SFCF
    TOURNEO COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.5 TDCi - 1499ccm, 75pk, 55KW - UGCA, UGCB, XUCC, XUCD, XWCA, XWCB, XUCE
    TOURNEO COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3CA, T3CB, T3CC
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLF6, YLFS, BJFA, BJFB, YLFA, YLFB
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMF6, YMFS, BKFA, BKFB, YMFA, YMFB
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNF6, YNFS, BLFA, BLFB, YNFA, YNFB
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRF4, DRFF, DRFG
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYF4, CYFF
    TOURNEO CUSTOM V362 Bus (F3) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVFF
    TRANSIT Bestelwagen
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1991.09-1994.06 - 2.0 - 1993ccm, 90pk, 66KW - NBA
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1991.09-1994.06 - 2.0 i (EAL, EAS) - 1994ccm, 98pk, 72KW - NCA
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1991.05-1994.06 - 2.5 DI (EAL, EAS) - 2496ccm, 70pk, 51KW - 4BC, 4CC, 4FA
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1992.10-1994.06 - 2.5 DI (EAL, EAS) - 2496ccm, 85pk, 63KW - 4GA
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1991.05-1994.06 - 2.5 DI (EAS, EAL) - 2496ccm, 80pk, 59KW - 4DA
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1991.05-1994.06 - 2.5 TD (EAS, EAL) - 2496ccm, 101pk, 74KW - 4EA
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 85pk, 63KW - P8FA, P8FB
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 110pk, 81KW - QVFA
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 130pk, 96KW - QWFA
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2007.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 140pk, 103KW - PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2008.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 115pk, 85KW - SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYFA, CYFB, CYFC, CYFD
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYRB, CYRC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.09-2014.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYRA
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVRA, CVRB, CVRC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRRA, DRRB, DRRC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 136pk, 100KW - USRA, USRB
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V CNG RWD - 2261ccm, 136pk, 100KW - GZFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V LPG RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFA, GZFB, GZFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.11-2014.08 - 2.4 TDCi 4x4 - 2402ccm, 140pk, 103KW - H9FB
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi RWD - 2402ccm, 115pk, 85KW - JXFA, JXFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi RWD - 2402ccm, 140pk, 103KW - H9FD, H9FB
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi RWD - 2402ccm, 100pk, 74KW - PHFA, PHFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2007.09-2014.08 - 3.2 TDCi RWD - 3199ccm, 200pk, 147KW - SAFA, SAFB
    TRANSIT Bus
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1994.08-2000.03 - 2.0 (EBL, EBS, ECL, EDS, EDL, EGL, ESS, ESL, EUS) - 1998ccm, 114pk, 84KW - NSF, NSG, NSH
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1994.06-2000.03 - 2.0 CNG - 1998ccm, 114pk, 84KW - NSH
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1994.07-2000.03 - 2.5 DI (EBL, ECL, EDS, EDL) - 2496ccm, 76pk, 56KW - 4HB, 4HC
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1997.08-2000.03 - 2.5 DI (EBL, EDL, EDS, ESL, ESS) - 2496ccm, 116pk, 85KW - 4ED
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1994.08-2000.03 - 2.5 DI (EBL, EDS, ESL, ESS, EUS) - 2496ccm, 69pk, 51KW - 4FA, 4FB, 4FC, 4FD
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1994.08-2000.06 - 2.5 TD (EB_, ED_, ES_) - 2496ccm, 75pk, 55KW - 4HA, 4HD
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1995.01-2000.03 - 2.5 TD (EBL, EDL, EDS, EGL, ESL, ESS, EUS) - 2496ccm, 85pk, 63KW - 4GA, 4GB, 4GC, 4GD, 4GE, 4GF
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1994.07-2000.03 - 2.5 TD (ECL, EDL, EDS, ESL, ESS, EUS) - 2496ccm, 100pk, 74KW - 4EB, 4EC
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 85pk, 63KW - P8FA, P8FB
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 110pk, 81KW - QVFA
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 130pk, 96KW - QWFA
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2007.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 140pk, 103KW - PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2008.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 115pk, 85KW - SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYFA, CYFB, CYFC, CYFD
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2011.09-2014.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYRA
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2011.09-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 135pk, 100KW - USRA, USRB
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRRA, DRRB, DRRC
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi - 2402ccm, 100pk, 74KW - PHFA, PHFC
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi - 2402ccm, 115pk, 85KW - JXFA, JXFC
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi - 2402ccm, 140pk, 103KW - H9FD
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2006.11-2014.08 - 2.4 TDCi 4x4 - 2402ccm, 140pk, 103KW - H9FB
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2008.02-2014.08 - 3.2 TDCi - 3199ccm, 200pk, 147KW - SAFA, SAFB
    TRANSIT CONNECT
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 16V - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYPA, EYPC, EYPD
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 16V LPG - 1796ccm, 116pk, 85KW - EYPA, EYPC, EYPD
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 Di - 1753ccm, 75pk, 55KW - BHPA, P7PA, P7PB, R2PA
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2002.06-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 90pk, 66KW - HCPA, HCPB, P9PA, P9PB, P9PC, P9PD, R3PA, RWPE, RWPF, HCPC, HCPD
    TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 2006.08-2013.12 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 110pk, 81KW - RWPA, RWPC, RWPD, RWPB
    TRANSIT CONNECT MPV
    TRANSIT CONNECT MPV | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - UBGA
    TRANSIT CONNECT MPV | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - TZGA, TZGB
    TRANSIT CONNECT MPV | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1GA
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - M2GA, M2GB, B3GA
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.11-heden - 1.6 EcoBoost - 1596ccm, 150pk, 110KW - JQGA
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 115pk, 85KW - T1GA
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - TZGA, TZGB
    TRANSIT CONNECT V408 Hatchback/limousine | 2013.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 75pk, 55KW - UBGA
    TRANSIT COURIER B460 Hatchback/limousine
    TRANSIT COURIER B460 Hatchback/limousine | 2014.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - SFCA, SFCB, SFCC, SFCD, SFCE, SFCF
    TRANSIT COURIER B460 Hatchback/limousine | 2014.02-heden - 1.5 TDCi - 1499ccm, 75pk, 55KW - UGCA, UGCB, XUCC, XUCD, XWCA, XWCB, XUCE
    TRANSIT COURIER B460 Hatchback/limousine | 2014.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3CA, T3CB, T3CC
    TRANSIT COURIER B460 MPV
    TRANSIT COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.0 EcoBoost - 998ccm, 100pk, 74KW - SFCA, SFCB, SFCC, SFCD, SFCE, SFCF
    TRANSIT COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.5 TDCi - 1499ccm, 75pk, 55KW - UGCA, UGCB, XUCC, XUCD, XWCA, XWCB, XUCE
    TRANSIT COURIER B460 MPV | 2014.02-heden - 1.6 TDCi - 1560ccm, 95pk, 70KW - T3CA, T3CB, T3CC
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen (FY, FZ) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLF6, YLFS, BJFA, BJFB, YLFA, YLFB
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen (FY, FZ) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMF6, YMFS, BKFA, BKFB, YMFA, YMFB
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen (FY, FZ) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNF6, YNFS, BLFA, BLFB, YNFA, YNFB
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen (FY, FZ) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRF4, DRFF, DRFG
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen (FY, FZ) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYF4, CYFF
    TRANSIT CUSTOM V362 Bestelwagen (FY, FZ) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVFF
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLF6, YLFS, BJFA, BJFB, YLFA, YLFB
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMF6, YMFS, BKFA, BKFB, YMFA, YMFB
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3) | 2015.12-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNF6, YNFS, BLFA, BLFB, YNFA, YNFB
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRF4, DRFF, DRFG
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYF4, CYFF
    TRANSIT CUSTOM V362 Bus (F3) | 2012.04-2015.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVFF
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 110pk, 81KW - QVFA
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 85pk, 63KW - P8FA, P8FB
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 130pk, 96KW - QWFA
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2007.10-2011.09 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 140pk, 103KW - PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2008.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 115pk, 85KW - SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYFA, CYFB, CYFC, CYFD
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRFA, DRFB, DRFC, DRFD, DRFE
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYRB, CYRC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVRA, CVRB, CVRC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRRA, DRRB, DRRC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2011.10-2014.08 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYRA
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V CNG RWD - 2261ccm, 136pk, 100KW - GZFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V LPG RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFA, GZFB, GZFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.11-2014.08 - 2.4 TDCi 4x4 - 2402ccm, 140pk, 103KW - H9FB
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi RWD - 2402ccm, 100pk, 74KW - PHFA, PHFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi RWD - 2402ccm, 115pk, 85KW - JXFA, JXFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.4 TDCi RWD - 2402ccm, 140pk, 103KW - H9FD, H9FB
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _, FF_ _) | 2007.09-2014.08 - 3.2 TDCi RWD - 3199ccm, 200pk, 147KW - SAFA, SAFB
    TRANSIT TOURNEO Bus
    TRANSIT TOURNEO Bus | 2011.10-2014.08 - 2.2 - 2198ccm, 125pk, 92KW - CYFA, CYFB, CYFC, CYFD
    TRANSIT TOURNEO Bus | 2006.07-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 110pk, 81KW - QVFA
    TRANSIT TOURNEO Bus | 2006.07-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 131pk, 96KW - QWFA
    TRANSIT TOURNEO Bus | 2007.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 140pk, 103KW - PGFA, PGFB, UHFA, UHFB, UHFC
    TRANSIT TOURNEO Bus | 2008.10-2014.08 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 115pk, 85KW - SRFA, SRFB, SRFC, SRFD, SRFE
    TRANSIT V363 Bestelwagen
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMF6, YMFS, BKFA, BKFB, YMFA, YMFB
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLF6, YLFS, BJFA, BJFB, YLFA, YLFB
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNF6, YNFS, BLFA, BLFB, YNFA, YNFB
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue RWD - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLR6, BJRA, YLRA
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue RWD - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMR6, YMHA, BKRA
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue RWD - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNR6, BLHA, BLRA
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVF5
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRFF, DRFG, DRF5
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CY14, CYF5, CYFG, USF6
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92KW - CY24, CYR5
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2015.08-2018.12 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 155pk, 114KW - CV24, CVR5
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114KW - CV24, CVR5, UYR6
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92KW - USR6, CYR5
    TRANSIT V363 Bestelwagen (FCD, FDD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRR5
    TRANSIT V363 Bus
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLF6, YLFS, BJFA, BJFB, YLFA, YLFB
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMF6, YMFS, BKFA, BKFB, YMFA, YMFB
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNF6, YNFS, BLFA, BLFB, YNFA, YNFB
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRFF, DRFG, DRF5
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CY14, CYF5, CYFG, USF6
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2014.12-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVF5
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92KW - CY24, CYR5
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRR5
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92KW - USR6, CYR5
    TRANSIT V363 Bus (FAD, FBD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114KW - CV24, CVR5, UYR6
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLF6, YLFS, BJFA, BJFB, YLFA, YLFB
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMF6, YMFS, BKFA, BKFB, YMFA, YMFB
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNF6, YNFS, BLFA, BLFB, YNFA, YNFB
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue RWD - 1995ccm, 105pk, 77KW - YLR6, BJRA, YLRA
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue RWD - 1995ccm, 130pk, 96KW - YMR6, YMHA, BKRA
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2016.03-heden - 2.0 EcoBlue RWD - 1995ccm, 170pk, 125KW - YNR6, BLHA, BLRA
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRFF, DRFG, DRF5
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - CY14, CYF5, CYFG, USF6
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi - 2198ccm, 155pk, 114KW - CVF5
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 155pk, 114KW - CV24, CVR5
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92KW - CY24, CYR5
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 155pk, 114KW - CV24, CVR5, UYR6
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 125pk, 92KW - USR6, CYR5
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 100pk, 74KW - DRR5
    TRANSIT V363 Open laadbak/ Chassis (FED, FFD) | 2013.08-2018.12 - 2.2 TDCi RWD - 2198ccm, 135pk, 99KW - UHR5
    JAGUAR
    S-TYPE II
    S-TYPE II (X200) | 2002.04-2007.10 - 2.5 V6 - 2497ccm, 200pk, 147KW - AJ25, JB (AJ-V6)
    S-TYPE II (X200) | 2004.06-2007.10 - 2.7 D - 2720ccm, 207pk, 152KW - AJD
    S-TYPE II (X200) | 1999.01-2007.10 - 3.0 V6 - 2967ccm, 238pk, 175KW - AJ-V6, FB
    S-TYPE II (X200) | 2002.04-2007.10 - 4.2 V8 - 4196ccm, 298pk, 219KW - AJ8FT
    S-TYPE II (X200) | 2002.04-2007.10 - R 4,2 V8 - 4196ccm, 396pk, 291KW - AJ8FT
    X-TYPE I
    X-TYPE I (X400) | 2003.07-2009.11 - 2.0 D - 1998ccm, 130pk, 96KW - FMBA, FMBB
    X-TYPE I (X400) | 2002.03-2009.11 - 2.1 V6 - 2099ccm, 156pk, 115KW - YB (AJ-V6)
    X-TYPE I (X400) | 2005.10-2009.11 - 2.2 D - 2198ccm, 155pk, 114KW - QJBA
    X-TYPE I (X400) | 2007.01-2009.11 - 2.2 D - 2198ccm, 146pk, 107KW - QJBA
    X-TYPE I (X400) | 2001.06-2009.11 - 2.5 V6 Vierwielaandrijving - 2495ccm, 196pk, 144KW - XB (AJ-V6)
    X-TYPE I (X400) | 2001.06-2008.12 - 3.0 V6 Vierwielaandrijving - 2967ccm, 230pk, 169KW - AJ-V6
    MAZDA
    MPV II
    MPV II (LW) | 1999.09-2000.08 - 2.0 - 1991ccm, 122pk, 90KW - FS-DS
    MPV II (LW) | 2000.08-2002.07 - 2.0 - 1991ccm, 120pk, 88KW - FS
    MPV II (LW) | 2002.07-2006.02 - 2.0 DI - 1998ccm, 136pk, 100KW - RF5C
    MPV II (LW) | 2002.07-2006.02 - 2.3 - 2261ccm, 141pk, 104KW - L3
    MPV II (LW) | 1999.09-2002.03 - 2.5 V6 - 2495ccm, 170pk, 125KW - GY-DE
    MPV II (LW) | 2002.01-2006.12 - 3.0 i V6 - 2967ccm, 200pk, 147KW - AJ
    NISSAN
    NAVARA
    NAVARA (D40) | 2005.07-heden - 2.5 dCi - 2488ccm, 144pk, 106KW - YD25DDTi
    NAVARA (D40) | 2005.07-heden - 2.5 dCi 4WD - 2488ccm, 174pk, 128KW - YD25DDTi
    NAVARA (D40) | 2006.10-heden - 2.5 dCi 4WD - 2488ccm, 171pk, 126KW - YD25DDTi
    NOTE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.4 - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.01-2013.08 - 1.4 LPG - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 700
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 276
    NOTE (E11, NE11) | 2008.07-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 288
    NOTE (E11, NE11) | 2010.09-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 276
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    PATHFINDER III
    PATHFINDER III (R51) | 2005.01-heden - 2.5 dCi - 2488ccm, 174pk, 128KW - YD25DDTi
    PATHFINDER III (R51) | 2005.01-heden - 2.5 dCi 4WD - 2488ccm, 163pk, 120KW - YD25DDTi
    PATHFINDER III (R51) | 2005.03-heden - 2.5 dCi 4WD - 2488ccm, 174pk, 128KW - YD25DDTi
    PATHFINDER III (R51) | 2006.10-heden - 2.5 dCi 4WD - 2488ccm, 171pk, 126KW - YD25DDTi
    PATHFINDER III (R51) | 2010.08-heden - 2.5 dCi 4WD - 2488ccm, 190pk, 140KW - YD25DDTi
    PATHFINDER III (R51) | 2010.08-heden - 3.0 dCi - 2993ccm, 231pk, 170KW - V9X
    PATHFINDER III (R51) | 2005.09-heden - 4.0 4WD - 3954ccm, 269pk, 198KW - VQ40DE
    PIXO
    PIXO (UA0) | 2009.03-heden - 1.0 - 996ccm, 68pk, 50KW - K10 B
    OPEL
    AGILA
    AGILA (B) (H08) | 2008.04-2011.06 - 1.0 (F68) - 996ccm, 65pk, 48KW - K10B
    AGILA (B) (H08) | 2011.07-2014.07 - 1.0 (F68) - 996ccm, 68pk, 50KW - K10B
    AGILA (B) (H08) | 2010.01-2011.06 - 1.0 LPG (F68) - 996ccm, 65pk, 48KW - K10B
    AGILA (B) (H08) | 2008.04-2012.10 - 1.2 (F68) - 1242ccm, 86pk, 63KW - K12B
    AGILA (B) (H08) | 2010.04-2014.10 - 1.2 (F68) - 1242ccm, 94pk, 69KW - K12B
    AGILA (B) (H08) | 2008.04-2010.10 - 1.2 LPG (F68) - 1242ccm, 86pk, 63KW - K12B
    AGILA (B) (H08) | 2008.04-2010.04 - 1.3 CDTI (F68) - 1248ccm, 75pk, 55KW - D13A, Z 13 DTJ
    ASTRA G Bestelwagen/Bus
    ASTRA G Bestelwagen/Bus (F70) | 1999.01-2000.09 - 1.6 (F70) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Bestelwagen/Bus (F70) | 2000.09-2005.04 - 1.6 (F70) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Bestelwagen/Bus (F70) | 2004.02-2004.11 - 1.6 (F70) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Bestelwagen/Bus (F70) | 2000.02-2005.04 - 1.7 DTI 16V (F70) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Bestelwagen/Bus (F70) | 1999.01-2005.04 - 1.7 TD (F70) - 1699ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Bestelwagen/Bus (F70) | 1999.01-2005.04 - 2.0 DI (F70) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Cabriolet
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2003.01-2005.10 - 1.6 (F67) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 1.6 16V (F67) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 1.8 16V (F67) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2002.11-2005.10 - 2.0 16V Turbo (F67) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2002.03-2005.10 - 2.0 OPC (F67) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 2.2 16V (F67) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2002.09-2005.10 - 2.2 DTI (F67) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G CLASSIC Caravan
    ASTRA G CLASSIC Caravan (F35) | 2007.10-2009.07 - 1.4 (F35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Coupé
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.03-2005.05 - 1.6 16V (F07) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.03-2005.05 - 1.6 16V (F07) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.03-2000.10 - 1.8 16V (F07) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.09-2005.05 - 1.8 16V (F07) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.09-2001.08 - 2.0 16V Turbo (F07) - 1998ccm, 190pk, 140KW - Z 20 LET
    ASTRA G Coupé (T98) | 2001.08-2005.05 - 2.0 16V Turbo (F07) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Coupé (T98) | 2002.11-2005.05 - 2.0 16V Turbo (F07) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Coupé (T98) | 2000.09-2005.05 - 2.2 16V (F07) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Coupé (T98) | 2002.09-2005.05 - 2.2 DTI (F07) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Hatchback
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.2 16V (F08, F48) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F08, F48) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2007.09-2009.12 - 1.4 (F08, F48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 1.4 16V (F08, F48) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.6 (F08, F48) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.6 (F08, F48) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.11-2005.01 - 1.6 (F08, F48) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 1.6 16V (F08, F48) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.03-2005.01 - 1.6 LPG (F08, F48) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2003.04-2005.01 - 1.7 CDTI (F08, F48) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.02-2005.01 - 1.7 DTI 16V (F08, F48) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.08 - 1.7 TD (F08, F48) - 1699ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.8 16V (F08, F48) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.8 16V (F08, F48) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 2.0 16V (F08, F48) - 1998ccm, 136pk, 100KW - X 20 XEV
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1999.11-2002.09 - 2.0 16V OPC (F08, F48) - 1998ccm, 160pk, 118KW - X 20 XER
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 2.0 DI (F08, F48) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1999.08-2005.01 - 2.0 DTI 16V (F08, F48) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.0 OPC (F08, F48) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.11-2005.01 - 2.0 OPC (F08, F48) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.06-2005.01 - 2.2 16V (F08, F48) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.2 DTI (F08, F48) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.2 DTI (F08, F48) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Sedan
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.09 - 1.2 16V (F69) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F69) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2007.09-2009.12 - 1.4 (F69) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 1.4 16V (F69) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.09 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.12-2009.12 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 1.6 16V (F69) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.06-2005.01 - 1.6 LPG (F69) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2003.04-2009.12 - 1.7 CDTI (F69) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.02-2005.01 - 1.7 DTI 16V (F69) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.08 - 1.7 TD (F69) - 1699ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.09 - 1.8 16V (F69) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.06-2005.01 - 1.8 16V (F69) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 2.0 16V (F69) - 1998ccm, 136pk, 100KW - X 20 XEV
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 2.0 DI (F69) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Sedan (T98) | 1999.08-2005.01 - 2.0 DTI 16V (F69) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Sedan (T98) | 2001.03-2005.01 - 2.2 16V (F69) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.2 DTI (F69) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.09-2005.01 - 2.2 DTI (F69) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Stationwagen
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.2 16V (F35) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.2 16V (F35) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.06-2004.07 - 1.4 16V (F35) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 75pk, 55KW - X 16 SZR
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 84pk, 62KW - Z 16 SE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.12-2004.05 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 103pk, 76KW - Z 16 XEP
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 1.6 16V (F35) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2003.03-2004.07 - 1.6 CNG (F35) - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2003.04-2004.05 - 1.7 CDTI (F35) - 1686ccm, 80pk, 59KW - Z 17 DTL
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.02-2004.07 - 1.7 DTI 16V (F35) - 1686ccm, 75pk, 55KW - Y 17 DT
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.08 - 1.7 TD (F35) - 1699ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.09 - 1.8 16V (F35) - 1796ccm, 116pk, 85KW - X 18 XE1
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.8 16V (F35) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 2.0 16V (F35) - 1998ccm, 136pk, 100KW - X 20 XEV
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 2.0 DI (F35) - 1995ccm, 82pk, 60KW - X 20 DTL, Y 20 DTL
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1999.08-2004.07 - 2.0 DTI 16V (F35) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.09-2004.07 - 2.0 OPC (F35) - 1998ccm, 192pk, 141KW - Z 20 LET
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.11-2004.07 - 2.0 OPC (F35) - 1998ccm, 200pk, 147KW - Z 20 LET
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2001.03-2004.07 - 2.2 16V (F35) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.09-2004.07 - 2.2 DTI (F35) - 2172ccm, 117pk, 86KW - Y 22 DTR
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2002.09-2004.07 - 2.2 DTI (F35) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    SIGNUM Hatchback
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 1.8 (F48) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2004.04-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2004.04-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.08-2008.02 - 1.9 CDTI (F48) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2008.12 - 2.0 Turbo (F48) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2003.05-2008.09 - 2.2 direct (F48) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 2.8 V6 Turbo (F48) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2006.01-2008.12 - 2.8 V6 Turbo (F48) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    SIGNUM Hatchback (Z03) | 2005.09-2008.12 - 3.0 V6 CDTI (F48) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    TIGRA TwinTop
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.3 CDTI (R97) - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z 13 DT
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.4 (R97) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.8 (R97) - 1796ccm, 125pk, 92KW - Z 18 XE
    VECTRA C
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F69) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.07 - 1.8 (F69) - 1796ccm, 110pk, 81KW - Z 18 XEL
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F69) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.09 - 1.8 16V - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C (Z02) | 2005.10-2008.08 - 1.9 CDTI (F69) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C (Z02) | 2003.03-2008.08 - 2.0 16V Turbo (F69) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2006.08 - 2.0 DTI 16V (F69) - 1995ccm, 101pk, 74KW - Y 20 DTH
    VECTRA C (Z02) | 2002.04-2008.12 - 2.2 16V (F69) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    VECTRA C (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 DGi (F69) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2006.10 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2006.09 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F69) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 CDTi (F69) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C (Z02) | 2002.08-2006.07 - 3.2 V6 (F69) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    VECTRA C GTS
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2006.01-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F68) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.09 - 1.8 16V (F68) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.12 - 1.8 16V (F68) - 1796ccm, 110pk, 81KW - Z 18 XEL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.06-2008.08 - 1.9 CDTI (F68) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.03-2008.08 - 2.0 16V Turbo (F68) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2008.08 - 2.2 16V (F68) - 2198ccm, 147pk, 108KW - Z 22 SE
    VECTRA C GTS (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 DGi (F68) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.07 - 2.2 DTI 16V (F68) - 2172ccm, 125pk, 92KW - Y 22 DTR
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.09 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2006.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F68) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 CDTi (F68) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    VECTRA C GTS (Z02) | 2002.08-2006.07 - 3.2 V6 (F68) - 3175ccm, 211pk, 155KW - Z 32 SE
    VECTRA C Stationwagen
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.12-2008.08 - 1.6 (F35) - 1598ccm, 105pk, 77KW - Z 16 XEP
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2006.09 - 1.8 (F35) - 1796ccm, 122pk, 90KW - Z 18 XE
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.8 (F35) - 1796ccm, 140pk, 103KW - Z 18 XER
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.04-2009.01 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 120pk, 88KW - Z 19 DT
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2004.04-2008.08 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 150pk, 110KW - Z 19 DTH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.06-2008.08 - 1.9 CDTI (F35) - 1910ccm, 100pk, 74KW - Z 19 DTL
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.0 Turbo (F35) - 1998ccm, 175pk, 129KW - Z 20 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2003.10-2008.08 - 2.2 direct (F35) - 2198ccm, 155pk, 114KW - Z 22 YH
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.10 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 230pk, 169KW - Z 28 NEL
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.09 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 255pk, 188KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 250pk, 184KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2006.07-2008.08 - 2.8 V6 Turbo (F35) - 2792ccm, 280pk, 206KW - Z 28 NET
    VECTRA C Stationwagen (Z02) | 2005.08-2008.08 - 3.0 V6 CDTI (F35) - 2958ccm, 184pk, 135KW - Z 30 DT
    PEUGEOT
    107
    107 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.05 - 1.0 - 998ccm, 68pk, 50KW - CFA (384F), CFB (1KR)
    107 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.05 - 1.4 HDi - 1398ccm, 54pk, 40KW - 8HT (DV4TD)
    207
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.4 - 1360ccm, 72pk, 53KW - KFV (TU3A)
    207 (WA_, WC_) | 2006.04-2013.10 - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A), KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    207 (WA_, WC_) | 2008.08-2015.12 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFV (TU3A), KFW (TU3A)
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    207 (WA_, WC_) | 2007.06-2013.10 - 1.4 16V - 1397ccm, 95pk, 70KW - 8FS (EP3), EP3, EP3C
    207 (WA_, WC_) | 2009.10-2012.12 - 1.4 16V - 1397ccm, 98pk, 72KW - 8FR (EP3)
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2015.12 - 1.4 HDi - 1398ccm, 68pk, 50KW - 8HR (DV4C), 8HZ (DV4TD)
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    207 (WA_, WC_) | 2007.02-2012.12 - 1.6 16V RC - 1598ccm, 174pk, 128KW - 5FY (EP6DTS)
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.6 16V Turbo - 1598ccm, 150pk, 110KW - 5FX (EP6DT)
    207 (WA_, WC_) | 2007.02-2012.12 - 1.6 16V VTi - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    207 (WA_, WC_) | 2009.08-2012.12 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 112pk, 82KW - 9HR (DV6C)
    207 CC
    207 CC (WD_) | 2007.02-2013.10 - 1.6 16V - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
    207 CC (WD_) | 2007.02-2012.12 - 1.6 16V Turbo - 1598ccm, 150pk, 110KW - 5FX (EP6DT)
    207 CC (WD_) | 2007.02-2015.01 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HZ (DV6TED4)
    207 SW
    207 SW (WK_) | 2007.06-2012.12 - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A), KFV (TU3A)
    207 SW (WK_) | 2007.06-2013.10 - 1.4 16V - 1397ccm, 95pk, 70KW - 8FS (EP3), EP3, EP3C
    207 SW (WK_) | 2007.06-2013.10 - 1.6 16V - 1598ccm, 120pk, 88KW - 5FS (EP6C), 5FW (EP6), EP6
    207 SW (WK_) | 2007.02-2012.12 - 1.6 16V RC - 1598ccm, 174pk, 128KW - 5FY (EP6DTS)
    207 SW (WK_) | 2007.06-2012.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)
    207 SW (WK_) | 2007.06-2012.12 - 1.6 HDi - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HZ (DV6TED4)
    307
    307 (3A/C) | 2003.11-2007.07 - 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    307 (3A/C) | 2001.10-2005.06 - 1.4 HDi - 1398ccm, 68pk, 50KW - 8HX (DV4TD), 8HZ (DV4TD)
    307 (3A/C) | 2000.08-2007.11 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 2007.09-2009.04 - 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 (3A/C) | 2005.04-2009.03 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)
    307 (3A/C) | 2004.02-2009.03 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    307 (3A/C) | 2000.08-2005.06 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - RFN (EW10J4)
    307 (3A/C) | 2005.03-2007.11 - 2.0 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    307 (3A/C) | 2005.06-2007.11 - 2.0 16V - 1997ccm, 177pk, 130KW - RFK (EW10J4S)
    307 (3A/C) | 2000.08-2007.03 - 2.0 HDi 110 - 1997ccm, 107pk, 79KW - RHS (DW10ATED)
    307 (3A/C) | 2003.10-2007.11 - 2.0 HDi 135 - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    307 (3A/C) | 2000.08-2007.03 - 2.0 HDi 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    307 Break
    307 Break (3E) | 2003.11-2007.07 - 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    307 Break (3E) | 2002.03-2008.04 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 Break (3E) | 2007.09-2008.04 - 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 Break (3E) | 2005.04-2008.04 - 1.6 HDi - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)
    307 Break (3E) | 2004.02-2008.04 - 1.6 HDi 110 - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    307 Break (3E) | 2005.03-2008.04 - 2.0 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    307 Break (3E) | 2005.06-2008.04 - 2.0 16V - 1997ccm, 177pk, 130KW - RFK (EW10J4S)
    307 Break (3E) | 2002.03-2009.12 - 2.0 HDI 110 - 1997ccm, 107pk, 79KW - RHS (DW10ATED)
    307 Break (3E) | 2004.02-2008.04 - 2.0 HDi 135 - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    307 Break (3E) | 2002.03-2008.04 - 2.0 HDI 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    307 CC
    307 CC (3B) | 2003.03-2009.04 - 1.6 16V - 1587ccm, 110pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 CC (3B) | 2003.10-2009.04 - 2.0 16V - 1997ccm, 177pk, 130KW - RFK (EW10J4S)
    307 CC (3B) | 2004.12-2009.04 - 2.0 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    307 CC (3B) | 2005.06-2009.04 - 2.0 HDi 135 - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    307 SW
    307 SW (3H) | 2003.11-2007.07 - 1.4 16V - 1360ccm, 88pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    307 SW (3H) | 2002.03-2008.04 - 1.6 16V - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 SW (3H) | 2007.09-2008.04 - 1.6 BioFlex - 1587ccm, 109pk, 80KW - NFU (TU5JP4)
    307 SW (3H) | 2003.11-2007.12 - 1.6 HDI 110 - 1560ccm, 109pk, 80KW - 9HY (DV6TED4), 9HZ (DV6TED4)
    307 SW (3H) | 2005.04-2008.04 - 1.6 HDI 90 - 1560ccm, 90pk, 66KW - 9HX (DV6ATED4), 9HX (DV6AUTED4), 9HV (DV6TED4B), 9HV (DV6TED4BU)
    307 SW (3H) | 2005.03-2008.04 - 2.0 16V - 1997ccm, 140pk, 103KW - RFJ (EW10A)
    307 SW (3H) | 2002.03-2009.12 - 2.0 HDI 110 - 1997ccm, 107pk, 79KW - RHS (DW10ATED)
    307 SW (3H) | 2004.02-2008.04 - 2.0 HDi 135 - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    307 SW (3H) | 2002.03-2008.04 - 2.0 HDI 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    4007
    4007 (VU_, VV_) | 2007.02-2013.03 - 2.2 HDi - 2179ccm, 156pk, 115KW - 4HN (DW12MTED4), 4HK (DW12ME5)
    4007 (VU_, VV_) | 2007.02-2013.03 - 2.4 16V - 2360ccm, 170pk, 125KW - SFY (4B12-MMC), SFZ (4B12-MMC)
    407 Coupé
    407 Coupé (6C_) | 2005.10-heden - 2.0 HDi - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    407 Coupé (6C_) | 2005.10-heden - 2.2 16V - 2230ccm, 163pk, 120KW - 3FY (EW12J4)
    407 Coupé (6C_) | 2005.10-heden - 2.7 HDi - 2720ccm, 204pk, 150KW - UHZ (DT17TED4)
    407 Coupé (6C_) | 2005.10-heden - 3.0 V6 - 2946ccm, 211pk, 155KW - XFV (ES9A)
    607
    607 (9D, 9U) | 2000.05-2005.09 - 2.0 HDI - 1997ccm, 109pk, 80KW - RHZ (DW10ATED)
    607 (9D, 9U) | 2005.09-2011.07 - 2.0 HDI - 1997ccm, 136pk, 100KW - RHR (DW10BTED4)
    607 (9D, 9U) | 2005.09-2010.06 - 2.2 16V - 2230ccm, 163pk, 120KW - 3FY (EW12J4)
    607 (9D, 9U) | 2000.02-2006.02 - 2.2 HDi - 2179ccm, 133pk, 98KW - 4HX (DW12TED4)
    607 (9D, 9U) | 2006.05-2010.06 - 2.2 HDi - 2179ccm, 170pk, 125KW - 4HT (DW12BTED4)
    607 (9D, 9U) | 2004.12-2011.07 - 2.7 HDi 24V - 2721ccm, 204pk, 150KW - DT17TED4
    607 (9D, 9U) | 2004.03-2011.07 - 3.0 V6 24V - 2946ccm, 211pk, 155KW - XFX (ES9J4S), XFV (ES9A)
    PORSCHE
    CAYENNE
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 3.0 Diesel - 2967ccm, 211pk, 155KW - MCR.CB, MCV.VC
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 3.0 Diesel - 2967ccm, 239pk, 176KW - M 05.9E, MCN.RB
    CAYENNE (92A) | 2011.06-heden - 3.0 Diesel - 2967ccm, 245pk, 180KW - MCR.C, MCR.CA
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 3.0 S E-Hybrid - 2995ccm, 333pk, 245KW - MCG.EA, MCG.FA, M 06.EC, MCG.E
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 3.6 - 3598ccm, 300pk, 220KW - M 55.02, MCE.YA
    CAYENNE (92A) | 2012.10-heden - 4.2 S Diesel - 4134ccm, 382pk, 281KW - MCU.DB
    CAYENNE (92A) | 2012.06-heden - 4.8 GTS - 4806ccm, 420pk, 309KW - M 48.02
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 4.8 S - 4806ccm, 400pk, 294KW - M 48.02
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 4.8 Turbo - 4806ccm, 540pk, 397KW - M 48.52
    CAYENNE (92A) | 2010.06-heden - 4.8 Turbo - 4806ccm, 500pk, 368KW - M 48.52
    CAYENNE (92A) | 2012.10-heden - 4.8 Turbo S - 4806ccm, 550pk, 405KW - M 48.52
    MACAN
    MACAN (95B) | 2014.07-2018.09 - 2.0 - 1984ccm, 237pk, 174KW - MCN.CC, MCY.NA
    MACAN (95B) | 2015.10-heden - 2.0 - 1984ccm, 252pk, 185KW - MCY.NB, MCY.PA, DLHB
    MACAN (95B) | 2015.10-2018.09 - 3.0 GTS - 2997ccm, 360pk, 265KW - MDC.NA
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S - 2997ccm, 340pk, 250KW - MCT.MA
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 258pk, 190KW - MCT.BA
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 211pk, 155KW - MCT.BB
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.0 S Diesel - 2967ccm, 250pk, 184KW - MCT.BC
    MACAN (95B) | 2014.02-2018.09 - 3.6 Turbo - 3604ccm, 400pk, 294KW - MCT.LA
    MACAN (95B) | 2016.09-heden - 3.6 Turbo - 3604ccm, 440pk, 324KW - MDH.KA
    RENAULT
    FLUENCE
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30A) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30B) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 832
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 656, K9K 657, K9K 837
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30S) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 834
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 838, K4M 839
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.6 16V (L304, L305, L30H) - 1598ccm, 111pk, 82KW - K4M 838
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 714, M4R 751
    FLUENCE (L3_) | 2012.02-heden - Z.E. - 0ccm, 95pk, 70KW - 5AM 400
    GRAND SCÉNIC II
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2006.06-2008.11 - 1.5 dCi - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 734
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.04-2008.11 - 1.5 dCi (JM02, JM13) - 1461ccm, 101pk, 74KW - K9K 728
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2009.01 - 1.5 dCi (JM1E) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 732
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.04-2006.08 - 1.6 - 1598ccm, 113pk, 83KW - K4M 761, K4M 782
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2009.01 - 1.9 dCi - 1870ccm, 116pk, 85KW - F9Q 812, F9Q 804, F9Q 803
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.04-2006.05 - 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 812
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.04-2008.02 - 1.9 dCi (JM14) - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 818, F9Q 816, F9Q J 803, F9Q EE 804
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2008.11 - 1.9 dCi (JM15) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q E 804
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.04-2009.06 - 2.0 - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 776
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.04-2009.06 - 2.0 - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 770, F4R 771
    GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.09-2008.11 - 2.0 dCi (JM1K) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 700, M9R 722, M9R 721
    GRAND SCÉNIC III
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.4 16V (JZ0F) - 1397ccm, 131pk, 96KW - H4J 700
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 832
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 636, K9K 837
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2010.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 95pk, 70KW - K9K 846
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.6 16V (JZ0U) - 1598ccm, 109pk, 81KW - K4M 858
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.6 16V Bifuel - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 866
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2011.04-heden - 1.6 dCi (JZ00, JZ12) - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M 402, R9M 404, R9M 414
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.9 dCi - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 870, F9Q 872
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 2.0 16V (JZ0G) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 711
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.04-heden - 2.0 dCi (JZ0L) - 1995ccm, 160pk, 118KW - M9R 610
    GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 2.0 dCi (JZ0Y) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 615
    KANGOO / GRAND KANGOO
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 804
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi 105 (KW0F) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 806
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2013.03-heden - 1.5 dCi 110 (KW06, KW12) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 636, K9K 646, K9K 647, K9K 648
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2010.09-heden - 1.5 dCi 110 (KW0C, KW0H) - 1461ccm, 110pk, 80KW - K9K 804, K9K 816
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi 70 (KW0V, KW0A) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 802, K9K 800
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2012.11-heden - 1.5 dCi 75 (KW07, KW10, KW04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 608, K9K 808, K9K 628
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi 85 (KW0K, KW0L, KW0B) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 802, K9K 812
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.06-heden - 1.5 dCi 90 (KW05, KW08, KW0G, KW11) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 608, K9K 808, K9K 628
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 (KW00, KW0Y, KW0E, KW0N, KW0P) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 750
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 16V (KW03, KW09, KW0D, KW0U, KW0W, KW13) - 1598ccm, 106pk, 78KW - K4M 830, K4M 831, K4M 834, K4M 835, K4M 836
    KANGOO / GRAND KANGOO (KW0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 16V FLEX (KW01) - 1598ccm, 106pk, 78KW - K4M 834, K4M 835
    KANGOO BE BOP
    KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 2009.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 80KW - K9K 804
    KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 2009.02-2012.12 - 1.5 dCi (KW0F) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 806
    KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 2009.06-2012.12 - 1.5 dCi (KW0G) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 808
    KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 2010.09-heden - 1.5 dCi 75 - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 802
    KANGOO BE BOP (KW0/1_) | 2009.02-2012.12 - 1.6 (KW0D) - 1598ccm, 106pk, 78KW - K4M 830
    KANGOO Express
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi 105 (FW0F) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 806
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2010.09-heden - 1.5 dCi 110 (FW0C, FW0H) - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 804, K9K 816
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi 70 (FW0A, KW0V) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 800
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2010.09-heden - 1.5 dCi 75 (FW07, FW10, FW04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 608, K9K 808, K9K 628
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2008.02-heden - 1.5 dCi 85 (FW0K, FW0L, FW0B) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 802, K9K 812
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2009.06-heden - 1.5 dCi 90 (FW0G, FW05, FW08, FW11) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 608, K9K 808, K9K 628
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 (FW00, FW0E, FW0N, FW0P, FW0Y) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 750
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 16V (FW03, FW09, FW0D, FW0U, FW0W, FW13) - 1598ccm, 106pk, 78KW - K4M 830, K4M 831, K4M 834
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2008.02-heden - 1.6 16V LPG (FW03, FW09, FW0W) - 1598ccm, 106pk, 78KW - K4M 834
    KANGOO Express (FW0/1_) | 2011.10-heden - Z.E. (FW0Z, FW1Z) - 0ccm, 60pk, 44KW - 5AM 400, 5AQ 604
    KOLEOS I
    KOLEOS I (HY_) | 2008.09-heden - 2.0 dCi (HY0K) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 855, M9R 856, M9R 862, M9R 865, M9R 866
    KOLEOS I (HY_) | 2008.09-heden - 2.0 dCi 4x4 (HY0B) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 830
    KOLEOS I (HY_) | 2008.09-heden - 2.0 dCi 4x4 (HY0K) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 855, M9R 856, M9R 862, M9R 865, M9R 866, M9R 832, M9R 833, M9R 834, M9R 835, M9R 836, M9R 838, M9R 850
    KOLEOS I (HY_) | 2008.09-heden - 2.5 (HY0C, HY0N) - 2488ccm, 171pk, 126KW - 2TR 700, 2TR 702, 2TR 703
    KOLEOS I (HY_) | 2008.09-heden - 2.5 4x4 (HY0C, HY0N) - 2488ccm, 171pk, 126KW - 2TR 700, 2TR 702, 2TR 703
    LAGUNA Coupé
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 2.0 16V Turbo - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 811, F4Rt 811
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 2.0 dCi (DT01, DT08, DT09, DT0K, DT12, DT1C, DT1D, DT1M,... - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 744, M9R 802, M9R 805, M9R 814, M9R 854, M9R 858, M9R 748, M9R 754, M9R 808, M9R 845
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 2.0 dCi (DT0M, DT0N, DT0S, DT19, DT1F) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 815, M9R 800, M9R 809, M9R 854, M9R 806, M9R 857, M9R 849
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 2.0 dCi GT (DT11, DT1E, DT1N) - 1995ccm, 178pk, 131KW - M9R 816, M9R 820, M9R 828
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 2.0 GT - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 800
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 3.0 dCi (DT03) - 2998ccm, 235pk, 173KW - V9X 891, V9X 791
    LAGUNA Coupé (DT0/1) | 2008.09-2015.12 - 3.5 V6 (DT0P) - 3498ccm, 238pk, 175KW - V4Y 713
    LAGUNA II
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.6 16V (BG0A, BG0L) - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 710, K4M 714
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.02-2007.08 - 1.6 16V (BG1G, BG1H) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 716
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 1.8 16V (BG06, BG0J, BG0M) - 1783ccm, 116pk, 85KW - F4P 770, F4P 774, F4P 773, F4P 771, F4P 775
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (BG0B, BG0C, BG0J, BG0M, BG0V) - 1783ccm, 121pk, 89KW - F4P 770, F4P 772
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.8 16V (BG0B, BG0M) - 1783ccm, 120pk, 88KW - F4P 770, F4P 773
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2004.03-2005.05 - 1.9 dCi (BG05) - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 664
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.9 dCi (BG08, BG0G) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 650, F9Q 670, F9Q 674, F9Q 750
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.06-2005.05 - 1.9 dCI (BG0E) - 1870ccm, 105pk, 77KW - F9Q 752
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.10-2005.05 - 1.9 dCi (BG0R) - 1870ccm, 100pk, 74KW - F9Q 754
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.05-2007.08 - 1.9 dCi (BG1A, BG1V) - 1870ccm, 130pk, 96KW - F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.01-2007.08 - 1.9 dCi (BG1A, BG1W) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 674, F9Q 758
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2002.08-2007.12 - 2.0 16V (BG00, BG0K, BG0P, BG0W) - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (BG03, BG0Z, BG0T, BG1Y) - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 786, F4R 787, F4R 784
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (BG1Y) - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 886, F4R 887
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.04-2007.09 - 2.0 16V IDE (BG0N) - 1998ccm, 140pk, 103KW - F5R 700, F5R 701
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2006.01-2007.08 - 2.0 dCi (BG14, BG1S) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 760
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.08-2006.08 - 2.0 dCi (BG1T) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 740
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2005.05-2007.08 - 2.2 dCi - 2188ccm, 140pk, 102KW - G9T 600, G9T 605, G9T 706, G9T 707
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.10-2006.08 - 2.2 dCi (BG0F) - 2188ccm, 150pk, 110KW - G9T 700, G9T 702
    LAGUNA II (BG0/1_) | 2001.03-2007.08 - 3.0 V6 24V (BG01, BG02, BG0D, BG0Y) - 2946ccm, 207pk, 152KW - L7X 731
    LAGUNA II Grandtour
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.02-2007.08 - 1.6 16V - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 716
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 1.6 16V (KG0A, KG0L) - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 710, K4M 714
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V - 1783ccm, 121pk, 89KW - F4P 770, F4P 774
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (KG0B, KG0M) - 1783ccm, 120pk, 88KW - F4P 770, F4P 773
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2005.05 - 1.8 16V (KG0J) - 1783ccm, 116pk, 85KW - F4P 770, F4P 774, F4P 771, F4P 775
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.09-2007.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 125pk, 92KW - F9Q 750
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2004.03-2005.05 - 1.9 dCi (KG05) - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 664
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.06-2005.05 - 1.9 dCI (KG0E) - 1870ccm, 105pk, 77KW - F9Q 752
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.10-2005.05 - 1.9 dCi (KG0E, KG0R) - 1870ccm, 100pk, 74KW - F9Q 752
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.09 - 1.9 dCi (KG0G) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 670, F9Q 674, F9Q 750
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.08-2007.09 - 1.9 dCi (KG12) - 1870ccm, 116pk, 85KW - F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.01-2007.12 - 1.9 dCi (KG1A, KG1W) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 674, F9Q 758
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.05-2007.12 - 1.9 dCi (KG1V) - 1870ccm, 130pk, 96KW - F9Q 758, F9Q 759
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2002.08-2007.12 - 2.0 16V (KG00, KG0K, KG0W, KG0P) - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 712, F4R 713, F4R 714, F4R 715
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (KG03, KG0Z, KG0T, KG1Y) - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 786, F4R 787, F4R 784
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.01-2007.09 - 2.0 16V (KG1Y) - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 886, F4R 887
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.04-2007.09 - 2.0 16V IDE (KG0N) - 1998ccm, 140pk, 103KW - F5R 700, F5R 701
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2003.01-2005.08 - 2.0 16V Turbo (KG0S, KG1L, KG03) - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 764, F4R 765
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2006.01-2007.12 - 2.0 dCi (KG1S) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 760
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.08-2006.08 - 2.0 dCi (KG1T) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 740
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2005.05-2007.12 - 2.2 dCi - 2188ccm, 140pk, 102KW - G9T 600, G9T 706, G9T 707
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.10-2006.08 - 2.2 dCi (KG0F) - 2188ccm, 150pk, 110KW - G9T 702
    LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) | 2001.03-2007.12 - 3.0 V6 24V (KG0D, KG01) - 2946ccm, 207pk, 152KW - L7X 731
    LAGUNA III
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 1.5 dCi (BT00, BT0A, BT0T, BT1J) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 846, K9K 780, K9K 782
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 1.6 16V (BT04, BT0D, BT0U) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 824
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2012.12 - 2.0 16V (BT05, BT0F, BT0W) - 1998ccm, 140pk, 103KW - M4R 704
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 16V Hi-Flex (BT1H) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 726
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 16V Turbo - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 811
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 dCi (BT01, BT08, BT09, BT0E, BT0K, BT12, BT1C, BT1D,... - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 742, M9R 744, M9R 802, M9R 805, M9R 814, M9R 854, M9R 858, M9R 746, M9R 748, M9R 754, M9R 808, M9R 845
    LAGUNA III (BT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 dCi (BT07, BT0J, BT14, BT1A, BT1S) - 1995ccm, 131pk, 96KW - M9R 742, M9R 744, M9R 802, M9R 814, M9R 854, M9R 858
    LAGUNA III (BT0/1) | 2008.01-2015.12 - 2.0 dCi (BT0M, BT0N, BT0S, BT19, BT1F) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 815, M9R 800, M9R 809, M9R 854, M9R 858, M9R 806, M9R 857
    LAGUNA III (BT0/1) | 2008.03-2015.12 - 2.0 dCi GT (BT11, BT1E, BT1N) - 1995ccm, 178pk, 131KW - M9R 816, M9R 820, M9R 828
    LAGUNA III (BT0/1) | 2008.03-2015.12 - 2.0 GT - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 800
    LAGUNA III (BT0/1) | 2008.09-2015.12 - 3.0 dCi (BT03, BT13) - 2998ccm, 235pk, 173KW - V9X 891, V9X 791
    LAGUNA III (BT0/1) | 2008.04-2015.12 - 3.5 V6 (BT0C, BT0P) - 3498ccm, 238pk, 175KW - V4Y 713
    LAGUNA III Grandtour
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 1.5 dCi (KT0A) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 846, K9K 780, K9K 782
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 1.6 16V (KT0D) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 824
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 16V (KT0F, KT0W) - 1998ccm, 140pk, 103KW - M4R 704
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 16V Hi-Flex (KT1H) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 704, M4R 726
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 16V Turbo - 1998ccm, 170pk, 125KW - F4R 811
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 dCi (KT01, KT08, KT09, KT0K, KT12, KT1D, KT1W) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 742, M9R 744, M9R 802, M9R 805, M9R 814, M9R 854, M9R 858, M9R 808, M9R 845
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2007.10-2015.12 - 2.0 dCi (KT07, KT0J, KT14, KT1A, KT1S) - 1995ccm, 131pk, 96KW - M9R 742, M9R 744, M9R 802, M9R 814, M9R 854, M9R 858
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2008.01-2015.12 - 2.0 dCi (KT0M, KT0N, KT0S, KT19, KT1F) - 1995ccm, 173pk, 127KW - M9R 815, M9R 800, M9R 809, M9R 854, M9R 858, M9R 806, M9R 857, M9R 849
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2008.03-2015.12 - 2.0 dCi GT (KT11, KT1E, KT1N) - 1995ccm, 178pk, 131KW - M9R 816, M9R 820, M9R 828
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2008.03-2015.12 - 2.0 GT - 1998ccm, 204pk, 150KW - F4R 800
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2008.09-2015.12 - 3.0 dCi (KT03, KT13) - 2998ccm, 235pk, 173KW - V9X 891, V9X 791
    LAGUNA III Grandtour (KT0/1) | 2008.04-2015.12 - 3.5 V6 (KT0C, KT0P) - 3498ccm, 238pk, 175KW - V4Y 713
    LATITUDE
    LATITUDE (L70_) | 2011.02-heden - 2.0 16V eco2 Flexfuel (L70B) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 746
    MEGANE II
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2003.10-2008.02 - 1.4 16V - 1390ccm, 82pk, 60KW - K4J 732
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2002.11-2008.02 - 1.4 16V (BM0B, CM0B) - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 730, K4J 740
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2003.10-2008.02 - 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) - 1461ccm, 101pk, 74KW - K9K 728, K9K 729
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2002.09-2008.02 - 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2005.05-2008.06 - 1.5 dCi (BM1E, CM1E) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 732
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2005.05-2008.02 - 1.5 dCi (BM1F, CM1F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 724
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2002.11-2008.02 - 1.6 16V (BM0C, CM0C) - 1598ccm, 113pk, 83KW - K4M 760
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2002.11-2005.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 90pk, 66KW - F9Q 808
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2004.03-2006.08 - 1.9 dCi - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 808
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2005.05-2009.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 818, F9Q 804, F9Q 816, F9Q 803
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2005.05-2008.02 - 1.9 dCi - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 818, F9Q 804
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2002.11-2008.02 - 1.9 dCi (BM0G, CM0G) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 800
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2002.11-2008.02 - 2.0 16V (BM0U, CM0U) - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 770
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2004.05-2008.02 - 2.0 16V Turbo - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 776
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2005.09-2008.02 - 2.0 dCi (BM1K, CM1K) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 700, M9R 722
    MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) | 2004.05-2009.10 - 2.0 Renault Sport - 1998ccm, 224pk, 165KW - F4R 774, F4Rt 774
    MEGANE II Coupé-Cabriolet
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2006.03-2009.01 - 1.5 dCi (EM1E) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 732
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2003.09-2009.03 - 1.6 - 1598ccm, 113pk, 83KW - K4M 760, K4M 761
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2003.09-2009.03 - 1.9 dCi - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 800
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2005.05-2009.03 - 1.9 dCi - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 818, F9Q 804, F9Q 816
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2005.05-2007.02 - 1.9 dCi - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 804, F9Q 803
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2003.09-2009.12 - 2.0 - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 770, F4R 771
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2004.05-2009.03 - 2.0 16V Turbo - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 776
    MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) | 2005.09-2009.03 - 2.0 dCi - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 700, M9R 722
    MEGANE II Sedan
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.09-heden - 1.4 - 1390ccm, 82pk, 60KW - K4J 732
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.09-heden - 1.4 - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 730, K4J 740
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2004.02-2010.12 - 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) - 1461ccm, 101pk, 74KW - K9K 728, K9K 729
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.08-2010.12 - 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2005.05-2010.12 - 1.5 dCi (LM1E) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 732
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2005.05-2010.12 - 1.5 dCi (LM1F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 724
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.09-heden - 1.6 - 1598ccm, 113pk, 83KW - K4M 760, K4M 761
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.09-2005.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 90pk, 66KW - F9Q 808
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2004.03-heden - 1.9 dCi - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 808
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2005.05-heden - 1.9 dCi - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 804, F9Q 803
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.09-heden - 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 800
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2005.05-heden - 1.9 dCi (LM14, LM1D) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 818, F9Q 804, F9Q 816, F9Q 803
    MEGANE II Sedan (LM0/1_) | 2003.09-heden - 2.0 - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 770, F4R 771
    MEGANE II Stationwagen
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2003.08-2009.07 - 1.4 - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 730, K4J 740
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2004.02-2006.03 - 1.5 dCi (KM02, KM13) - 1461ccm, 101pk, 74KW - K9K 728, K9K 729
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2003.08-2006.05 - 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2005.05-2008.06 - 1.5 dCi (KM16, KM1E) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 732
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2005.05-2009.07 - 1.5 dCi (KM1F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 724
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2003.08-2009.07 - 1.6 - 1598ccm, 113pk, 83KW - K4M 760, K4M 761
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2004.03-2007.02 - 1.9 dCi - 1870ccm, 92pk, 68KW - F9Q 808
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2004.04-2005.12 - 1.9 dCi - 1870ccm, 90pk, 66KW - F9Q 808
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2005.05-2009.07 - 1.9 dCi - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 804, F9Q 803
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2005.05-2009.07 - 1.9 dCi - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 818, F9Q 804
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2005.05-2009.07 - 1.9 dCi - 1870ccm, 115pk, 85KW - F9Q 818
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2003.08-2009.07 - 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 800
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2003.08-2009.07 - 2.0 - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 770, F4R 771
    MEGANE II Stationwagen (KM0/1_) | 2005.09-2009.07 - 2.0 dCi - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 700, M9R 722
    MEGANE III Coupé
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2013.01-2015.08 - 1.2 TCe (DZ16, DZ28) - 1197ccm, 132pk, 97KW - H5F 404, H5F 412, H5F 405
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2012.03-2015.08 - 1.2 TCe (DZ2B, DZ11) - 1198ccm, 116pk, 85KW - H5F 400, H5F 408
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.04-heden - 1.4 TCe (DZ0F, DZ1V) - 1397ccm, 131pk, 96KW - H4J 700
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.02-2015.08 - 1.5 dCi (DZ09, DZ0D, DZ1F, DZ1G) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 846, K9K 636, K9K 656, K9K 837
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-2015.08 - 1.5 dCi (DZ0A) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.5 dCi (DZ0B) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 832
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-2015.08 - 1.5 dCi (DZ0C, DZ1A) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 834
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-heden - 1.6 16V (DZ0H) - 1598ccm, 101pk, 74KW - K4M 848
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-2015.08 - 1.6 16V (DZ0U, DZ1B, DZ1H) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 858
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-heden - 1.6 16V Bifuel (DZ03, DZ1Y) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 866
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2011.04-2015.08 - 1.6 dCi (DZ00) - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M 402
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-2015.08 - 1.9 dCi (DZ0N, DZ0J, DZ1J, DZ1K) - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 870, F9Q 872
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.05-heden - 2.0 CVT (DZ0G, DZ1E) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 711
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.04-2015.08 - 2.0 dCi (DZ0L) - 1995ccm, 160pk, 118KW - M9R 610
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.04-heden - 2.0 dCi (DZ0Y) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 615
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2012.06-heden - 2.0 TCe - 1998ccm, 190pk, 140KW - F4R 872
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2008.11-2015.08 - 2.0 TCe (DZ0K) - 1998ccm, 180pk, 132KW - F4R 870
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2009.05-heden - 2.0 TCe (DZ1N) - 1998ccm, 250pk, 184KW - F4R 874
    MEGANE III Coupé (DZ0/1_) | 2013.11-heden - 2.0 TCe 220 - 1998ccm, 220pk, 162KW - F4R 874
    MEGANE III Grandtour
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.05-heden - 1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) - 1397ccm, 130pk, 96KW - H4J 700
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.03-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.02-heden - 1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ29) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 846, K9K 636, K9K 656, K9K 837
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.05-heden - 1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 834
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.02-heden - 1.5 dCi (KZ1M, KZ1W) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 836, K9K 846, K9K 832
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.05-heden - 1.6 16V (KZ0H) - 1598ccm, 101pk, 74KW - K4M 848
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.05-heden - 1.6 16V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 858, K4M 866
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2008.11-heden - 1.6 BiFuel (KZ03) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 866
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2011.04-heden - 1.6 dCi (KZ00, KZ12, KZ13) - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M 402, R9M 404, R9M 414
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.05-heden - 1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 870, F9Q 872
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.05-heden - 2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 711, M4R 713
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2009.04-heden - 2.0 dCi (KZ0L) - 1995ccm, 160pk, 118KW - M9R 610
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2010.10-heden - 2.0 dCi (KZ0Y) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 615
    MEGANE III Grandtour (KZ0/1) | 2008.11-heden - 2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) - 1998ccm, 180pk, 132KW - F4R 870, F4R 872
    MEGANE III Hatchback
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2009.04-heden - 1.4 TCe (BZ0F, BZ1V) - 1397ccm, 131pk, 96KW - H4J 700
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2009.02-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 832
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2009.02-heden - 1.5 dCi (BZ09, BZ0D, BZ1W, BZ29) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 846, K9K 636, K9K 656, K9K 657, K9K 837
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-2015.08 - 1.5 dCi (BZ0C) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 834
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-heden - 1.6 16V - 1598ccm, 111pk, 82KW - K4M 858, K4M 866
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-2015.08 - 1.6 16V (BZ0H) - 1598ccm, 101pk, 74KW - K4M 848
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-heden - 1.6 16V (BZ1B, BZ1H) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 858
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-2015.08 - 1.6 16V Hi-Flex (BZ03) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 858, K4M 866
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2011.04-2015.08 - 1.6 dCi (BZ00, BZ12) - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M 402, R9M 404
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-heden - 1.9 dCi (BZ0N, BZ0J) - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 870, F9Q 872
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2009.02-heden - 2.0 CVT (BZ0G, BZ1P) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 711, M4R 713
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2009.04-2015.08 - 2.0 dCi (BZ0L) - 1995ccm, 160pk, 118KW - M9R 610
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2010.10-heden - 2.0 dCi (BZ0Y) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 615
    MEGANE III Hatchback (BZ0/1_, B3_) | 2008.11-2015.08 - 2.0 TCe (BZ0K) - 1998ccm, 180pk, 132KW - F4R 870
    SCÉNIC II
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.06-2008.11 - 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 730, K4J 740
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.11-2005.08 - 1.5 dCi (JM02, JM13) - 1461ccm, 101pk, 74KW - K9K 728, K9K 729
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.06-2006.05 - 1.5 dCi (JM0F) - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2007.01-2008.11 - 1.5 dCi (JM16) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 728, K9K 734
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2008.11 - 1.5 dCi (JM1E, JM16) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 732, K9K 734
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2008.11 - 1.5 dCi (JM1F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 724
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2006.06-2008.11 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 788
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.06-2006.10 - 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) - 1598ccm, 113pk, 83KW - K4M 761, K4M 782
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.10-2008.11 - 1.6 16V (JM1R) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 812, K4M 813, K4M 766
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2006.06-2008.11 - 1.9 D - 1870ccm, 116pk, 85KW - F9Q 812, F9Q J 803
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.06-2008.11 - 1.9 dCi - 1870ccm, 125pk, 92KW - F9Q 804
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.06-2006.05 - 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q 812
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2008.11 - 1.9 dCi (JM14) - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 818, F9Q 804, F9Q 816, F9Q J 803
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.05-2008.11 - 1.9 dCi (JM15) - 1870ccm, 110pk, 81KW - F9Q 804
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2003.06-2009.06 - 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) - 1998ccm, 135pk, 99KW - F4R 770, F4R 771
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2004.05-2008.11 - 2.0 16V Turbo (JM0W) - 1998ccm, 163pk, 120KW - F4R 776
    SCÉNIC II (JM0/1_) | 2005.09-2008.11 - 2.0 dCi (JM1K) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 700, M9R 722, M9R 721
    SCÉNIC III
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.4 16V (JZ0F, JZ1V) - 1397ccm, 131pk, 96KW - H4J 700
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 832
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 636, K9K 656, K9K 657, K9K 837
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2010.11-heden - 1.5 dCi (JZ02, JZ0R) - 1461ccm, 95pk, 70KW - K9K 846
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.6 16V (JZ0U, JZ1B) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 858, K4M R 858
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2011.04-heden - 1.6 dCi (JZ00, JZ12) - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M 402, R9M 404, R9M 414
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.6 E85 (JZ03, JZ1Y) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 866
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 1.9 dCi (JZ0J, JZ1J, JZ1K, JZ1S) - 1870ccm, 131pk, 96KW - F9Q 870, F9Q 872
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 2.0 16V (JZ0G, JZ0P, JZ1E, JZ1P) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 711, M4R 713, M4R 710
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.04-heden - 2.0 dCi (JZ0L) - 1995ccm, 160pk, 118KW - M9R 610
    SCÉNIC III (JZ0/1_) | 2009.02-heden - 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R 615
    SYMBOL II
    SYMBOL II (LU_) | 2008.09-2014.06 - 1.2 16V (LU2V) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 728
    SYMBOL II (LU_) | 2008.09-2014.06 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 700
    SYMBOL II (LU_) | 2008.09-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 85pk, 62KW - K9K 718
    SYMBOL II (LU_) | 2008.09-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 64pk, 47KW - K9K 740
    SYMBOL II (LU_) | 2009.01-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 700
    TWINGO II
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.2 (CN0D) - 1149ccm, 58pk, 43KW - D7F 800
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 764, D4F 772, D4F 770
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.2 16V (CN0K, CN0V) - 1149ccm, 76pk, 56KW - D4F 772
    TWINGO II (CN0_) | 2011.02-heden - 1.2 TCe 100 (CN0P) - 1149ccm, 102pk, 75KW - D4F 780, D4F 782
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) - 1149ccm, 100pk, 74KW - D4F 780, D4F 782
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.5 dCi (CN0E) - 1461ccm, 64pk, 47KW - K9K 740
    TWINGO II (CN0_) | 2008.04-2014.09 - 1.5 dCi (CN0U) - 1461ccm, 84pk, 62KW - K9K 718
    TWINGO II (CN0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 75 - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 820
    TWINGO II (CN0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 90 - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 820
    TWINGO II (CN0_) | 2008.05-2014.09 - 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) - 1598ccm, 133pk, 98KW - K4M 854
    SUZUKI
    ALTO VII
    ALTO VII (GF) | 2009.01-heden - 1.0 (AMF310) - 996ccm, 68pk, 50KW - K10B
    BALENO
    BALENO (FW, EW) | 2016.02-heden - 1.0 (A1K310) - 998ccm, 112pk, 82KW - K10C
    BALENO (FW, EW) | 2016.02-heden - 1.2 (A1K412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12C
    BALENO (FW, EW) | 2016.02-heden - 1.2 Hybrid (A1K412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12C
    CELERIO
    CELERIO (LF) | 2014.03-heden - 1.0 (AVK310) - 998ccm, 68pk, 50KW - K10B, K10C
    GRAND VITARA II
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2005.04-2015.02 - 1.6 Vierwielaandrijving (JB416) - 1586ccm, 106pk, 78KW - M16A
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2005.10-2015.02 - 1.9 DDiS Vierwielaandrijving (JT419, TD44, JB419WD,... - 1870ccm, 129pk, 95KW - F9QB, F9QC
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2005.10-2015.02 - 2.0 Vierwielaandrijving (TD54, JB420) - 1995ccm, 140pk, 103KW - J20A
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2009.01-heden - 2.4 Vierwielaandrijving (JB424) - 2393ccm, 169pk, 124KW - J24B
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2009.01-heden - 2.4 Vierwielaandrijving (JT424, JB424) - 2393ccm, 166pk, 122KW - J24B
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2009.01-2015.02 - 3.2 Vierwielaandrijving (TDB4, JT632, JB632) - 3195ccm, 233pk, 171KW - N32A
    JIMNY Terreinwagen gesloten
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 1998.09-heden - 1.3 16V (SN413) - 1298ccm, 80pk, 59KW - G13BB
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2001.02-heden - 1.3 16V (SN413) - 1328ccm, 82pk, 60KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 1998.09-heden - 1.3 16V 4WD (SN413) - 1298ccm, 80pk, 59KW - G13BB
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2001.02-heden - 1.3 16V 4WD (SN413) - 1328ccm, 82pk, 60KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2005.08-heden - 1.3 16V 4x4 (SN413) - 1328ccm, 86pk, 63KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2014.05-heden - 1.3 4WD (SN413) - 1328ccm, 85pk, 62KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2003.12-heden - 1.5 DDiS 4WD (SN415D) - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 700
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2005.08-heden - 1.5 DDiS 4x4 - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 266
    SPLASH
    SPLASH (EX) | 2008.01-heden - 1.0 (A5B 310) - 996ccm, 65pk, 48KW - K10B
    SPLASH (EX) | 2011.06-heden - 1.0 (A5B 310) - 996ccm, 68pk, 50KW - K10B
    SPLASH (EX) | 2008.01-heden - 1.2 (A5B 412) - 1242ccm, 86pk, 63KW - K12B
    SPLASH (EX) | 2010.09-heden - 1.2 VVT (A5B 412) - 1242ccm, 94pk, 69KW - K12B
    SPLASH (EX) | 2011.06-heden - 1.2 VVT (A5B 412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12B
    SPLASH (EX) | 2012.08-heden - 1.2 VVT (A5B 412) - 1242ccm, 91pk, 67KW - K12B
    SPLASH (EX) | 2008.01-heden - 1.3 CDTI (A5B 413D) - 1248ccm, 75pk, 55KW - D13A, Z 13 DTJ
    SWIFT III
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.02-heden - 1.3 (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68KW - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.02-heden - 1.3 4x4 (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68KW - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2006.01-heden - 1.3 4x4 (RS 413) - 1328ccm, 90pk, 66KW - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.08-heden - 1.3 DDiS (RS 413D) - 1248ccm, 69pk, 51KW - Z13DT
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.08-heden - 1.3 DDiS (RS 413D) - 1248ccm, 75pk, 55KW - D13A, Z 13 DTJ
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.02-heden - 1.5 (RS 415) - 1490ccm, 102pk, 75KW - M15A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2006.05-heden - 1.6 (RS 416) - 1586ccm, 125pk, 92KW - M16A
    SWIFT IV
    SWIFT IV (FZ, NZ) | 2010.10-heden - 1.2 (AZG 412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12B
    SWIFT IV (FZ, NZ) | 2010.10-heden - 1.2 (AZH 412) - 1242ccm, 94pk, 69KW - K12B
    SWIFT IV (FZ, NZ) | 2010.10-heden - 1.2 4x4 (AZG 412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12B
    SWIFT IV (FZ, NZ) | 2010.10-heden - 1.2 4x4 (AZH 412) - 1242ccm, 94pk, 69KW - K12B
    SWIFT IV (FZ, NZ) | 2010.10-heden - 1.3 DDiS (AZG 413D) - 1248ccm, 75pk, 55KW - D13A, D13AA
    SWIFT IV (FZ, NZ) | 2012.01-heden - 1.6 (AZG 416, AZH 416, RS416) - 1586ccm, 136pk, 100KW - M16A
    SWIFT V
    SWIFT V (AZ) | 2017.04-heden - 1.0 (A2L310) - 998ccm, 112pk, 82KW - K10C
    SWIFT V (AZ) | 2017.04-heden - 1.0 SHVS (A2L310) - 998ccm, 112pk, 82KW - K10C
    SWIFT V (AZ) | 2017.04-heden - 1.2 (A2L412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12C
    SWIFT V (AZ) | 2017.04-heden - 1.2 AllGrip (A2L412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12C
    SWIFT V (AZ) | 2017.04-heden - 1.2 SHVS (A2L412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12CS
    SWIFT V (AZ) | 2017.04-heden - 1.2 SHVS AllGrip (A2L412) - 1242ccm, 90pk, 66KW - K12CS
    SWIFT V (AZ) | 2017.09-heden - 1.4 Sport (A2L414) - 1373ccm, 140pk, 103KW - K14C
    SX4 S-CROSS
    SX4 S-CROSS (JY) | 2016.08-heden - 1.0 (AKK 310) - 998ccm, 112pk, 82KW - K10C
    SX4 S-CROSS (JY) | 2016.08-heden - 1.0 AllGrip (AKK 310) - 998ccm, 112pk, 82KW - K10C
    SX4 S-CROSS (JY) | 2016.08-heden - 1.4 T (AKK 414) - 1373ccm, 140pk, 103KW - K14C
    SX4 S-CROSS (JY) | 2016.08-heden - 1.4 T AllGrip (AKK 414) - 1373ccm, 140pk, 103KW - K14C
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.08-heden - 1.6 (AKK 416) - 1586ccm, 120pk, 88KW - M16A
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.12-heden - 1.6 (AKK 416) - 1586ccm, 117pk, 86KW - M16A
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.08-heden - 1.6 AllGrip (AKK 416) - 1586ccm, 120pk, 88KW - M16A
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.12-heden - 1.6 AllGrip (AKK 416) - 1586ccm, 117pk, 86KW - M16A
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.12-heden - 1.6 AllGrip (AKK416) - 1586ccm, 116pk, 85KW - M16A
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.08-heden - 1.6 DDiS (AKK 416D) - 1598ccm, 120pk, 88KW - D16AA
    SX4 S-CROSS (JY) | 2013.08-heden - 1.6 DDiS AllGrip (AKK 416D) - 1598ccm, 120pk, 88KW - D16AA
    SX4 Sedan
    SX4 Sedan (GY, RW) | 2007.10-heden - 1.6 (RW 416) - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    VITARA
    VITARA (LY) | 2015.09-heden - 1.4 T (APK 414) - 1373ccm, 140pk, 103KW - K14C
    VITARA (LY) | 2015.09-heden - 1.4 T AllGrip (APK 414) - 1373ccm, 140pk, 103KW - K14C
    VITARA (LY) | 2015.02-heden - 1.6 (APK 416) - 1586ccm, 120pk, 88KW - M16A
    VITARA (LY) | 2015.02-heden - 1.6 AllGrip (APK 416) - 1586ccm, 120pk, 88KW - M16A
    VITARA (LY) | 2015.02-heden - 1.6 DDiS (APK 416D) - 1598ccm, 120pk, 88KW - D16AA
    VITARA (LY) | 2015.02-heden - 1.6 DDiS AllGrip (APK 416D) - 1598ccm, 120pk, 88KW - D16AA
  • Origineel nummers

    26150-VD30ANISSAN
    26154-4A00CNISSAN
    26154-4A00DNISSAN
    26154-4A00GNISSAN
    26155EB500NISSAN
    26155-EB500NISSAN
    26150VD30ANISSAN
    261544A00CNISSAN
    261544A00DNISSAN
    261544A00GNISSAN
    09270157OPEL
    6710027OPEL
    4700132OPEL
    4709052OPEL
    4711230OPEL
    4711474OPEL
    93168987OPEL
    93193892OPEL
    95507154OPEL
    95509057OPEL
    620639PEUGEOT
    620662PEUGEOT
    6206E1PEUGEOT
    6208Y2PEUGEOT
    6208F9PEUGEOT
    95563116300PORSCHE
    8200074008RENAULT
    35500-63J00SUZUKI
    35500-63J01SUZUKI
    35500-63J02SUZUKI
    35500-63J03SUZUKI
    35500-63J04SUZUKI
    35500-62J00SUZUKI
    26150-VD300NISSAN
    26150VD300NISSAN
    26150-EB500NISSAN
    26150EB500NISSAN
    NE0151680AMAZDA
    NE0151680MAZDA
    NE01-51-680AMAZDA
    NE01-51-680MAZDA
    C2S1740JAGUAR
    2N1115201ABFORD
    2N11-15201-ABFORD
    1209177FORD
    71768537FIAT
    71768142FIAT
    71768050FIAT
    71768049FIAT
    71750482FIAT
    0000071768537FIAT
    0000071768050FIAT
    6208F9CITROËN
    6208Y2CITROËN
    6206E1CITROËN
    620662CITROËN
    620639CITROËN
    35500-62J01SUZUKI
    35500-62J02SUZUKI
    35500M63J04SUZUKI
    3550062J00SUZUKI
    35500-62J00-000SUZUKI
    3550062J01SUZUKI
    35500-62J01-000SUZUKI
    3550062J02SUZUKI
    3550063J00SUZUKI
    35500-63J00-000SUZUKI
    3550063J01SUZUKI
    3550063J02SUZUKI
    35500-63J02-000SUZUKI
    3550063J03SUZUKI
    35500-63J03-000SUZUKI
    35500-63J03-LCPSUZUKI
    3550063J04SUZUKI
    35500-63J04-000SUZUKI
    35500M63J04-000SUZUKI
    8200074008DACIA
    3550062J00000SUZUKI
    3550062J01000SUZUKI
    3550063J00000SUZUKI
    3550063J02000SUZUKI
    3550063J03000SUZUKI
    3550063J03LCPSUZUKI
    3550063J04000SUZUKI
    35500M63J04000SUZUKI
  • Fabrikant

    TYC

    TYC is een wereldspeler op het gebied van auto vervangingslampen en units. Naast het ontwerpen en produceren van Original Equipment voor meerdere OE fabrikanten in Noord-Amerika, Europa, Azië en Afrika, is TYC een gecertificeerde fabrikant van ’s werelds meest uitgebreide after-market verlichtingsprogramma.

    Doordat TYC al vele jaren investeert in de kwaliteit van de productieprocessen gebruiken steeds meer automerken koplampen geproduceerd door TYC. Hieronder enkele van de grootste:

    • Toyota
    • Honda
    • Lucas
    • Ford

    TYC producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Zeer hoge kwaliteit, veelal originele delen onder TYC label
    • Zeer breed assortiment, voor zowel de Europese als internationale markt
    • 2 jaar volledige garantie
    • Distributiecentrum in Nederland, zeer goede beschikbaarheid

    Vele van de verkochte producten door TYC zijn dus feitelijk originele producten. Door het succes in de verlichtingsdelen is TYC zich op de productie van meer kunststof auto delen gaan concentreren. Hierdoor zijn TYC producten nu in de volgende productgroepen te verkrijgen voor vrijwel alle auto’s:

    • Koplampen
    • Achterlichten
    • Knipperlichten/Mistlichten
    • Styling lampen
    • Led Koplampen en achterlichten
    • Zijspiegels
    • Radiateurs
    • Koelventilatoren

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 12:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Reviews 1

    • 5
      Door Bert Veldink, uit Zalk op 04-10-2020.

      voldeed aan de verwachting

Mistlamp 19-5785-10-21 TYC

Mistlamp 19-5785-10-21 TYC

€  53,49

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK