Lambdasonde universeel

Productnummer: 0763053 Fabrikantcode: LS07 EAN: 3165143342343

€ 96,80

€  55,95

Incl. BTW
-42%

Aansluiting/Klemmen: Evt. stekkeraansluiting aanpassen. Vervangen na [km]: 160000. Geleidingswaarde: 4. Garantie: 2 jaar… Lees meer

Direct leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085-070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aansluiting/KlemmenEvt. stekkeraansluiting aanpassen
    Vervangen na [km]160000
    Geleidingswaarde4
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASAM 74127
    ASAM 74204
    ASHIKA 43-M06
    ASHIKA 43-U04
    ASHIKA 43-MI07
    AUTOMEGA 150033910
    BLUE PRINT ADK87008C
    BLUE PRINT ADM57005
    BLUE PRINT ADK87037
    BLUE PRINT ADK87035
    BLUE PRINT ADK87034
    BLUE PRINT ADK87033
    BLUE PRINT ADK87031
    BLUE PRINT ADK87026
    BLUE PRINT ADK87024
    BLUE PRINT ADK87011C
    BLUE PRINT ADK87001
    BLUE PRINT ADK87008
    BLUE PRINT ADM57006
    BLUE PRINT ADJ137028
    BLUE PRINT ADJ137027
    BLUE PRINT ADJ137026
    BLUE PRINT ADJ137025
    BLUE PRINT ADJ137023
    BLUE PRINT ADJ137011
    BLUE PRINT ADH27054
    BLUE PRINT ADH27046
    BLUE PRINT ADH27042
    BLUE PRINT ADH27034
    BLUE PRINT ADM57005C
    BLUE PRINT ADM57010
    BLUE PRINT ADM57006C
    BLUE PRINT ADN17022
    BLUE PRINT ADV187002
    BLUE PRINT ADT37097
    BLUE PRINT ADT37093
    BLUE PRINT ADT37092
    BLUE PRINT ADT37021
    BLUE PRINT ADS77006
    BLUE PRINT ADS77003C
    BLUE PRINT ADS77003
    BLUE PRINT ADR167001
    BLUE PRINT ADN17037C
    BLUE PRINT ADN17013
    BLUE PRINT ADH27014
    BLUE PRINT ADN17011
    BLUE PRINT ADM57075
    BLUE PRINT ADM57067
    BLUE PRINT ADM57065
    BLUE PRINT ADM57063
    BLUE PRINT ADM57054
    BLUE PRINT ADM57029
    BLUE PRINT ADM57026C
    BLUE PRINT ADM57023C
    BLUE PRINT ADM57016
    BLUE PRINT ADM57014
    BLUE PRINT ADH27026
    BLUE PRINT ADK87021
    BLUE PRINT ADH27013
    BLUE PRINT ADA107028
    BLUE PRINT ADC47014
    BLUE PRINT ADC47009
    BLUE PRINT ADC47006
    BLUE PRINT ADC47005
    BLUE PRINT ADA107052
    BLUE PRINT ADA107051
    BLUE PRINT ADA107033
    BLUE PRINT ADA107032
    BLUE PRINT ADA107031
    BLUE PRINT ADA107029
    BLUE PRINT ADA107023
    BLUE PRINT ADC47018
    BLUE PRINT ADA107021
    BLUE PRINT ADA107019
    BLUE PRINT ADA107018C
    BLUE PRINT ADH27009
    BLUE PRINT ADA107016
    BLUE PRINT ADA107014C
    BLUE PRINT ADA107013
    BLUE PRINT ADA107011
    BLUE PRINT ADA107010
    BLUE PRINT ADA107009
    BLUE PRINT ADA107005C
    BLUE PRINT ADC47016
    BLUE PRINT ADA107017
    BLUE PRINT ADC47021
    BLUE PRINT ADG07011
    BLUE PRINT ADC47025
    BLUE PRINT ADH27006
    BLUE PRINT ADH27005
    BLUE PRINT ADG07081
    BLUE PRINT ADG07070
    BLUE PRINT ADG07047C
    BLUE PRINT ADG07045C
    BLUE PRINT ADG07044
    BLUE PRINT ADG07040
    BLUE PRINT ADG07031
    BLUE PRINT ADG07020
    BLUE PRINT ADK87013
    BLUE PRINT ADG07007
    BLUE PRINT ADC47047
    BLUE PRINT ADC47029
    BLUE PRINT ADG07006
    BLUE PRINT ADC47036
    BLUE PRINT ADC47037
    BLUE PRINT ADC47038
    BLUE PRINT ADC47052
    BLUE PRINT ADC47058
    BLUE PRINT ADD67004
    BLUE PRINT ADG07004
    BLUE PRINT ADG07005
    BOSCH F 00H L00 220
    BOSCH F 00H L00 239
    BOSCH F 00H L00 236
    BOSCH F 00H L00 240
    BOSCH F 00H L00 235
    BOSCH F 00H L00 222
    BOSCH F 00H L00 221
    BOSCH F 00H L00 192
    BOSCH F 00H L00 219
    BOSCH F 00H L00 218
    BOSCH F 00H L00 217
    BOSCH F 00H L00 207
    BOSCH F 00H L00 255
    BOSCH F 00H L00 191
    BOSCH F 00H L00 187
    BOSCH F 00H L00 186
    BOSCH F 00H L00 254
    BOSCH 0 258 005 736
    BOSCH F 00H L00 267
    BOSCH 0 258 005 255
    BOSCH F 00H L00 184
    BOSCH LSH-25C (dit product)
    BOSCH LS 07 (dit product)
    BOSCH 0 258 005 705
    BOSCH 0 258 005 704
    BOSCH 0 258 003 893
    BOSCH F 00H L00 050
    BOSCH 0 258 005 708
    BOSCH F 00H L00 271
    BOSCH 0 258 005 191
    BOSCH 0 258 003 218
    BOSCH 0 258 005 083
    BOSCH 0 258 005 254
    BOSCH 0 258 003 383
    BOSCH 0 258 005 710
    BOSCH F 00H L00 181
    BOSCH 0 258 005 253
    BOSCH F 00H L00 185
    BOSCH F 00H L00 183
    BOSCH 0 258 005 730
    BOSCH F 00H L00 060
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BOSCH F 00H L00 054
    BOSCH F 00H L00 052
    BOSCH F 00H L00 042
    BOSCH F 00H L00 036
    BOSCH F 00H L00 034
    BOSCH 0 258 005 737
    BOSCH 0 258 005 712
    BOSCH F 00H L00 063
    BOSCH 0 258 005 001
    BOSCH 0 258 003 890
    BOSCH 0 258 003 819
    BOSCH 0 258 003 726
    BOSCH 0 258 003 590
    BOSCH F 00H L00 182
    BOSCH 0 258 003 330
    BOSCH 0 258 003 183
    BOSCH F 00H L00 061
    BOSCH 0 258 986 507 (dit product)
    BOSCH F 00H L00 065
    BOSCH F 00H L00 156
    BOSCH F 00H L00 180
    BOSCH F 00H L00 178
    BOSCH F 00H L00 086
    BOSCH F 00H L00 174
    BOSCH F 00H L00 168
    BOSCH F 00H L00 167
    BOSCH F 00H L00 157
    BOSCH F 00H L00 165
    BOSCH F 00H L00 155
    BOSCH F 00H L00 111
    BOSCH F 00H L00 153
    BOSCH F 00H L00 088
    BOSCH F 00H L00 152
    BOSCH F 00H L00 151
    BOSCH F 00H L00 154
    BOSCH F 00H L00 093
    BOSCH F 00H L00 129
    DENSO DOX-0114
    EPS 1.997.004
    ESEN SKV 09SKV904
    FACET 10.7004
    FEBI 107273
    FEBI 107607
    FEBI 107605
    FEBI 107596
    FEBI 107590
    FEBI 36920
    FEBI 33374
    FEBI 33360
    FEBI 21383
    FEBI 33361
    FEBI 33375
    FEBI 33376
    FEBI 36919
    GEBE 9 7001 1
    HC-Cargo 181702
    HELLA 6PA 009 166-971
    HELLA 6PA 358 066-961
    HELLA 6PA 358 103-031
    HELLA 6PA 358 066-221
    JAPANPARTS OO-M06
    JAPANPARTS OO-MI07
    JAPANPARTS OO-U04
    JAPKO 3MI07
    JAPKO 3M06
    JAPKO 3U04
    JOHNS LSO 71 02-001
    JOHNS LSO 95 39-001
    JOHNS LSO 95 48-001
    JOHNS LSO 13 10-001
    KAVO PARTS EOS-8508
    KAVO PARTS EOS-8501
    KAVO PARTS EOS-5507
    KAVO PARTS EOS-6502
    KAVO PARTS EOS-5544
    KAVO PARTS EOS-5541
    KAVO PARTS EOS-5510
    KAVO PARTS EOS-8001
    KAVO PARTS EOS-5503
    KAVO PARTS EOS-2018
    KAVO PARTS EOS-2005
    KAVO PARTS EOS-2006
    KAVO PARTS EOS-5501
    KAVO PARTS EOS-2009
    KAVO PARTS EOS-4004
    KAVO PARTS EOS-2025
    KAVO PARTS EOS-2030
    KAVO PARTS EOS-2031
    KAVO PARTS EOS-4509
    KAVO PARTS EOS-4005
    KLAXCAR FRANCE 49502z
    KW 497 004
    MAGNETI MARELLI 460000223010
    MASTER-SPORT 8200052063-PCS-MS
    MAXGEAR 59-0013
    NGK 1952
    NPS DOX-0114
    Omnicraft 2376221
    PIERBURG 7.05271.46.0
    STELLOX 20-00007-SX
    SWAG 89 93 3375
    SWAG 84 93 3376
    SWAG 84 93 3374
    SWAG 80 93 3360
    SWAG 80 93 3361
    SWAG 50 92 1383
    SWAG 10 93 6920
    SWAG 14 10 7273
    SWAG 10 93 6919
    StartVOLT VS-OS 0547
    StartVOLT VS-OS 0017
    TOPRAN 701 076
    TOPRAN 721 860
    TOPRAN 721 861
    TOPRAN 111 611
    TOPRAN 111 610
    VEMO V24-76-0019
    VEMO V10-76-0059
    VEMO V37-76-0006
    WALKER PRODUCTS 250-24400
    WILMINK GROUP WG1427340
    WILMINK GROUP WG1786646
    WILMINK GROUP WG1786572
    WILMINK GROUP WG1786637
    WILMINK GROUP WG1786639
    WILMINK GROUP WG1786643
    WILMINK GROUP WG1786698
    WILMINK GROUP WG1786673
    WILMINK GROUP WG1786676
    WILMINK GROUP WG1786752
    WILMINK GROUP WG1786774
    WILMINK GROUP WG1786781
    WILMINK GROUP WG1945803
    WILMINK GROUP WG1786543
    WILMINK GROUP WG1786542
    WILMINK GROUP WG1786438
    WILMINK GROUP WG1786437
    WILMINK GROUP WG1786432
    WILMINK GROUP WG1786425
    WILMINK GROUP WG1786416
    WILMINK GROUP WG1786413
    WILMINK GROUP WG1786412
    WILMINK GROUP WG1492255
    WILMINK GROUP WG1461216
    WILMINK GROUP WG1432270
    WILMINK GROUP WG1432141
    WILMINK GROUP WG1432140
    WILMINK GROUP WG1431877
    WILMINK GROUP WG1431876
    WILMINK GROUP WG1430282
    WILMINK GROUP WG1427341
  • Toepasbaarheid

    ACURA
    NSX
    NSX | 1997.08-2005.12 - 3.2 - 3179ccm, 280pk, 206KW - C32B2
    ALFA ROMEO
    MITO
    MITO (955_) | 2011.03-heden - 1.4 (955.AXB1B, 955.AXU1A) - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    MITO (955_) | 2011.05-heden - 1.4 (955AXV1A) - 1368ccm, 69pk, 51KW - 955 A9.000
    AUDI
    A2
    A2 (8Z0) | 2000.02-2005.08 - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA, BBY
    A4
    A4 (8D2, B5) | 1994.11-2000.10 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - ADP, AHL, ANA, ARM
    A4 (8D2, B5) | 2000.07-2000.11 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    A4 (8D2, B5) | 1997.03-2000.11 - 2.4 - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A4 (8D2, B5) | 1997.08-2000.11 - 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120KW - AJG, AMM, APZ
    A4 (8D2, B5) | 1997.03-2000.11 - 2.4 quattro - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A4 (8D2, B5) | 1996.10-2000.11 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ
    A4 (8D2, B5) | 1996.10-2001.08 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA
    A4 (8E2, B6) | 2000.11-2004.12 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    A4 (8EC, B7) | 2004.11-2008.06 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    A4 Avant
    A4 Avant (8D5, B5) | 1994.11-2001.09 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - ADP, AHL, ANA, ARM
    A4 Avant (8D5, B5) | 2000.07-2001.09 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    A4 Avant (8D5, B5) | 1997.03-2001.09 - 2.4 - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A4 Avant (8D5, B5) | 1997.03-2001.09 - 2.4 quattro - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.10-2001.09 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, APR, AQD, AHA
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.10-2001.09 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA, ATQ
    A4 Avant (8E5, B6) | 2001.09-2004.12 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    A4 Avant (8ED, B7) | 2004.11-2008.06 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    A6
    A6 (4A2, C4) | 1995.12-1997.10 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK
    A6 (4A2, C4) | 1995.12-1997.10 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120KW - AJG, AMM, APZ
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 156pk, 115KW - APC
    A6 (4B2, C5) | 1998.07-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 136pk, 100KW - ALW, ARN, ASM
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.4 quattro - 2393ccm, 163pk, 120KW - AJG, APZ
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.4 quattro - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A6 (4B2, C5) | 1998.08-1999.07 - 2.4 quattro - 2393ccm, 156pk, 115KW - APC
    A6 (4B2, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.7 T quattro - 2671ccm, 230pk, 169KW - AJK, AZA
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA
    A6 (4B2, C5) | 1997.10-2000.05 - 2.8 - 2771ccm, 180pk, 132KW - AGE
    A6 (4B2, C5) | 1997.02-2005.01 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA
    A6 (4F2, C6) | 2004.05-2008.10 - 2.4 - 2393ccm, 177pk, 130KW - BDW
    A6 (4F2, C6) | 2005.01-2008.10 - 2.4 quattro - 2393ccm, 177pk, 130KW - BDW
    A6 (4F2, C6) | 2006.11-2008.10 - 2.8 FSI - 2773ccm, 210pk, 154KW - BDX
    A6 (4F2, C6) | 2008.10-2011.03 - 2.8 FSI - 2773ccm, 220pk, 162KW - CCEA
    A6 (4F2, C6) | 2008.10-2011.03 - 2.8 FSI - 2773ccm, 190pk, 140KW - CCDA
    A6 (4F2, C6) | 2007.06-2008.10 - 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 210pk, 154KW - BDX
    A6 (4F2, C6) | 2008.10-2011.03 - 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 190pk, 140KW - CCDA
    A6 (4F2, C6) | 2008.10-2011.03 - 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 220pk, 162KW - CCEA
    A6 (4F2, C6) | 2008.10-2011.03 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 290pk, 213KW - CAJA
    A6 (4F2, C6) | 2004.05-2009.05 - 3.2 FSI - 3123ccm, 255pk, 188KW - AUK, BKH
    A6 (4F2, C6) | 2009.05-2011.03 - 3.2 FSI - 3197ccm, 265pk, 195KW - CALA
    A6 (4F2, C6) | 2004.05-2008.10 - 3.2 FSI quattro - 3123ccm, 255pk, 188KW - AUK
    A6 Allroad
    A6 Allroad (4FH, C6) | 2008.10-2011.08 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 290pk, 213KW - CAJA
    A6 Allroad (4FH, C6) | 2006.05-2008.10 - 3.2 FSI quattro - 3123ccm, 255pk, 188KW - AUK
    A6 Avant
    A6 Avant (4A5, C4) | 1995.12-1997.12 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK
    A6 Avant (4A5, C4) | 1995.12-1997.12 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 163pk, 120KW - AJG, AMM, APZ
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 156pk, 115KW - APC
    A6 Avant (4B5, C5) | 1998.07-2005.01 - 2.4 - 2393ccm, 136pk, 100KW - ALW, ARN, ASM
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.4 quattro - 2393ccm, 163pk, 120KW - AJG, APZ
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.4 quattro - 2393ccm, 165pk, 121KW - AGA, ALF, AML, APS, ARJ
    A6 Avant (4B5, C5) | 1998.08-2001.05 - 2.4 quattro - 2393ccm, 156pk, 115KW - APC
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2000.05 - 2.8 - 2771ccm, 180pk, 132KW - AGE
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA
    A6 Avant (4B5, C5) | 1997.12-2005.01 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD, AHA
    A6 Avant (4F5, C6) | 2005.03-2008.10 - 2.4 - 2393ccm, 177pk, 130KW - BDW
    A6 Avant (4F5, C6) | 2005.03-2008.10 - 2.4 quattro - 2393ccm, 177pk, 130KW - BDW
    A6 Avant (4F5, C6) | 2006.11-2008.10 - 2.8 FSI - 2773ccm, 210pk, 154KW - BDX
    A6 Avant (4F5, C6) | 2008.10-2011.08 - 2.8 FSI - 2773ccm, 190pk, 140KW - CCDA
    A6 Avant (4F5, C6) | 2008.10-2011.08 - 2.8 FSI - 2773ccm, 220pk, 162KW - CCEA
    A6 Avant (4F5, C6) | 2007.06-2008.10 - 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 210pk, 154KW - BDX
    A6 Avant (4F5, C6) | 2008.10-2011.08 - 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 190pk, 140KW - CCDA
    A6 Avant (4F5, C6) | 2008.10-2011.08 - 2.8 FSI quattro - 2773ccm, 220pk, 162KW - CCEA
    A6 Avant (4F5, C6) | 2008.10-2011.08 - 3.0 TFSI quattro - 2995ccm, 290pk, 213KW - CAJA
    A6 Avant (4F5, C6) | 2005.03-2008.10 - 3.2 FSI - 3123ccm, 255pk, 188KW - AUK
    A6 Avant (4F5, C6) | 2005.03-2008.10 - 3.2 FSI quattro - 3123ccm, 255pk, 188KW - AUK
    A8
    A8 (4D2, 4D8) | 1996.04-2002.09 - 2.8 - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, ALG, AMX, APR, AQD
    A8 (4D2, 4D8) | 1996.04-2002.09 - 2.8 quattro - 2771ccm, 193pk, 142KW - ACK, AMX, APR, AQD
    BENTLEY
    TURBO R
    TURBO R | 1985.10-1997.06 - 6.7 (SCBZR) - 6750ccm, 320pk, 235KW - L 410 IT
    CADILLAC
    ATS
    ATS | 2013.02-heden - 2.0 - 1998ccm, 276pk, 203KW - LTG
    ATS | 2013.02-heden - 2.0 AWD - 1998ccm, 276pk, 203KW - LTG
    CTS
    CTS | 2004.01-2005.12 - 5.7 V - 5665ccm, 405pk, 298KW - LS6(346CUV8)
    ESCALADE
    ESCALADE | 2010.11-2013.12 - 6.0 HYBRID - 5967ccm, 337pk, 248KW - LZ1
    ESCALADE | 2010.11-2013.12 - 6.0 HYBRID AWD - 5967ccm, 337pk, 248KW - LZ1
    ESCALADE | 2006.10-2014.12 - 6.2 AWD - 6162ccm, 403pk, 296KW - L92
    ESCALADE | 2006.10-2014.12 - 6.2 AWD - 6162ccm, 409pk, 301KW - L92, L94, L9H
    ESCALADE | 2006.10-2014.12 - 6.2 FLEXFUEL - 6162ccm, 409pk, 301KW - L92, L94
    ESCALADE | 2006.10-2014.12 - 6.2 FLEXFUEL AWD - 6162ccm, 409pk, 301KW - L92, L94
    ESCALADE Crew Cab Pickup
    ESCALADE Crew Cab Pickup | 2007.01-2010.12 - 6.2 LPG AWD - 6162ccm, 409pk, 301KW - L92, L94
    SEVILLE
    SEVILLE | 2000.10-2004.09 - 4.6 - 4565ccm, 299pk, 220KW - L37
    XLR
    XLR | 2004.03-2009.09 - 4.4 - 4371ccm, 450pk, 331KW - LC3(267CUV8)
    XLR | 2004.03-2009.09 - 4.6 - 4565ccm, 326pk, 240KW - LH2
    CHEVROLET
    AVALANCHE
    AVALANCHE | 2000.10-2006.09 - 5.3 - 5328ccm, 299pk, 220KW - LM7
    AVALANCHE | 2006.05-2013.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 320pk, 235KW - LY5(325CUV8)
    AVALANCHE | 2007.01-2013.12 - 5.3 Flex-Fuel AWD - 5328ccm, 314pk, 231KW -
    AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup
    AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup | 2001.09-2003.12 - 5.3 - 5328ccm, 290pk, 213KW - LM7
    AVALANCHE 1500 Crew Cab Pickup | 2001.09-2003.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 290pk, 213KW - LM7
    AVALANCHE Crew Cab Pickup
    AVALANCHE Crew Cab Pickup | 2006.09-2008.12 - 5.3 - 5328ccm, 325pk, 239KW - LY5(325CUV8)
    AVALANCHE Crew Cab Pickup | 2008.09-2009.12 - 5.3 - 5328ccm, 314pk, 231KW - LY5(325CUV8)
    AVALANCHE Crew Cab Pickup | 2006.09-2008.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 325pk, 239KW - LY5(325CUV8)
    AVALANCHE Crew Cab Pickup | 2008.09-2009.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 314pk, 231KW - LY5(325CUV8)
    AVEO / KALOS Hatchback
    AVEO / KALOS Hatchback (T200) | 2003.05-2008.05 - 1.4 16V - 1399ccm, 94pk, 69KW - L14(85CUL4)
    AVEO / KALOS Sedan
    AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) | 2005.03-2007.12 - 1.4 - 1399ccm, 94pk, 69KW - L14(85CUL4)
    AVEO Sedan
    AVEO Sedan (T200) | 2003.05-2008.05 - 1.4 - 1399ccm, 94pk, 69KW - L14(85CUL4)
    CAMARO
    CAMARO | 2009.09-2015.12 - 6.2 - 6162ccm, 405pk, 298KW - L99(376CUV8)
    CAMARO | 2012.09-2015.12 - 6.2 ZL1 - 6162ccm, 588pk, 432KW - LSA
    CAMARO | 2016.08-heden - 2.0 Turbo - 1998ccm, 275pk, 202KW - LTG
    CAMARO Cabriolet
    CAMARO Cabriolet | 2011.01-heden - 6.2 - 6162ccm, 432pk, 318KW - LS3(376CUV8)
    CAMARO Cabriolet | 2011.01-heden - 6.2 - 6162ccm, 405pk, 298KW - L99(376CUV8)
    CAMARO Cabriolet | 2016.08-heden - 2.0 Turbo - 1998ccm, 275pk, 202KW - LTG
    CAPTIVA
    CAPTIVA (C100, C140) | 2011.03-heden - 2.4 - 2384ccm, 167pk, 123KW - LE5
    CAPTIVA (C100, C140) | 2011.03-heden - 2.4 4WD - 2384ccm, 167pk, 123KW - LE5
    EQUINOX
    EQUINOX | 2003.04-2009.09 - 3.4 - 3350ccm, 188pk, 138KW - LNJ
    EQUINOX | 2003.04-2009.09 - 3.4 AWD - 3350ccm, 188pk, 138KW - LNJ
    EXPRESS 1500 Standard Cargo Van
    EXPRESS 1500 Standard Cargo Van | 2007.09-2008.12 - 5.3 - 5328ccm, 305pk, 224KW - LMF
    EXPRESS 1500 Standard Cargo Van | 2007.09-2009.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 305pk, 224KW - LMF
    EXPRESS 1500 Standard Passenger Van
    EXPRESS 1500 Standard Passenger Van | 2007.09-2009.12 - 5.3 - 5328ccm, 305pk, 224KW - LMF
    EXPRESS 1500 Standard Passenger Van | 2007.09-2014.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 305pk, 224KW - LMF
    EXPRESS 2500 Extended Cargo Van
    EXPRESS 2500 Extended Cargo Van | 2007.09-2009.12 - 6.0 - 5967ccm, 328pk, 241KW - L96
    EXPRESS 2500 Standard Passenger Van
    EXPRESS 2500 Standard Passenger Van | 2007.09-2009.12 - 6.0 - 5967ccm, 328pk, 241KW - LQ4(364CUV8)
    EXPRESS 3500 Extended Cargo Van
    EXPRESS 3500 Extended Cargo Van | 2007.09-2009.12 - 6.0 - 5967ccm, 328pk, 241KW - LY6
    EXPRESS Bestelwagen
    EXPRESS Bestelwagen | 2005.01-2010.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 299pk, 220KW - LM7
    EXPRESS Bus
    EXPRESS Bus | 2007.01-heden - 5.3 - 5328ccm, 314pk, 231KW - LMF
    EXPRESS Bus | 2007.01-heden - 5.3 Flex-Fuel - 5328ccm, 294pk, 216KW - L59
    LACETTI
    LACETTI (J200) | 2005.03-heden - 1.4 16V - 1399ccm, 95pk, 70KW - L14(85CUL4)
    LACETTI (J200) | 2005.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 109pk, 80KW - LXT, L44(96CUL4)
    LACETTI (J200) | 2005.08-heden - 1.8 - 1796ccm, 121pk, 89KW - LDA
    MALIBU
    MALIBU (V300) | 2012.01-heden - 2.4 - 2384ccm, 167pk, 123KW - LE9(145CUL4)
    NUBIRA Sedan
    NUBIRA Sedan | 2005.01-2007.12 - 1.4 - 1399ccm, 94pk, 69KW - L14(85CUL4)
    NUBIRA Sedan | 2006.01-2008.12 - 1.4 - 1399ccm, 95pk, 70KW - L14(85CUL4)
    NUBIRA Sedan | 2005.03-2011.12 - 1.6 - 1598ccm, 109pk, 80KW - LXT, L44(96CUL4)
    NUBIRA Sedan | 2006.01-2007.09 - 1.8 - 1796ccm, 121pk, 89KW - LDA
    NUBIRA Stationwagen
    NUBIRA Stationwagen | 2005.03-2011.12 - 1.6 - 1598ccm, 109pk, 80KW - LXT, L44(96CUL4)
    NUBIRA Stationwagen | 2005.03-2010.12 - 1.6 LPG - 1598ccm, 109pk, 80KW - LXT, L44(96CUL4)
    NUBIRA Stationwagen | 2005.08-2011.12 - 1.8 - 1796ccm, 121pk, 89KW - LDA
    SILVERADO 1500
    SILVERADO 1500 | 1999.10-2007.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 273pk, 201KW - LM7
    SILVERADO 1500 | 2003.06-2007.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 288pk, 212KW - LM7
    SILVERADO 1500 | 2007.01-heden - 5.3 AWD - 5328ccm, 316pk, 232KW - LH6(325CUV8)
    SILVERADO 1500 | 2007.01-heden - 5.3 FlexFuel AWD - 5328ccm, 316pk, 232KW - LMG
    SILVERADO 2500
    SILVERADO 2500 | 1999.10-heden - 6.0 - 5967ccm, 305pk, 224KW - LQ4(364CUV8)
    SILVERADO 2500 | 1999.10-heden - 6.0 AWD - 5967ccm, 305pk, 224KW - LQ4(364CUV8)
    SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup
    SILVERADO 2500 Crew Cab Pickup | 2009.09-2013.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 320pk, 235KW - LY5(325CUV8)
    SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup
    SILVERADO 2500 Extended Cab Pickup | 2010.09-2013.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 320pk, 235KW - LY5(325CUV8)
    SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup
    SILVERADO 2500 Standard Cab Pickup | 2006.09-2013.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 320pk, 235KW - LY5(325CUV8)
    SSR Cabriolet
    SSR Cabriolet | 2004.09-2006.12 - 6.0 - 5965ccm, 396pk, 291KW - LS2(364CUV8)
    SUBURBAN
    SUBURBAN | 2000.05-2003.09 - 6.0 - 5967ccm, 320pk, 235KW - LQ4(364CUV8)
    SUBURBAN
    SUBURBAN (GMT 900) | 2011.09-2014.07 - 5.3 - 5328ccm, 325pk, 239KW - LMG, LY5(325CUV8)
    SUBURBAN (GMT 900) | 2007.01-heden - 5.3 Flex-Fuel 4WD - 5328ccm, 310pk, 228KW - LMG
    TACUMA MPV
    TACUMA MPV (U100) | 2005.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - L44(96CUL4)
    TACUMA MPV (U100) | 2005.08-heden - 1.6 - 1598ccm, 107pk, 79KW - L44(96CUL4)
    TAHOE
    TAHOE (B2W) | 2000.05-2002.09 - 5.3 - 5328ccm, 273pk, 201KW - LM7
    TAHOE (B2W) | 2001.10-2006.12 - 5.3 - 5328ccm, 290pk, 213KW - L59
    TAHOE (B2W) | 2003.09-2006.12 - 5.3 - 5328ccm, 299pk, 220KW - LM7
    TAHOE (B2W) | 2002.10-2006.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 290pk, 213KW - L59
    TAHOE (B2W) | 2003.09-2006.12 - 5.3 AWD - 5328ccm, 299pk, 220KW - L59
    TAHOE (B2W) | 1999.12-2006.12 - 5.3 V8 AWD - 5328ccm, 273pk, 201KW - LM7
    TAHOE (GMT900) | 2007.01-2013.12 - 5.3 4WD - 5328ccm, 325pk, 239KW - LMG, LY5(325CUV8), LC9(325CUV8)
    TRAILBLAZER
    TRAILBLAZER (KC_) | 2001.09-2008.09 - 4.2 AWD - 4157ccm, 273pk, 201KW - LL8(254CUL6)
    TRAILBLAZER (KC_) | 2002.09-2009.12 - 4.2 AWD - 4157ccm, 279pk, 205KW - LL8(254CUL6)
    TRAILBLAZER (KC_) | 2005.08-2008.09 - 4.2 AWD - 4157ccm, 295pk, 217KW - LL8(254CUL6)
    UPLANDER
    UPLANDER | 2004.08-2009.12 - 3.9 - 3880ccm, 243pk, 179KW - LZ9
    ZAFIRA
    ZAFIRA (F75) | 2001.04-2012.07 - 2.0 - 1998ccm, 136pk, 100KW - C 20 SEL
    CHRYSLER
    300 C
    300 C (LX, LE) | 2004.09-2012.11 - 2.7 - 2736ccm, 193pk, 142KW - EER, 2.7FX
    300 C (LX, LE) | 2007.01-2012.11 - 2.7 - 2736ccm, 177pk, 130KW - EES
    300 C (LX, LE) | 2004.09-2012.11 - 3.5 - 3518ccm, 249pk, 183KW - EGG
    300 C (LX, LE) | 2004.09-2008.12 - 5.7 - 5654ccm, 340pk, 250KW - EZH, EZB, EZD
    300 C (LX, LE) | 2005.06-2012.11 - 6.1 SRT8 - 6059ccm, 431pk, 317KW - ESF
    300 M
    300 M (LR) | 1998.11-2000.08 - 2.7 V6 24V - 2736ccm, 203pk, 149KW - EER
    300 M (LR) | 2000.08-2004.09 - 2.7 V6 24V - 2736ccm, 204pk, 150KW - EER
    300 M (LR) | 1998.07-2000.08 - 3.5 V6 24V - 3518ccm, 254pk, 187KW - EGG
    300 M (LR) | 2000.08-2004.09 - 3.5 V6 24V - 3518ccm, 252pk, 185KW - EGG
    CIRRUS
    CIRRUS | 1994.05-1997.09 - 2.0 LX - 1996ccm, 131pk, 96KW - ECB
    CIRRUS | 1997.10-2000.09 - 2.0 LX - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    CIRRUS | 1994.10-2000.09 - 2.5 LX - 2497ccm, 163pk, 120KW - EEB
    CONCORDE
    CONCORDE | 1992.10-1997.09 - 3.3 LX - 3301ccm, 163pk, 120KW - EGB
    CONCORDE | 1997.10-2003.09 - 2.7 LX - 2736ccm, 203pk, 149KW - EER
    LE BARON Cabriolet
    LE BARON Cabriolet | 1986.09-1990.12 - 2.2 i Turbo - 2213ccm, 177pk, 130KW - EDR
    LE BARON Cabriolet | 1989.01-1993.12 - 2.5 i Turbo - 2501ccm, 152pk, 112KW - EDT
    LE BARON Cabriolet | 1990.01-1996.12 - 3.0 i V6 - 2972ccm, 143pk, 105KW - 6G72
    LE BARON Sedan
    LE BARON Sedan | 1989.09-1991.01 - 2.2 i Turbo - 2213ccm, 177pk, 130KW - EDR
    LE BARON Sedan | 1989.01-1994.12 - 2.5 i Turbo - 2501ccm, 152pk, 112KW - EDT
    LE BARON Sedan | 1990.01-1994.12 - 3.0 i V6 - 2972ccm, 143pk, 105KW - EFA
    NEON
    NEON (PL) | 1994.05-1999.08 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - 420H
    NEON II
    NEON II | 2001.11-2006.12 - 1.6 - 1598ccm, 116pk, 85KW - EJD
    NEON II | 1999.08-2006.12 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - 420H, ECB
    NEON II | 2002.10-2006.12 - 2.0 16V - 1996ccm, 131pk, 97KW - ECB
    PACIFICA
    PACIFICA | 2003.08-2006.12 - 3.5 - 3518ccm, 253pk, 186KW - EGN
    PACIFICA | 2003.08-2006.12 - 3.5 AWD - 3518ccm, 253pk, 186KW - EGN
    PT CRUISER
    PT CRUISER (PT_) | 2001.11-2010.12 - 1.6 - 1598ccm, 116pk, 85KW - EJD
    PT CRUISER (PT_) | 2000.06-2004.09 - 2.0 - 1996ccm, 141pk, 104KW - ECC
    PT CRUISER (PT_) | 2000.06-2010.12 - 2.4 - 2429ccm, 150pk, 110KW - EDZ
    PT CRUISER (PT_) | 2005.08-2010.12 - 2.4 - 2429ccm, 143pk, 105KW - EDZ
    PT CRUISER (PT_) | 2003.08-2010.12 - GT 2.4 - 2429ccm, 223pk, 164KW - EDV
    PT CRUISER Cabriolet
    PT CRUISER Cabriolet | 2004.03-2008.03 - 2.4 - 2429ccm, 143pk, 105KW - EDZ
    SEBRING
    SEBRING (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.0 - 1996ccm, 141pk, 104KW - ECC
    SEBRING (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.4 - 2429ccm, 143pk, 105KW - EDZ
    SEBRING (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.4 - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    SEBRING (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.7 V6 24V - 2736ccm, 203pk, 149KW - EER, EES
    SEBRING Cabriolet
    SEBRING Cabriolet (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.0 - 1996ccm, 141pk, 104KW - ECC
    SEBRING Cabriolet (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.4 - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    SEBRING Cabriolet (JR) | 2001.04-2007.06 - 2.7 V6 24V - 2736ccm, 203pk, 149KW - EES
    SEBRING Coupé
    SEBRING Coupé (FJ) | 1995.05-1996.12 - 2.5 LE - 2497ccm, 163pk, 120KW - EEB
    STRATUS
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 - 2.0 LE - 1996ccm, 131pk, 96KW - C00
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 - 2.4 16 V - 2429ccm, 140pk, 103KW - EDZ
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 - 2.4 16V - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 - 2.5 LX V6 - 2497ccm, 163pk, 120KW - EEB, H00
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 - 2.5 V6 - 2497ccm, 170pk, 125KW - H00
    STRATUS Cabriolet
    STRATUS Cabriolet (JX) | 1996.06-2001.04 - 2.0 LE - 1996ccm, 131pk, 96KW - 420X
    STRATUS Cabriolet (JX) | 1996.04-2001.04 - 2.5 LX - 2499ccm, 163pk, 120KW - 625H
    VIPER
    VIPER | 1992.08-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 394pk, 290KW - EPA
    VIPER | 1992.08-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 406pk, 299KW - EPA
    VIPER | 1992.08-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 455pk, 335KW - EPT
    VIPER | 1998.07-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 384pk, 282KW - EPD
    VIPER Convertible
    VIPER Convertible | 1992.08-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 406pk, 299KW - EPA
    VIPER Convertible | 1992.08-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 394pk, 290KW - EPA
    VIPER Convertible | 1998.07-1998.12 - 8.0 - 7990ccm, 384pk, 282KW - EPD
    VISION
    VISION | 1993.09-1997.12 - 3.5 TSi - 3518ccm, 211pk, 155KW - EGE, F00, F01
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | 1995.01-2001.03 - 2.0 i - 1995ccm, 133pk, 98KW - C00
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | 1997.02-2001.03 - 2.4 AWD - 2429ccm, 151pk, 111KW - EDZ
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | 1995.01-2001.03 - 2.4 i - 2429ccm, 151pk, 111KW - B00
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | 1995.01-2001.03 - 3.3 i - 3301ccm, 158pk, 116KW - R00
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | 1995.01-2001.03 - 3.8 i AWD - 3778ccm, 166pk, 122KW - L00
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS) | 1995.01-2001.03 - 3.8 i AWD - 3778ccm, 178pk, 131KW - EGH
    VOYAGER IV
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 2.4 - 2429ccm, 147pk, 108KW - EDZ
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.3 - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA, EGM
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.8 - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.8 AWD - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    CITROEN
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen (M_) | 1996.07-2002.10 - 1.4 BiFuel (MBKFXB, MCKFXB) - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen (M_) | 2002.11-2011.12 - 1.4 bivalent - 1360ccm, 65pk, 48KW - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen (M_) | 1996.07-2011.12 - 1.4 i (MBKFX, MBKFW) - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Bestelwagen (M_) | 2003.04-2005.10 - 1.4 i bivalent (MBKFW) - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK) | 1996.07-2008.05 - 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK) | 2002.11-2005.10 - 1.4 - 1360ccm, 72pk, 53KW - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK) | 2002.11-2011.12 - 1.4 bivalent - 1360ccm, 65pk, 48KW - KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK) | 1996.07-2011.12 - 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST MPV (MF, GJK, GFK) | 2003.04-2008.10 - 1.4 i bivalent (MFKFW) - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    C2
    C2 (JM_) | 2003.09-heden - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1JP)
    C2 (JM_) | 2003.09-heden - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    C3 I
    C3 I (FC_, FN_) | 2002.08-2010.12 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1JP), HFX (TU1A)
    C3 I (FC_, FN_) | 2006.06-2009.12 - 1.1 LPG - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1A)
    C3 I (FC_, FN_) | 2008.09-2009.12 - 1.4 BiFuel - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3JP)
    C3 I (FC_, FN_) | 2002.04-2006.12 - 1.4 i - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    C3 I (FC_, FN_) | 2002.02-heden - 1.4 i Bivalent - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3JP)
    C3 II
    C3 II (SC_) | 2010.01-2013.01 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1A)
    C3 II (SC_) | 2010.01-2013.08 - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A), KFT (TU3AE5), K6E (TU3A)
    C3 II (SC_) | 2010.07-heden - 1.4 LPG - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A)
    C3 Pluriel
    C3 Pluriel (HB_) | 2003.05-heden - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    C5 I
    C5 I (DC_) | 2001.03-2004.08 - 1.8 16V (DC6FZB, DC6FZE) - 1749ccm, 115pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    C5 I Break
    C5 I Break (DE_) | 2001.06-2004.08 - 1.8 16V (DE6FZB, DE6FZE) - 1749ccm, 115pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    NEMO Bestelwagen
    NEMO Bestelwagen (AA_) | 2008.02-heden - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3A)
    NEMO Stationwagen
    NEMO Stationwagen | 2009.04-heden - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A), KFV (TU3A)
    SAXO
    SAXO (S0, S1) | 1996.05-2003.06 - 1.4 VTS - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    SAXO (S0, S1) | 1996.02-2004.04 - 1.6 - 1587ccm, 120pk, 88KW - NFX (TU5JP4)
    SAXO (S0, S1) | 1996.06-2003.09 - 1.6 VTS - 1587ccm, 118pk, 87KW - NFX (TU5JP4)
    XSARA
    XSARA (N1) | 1997.04-2005.03 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA Break
    XSARA Break (N2) | 1997.10-2005.08 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA Coupé
    XSARA Coupé (N0) | 1998.03-2005.03 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA PICASSO
    XSARA PICASSO (N68) | 2000.02-2005.08 - 1.8 16V - 1749ccm, 115pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    DACIA
    LOGAN
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.4 MPI LPG (LS0C) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710, K7J 714
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN (LS_) | 2004.08-2011.03 - 1.6 LPG - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 718
    SOLENZA
    SOLENZA (B41_) | 2003.02-heden - 1.4 (B41A, B41B, B41C) - 1390ccm, 75pk, 55KW - E7J 262
    DAIHATSU
    CUORE VI
    CUORE VI (L251, L250_, L260_) | 2003.05-heden - 1.0 - 989ccm, 58pk, 43KW - EJ-VE
    TREVIS
    TREVIS | 2006.06-heden - 1.0 - 989ccm, 58pk, 43KW - EJ-VE
    DAIMLER
    DAIMLER XJ
    DAIMLER XJ (X30_) | 1997.07-2002.12 - Six 4.0 - 3996ccm, 284pk, 209KW - BC
    DAIMLER XJ (X30_) | 1997.07-2003.06 - V8 Super 4.0 - 3996ccm, 363pk, 267KW - DC
    DODGE
    CARAVAN
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 - 2.4 i - 2429ccm, 151pk, 111KW - EDZ
    CARAVAN | 1995.01-2000.06 - 3.0 - 2972ccm, 152pk, 112KW - EFA
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 - 3.3 i - 3301ccm, 158pk, 116KW - EGP
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 - 3.8 i - 3778ccm, 166pk, 122KW - EGH
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 - 3.8 i - 3778ccm, 178pk, 131KW - EGH
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 - 3.8 i AWD - 3778ccm, 166pk, 122KW - EGH
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 - 3.8 i AWD - 3778ccm, 178pk, 131KW - EGH
    CARAVAN
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 2.4 - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.3 - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.3 AWD - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.8 - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.8 AWD - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    CARAVAN (RG_) | 2001.04-2007.12 - 3.8 Turbo AWD - 3778ccm, 208pk, 153KW - EGH
    DAKOTA
    DAKOTA | 2003.10-heden - 4.7 AWD - 4701ccm, 234pk, 172KW - EVA
    GRAND CARAVAN
    GRAND CARAVAN | 2007.06-heden - 3.8 - 3778ccm, 201pk, 148KW - EGH
    GRAND CARAVAN | 2007.06-2010.12 - 3.8 - 3778ccm, 193pk, 142KW - EGL
    INTREPID
    INTREPID | 1997.10-2004.09 - 2.7 - 2736ccm, 203pk, 149KW - EER
    MAGNUM Stationwagen
    MAGNUM Stationwagen | 2004.09-2008.12 - 5.7 R/T - 5654ccm, 345pk, 254KW - EZB
    MAGNUM Stationwagen | 2004.09-2008.12 - 5.7 R/T AWD - 5654ccm, 345pk, 254KW - EZB
    MAGNUM Stationwagen | 2005.09-2008.12 - 6.1 SRT8 - 6059ccm, 431pk, 317KW - ESF
    NEON
    NEON | 1994.05-1999.08 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    NEON | 1996.04-1999.08 - 2.0 16V - 1996ccm, 152pk, 112KW - ECC
    NEON II
    NEON II | 1999.08-heden - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    NEON II | 1999.08-heden - 2.0 16V - 1996ccm, 152pk, 112KW - ECH
    RAM 1500 Pick-up
    RAM 1500 Pick-up (D1, DC, DH, DM, DR) | 2001.06-2008.09 - 4.7 - 4701ccm, 234pk, 172KW - EVA
    RAM 1500 Pick-up (D1, DC, DH, DM, DR) | 2001.06-2008.09 - 4.7 4x4 - 4701ccm, 234pk, 172KW - EVA
    RAM 1500 Standard Cab Pickup
    RAM 1500 Standard Cab Pickup | 2003.09-2006.12 - 8.3 SRT-10 - 8277ccm, 507pk, 373KW - EWC
    RAM 2500 Pick-up
    RAM 2500 Pick-up (BE, BR) | 1993.01-2001.05 - 8.0 4x4 - 7982ccm, 300pk, 221KW - EWA
    STRATUS
    STRATUS | 1995.12-2001.04 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    STRATUS | 1995.12-2001.04 - 2.4 16 V - 2429ccm, 140pk, 103KW - EDZ
    STRATUS | 1995.12-2001.04 - 2.4 16V - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    STRATUS | 1995.12-2001.04 - 2.5 V6 - 2497ccm, 170pk, 125KW - EEB
    STRATUS II
    STRATUS II | 2000.10-2006.10 - 2.4 STX - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    VIPER Cabriolet
    VIPER Cabriolet | 2002.09-2006.12 - SRT-10 - 8277ccm, 506pk, 372KW - EWC
    VIPER Cabriolet | 2009.09-2010.12 - SRT-10 - 8382ccm, 612pk, 450KW - EWE
    VIPER Coupé
    VIPER Coupé | 2003.01-heden - SRT-10 - 8277ccm, 506pk, 372KW -
    VIPER Coupé | 2007.09-2010.12 - SRT-10 - 8382ccm, 612pk, 450KW - EWE
    FERRARI
    456 GT/GTA
    456 GT/GTA | 1993.01-2004.06 - 5.5 (F116) - 5474ccm, 442pk, 325KW - F 116 B 00
    5__ MARANELLO
    5__ MARANELLO | 1996.04-2001.12 - 550 - 5474ccm, 486pk, 357KW - F 133
    550 BARCHETTA
    550 BARCHETTA | 2000.10-2005.01 - 5.5 - 5474ccm, 486pk, 357KW - F 133
    F355 Spider
    F355 Spider | 1995.07-2000.12 - 3.5 - 3496ccm, 380pk, 280KW - F 129B/40
    FIAT
    500
    500 (312_) | 2007.07-heden - 1.2 (312AXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    500 (312_) | 2010.12-heden - 1.2 LPG (312AXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    500 C
    500 C (312_) | 2009.09-heden - 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    500L
    500L (351_, 352_) | 2012.09-heden - 0.9 (199LYC1B) - 875ccm, 105pk, 77KW - 199 B6.000
    500L (351_, 352_) | 2013.03-heden - 0.9 Natural Power (199LYC1B) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    ALBEA
    ALBEA (178_, 172_) | 1998.09-2002.12 - 1.2 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT) - 1242ccm, 73pk, 54KW - 178 B5.000
    ALBEA (178_, 172_) | 1996.04-2009.12 - 1.4 - 1372ccm, 69pk, 51KW - 178 B2.000
    ALBEA (178_, 172_) | 1998.09-2009.12 - 1.6 16V - 1581ccm, 101pk, 74KW - 178 B3.000
    BARCHETTA
    BARCHETTA (183_) | 1995.04-2005.05 - 1.8 16V - 1747ccm, 130pk, 96KW - 183 A1.000, 188 A6.000
    BRAVA
    BRAVA (182_) | 1996.02-2001.10 - 1.6 16V (182.BB) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.6 16V (182.BH) - 1581ccm, 90pk, 66KW - 182 A6.000
    BRAVA (182_) | 1999.01-2002.12 - 1.6 16V (182.BU) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    BRAVA (182_) | 1995.10-2001.08 - 1.8 GT 16V (182.BC) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    BRAVO I
    BRAVO I (182_) | 2000.09-2001.10 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    BRAVO I (182_) | 1996.03-2001.10 - 1.6 16V (182.AB) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.6 16V (182.AH) - 1581ccm, 90pk, 66KW - 182 A6.000
    BRAVO I (182_) | 1995.10-2001.10 - 1.8 GT (182.AC) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    BRAVO II
    BRAVO II (198_) | 2010.04-2014.12 - 1.4 16V (198AXS1B) - 1368ccm, 140pk, 103KW - 198 A7.000
    COUPE
    COUPE (175_) | 1996.03-2000.08 - 1.8 16V - 1747ccm, 131pk, 96KW - 183 A1.000
    ELBA
    ELBA (146_) | 1992.01-1996.12 - 1.5 - 1497ccm, 67pk, 49KW - 149 C1.000
    GRANDE PUNTO
    GRANDE PUNTO (199_) | 2005.10-heden - 1.2 - 1242ccm, 65pk, 48KW - 199 A4.000
    GRANDE PUNTO (199_) | 2010.09-heden - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    GRANDE PUNTO (199_) | 2005.06-2015.12 - 1.4 (199.AXB11, 199.AXB1A) - 1368ccm, 77pk, 57KW - 350 A1.000
    GRANDE PUNTO (199_) | 2005.10-2007.07 - 1.4 (199AXB1A) - 1368ccm, 75pk, 55KW - 199 A7.000
    GRANDE PUNTO (199_) | 2008.12-heden - 1.4 LPG - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    LINEA
    LINEA (323_, 110_) | 2007.06-heden - 1.4 - 1368ccm, 77pk, 57KW - 350 A1.000
    MAREA
    MAREA (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MAREA (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.6 100 16V - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    MAREA (185_) | 1999.04-2002.05 - 1.6 100 16V Bipower - 1581ccm, 103pk, 76KW - 186 A4.000, 185 A3.000
    MAREA (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.8 115 16V - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    MAREA Weekend
    MAREA Weekend (185_) | 2000.09-2002.08 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.6 100 16V - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    MAREA Weekend (185_) | 1996.09-2002.05 - 1.8 115 16V - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    MULTIPLA
    MULTIPLA (186_) | 2000.09-2010.06 - 1.6 (186AXC1A, 186BMC1A, 186BXC1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.6 100 16V (186AXA1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    MULTIPLA (186_) | 2002.04-2010.06 - 1.6 16V (186AGB1A) - 1596ccm, 95pk, 70KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.6 16V Bipower (186AMB1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 186 A4.000
    MULTIPLA (186_) | 2001.10-2010.06 - 1.6 16V Bipower (186AXC1A) - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    MULTIPLA (186_) | 1999.04-2010.06 - 1.6 16V Blupower (186AMA1A) - 1581ccm, 95pk, 70KW - 186 A3.000
    MULTIPLA (186_) | 2001.10-2010.06 - 1.6 16V GPL - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    PALIO
    PALIO (178_) | 1996.04-2003.10 - 1.0 - 994ccm, 61pk, 45KW - 178 A1.000, 178 A3.011
    PALIO (178_) | 1997.07-2002.08 - 1.2 - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000, 178 C4.066, 178 B7.045
    PALIO (178_) | 1998.06-heden - 1.2 - 1242ccm, 73pk, 54KW - 176 A8.000, 178 B5.000, 178 E2.000
    PALIO (178_) | 1999.06-2000.10 - 1.2 - 1242ccm, 68pk, 50KW - 178 E2.000
    PALIO (178_) | 1996.04-2002.10 - 1.4 - 1372ccm, 69pk, 51KW - 178 B2.000
    PALIO (178_) | 1996.04-2002.10 - 1.6 16V - 1581ccm, 100pk, 74KW - 178 B3.000
    PALIO Weekend
    PALIO Weekend (178_) | 1996.04-2001.02 - 1.2 - 1242ccm, 73pk, 54KW - 178 B5.000
    PALIO Weekend (178_) | 1997.07-2004.10 - 1.2 (178DYA1A, 178DXS1A) - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000, 178 C4.066
    PALIO Weekend (178_) | 2001.02-2012.01 - 1.6 16V - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    PALIO Weekend (178_) | 1996.06-2001.02 - 1.6 16V (178DXD1A) - 1581ccm, 100pk, 74KW - 178 B3.000
    PANDA
    PANDA (312_, 319_) | 2012.02-heden - 1.2 (312PXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.06-heden - 1.2 LPG (312PXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.03-2013.08 - 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2009.11-heden - 1.2 4x4 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2009.04-heden - 1.2 LPG - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.11-2013.08 - 1.2 LPG (169CXF1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA Van
    PANDA Van (169_) | 2009.04-heden - 1.2 LPG - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA VAN
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.02-heden - 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.06-heden - 1.2 LPG (312CXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PUNTO
    PUNTO (176_) | 1993.10-1999.09 - 75 1.2 - 1242ccm, 73pk, 54KW - 176 A8.000
    PUNTO (188_) | 1999.09-2012.03 - 1.8 130 HGT (188.738, .718) - 1747ccm, 130pk, 96KW - 183 A1.000, 188 A6.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 0.9 Bifuel - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 0.9 Twinair Turbo - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.4 - 1368ccm, 75pk, 55KW - 199 A7.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.4 (199AXB1A) - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.4 Bifuel - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.4 Multi Air - 1368ccm, 105pk, 77KW - 955 A6.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.4 Natural Power - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    PUNTO (199_) | 2012.03-heden - 1.4 Turbo Multi Air - 1368ccm, 135pk, 99KW - 955 A2.000
    PUNTO EVO
    PUNTO EVO (199_) | 2009.10-2012.02 - 1.2 - 1242ccm, 65pk, 48KW - 199 A4.000
    PUNTO EVO (199_) | 2009.10-2012.02 - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PUNTO EVO (199_) | 2009.10-2012.02 - 1.4 (199AXB1A) - 1368ccm, 77pk, 57KW - 350 A1.000
    PUNTO EVO (199_) | 2009.07-2012.02 - 1.4 (199AXH1A) - 1368ccm, 75pk, 55KW - 199 A7.000
    PUNTO EVO (199_) | 2009.10-2012.02 - 1.4 16V - 1368ccm, 105pk, 77KW - 955 A6.000
    PUNTO EVO (199_) | 2009.10-2012.02 - 1.4 16V (199AXW1A) - 1368ccm, 135pk, 99KW - 955 A2.000
    PUNTO EVO (199_) | 2009.06-2012.02 - 1.4 LPG - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    STILO
    STILO (192_) | 2001.10-2007.04 - 1.8 16V (192AXC1A, 192BXC1A) - 1747ccm, 133pk, 98KW - 192 A4.000
    STILO Multi Wagon
    STILO Multi Wagon (192_) | 2003.01-2008.08 - 1.8 16V - 1747ccm, 133pk, 98KW - 192 A4.000
    STRADA Pick-up
    STRADA Pick-up (178_) | 1999.06-2006.12 - 1.2 - 1242ccm, 73pk, 54KW - 178 B5.000
    FORD
    COUGAR
    COUGAR (EC_) | 2000.01-2001.12 - 2.5 ST 200 - 2495ccm, 205pk, 151KW - SGA
    COUGAR (EC_) | 1998.08-2001.12 - 2.5 V6 24V - 2544ccm, 170pk, 125KW - LCBA
    COUGAR (EC_) | 2000.06-2001.12 - 2.5 V6 24V - 2495ccm, 170pk, 125KW - LCBB, LCBC, LCBE
    ESCORT '91 Express
    ESCORT '91 Express (AVF) | 1990.07-1994.12 - 1.3 - 1299ccm, 63pk, 46KW - JBD
    ESCORT '91 Express (AVF) | 1990.07-1994.12 - 1.4 - 1391ccm, 71pk, 52KW - F6F, F6G
    ESCORT '95 Bestelwagen
    ESCORT '95 Bestelwagen (AVL) | 1995.01-2000.08 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F4B
    ESCORT CLASSIC
    ESCORT CLASSIC (AAL, ABL) | 1998.10-2000.07 - 1.6 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT CLASSIC Turnier
    ESCORT CLASSIC Turnier (ANL) | 1999.02-2000.07 - 1.6 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT V
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.07-1995.01 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.07-1995.01 - 1.4 - 1392ccm, 71pk, 52KW - F6F, F6G
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.09-1994.12 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B, FUH
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.07-1993.08 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1992.09-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1994.01-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1993.08-1995.01 - 1.8 XR3i 16V 4x4 - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1993.08-1995.01 - 1.8 XR3i 16V 4x4 - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1991.05-1995.01 - RS 2000 - 1998ccm, 150pk, 110KW - N7A
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1991.05-1995.01 - RS 2000 4x4 - 1998ccm, 150pk, 110KW - N7A
    ESCORT V Cabriolet
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1990.07-1994.04 - 1.4 - 1392ccm, 71pk, 52KW - F6F, F6G
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1993.07-1995.01 - 1.4 i - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1990.07-1993.08 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1992.12-1995.01 - 1.6 16V XR3i - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1994.02-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT V Sedan
    ESCORT V Sedan (AFL) | 1993.08-1995.01 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ESCORT V Sedan (AFL) | 1993.08-1994.04 - 1.4 - 1392ccm, 71pk, 52KW - F6F, F6G
    ESCORT V Sedan (AFL) | 1993.08-1995.01 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B, FUH
    ESCORT V Sedan (AFL) | 1993.08-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E, L1K
    ESCORT V Sedan (AFL) | 1994.01-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT V Sedan (AFL) | 1993.08-1995.01 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT V Turnier
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1991.09-1995.01 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1990.07-1995.01 - 1.4 - 1392ccm, 71pk, 52KW - F6F, F6G
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1994.01-1995.01 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B, FUH
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1992.09-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1994.01-1995.01 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1992.02-1995.01 - 1.8 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1993.02-1995.01 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT VI
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1998.10 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1998.10 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1999.12 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F4B
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1998.10 - 1.6 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1998.10 - 1.6 16V 4x4 - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1995.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1995.08 - 1.8 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.01-1998.10 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.02-1998.02 - RS 2000 - 1998ccm, 150pk, 110KW - N7A
    ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) | 1995.02-1998.10 - RS 2000 4x4 - 1998ccm, 150pk, 110KW - N7A
    ESCORT VI Cabriolet
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.02-1998.08 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.02-1996.12 - 1.6 16V XR3i - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.02-1999.09 - 1.6 16V XR3i - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.02-2000.08 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.02-1998.08 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT VI Cabriolet (ALL) | 1995.10-1998.08 - 1.8 16V XR3i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    ESCORT VI Sedan
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1999.02 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1999.02 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B, FUH
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1996.12 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F4B
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1999.02 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E, L1K
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1995.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1995.08 - 1.8 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT VI Sedan (GAL, AFL) | 1995.01-1999.02 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    ESCORT VI Turnier
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1999.01 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1999.02 - 1.4 - 1392ccm, 75pk, 55KW - F4B, FUH
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1996.12 - 1.4 - 1392ccm, 73pk, 54KW - F4B
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1999.02 - 1.6 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1995.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1H
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1995.08 - 1.8 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) | 1995.01-1999.02 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKC
    FIESTA Bestelwagen
    FIESTA Bestelwagen (F3L, F5L) | 1991.12-1995.08 - 1.1 - 1119ccm, 50pk, 37KW - G6A
    FIESTA Bestelwagen (F3L, F5L) | 1991.09-1996.02 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J6B
    FIESTA Bestelwagen (J5_, J3_) | 1996.02-2003.08 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4C
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.1 - 1119ccm, 50pk, 37KW - G6A
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - JBB, JBC
    FIESTA III (GFJ) | 1991.05-1997.01 - 1.3 Cat - 1299ccm, 60pk, 44KW - J6B
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.4 - 1391ccm, 71pk, 52KW - F6E
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1995.12 - 1.4 Cat - 1391ccm, 73pk, 54KW - F4A
    FIESTA III (GFJ) | 1994.01-1995.12 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1G
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1993.03 - 1.6 XR2i - 1598ccm, 103pk, 76KW - LJD
    FIESTA III (GFJ) | 1992.02-1995.12 - 1.8 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDB
    FIESTA III (GFJ) | 1992.02-1995.12 - 1.8 XR2i 16V - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQC
    FIESTA IV
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1997.02-1999.09 - 1.0 i - 999ccm, 52pk, 38KW - ZH10JRB
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1999.09-2002.01 - 1.0 i - 999ccm, 65pk, 48KW -
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1995.08-2002.01 - 1.25 i 16V - 1242ccm, 75pk, 55KW - DHA, DHB, DHC, DHD, DHE, DHF, DHG
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1995.08-2002.01 - 1.3 i - 1299ccm, 50pk, 37KW - JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1995.08-2002.01 - 1.3 i - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T, JBC
    FIESTA V
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - BAJA
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2001.11-2008.06 - 1.3 - 1299ccm, 69pk, 51KW - A9JA, A9JB
    FIESTA V Van
    FIESTA V Van | 2002.05-2008.08 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - BAJA
    FIESTA V Van | 2003.10-2005.07 - 1.3 - 1299ccm, 69pk, 51KW - A9JA, A9JB
    FOCUS
    FOCUS (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 1.6 16V - 1596ccm, 100pk, 74KW - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD, FYDH
    FOCUS (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
    FOCUS (DAW, DBW) | 1998.10-2004.11 - 2.0 16V - 1988ccm, 131pk, 96KW - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
    FOCUS Bestelwagen/Bus
    FOCUS Bestelwagen/Bus (DNW) | 1999.04-2005.03 - 1.6 - 1596ccm, 101pk, 74KW - FYDA, FYDB, FYDC, FYDD
    FOCUS II
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, AODE
    FOCUS Sedan
    FOCUS Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 1.8 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - EYDB, EYDC, EYDD, EYDE, EYDF, EYDG, EYDI, EYDJ, EYDL
    FOCUS Sedan (DFW) | 1999.02-2004.11 - 2.0 16V - 1988ccm, 131pk, 96KW - EDDB, EDDC, EDDD, EDDF
    KA
    KA (RB_) | 1997.07-1999.09 - 1.0 i - 999ccm, 52pk, 38KW - ZH10JRB
    KA (RB_) | 1999.09-2008.11 - 1.0 i - 999ccm, 65pk, 48KW -
    KA (RB_) | 1996.09-2002.10 - 1.3 i - 1299ccm, 50pk, 37KW - JJB
    KA (RB_) | 1996.09-2008.11 - 1.3 i - 1299ccm, 60pk, 44KW - BAA, J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S
    KA (RB_) | 1998.06-2008.11 - 1.3 i - 1299ccm, 49pk, 36KW - JJD, JJF, JJG, JJH, JJL
    KA (RB_) | 2002.08-2008.11 - 1.3 i - 1299ccm, 70pk, 51KW - A9A, A9B
    KA (RB_) | 2001.02-2008.11 - 1.6 i - 1597ccm, 95pk, 70KW - CDB, CDC
    MONDEO I
    MONDEO I (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1F
    MONDEO I (GBP) | 1994.07-1996.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1J
    MONDEO I (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I (GBP) | 1994.07-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 112pk, 82KW - RKB
    MONDEO I (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.8 i 16V 4x4 - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I (GBP) | 1993.02-1996.08 - 2.0 i 16V - 1988ccm, 136pk, 100KW - NGA
    MONDEO I (GBP) | 1994.12-1996.08 - 2.0 i 16V - 1988ccm, 132pk, 97KW - NGA
    MONDEO I (GBP) | 1993.04-1996.08 - 2.0 i 16V 4x4 - 1988ccm, 136pk, 100KW - NGA
    MONDEO I (GBP) | 1994.12-1996.08 - 2.0 i 16V 4x4 - 1988ccm, 132pk, 97KW - NGA
    MONDEO I Sedan
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1F
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1994.07-1996.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1J
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1993.02-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1994.01-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 112pk, 82KW - RKB
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1993.02-1996.08 - 2.0 i 16V - 1988ccm, 136pk, 100KW - NGA
    MONDEO I Sedan (GBP) | 1994.12-1996.08 - 2.0 i 16V 4x4 - 1988ccm, 132pk, 97KW - NGA
    MONDEO I Turnier
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1F
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1994.07-1996.08 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 88pk, 65KW - L1J
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1994.07-1996.08 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 112pk, 82KW - RKB
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 1.8 i 16V 4x4 - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKA
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.01-1996.08 - 2.0 i 16V - 1988ccm, 132pk, 97KW - NGA
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 2.0 i 16V - 1988ccm, 136pk, 100KW - NGA
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1993.04-1996.08 - 2.0 i 16V 4x4 - 1988ccm, 136pk, 100KW - NGA
    MONDEO I Turnier (BNP) | 1994.12-1996.08 - 2.0 i 16V 4x4 - 1988ccm, 132pk, 97KW - NGA
    MONDEO II
    MONDEO II (BAP) | 1996.08-2000.09 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1J
    MONDEO II (BAP) | 1996.08-2000.09 - 1.8 i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
    MONDEO II (BAP) | 1996.08-2000.09 - 2.0 i - 1988ccm, 131pk, 96KW - NGA, NGB, NGC, NGD
    MONDEO II (BAP) | 1996.08-2000.09 - 2.5 24V - 2544ccm, 170pk, 125KW - SEA
    MONDEO II Sedan
    MONDEO II Sedan (BFP) | 1996.08-2000.09 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1J
    MONDEO II Sedan (BFP) | 1996.08-2000.09 - 1.8 i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
    MONDEO II Sedan (BFP) | 1996.08-2000.09 - 2.0 i - 1988ccm, 131pk, 96KW - NGA, NGB, NGC, NGD
    MONDEO II Sedan (BFP) | 1996.08-2000.09 - 2.5 24V - 2544ccm, 170pk, 125KW - SEA
    MONDEO II Turnier
    MONDEO II Turnier (BNP) | 1996.08-2000.09 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1J
    MONDEO II Turnier (BNP) | 1996.08-2000.09 - 1.8 i - 1796ccm, 115pk, 85KW - RKB, RKF, RKH, RKJ, RKK
    MONDEO II Turnier (BNP) | 1996.08-2000.09 - 2.0 i - 1988ccm, 131pk, 96KW - NGA, NGB, NGC, NGD
    MONDEO II Turnier (BNP) | 1996.08-2000.09 - 2.5 24V - 2544ccm, 170pk, 125KW - SEA
    MONDEO III
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 110pk, 81KW - CGBA, CGBB
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 125pk, 92KW - CHBA, CHBB
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 2.0 16V - 1999ccm, 146pk, 107KW - CJBA, CJBB
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 2.5 V6 24V - 2495ccm, 170pk, 125KW - LCBD
    MONDEO III Sedan
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 110pk, 81KW - CGBA, CGBB
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 125pk, 92KW - CHBA, CHBB
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 2.0 16V - 1999ccm, 146pk, 107KW - CJBA, CJBB
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 2.5 V6 24V - 2495ccm, 170pk, 125KW - LCBD
    MONDEO III Turnier
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 125pk, 92KW - CHBA, CHBB
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 110pk, 81KW - CGBA, CGBB
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 2.0 16V - 1999ccm, 146pk, 107KW - CJBA, CJBB
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 2.5 V6 24V - 2495ccm, 170pk, 125KW - LCBD
    ORION III
    ORION III (GAL) | 1990.07-1993.12 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4B, J6A
    ORION III (GAL) | 1990.07-1993.12 - 1.4 - 1391ccm, 71pk, 52KW - F6F, F6G
    ORION III (GAL) | 1990.07-1992.09 - 1.6 i - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ORION III (GAL) | 1992.07-1993.12 - 1.6 i 16V - 1597ccm, 90pk, 66KW - L1E, L1K
    ORION III (GAL) | 1992.01-1993.12 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 130pk, 96KW - RQB
    ORION III (GAL) | 1992.02-1993.12 - 1.8 i 16V - 1796ccm, 105pk, 77KW - RDA
    SCORPIO I
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1992.02-1994.09 - 2.0 i - 1993ccm, 115pk, 85KW - NRA, NRI
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1992.11-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 116pk, 85KW - N9F
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1988.10-1994.09 - 2.4 i Cat - 2394ccm, 125pk, 92KW - ARD
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1986.09-1994.09 - 2.9 i - 2933ccm, 145pk, 107KW - BRD, BRE, BRF
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1991.04-1994.09 - 2.9 i 24V - 2933ccm, 195pk, 143KW - BOA
    SCORPIO I (GAE, GGE) | 1988.05-1993.02 - 2.9 i 4x4 - 2933ccm, 145pk, 107KW - BRD, BRE, BRF
    SCORPIO I Sedan
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1992.02-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9F
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1988.10-1994.10 - 2.4 i - 2394ccm, 125pk, 92KW - ARD
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1990.01-1994.12 - 2.9 i - 2933ccm, 145pk, 107KW - BRD, BRE, BRF
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1991.04-1994.09 - 2.9 i 24V - 2933ccm, 195pk, 143KW - BOA
    SCORPIO I Sedan (GGE) | 1989.12-1994.10 - 2.9 i 4x4 - 2933ccm, 145pk, 107KW - BRD, BRE, BRF
    SCORPIO I Turnier
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1991.09-1994.09 - 2.0 i - 1998ccm, 115pk, 85KW - N9F
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1991.09-1994.09 - 2.4 i - 2394ccm, 125pk, 92KW - ARD
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1993.08-1994.09 - 2.9 24V - 2935ccm, 195pk, 143KW - BOA
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1991.09-1994.09 - 2.9 i - 2933ccm, 145pk, 107KW - BRD, BRE, BRF
    SCORPIO I Turnier (GGE) | 1988.05-1993.02 - 2.9 i 4x4 - 2933ccm, 145pk, 107KW - BRD, BRE, BRF
    SCORPIO II
    SCORPIO II (GFR, GGR) | 1995.02-1998.08 - 2.9 i - 2933ccm, 150pk, 110KW - BRG
    SCORPIO II (GFR, GGR) | 1994.10-1998.08 - 2.9 i 24V - 2933ccm, 207pk, 152KW - BOB
    SCORPIO II Turnier
    SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) | 1995.02-1998.08 - 2.9 i - 2933ccm, 150pk, 110KW - BRG
    SCORPIO II Turnier (GNR, GGR) | 1994.10-1998.08 - 2.9 i 24V - 2933ccm, 207pk, 152KW - BOB
    SIERRA Turnier
    SIERRA Turnier (BNG) | 1987.01-1993.02 - 2.0 i - 1993ccm, 115pk, 85KW - N4A, N4I
    SIERRA Turnier (BNG) | 1987.01-1993.02 - 2.0 i Cat - 1993ccm, 100pk, 74KW - N4B
    STREET KA
    STREET KA (RL2) | 2003.03-2005.07 - 1.6 - 1599ccm, 95pk, 70KW - CDRA, CDRB
    TRANSIT Bestelwagen
    TRANSIT Bestelwagen (E_ _) | 1991.09-1994.06 - 2.0 i (EAL, EAS) - 1994ccm, 98pk, 72KW - NCA
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2001.04-2006.05 - 2.3 16V RWD (FAA_, FAB_, FAC_) - 2295ccm, 146pk, 107KW - E5FA, E5FC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2001.03-2006.03 - 2.3 BiFuel - 2295ccm, 143pk, 105KW - E5FC
    TRANSIT Bus
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1991.09-1994.07 - 2.0 i (EBL, EDL, EGL, ESS, EUS) - 1994ccm, 98pk, 72KW - NCA
    TRANSIT Bus (E_ _) | 1991.01-1994.09 - 2.9 i - 2935ccm, 145pk, 107KW - BRT
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2000.08-2006.03 - 2.3 - 2295ccm, 145pk, 107KW - E5FA
    TRANSIT Bus (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 2000.08-2006.05 - 2.3 16V RWD (F_B_, F_C_, F_A_) - 2295ccm, 146pk, 107KW - E5FA, E5FC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (E_ _) | 1991.09-1994.08 - 2.0 (EME/L/S, ENE/L/S) - 1994ccm, 98pk, 72KW - NCA
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _) | 2001.04-2006.05 - 2.3 16V (F_A_, F_B_, F_C_, F_D_) - 2295ccm, 146pk, 107KW - E5FA, E5FC
    FORD USA
    BRONCO II
    BRONCO II | 1985.09-1990.08 - 2.9 i V6 4x4 - 2935ccm, 141pk, 104KW -
    EXPLORER
    EXPLORER (U2) | 1994.11-1996.08 - 4.0 - 3958ccm, 156pk, 115KW -
    EXPLORER (U2) | 1995.03-2001.12 - 4.0 V6 4WD - 3958ccm, 156pk, 115KW -
    EXPLORER (U2) | 1996.10-2001.12 - 4.0 V6 4WD - 4011ccm, 207pk, 152KW -
    EXPLORER (U2) | 1997.01-2001.02 - 4.0 V6 4WD - 4011ccm, 204pk, 150KW -
    EXPLORER (UN46) | 1993.01-1994.12 - 4.0 V6 4WD - 3958ccm, 165pk, 121KW -
    F-150
    F-150 | 2007.10-heden - 5.4 - 5403ccm, 300pk, 221KW -
    F-150 | 2007.10-heden - 5.4 4x4 - 5403ccm, 300pk, 221KW -
    MUSTANG Convertible
    MUSTANG Convertible (C) | 1993.09-1999.05 - 3.8 - 3797ccm, 147pk, 108KW -
    MUSTANG Convertible (C) | 1993.09-1999.07 - 3.8 - 3797ccm, 152pk, 112KW -
    MUSTANG Coupé
    MUSTANG Coupé (C) | 1993.09-1999.05 - 3.8 - 3797ccm, 152pk, 112KW -
    MUSTANG Coupé (C) | 1994.01-1999.05 - 3.8 - 3797ccm, 147pk, 108KW -
    PROBE II
    PROBE II (ECP) | 1993.10-1998.03 - 2.0 16V - 1991ccm, 116pk, 85KW - FS
    PROBE II (ECP) | 1993.10-1998.03 - 2.5 V6 24V - 2497ccm, 162pk, 119KW - KL
    PROBE II (ECP) | 1994.12-1998.03 - 2.5 V6 24V - 2497ccm, 163pk, 120KW - KL
    TAURUS
    TAURUS (P5_) | 1996.09-1999.12 - 3.0 24V - 2967ccm, 203pk, 149KW -
    TAURUS Wagon
    TAURUS Wagon (P5_) | 1995.06-1999.12 - 3.0 24V - 2967ccm, 203pk, 149KW -
    WINDSTAR
    WINDSTAR (A3) | 1995.01-2000.12 - 3.0 V6 - 2986ccm, 147pk, 108KW -
    WINDSTAR (A3) | 1995.03-1999.02 - 3.0 V6 - 2986ccm, 148pk, 109KW -
    GEO
    STORM Hatchback
    STORM Hatchback | 1991.04-1993.12 - 1.8 i 16V - 1809ccm, 142pk, 105KW -
    TRACKER Cabrio
    TRACKER Cabrio | 1988.01-1998.12 - 1.6 i - 1590ccm, 80pk, 59KW - G16A
    TRACKER Cabrio | 1988.01-1998.12 - 1.6 i 16V - 1590ccm, 97pk, 71KW - G16B
    TRACKER Station Wagon
    TRACKER Station Wagon | 1988.01-1998.12 - 1.6 i - 1590ccm, 80pk, 59KW - G16A
    TRACKER Station Wagon | 1988.01-1998.12 - 1.6 i 16V - 1590ccm, 97pk, 71KW - G16B
    GMC
    SAVANA 1500 Standard Passenger Van
    SAVANA 1500 Standard Passenger Van | 2004.09-2007.12 - 5.3 - 5328ccm, 299pk, 220KW - LM7
    SIERRA 1500 Standard Cab Pickup
    SIERRA 1500 Standard Cab Pickup | 1999.09-2004.12 - 5.3 - 5328ccm, 290pk, 213KW - LM7
    HONDA
    ACCORD IV
    ACCORD IV (CB) | 1990.01-1993.03 - 2.0 i 16V (CB3) - 1997ccm, 133pk, 98KW - F20A4, F20A8
    ACCORD IV (CB) | 1991.10-1993.10 - 2.2 (CB3, CB7) - 2156ccm, 140pk, 103KW - F22A6, F22A9
    ACCORD IV (CB) | 1990.01-1993.03 - 2.2 i 16V (CB7) - 2156ccm, 150pk, 110KW - F22A3
    ACCORD IV (CB) | 1990.01-1993.03 - 2.2 i 16V Automatik (CB7) - 2156ccm, 147pk, 108KW - F22A3
    ACCORD IV Aerodeck
    ACCORD IV Aerodeck (CB) | 1991.01-1993.12 - 2.2 i 16V (CB8) - 2156ccm, 147pk, 108KW - F22A8
    ACCORD IV Aerodeck (CB) | 1991.01-1993.12 - 2.2 i 16V (CB8) - 2156ccm, 150pk, 110KW - F22A7
    ACCORD IV Coupé
    ACCORD IV Coupé (CB, CC) | 1992.01-1993.09 - 2.0 i 16V (CC1) - 1997ccm, 133pk, 98KW - F20A7
    ACCORD V
    ACCORD V (CC, CD) | 1993.03-1996.01 - 2.0 i - 1997ccm, 116pk, 85KW - F20Z2
    ACCORD V (CC, CD) | 1993.03-1996.01 - 2.0 i S - 1997ccm, 131pk, 96KW - F20Z1
    ACCORD VI
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF8) | 1998.10-2002.12 - 1.6 i (CG7) - 1590ccm, 116pk, 85KW - D16B6
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF8) | 1999.02-2002.12 - 2.2 Type-R (CH1) - 2157ccm, 212pk, 156KW - H22A7
    ACCORD VI (CK, CG, CH, CF8) | 2001.01-2003.06 - 2.3 (CL3) - 2254ccm, 154pk, 113KW - F23A1, F23Z5
    ACCORD VI Coupé
    ACCORD VI Coupé (CG) | 1998.02-2003.06 - 3.0 V6 24V (CG2) - 2997ccm, 200pk, 147KW - J30A1
    ACCORD VI Hatchback
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 - 1.8 i (CH6) - 1850ccm, 136pk, 100KW - F18B2
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 1999.12-2002.12 - 2.0 (CH7) - 1997ccm, 147pk, 108KW -
    ACCORD VI Hatchback (CH, CL) | 2000.11-2002.12 - 2.3 (CL4) - 2254ccm, 154pk, 113KW - F23Z5
    ACCORD VII
    ACCORD VII (CL, CN) | 2003.02-2008.05 - 2.0 (CL7) - 1998ccm, 155pk, 114KW - K20A6
    ACCORD VII (CL, CN) | 2003.02-2008.05 - 2.4 (CL9) - 2354ccm, 190pk, 140KW - K24A, K24A3
    ACCORD VII Tourer
    ACCORD VII Tourer (CM, CN) | 2003.04-2008.05 - 2.0 (CM1) - 1998ccm, 155pk, 114KW - K20A6
    ACCORD VII Tourer (CM, CN) | 2003.04-2008.05 - 2.4 (CM2) - 2354ccm, 190pk, 140KW - K24A
    ACCORD VIII
    ACCORD VIII (CU) | 2008.06-2015.06 - 2.0 i (CU1) - 1997ccm, 156pk, 115KW - R20A3
    ACCORD VIII Stationwagen
    ACCORD VIII Stationwagen (CW) | 2008.07-heden - 2.0 i (CW1) - 1997ccm, 156pk, 115KW - R20A3
    CIVIC IX
    CIVIC IX (FK) | 2012.02-heden - 1.8 i-VTEC (FK2) - 1798ccm, 141pk, 104KW - R18Z4
    CIVIC IX Sedan
    CIVIC IX Sedan (FB) | 2012.02-heden - 1.8 (FB2) - 1798ccm, 141pk, 104KW - R18Z4, R18Z1
    CIVIC IX Tourer
    CIVIC IX Tourer (FK) | 2014.01-heden - 1.8 i-VTEC (FK2) - 1798ccm, 141pk, 104KW - R18Z4
    CIVIC V Coupé
    CIVIC V Coupé (EJ) | 1993.08-1995.11 - 1.5 i LSi (EJ2) - 1493ccm, 101pk, 74KW - D15B7
    CIVIC VI Aerodeck
    CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 1998.04-2001.02 - 1.4 16V (MB8) - 1396ccm, 75pk, 55KW - D14A7
    CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 1998.04-2001.02 - 1.4 16V (MB8) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14A8
    CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 1998.04-2001.02 - 1.5 16V (MB9) - 1493ccm, 114pk, 84KW - D15Z8
    CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) | 1998.04-2001.02 - 1.6 16V (MC1) - 1590ccm, 116pk, 85KW - D16B2
    CIVIC VI Coupé
    CIVIC VI Coupé (EJ, EM1) | 1996.03-2000.03 - 1.6 i Vtec (EM1) - 1590ccm, 125pk, 92KW - D16Y8
    CIVIC VI Fastback
    CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 1995.06-2001.02 - 1.4 i (MA8, MB2) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14A2, D14A6, D14A8, D14Z4
    CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 1995.09-2001.02 - 1.4 i (MA8, MB2) - 1396ccm, 75pk, 55KW - D14A5, D14A7, D14Z3
    CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 1997.01-2001.02 - 1.6 16V (MB4) - 1590ccm, 116pk, 85KW - D16B2
    CIVIC VI Sedan
    CIVIC VI Sedan (EJ, EK) | 1995.11-2001.02 - 1.6 i Vtec - 1590ccm, 125pk, 92KW - D16Y8, D16Y6
    CIVIC VII Coupé
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.05-2005.12 - 1.7 i - 1668ccm, 120pk, 88KW - D17A8
    CIVIC VII Coupé (EM2) | 2001.05-2005.12 - 1.7 i VTEC - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A5, D17A9
    CIVIC VII Hatchback
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.4 i - 1396ccm, 75pk, 55KW - D14Z6
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.4 iS (EP1) - 1396ccm, 90pk, 66KW - D14Z5, D14Z6
    CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) | 2001.02-2005.09 - 1.6 i - 1590ccm, 110pk, 81KW - D16V1, D16W7
    CIVIC VII Sedan
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2003.10-2005.09 - 1.3 IMA (ED9, ES9) - 1339ccm, 83pk, 61KW - LDA1
    CIVIC VII Sedan (ES, ET) | 2001.02-2005.09 - 1.7 (EU3) - 1668ccm, 116pk, 85KW - D17A6
    CIVIC VIII Hatchback
    CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 2005.09-heden - 1.8 (FN1, FK2) - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A2
    CIVIC VIII Sedan
    CIVIC VIII Sedan (FD, FA) | 2006.01-heden - 1.3 Hybrid (FA3, FD3) - 1339ccm, 95pk, 70KW - LDA2
    CIVIC VIII Sedan (FD, FA) | 2005.09-2012.02 - 1.8 (FD1, FD7) - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A2, R18A1
    CR-V II
    CR-V II (RD_) | 2001.09-2007.03 - 2.0 (RD5) - 1998ccm, 150pk, 110KW - K20A4
    CR-V III
    CR-V III (RE_) | 2006.10-2012.06 - 2.0 i-VTEC 4WD (RE5, RE2) - 1997ccm, 150pk, 110KW - R20A2, R20A1
    CR-V IV
    CR-V IV (RM_) | 2012.10-heden - 2.0 AWD (RE5, RM2) - 1997ccm, 155pk, 114KW - R20A9, R20A6
    CR-V IV (RM_) | 2012.10-heden - 2.0 iVtec (RE5, RM1) - 1997ccm, 155pk, 114KW - R20A9, R20A6
    CRX III
    CRX III (EH, EG) | 1992.03-1998.12 - 1.6 i VTi (EG2) - 1595ccm, 160pk, 118KW - B16A2
    ELEMENT
    ELEMENT (YH) | 2002.07-2005.12 - 2.4 - 2354ccm, 162pk, 119KW - K24A4
    FR-V
    FR-V (BE) | 2004.08-heden - 1.7 (BE1) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A2
    FR-V (BE) | 2007.01-heden - 1.8 (BE1) - 1799ccm, 140pk, 103KW - R18A1
    INSIGHT
    INSIGHT (ZE) | 2000.04-2006.12 - 1.0 Hybrid (ZE1, ZE18) - 995ccm, 76pk, 56KW - ECA1
    LEGEND II
    LEGEND II (KA) | 1991.01-1996.02 - 3.2 i 24V (KA7) - 3206ccm, 205pk, 151KW - C32A2
    LEGEND II Coupé
    LEGEND II Coupé (KA) | 1991.01-1996.02 - 3.2 i 24V (KA8) - 3206ccm, 205pk, 151KW - C32A2
    LEGEND III
    LEGEND III (KA) | 1996.02-1997.10 - 3.5 i 24V (KA9) - 3474ccm, 205pk, 151KW - C35A2
    LEGEND III (KA) | 1997.11-2004.09 - 3.5 i 24V (KA9) - 3474ccm, 208pk, 153KW - C35A2
    LEGEND IV
    LEGEND IV (KB_) | 2006.05-2012.12 - 3.5 V6 4WD (KB1) - 3471ccm, 295pk, 217KW - C35A8
    NSX I Cabriolet
    NSX I Cabriolet (NA) | 1997.01-2005.09 - 3.2 24V Vtec (NA2) - 3179ccm, 280pk, 206KW - C32B2
    NSX I Coupé
    NSX I Coupé (NA) | 1997.01-2005.09 - 3.2 24V Vtec (NA2) - 3179ccm, 280pk, 206KW - C32B2
    ODYSSEY
    ODYSSEY (RL1, RA6, RA_) | 2005.09-heden - 3.5 - 3471ccm, 247pk, 182KW - J35A8
    PILOT
    PILOT | 2002.09-2004.12 - 3.5 AWD - 3471ccm, 243pk, 179KW - J35A4
    S2000
    S2000 (AP) | 1999.06-heden - 2.0 (AP1) - 1997ccm, 240pk, 177KW - F20C VTEC
    STREAM
    STREAM (RN) | 2001.05-2006.09 - 1.7 16V (RN1) - 1668ccm, 125pk, 92KW - D17A2, D17A5
    HUMMER
    HUMMER H2
    HUMMER H2 | 2002.09-2004.09 - 6.0 AWD - 5964ccm, 315pk, 232KW - LQ4(364CUV8)
    HUMMER H2 SUT
    HUMMER H2 SUT | 2004.09-heden - 6.0 AWD - 5967ccm, 322pk, 237KW - LQ4(364CUV8)
    HUMMER H3
    HUMMER H3 | 2005.04-heden - 3.5 - 3460ccm, 220pk, 162KW - L52
    HUMMER H3 | 2006.09-heden - 3.7 4WD - 3653ccm, 245pk, 180KW - LLR
    HUMMER H3 | 2007.01-heden - 3.7 4WD - 3656ccm, 245pk, 180KW -
    HUMMER H3 | 2008.10-heden - 5.3 V8 AWD - 5327ccm, 305pk, 224KW - LH8(325CUV8)
    HUMMER H3T
    HUMMER H3T | 2008.10-2010.12 - 3.7 4WD - 3653ccm, 245pk, 180KW - LLR
    HYUNDAI
    COUPE
    COUPE (GK) | 2001.01-2009.08 - 2.7 V6 - 2656ccm, 165pk, 121KW - G6BA-G
    COUPE (GK) | 2002.03-2009.08 - 2.7 V6 - 2656ccm, 167pk, 123KW - G6BA-G
    EQUUS / CENTENNIAL
    EQUUS / CENTENNIAL (JS) | 1999.10-2003.09 - 4.5 - 4498ccm, 265pk, 195KW - 8A80
    EXCEL I
    EXCEL I (X-3) | 1995.12-2000.01 - 1.5 i 16V - 1495ccm, 99pk, 73KW - G4ER
    EXCEL Sedan
    EXCEL Sedan (X-2) | 1990.01-1995.01 - 1.5 - 1468ccm, 72pk, 53KW - G15B, G4DJ
    EXCEL Sedan (X-2) | 1990.01-1995.01 - 1.5 i - 1468ccm, 83pk, 61KW - G15B, G4DJ
    EXCEL Sedan (X-2) | 1990.01-1995.01 - 1.5 i - 1468ccm, 84pk, 62KW - G15B, G4DJ
    HIGHWAY VAN
    HIGHWAY VAN | 2000.03-2004.03 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    HIGHWAY VAN | 2000.03-2004.03 - 2.7 V6 24V - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    LANTRA I
    LANTRA I (J-1) | 1990.10-1995.11 - 1.6 i.e. 16V - 1596ccm, 106pk, 78KW - G4CR
    LANTRA I (J-1) | 1990.10-1995.11 - 1.6 i.e. 16V - 1596ccm, 114pk, 84KW - G4CR
    LANTRA I (J-1) | 1990.10-1995.11 - 1.8 i.e. 16V - 1836ccm, 127pk, 93KW - G4CN
    PONY
    PONY (X-2) | 1989.10-1995.01 - 1.5 i - 1468ccm, 83pk, 61KW - G15B, G4DJ
    PONY (X-2) | 1989.10-1995.01 - 1.5 i - 1468ccm, 84pk, 62KW - G15B, G4DJ
    SANTA FÉ I
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 - 1997ccm, 135pk, 99KW - G4JP
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS-G
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS-G
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS-G
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS-G
    SANTA FÉ I (SM) | 2004.08-2006.03 - 2.7 - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.7 V6 4x4 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA-G
    SANTA FÉ II
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2012.12 - 2.7 - 2657ccm, 170pk, 125KW - G6BA
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2012.12 - 2.7 4x4 - 2657ccm, 170pk, 125KW - G6BA
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.7 V6 GLS - 2656ccm, 189pk, 139KW - G6EA
    SANTA FÉ II (CM) | 2006.03-2009.12 - 2.7 V6 GLS 4x4 - 2656ccm, 189pk, 139KW - G6EA
    SONATA II
    SONATA II (Y-2) | 1991.01-1993.10 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 130pk, 96KW - G4CP-D
    SONATA III
    SONATA III (Y-3) | 1996.08-1998.06 - 2.0 i - 1997ccm, 95pk, 70KW - G4EP
    SONATA III (Y-3) | 1994.01-1996.09 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 139pk, 102KW - G4CP-D
    SONATA III (Y-3) | 1996.06-1998.06 - 2.0 i 16V - 1997ccm, 125pk, 92KW - G4CP-DM
    SONATA III (Y-3) | 1993.05-1998.06 - 3.0 i V6 - 2972ccm, 146pk, 107KW - G6AT
    SONATA IV
    SONATA IV (EF) | 1998.06-2001.10 - 2.0 16V - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP-G
    SONATA IV (EF) | 2001.10-2004.11 - 2.0 16V - 1997ccm, 131pk, 96KW - G4JP-EG
    SONATA IV (EF) | 1998.03-2001.10 - 2.4 16V - 2351ccm, 143pk, 105KW - G4BS
    SONATA IV (EF) | 1998.06-2001.10 - 2.5 V6 24V - 2493ccm, 160pk, 118KW - G6BV-G
    SONATA IV (EF) | 2001.10-2004.11 - 2.7 V6 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA-G
    SONATA V
    SONATA V (NF) | 2005.01-2010.12 - 2.4 - 2359ccm, 162pk, 119KW - G4KC
    TERRACAN
    TERRACAN (HP) | 2001.12-2006.12 - 3.5 i V6 4WD - 3497ccm, 194pk, 143KW - G6CU
    TERRACAN (HP) | 2001.12-2006.12 - 3.5 i V6 4WD - 3497ccm, 200pk, 147KW - G6CU
    TRAJET
    TRAJET (FO) | 2000.06-2004.09 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP-G
    TRAJET (FO) | 2000.09-2008.07 - 2.7 V6 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA-G
    TUCSON
    TUCSON (JM) | 2004.08-2010.11 - 2.7 Vierwielaandrijving - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6BA-G
    XG
    XG (XG) | 1998.12-2005.12 - 250 - 2493ccm, 163pk, 120KW - G6BV
    XG (XG) | 1998.12-2005.12 - 30 - 2972ccm, 188pk, 138KW - G6CT-G
    XG (XG) | 2002.10-2005.12 - 350 - 3497ccm, 197pk, 145KW - G6CU
    INFINITI
    FX
    FX | 2003.01-2008.12 - 45 Vierwielaandrijving - 4494ccm, 316pk, 232KW - VK45DE
    G Sedan
    G Sedan | 2002.10-heden - 35 - 3498ccm, 260pk, 191KW - VQ35DE
    M
    M (Y51) | 2011.04-heden - 35h - 3498ccm, 306pk, 225KW - VQ35HR
    Q70
    Q70 (Y51) | 2013.03-heden - 3.5 Hybrid - 3498ccm, 306pk, 225KW - VQ35HR
    ISUZU
    ASCENDER
    ASCENDER | 2003.03-heden - 4.2 4WD - 4157ccm, 295pk, 217KW - LL8(254CUL6)
    TROOPER II
    TROOPER II (UB) | 1991.08-1998.07 - 3.2 - 3165ccm, 177pk, 130KW - 6VD1 (SOHC)
    TROOPER II Terreinwagen open
    TROOPER II Terreinwagen open (UB) | 1991.08-1998.07 - 3.2 - 3165ccm, 177pk, 130KW - 6VD1 (SOHC)
    JAGUAR
    S-TYPE
    S-TYPE (X200) | 2002.04-2007.10 - 2.5 V6 - 2495ccm, 200pk, 147KW - AJ25, JB (AJ-V6)
    S-TYPE (X200) | 1999.01-2007.10 - 3.0 V6 - 2967ccm, 238pk, 175KW - AJ-V6, FB
    S-TYPE (X200) | 1999.01-2002.04 - 4.0 V8 - 3996ccm, 276pk, 203KW - AJ-V8
    S-TYPE (X200) | 2001.11-2008.12 - 4.2 Supercharged - 4196ccm, 405pk, 298KW - AJ8FT
    S-TYPE (X200) | 2002.04-2007.10 - 4.2 V8 - 4196ccm, 298pk, 219KW - AJ8FT
    S-TYPE (X200) | 2002.04-2007.10 - R 4,2 V8 - 4196ccm, 396pk, 291KW - AJ8FT
    XJ
    XJ (X308) | 1997.07-2003.05 - 3.2 - 3248ccm, 237pk, 174KW -
    XJ (X308) | 1997.11-2003.06 - 3.2 - 3248ccm, 243pk, 179KW - AJ32
    XJ (X308) | 1997.07-2003.05 - 4.0 - 3996ccm, 284pk, 209KW - BC
    XJ (X308) | 1997.07-2003.05 - 4.0 - 3996ccm, 363pk, 267KW - DC
    XJ (X308) | 1997.10-2003.04 - 4.0 - 3996ccm, 294pk, 216KW - AJ-V8
    XJ (X350, X358) | 2003.05-2009.03 - 3.0 - 2967ccm, 238pk, 175KW - AJ-V6
    XJ (X350, X358) | 2004.04-2007.01 - 3.0 - 2967ccm, 243pk, 179KW - AJ-V6
    XJ (X350, X358) | 2003.05-2009.03 - 3.6 - 3555ccm, 258pk, 190KW - RG (AJ-V8)
    XJ (X350, X358) | 2003.05-2009.03 - 4.2 - 4196ccm, 298pk, 219KW - AJ8FT
    XJ (X350, X358) | 2003.03-2009.03 - R 4.2 - 4196ccm, 395pk, 291KW - AJ8FT, AJ33SC
    XK 8 Convertible
    XK 8 Convertible (X100) | 1996.03-2002.12 - 4.0 - 3996ccm, 284pk, 209KW - CC, CE
    XK 8 Convertible (X100) | 1996.05-1999.07 - 4.0 - 3996ccm, 294pk, 216KW - AJ-V8
    XK 8 Convertible (X100) | 1998.02-2005.07 - 4.0 - 3996ccm, 363pk, 267KW - EC
    XK 8 Convertible (X100) | 1998.05-2005.07 - 4.0 XKR - 3996ccm, 375pk, 276KW - AJ27S
    XK 8 Convertible (X100) | 2002.08-2006.12 - 4.2 - 4196ccm, 298pk, 219KW - AJ8FT
    XK 8 Convertible (X100) | 2002.08-2006.12 - R 4,2 - 4196ccm, 396pk, 291KW - AJ8FT
    XK 8 Coupé
    XK 8 Coupé (X100) | 1996.03-2005.07 - 4.0 - 3996ccm, 284pk, 209KW - AJ26, AJ27
    XK 8 Coupé (X100) | 1996.05-2005.07 - 4.0 - 3996ccm, 294pk, 216KW - AJ26, AJ-V8
    XK 8 Coupé (X100) | 1998.02-2005.07 - 4.0 - 3996ccm, 363pk, 267KW - EC
    XK 8 Coupé (X100) | 1998.05-2005.07 - 4.0 XKR - 3996ccm, 375pk, 276KW - AJ27S
    XK 8 Coupé (X100) | 2002.08-2005.07 - 4.2 - 4196ccm, 298pk, 219KW - AJ8FT
    XK 8 Coupé (X100) | 2002.08-2005.07 - R 4,2 - 4196ccm, 396pk, 291KW - AJ8FT
    XK Cabriolet
    XK Cabriolet (X150) | 2008.02-2014.07 - 4.2 XK - 4196ccm, 305pk, 224KW - AJ8FT
    XK Cabriolet (X150) | 2006.03-2014.07 - 4.2 XK8 - 4196ccm, 298pk, 219KW - AJ8FT
    XK Cabriolet (X150) | 2006.03-2014.07 - 4.2 XKR - 4196ccm, 416pk, 306KW - SV8TS
    XK Coupé
    XK Coupé (X150) | 2006.03-2014.07 - 4.2 XKR - 4196ccm, 396pk, 291KW - AJ8FT
    X-TYPE
    X-TYPE (X400) | 2002.03-2009.11 - 2.1 V6 - 2099ccm, 156pk, 115KW - YB (AJ-V6)
    X-TYPE (X400) | 2001.06-2009.11 - 2.5 V6 Vierwielaandrijving - 2495ccm, 196pk, 144KW - XB (AJ-V6)
    X-TYPE (X400) | 2001.06-2008.12 - 3.0 V6 Vierwielaandrijving - 2967ccm, 230pk, 169KW - AJ-V6
    X-TYPE Stationwagen
    X-TYPE Stationwagen (X400) | 2003.11-2009.03 - 2.1 V6 - 2099ccm, 156pk, 115KW - YB (AJ-V6)
    X-TYPE Stationwagen (X400) | 2004.02-2009.12 - 2.5 - 2495ccm, 196pk, 144KW - XB (AJ-V6)
    X-TYPE Stationwagen (X400) | 2004.02-2009.12 - 3.0 - 2967ccm, 230pk, 169KW - AJ-V6
    JEEP
    CHEROKEE
    CHEROKEE (KJ) | 2001.09-2008.01 - 2.4 4x4 - 2429ccm, 147pk, 108KW - ED1
    CHEROKEE (KJ) | 2001.10-2004.09 - 2.4 Laredo - 2429ccm, 147pk, 108KW - ED1
    CHEROKEE (KJ) | 2001.09-2008.01 - 3.7 4x4 - 3698ccm, 211pk, 155KW - EKG
    CHEROKEE (KJ) | 2003.08-2008.01 - 3.7 4x4 - 3700ccm, 204pk, 150KW - EKG
    CHEROKEE (KJ) | 2001.10-2004.09 - 3.7 Laredo - 3700ccm, 204pk, 150KW - EKG
    CHEROKEE (XJ) | 1984.10-2001.09 - 2.5 i 4x4 - 2464ccm, 118pk, 87KW - EPE
    CHEROKEE (XJ) | 1991.12-2001.09 - 2.5 i 4x4 - 2469ccm, 122pk, 90KW - EPE, HX
    CHEROKEE (XJ) | 1988.01-2001.09 - 4.0 i - 3964ccm, 185pk, 136KW - ERH
    CHEROKEE (XJ) | 1990.10-2001.09 - 4.0 i - 3964ccm, 170pk, 125KW - ERH
    CHEROKEE (XJ) | 1998.07-2001.09 - 4.0 i - 3960ccm, 173pk, 127KW - ERH
    CHEROKEE (XJ) | 1999.02-2001.09 - 4.0 i - 3960ccm, 184pk, 135KW - MX
    CHEROKEE (XJ) | 1995.01-2001.09 - 4.0 i 4x4 - 3964ccm, 178pk, 131KW - ERH
    COMMANDER
    COMMANDER (XK, XH) | 2005.09-2010.12 - 4.7 V8 4x4 - 4701ccm, 231pk, 170KW - EVA
    COMMANDER (XK, XH) | 2005.09-2010.12 - 5.7 V8 4x4 - 5654ccm, 326pk, 240KW - EZB
    GRAND CHEROKEE I
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1995.10-1999.04 - 4.0 i 4x4 (Z) - 3960ccm, 177pk, 130KW - S01
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1991.09-1999.04 - 4.0 i 4x4 (ZJ) - 3964ccm, 184pk, 135KW - MX
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1992.06-1999.04 - 4.0 i 4x4 (ZJ) - 3964ccm, 180pk, 132KW - ERH
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1996.10-1998.09 - 4.0 Laredo - 3964ccm, 178pk, 131KW - ERH
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1996.10-1998.09 - 5.2 - 5210ccm, 223pk, 164KW - ELF
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1996.10-1998.09 - 5.2 4x4 - 5210ccm, 223pk, 164KW - ELF
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1995.10-1999.04 - 5.2 4x4 (Z) - 5216ccm, 212pk, 156KW - Y01
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1992.01-1999.04 - 5.2 i 4x4 (ZJ) - 5210ccm, 211pk, 155KW - ELF
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1992.09-1999.04 - 5.2 i 4x4 (ZJ) - 5210ccm, 215pk, 158KW - Y
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1996.10-1998.09 - 5.2 Limited 4x4 - 5210ccm, 185pk, 136KW - ELF
    GRAND CHEROKEE I (ZJ, ZG) | 1997.08-1999.04 - 5.9 i 4x4 - 5889ccm, 241pk, 177KW - EML
    GRAND CHEROKEE II
    GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 1999.04-2005.09 - 4.0 4x4 - 3960ccm, 190pk, 140KW - ERH
    GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 1999.04-2000.08 - 4.7 V8 4x4 - 4701ccm, 220pk, 162KW - EVA
    GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 1999.04-2005.09 - 4.7 V8 4x4 - 4701ccm, 223pk, 164KW - EVA
    GRAND CHEROKEE III
    GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 2004.10-2010.05 - 4.7 V8 - 4701ccm, 227pk, 167KW - EVA, EVE
    GRAND CHEROKEE III (WH, WK) | 2004.10-2010.05 - 4.7 V8 FLEX - 4701ccm, 227pk, 167KW - EVA, EVE, EVD
    WRANGLER II
    WRANGLER II (TJ) | 2002.11-2007.04 - 2.4 - 2429ccm, 143pk, 105KW - ED1
    WRANGLER II (TJ) | 1996.08-2007.04 - 2.5 - 2464ccm, 118pk, 87KW - P00
    WRANGLER II (TJ) | 1996.08-2007.04 - 4.0 - 3960ccm, 177pk, 130KW - S01
    WRANGLER II (TJ) | 1996.08-2007.04 - 4.0 - 3964ccm, 177pk, 130KW - ERH
    WRANGLER II (TJ) | 1998.06-2007.04 - 4.0 - 3960ccm, 169pk, 124KW -
    WRANGLER II (TJ) | 1997.04-2007.12 - 4.0 Rubicon - 3964ccm, 174pk, 128KW - ERH
    WRANGLER III
    WRANGLER III (JK) | 2007.04-2011.12 - 3.8 - 3778ccm, 208pk, 153KW - EGT
    WRANGLER III (JK) | 2007.04-heden - 3.8 - 3778ccm, 199pk, 146KW - EGT
    WRANGLER III (JK) | 2007.04-2010.12 - 3.8 RWD - 3778ccm, 208pk, 153KW - EGT
    WRANGLER III (JK) | 2007.10-2010.09 - 3.8 RWD - 3778ccm, 199pk, 146KW - EGT
    KIA
    CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III
    CARNIVAL / GRAND CARNIVAL III (VQ) | 2006.06-heden - 2.7 V6 - 2656ccm, 189pk, 139KW - G6EA
    CARNIVAL II
    CARNIVAL II (GQ) | 2002.07-2006.04 - 3.5 - 3497ccm, 194pk, 143KW - G6CU
    MAGENTIS
    MAGENTIS (GD, MS) | 2001.05-2005.09 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - G4JP
    MAGENTIS (MG) | 2005.11-heden - 2.7 - 2656ccm, 188pk, 138KW - G6EA
    MAGENTIS (MG) | 2009.07-heden - 2.7 V6 - 2656ccm, 193pk, 142KW - G6EA
    OPIRUS
    OPIRUS (GH) | 2003.09-heden - 3.5 - 3497ccm, 203pk, 149KW - G6CU
    RIO II Sedan
    RIO II Sedan (JB) | 2005.03-heden - 1.6 16V - 1599ccm, 112pk, 82KW - G4ED
    RIO Sedan
    RIO Sedan (DC_) | 2000.09-2005.02 - 1.3 - 1343ccm, 75pk, 55KW - A3E
    RIO Sedan (DC_) | 2002.08-2005.02 - 1.3 - 1343ccm, 82pk, 60KW - A3E
    RIO Sedan (DC_) | 2002.09-2005.02 - 1.5 - 1493ccm, 95pk, 70KW - A5D
    RIO Sedan (DC_) | 2000.09-2005.02 - 1.5 16V - 1493ccm, 98pk, 72KW - A5D
    RIO Stationwagen
    RIO Stationwagen (DC) | 2000.08-2005.02 - 1.3 - 1343ccm, 82pk, 60KW - A3E
    RIO Stationwagen (DC) | 2000.08-2005.02 - 1.3 - 1343ccm, 75pk, 55KW - A3E
    RIO Stationwagen (DC) | 2000.08-2005.02 - 1.5 16V - 1493ccm, 98pk, 72KW - A5D
    RIO Stationwagen (DC) | 2002.09-2005.02 - 1.5 16V - 1493ccm, 97pk, 71KW - A5D
    SORENTO I
    SORENTO I (JC) | 2002.08-heden - 3.5 V6 4WD - 3497ccm, 194pk, 143KW - G6CU
    SPORTAGE
    SPORTAGE (JE_, KM_) | 2004.09-heden - 2.7 V6 4WD - 2656ccm, 175pk, 129KW - G6BA
    LANCIA
    DEDRA
    DEDRA (835_) | 1996.01-1999.07 - 1.6 16V (835EI) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    DEDRA (835_) | 1996.03-1999.07 - 1.8 16V LE (835FG) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    DEDRA (835_) | 1996.03-1999.07 - 1.8 GT 16V (835EH) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 183 A1.000
    DEDRA (835_) | 1994.07-1999.07 - 2.0 16V (835ED) - 1995ccm, 139pk, 102KW - 836 A3.000
    DEDRA SW
    DEDRA SW (835_) | 1996.01-1999.07 - 1.6 16V (835EI) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    DEDRA SW (835_) | 1996.03-1999.07 - 1.8 16V LE (835FG) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    DEDRA SW (835_) | 1996.03-1999.07 - 1.8 GT 16V (835EH) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 183 A1.000
    DEDRA SW (835_) | 1994.07-1999.07 - 2.0 16V (835ED) - 1995ccm, 139pk, 102KW - 836 A3.000
    DELTA II
    DELTA II (836_) | 1996.03-1999.08 - 1.6 i.e. (836AP) - 1581ccm, 90pk, 66KW - 182 A6.000
    DELTA II (836_) | 1996.01-1999.08 - 1.6 i.e. 16V (836AO) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    DELTA II (836_) | 1996.03-1999.08 - 1.8 i.e. 16V (836AQ) - 1747ccm, 113pk, 83KW - 182 A2.000
    DELTA II (836_) | 1996.03-1999.08 - 1.8 i.e. 16V GT (836AR) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 183 A1.000
    LYBRA
    LYBRA (839_) | 2000.10-2005.10 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    LYBRA (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.6 16V (839AXA1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    LYBRA (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 839 A4.000, 839 A7.000, 839 A9.000
    LYBRA SW
    LYBRA SW (839_) | 2000.10-2005.10 - 1.6 - 1596ccm, 103pk, 76KW - 182 B6.000
    LYBRA SW (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.6 16V (839BXA1A) - 1581ccm, 103pk, 76KW - 182 A4.000
    LYBRA SW (839_) | 1999.07-2005.10 - 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) - 1747ccm, 131pk, 96KW - 839 A4.000, 839 A7.000
    YPSILON
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.2 Bi-fuel - 1242ccm, 67pk, 49KW - 169 A4.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.2 Bi-fuel - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    YPSILON (843_) | 2003.10-2011.12 - 1.2 - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    YPSILON (843_) | 2010.08-2011.12 - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    MAZDA
    121 III
    121 III (JASM, JBSM) | 1996.03-2003.04 - 1.25 - 1242ccm, 75pk, 55KW - DHF, DHG
    121 III (JASM, JBSM) | 1996.03-2003.04 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4R, J4T
    3
    3 (BK) | 2003.10-2009.12 - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF-VE, LF50, LF72, LFN7, LFN8
    3 Sedan
    3 Sedan (BK) | 2003.10-2009.12 - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF-VE, LF50, LF72, LFN7, LFN8
    3 Sedan (BL) | 2009.03-2014.09 - 2.0 MZR - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF17
    323 C V
    323 C V (BA) | 1994.08-1998.09 - 1.3 16V - 1324ccm, 73pk, 54KW - B3 (16V)
    323 F V
    323 F V (BA) | 1994.08-1998.09 - 2.0 24V - 1995ccm, 144pk, 106KW - KF
    323 F VI
    323 F VI (BJ) | 2001.01-2004.05 - 1.6 - 1598ccm, 98pk, 72KW - ZM
    323 F VI (BJ) | 2001.01-2004.05 - 1.6 - 1598ccm, 95pk, 70KW - ZM
    323 F VI (BJ) | 2001.01-2004.05 - 2.0 - 1991ccm, 131pk, 96KW - FS7E, FS7G
    323 S V
    323 S V (BA) | 1994.08-1998.09 - 1.3 16V - 1324ccm, 73pk, 54KW - B3 (16V)
    323 S VI
    323 S VI (BJ) | 2001.01-2004.05 - 1.6 - 1598ccm, 95pk, 70KW - ZM
    323 S VI (BJ) | 2001.01-2004.05 - 1.6 - 1598ccm, 98pk, 72KW - ZM
    323 S VI (BJ) | 1998.09-2004.05 - 1.9 16V - 1840ccm, 114pk, 84KW - FP, FP55
    5
    5 (CR19) | 2005.02-2010.05 - 1.8 - 1798ccm, 116pk, 85KW - L823
    5 (CR19) | 2005.02-2010.05 - 2.0 - 1999ccm, 146pk, 107KW - LFF7
    6 Hatchback
    6 Hatchback (GG) | 2002.08-2007.08 - 2.3 - 2261ccm, 166pk, 122KW - L3C1
    6 Sedan
    6 Sedan (GG) | 2002.06-2007.08 - 2.3 - 2261ccm, 166pk, 122KW - L3C1
    6 Sedan (GH) | 2007.08-2013.07 - 2.5 MZR - 2488ccm, 170pk, 125KW - L5-VE
    626 IV
    626 IV (GE) | 1992.01-1997.04 - 1.8 i - 1840ccm, 105pk, 77KW - FP
    626 IV (GE) | 1994.05-1997.06 - 1.8 i - 1840ccm, 106pk, 78KW - FP
    626 IV (GE) | 1994.08-1997.04 - 1.8 i - 1840ccm, 90pk, 66KW - FP01LP
    626 IV (GE) | 1992.01-1997.04 - 2.0 i - 1991ccm, 115pk, 85KW - FS
    626 IV (GE) | 1992.04-1997.04 - 2.0 i 4WD - 1991ccm, 116pk, 85KW - FS
    626 IV Hatchback
    626 IV Hatchback (GE) | 1991.08-1997.04 - 1.8 - 1840ccm, 105pk, 77KW - FP
    626 IV Hatchback (GE) | 1994.08-1997.04 - 1.8 - 1840ccm, 90pk, 66KW - FP01LP
    626 IV Hatchback (GE) | 1991.08-1997.04 - 2.0 i - 1991ccm, 115pk, 85KW - FS
    626 IV Hatchback (GE) | 1992.04-1997.04 - 2.0 i 4WD - 1991ccm, 116pk, 85KW - FS
    626 IV Hatchback (GE) | 1992.01-1997.04 - 2.5 24V - 2497ccm, 165pk, 121KW - KL
    626 IV Hatchback (GE) | 1994.08-1997.04 - 2.5 24V - 2497ccm, 163pk, 120KW - KL
    626 V
    626 V (GF) | 1997.05-1999.12 - 1.8 - 1840ccm, 90pk, 66KW - FPY3
    626 V (GF) | 1999.12-2002.10 - 1.8 - 1840ccm, 100pk, 74KW - FP9A
    626 V (GF) | 1997.05-2002.10 - 2.0 - 1991ccm, 115pk, 85KW - FS
    626 V (GF) | 1998.04-2002.10 - 2.0 - 1991ccm, 136pk, 100KW - FS2C
    626 V Hatchback
    626 V Hatchback (GF) | 1997.05-1999.12 - 1.8 - 1840ccm, 90pk, 66KW - FPY3
    626 V Hatchback (GF) | 1999.12-2002.10 - 1.8 - 1840ccm, 100pk, 74KW - FP
    626 V Hatchback (GF) | 1997.05-2002.10 - 2.0 - 1991ccm, 115pk, 85KW - FS
    626 V Hatchback (GF) | 1998.02-2002.10 - 2.0 H.P. - 1991ccm, 136pk, 100KW - FS2C
    626 V Station Wagon
    626 V Station Wagon (GW) | 1998.02-2000.01 - 1.8 - 1840ccm, 90pk, 66KW - FPY3
    626 V Station Wagon (GW) | 2000.01-2002.10 - 1.8 - 1840ccm, 100pk, 74KW - FP9A
    626 V Station Wagon (GW) | 1998.02-2002.10 - 2.0 - 1991ccm, 116pk, 85KW - FS
    626 V Station Wagon (GW) | 1998.02-2002.10 - 2.0 H.P. - 1991ccm, 136pk, 100KW - FS2C
    B-SERIE
    B-SERIE (UF) | 1990.01-1999.06 - 2.6 12V 4WD - 2606ccm, 122pk, 90KW - G6MPV
    B-SERIE (UN) | 1999.06-2006.11 - 2.6 12V 4WD - 2606ccm, 122pk, 90KW - JK26
    DEMIO
    DEMIO (DW) | 1998.08-2003.07 - 1.3 16V - 1324ccm, 63pk, 46KW - B3 ME
    DEMIO (DW) | 2000.04-2003.07 - 1.5 16V - 1498ccm, 75pk, 55KW - B5 E
    MPV II
    MPV II (LW) | 1999.09-2000.08 - 2.0 - 1991ccm, 122pk, 90KW - FS-DS
    MPV II (LW) | 1999.10-2003.04 - 2.0 - 1991ccm, 120pk, 88KW - FS
    MPV II (LW) | 2002.07-2006.02 - 2.3 - 2261ccm, 141pk, 104KW - L3
    MPV II (LW) | 1999.09-2002.03 - 2.5 V6 - 2495ccm, 170pk, 125KW - GY-DE
    MPV II (LW) | 2002.01-2006.12 - 3.0 i V6 - 2967ccm, 200pk, 147KW - AJ
    MX-5 II
    MX-5 II (NB) | 1998.01-2002.07 - 1.8 - 1839ccm, 140pk, 103KW - BPD
    MX-5 II (NB) | 1998.05-2005.10 - 1.8 16V - 1840ccm, 140pk, 103KW - BP-ZE
    MX-5 II (NB) | 2000.11-2005.10 - 1.8 16V - 1840ccm, 146pk, 107KW - BP-ZE, BPD
    MX-5 II (NB) | 2000.11-2005.10 - 1.8 16V - 1840ccm, 139pk, 102KW - BPD
    MX-6
    MX-6 (GD) | 1992.09-1997.01 - 2.5 - 2497ccm, 166pk, 122KW - KL
    MX-6 (GE) | 1992.02-1997.02 - 2.0 - 1991ccm, 115pk, 85KW - FS
    MX-6 (GE) | 1992.02-1997.09 - 2.5 24V - 2497ccm, 165pk, 121KW - KL
    MX-6 (GE) | 1994.08-1997.02 - 2.5 i 24V - 2497ccm, 163pk, 120KW - KL
    TRIBUTE
    TRIBUTE (EP) | 2000.03-2008.05 - 3.0 V6 24V 4WD - 2967ccm, 197pk, 145KW - AJ
    TRIBUTE (EP) | 2004.04-2008.05 - 3.0 V6 AWD - 2967ccm, 203pk, 149KW - AJ
    XEDOS 6
    XEDOS 6 (CA) | 1992.01-1994.05 - 2.0 V6 - 1995ccm, 144pk, 106KW - KF1
    XEDOS 6 (CA) | 1994.06-1999.10 - 2.0 V6 - 1995ccm, 140pk, 103KW - KF1
    XEDOS 9
    XEDOS 9 (TA) | 1993.08-2000.01 - 2.0 24V - 1995ccm, 143pk, 105KW - KF
    XEDOS 9 (TA) | 1993.07-2000.07 - 2.5 24V - 2497ccm, 167pk, 123KW - KL
    XEDOS 9 (TA) | 1994.01-1998.09 - 2.5 V6 - 2497ccm, 163pk, 120KW - KL
    MERCEDES-BENZ
    C-KLASSE
    C-KLASSE (W202) | 1993.03-2000.05 - C 180 (202.018) - 1799ccm, 122pk, 90KW - M 111.920, M 111.921
    C-KLASSE (W202) | 1994.11-2000.05 - C 180 (202.018) - 1799ccm, 121pk, 89KW - M 111.921
    C-KLASSE (W202) | 1994.01-2000.05 - C 200 (202.020) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.941, M 111.945
    C-KLASSE (W202) | 1995.10-2000.05 - C 200 Kompressor (202.025) - 1998ccm, 180pk, 132KW - M 111.944
    C-KLASSE (W202) | 1996.11-2000.05 - C 200 Kompressor (202.025) - 1998ccm, 192pk, 141KW - M 111.944
    C-KLASSE (W202) | 1996.06-1997.06 - C 230 (202.023) - 2295ccm, 150pk, 110KW - M 111.974
    C-KLASSE (W202) | 1995.10-2000.05 - C 230 Kompressor (202.024) - 2295ccm, 193pk, 142KW - M 111.975
    C-KLASSE T-Model
    C-KLASSE T-Model (S202) | 1996.06-2000.09 - C 180 T (202.078) - 1799ccm, 122pk, 90KW - M 111.920, M 111.921
    C-KLASSE T-Model (S202) | 1996.06-2001.03 - C 200 T (202.080) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.941, M 111.945
    C-KLASSE T-Model (S202) | 1996.11-2001.03 - C 200 T Kompressor (202.082) - 1998ccm, 192pk, 141KW - M 111.944
    C-KLASSE T-Model (S202) | 1996.06-1998.06 - C 230 T (202.083) - 2295ccm, 150pk, 110KW - M 111.974
    C-KLASSE T-Model (S202) | 1997.06-2000.09 - C 230 T Kompressor (202.085) - 2295ccm, 193pk, 142KW - M 111.975
    CLK
    CLK (C208) | 1997.06-2002.06 - 200 (208.335) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.945
    CLK (C208) | 1997.06-2000.06 - 200 Kompressor (208.345) - 1998ccm, 192pk, 141KW - M 111.944
    CLK (C208) | 1997.06-2000.06 - 230 Kompressor (208.347) - 2295ccm, 193pk, 142KW - M 111.975, M 111.973
    CLK Cabriolet
    CLK Cabriolet (A208) | 1998.03-2002.03 - 200 (208.435) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.941, M 111.945
    CLK Cabriolet (A208) | 1998.03-2000.06 - 200 Kompressor (208.445) - 1998ccm, 192pk, 141KW - M 111.944
    CLK Cabriolet (A208) | 1998.03-2000.06 - 230 Kompressor (208.447) - 2295ccm, 193pk, 142KW - M 111.975, M 111.973
    E-KLASSE
    E-KLASSE (W210) | 1995.06-2000.08 - E 200 (210.035) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.942
    E-KLASSE (W210) | 1997.06-2002.03 - E 200 Kompressor (210.045) - 1998ccm, 186pk, 137KW - M 111.947
    E-KLASSE T-Model
    E-KLASSE T-Model (S210) | 1996.06-2000.08 - E 200 T (210.235) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.942
    E-KLASSE T-Model (S210) | 1997.06-2003.03 - E 200 T Kompressor (210.245) - 1998ccm, 186pk, 137KW - M 111.947
    M-KLASSE
    M-KLASSE (W163) | 1998.02-2005.06 - ML 230 (163.136) - 2295ccm, 150pk, 110KW - M 111.977
    SLK
    SLK (R170) | 1996.09-2000.03 - 200 (170.435) - 1998ccm, 136pk, 100KW - M 111.946
    SLK (R170) | 1996.10-2000.03 - 200 Kompressor (170.445) - 1998ccm, 192pk, 141KW - M 111.943
    SLK (R170) | 1996.09-2000.03 - 230 Kompressor (170.447) - 2295ccm, 193pk, 142KW - M 111.973
    MINI
    MINI
    MINI (R50, R53) | 2001.06-2006.09 - Cooper - 1598ccm, 116pk, 85KW - W10 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2002.03-2006.09 - Cooper S - 1598ccm, 163pk, 120KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2004.07-2006.09 - Cooper S - 1598ccm, 170pk, 125KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2006.03-2006.09 - John Cooper Works - 1598ccm, 218pk, 160KW - W11 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2003.11-2006.09 - Works - 1598ccm, 210pk, 155KW - W11 B16 A
    MINI Cabriolet
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - Cooper - 1598ccm, 116pk, 85KW - W10 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - Cooper S - 1598ccm, 170pk, 125KW - W11 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - Cooper S - 1598ccm, 163pk, 120KW - W11 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - John Cooper Works - 1598ccm, 210pk, 155KW - W11 B16 A
    MITSUBISHI
    3000 GT Coupé
    3000 GT Coupé (Z1_A) | 1990.01-1999.08 - 3.0 i 24V 4WD (Z16A) - 2972ccm, 286pk, 210KW - 6G72 (DOHC 24V)
    CARISMA
    CARISMA (DA_) | 1995.07-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 90pk, 66KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA (DA_) | 1997.05-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 99pk, 73KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA (DA_) | 1998.12-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 95pk, 70KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA (DA_) | 2000.09-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 103pk, 76KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA (DA_) | 1995.07-1997.07 - 1.8 (DA2A) - 1834ccm, 116pk, 85KW - 4G93 (SOHC 16V)
    CARISMA (DA_) | 1997.09-2006.06 - 1.8 16V GDI (DA2A) - 1834ccm, 125pk, 92KW - 4G93 (GDI)
    CARISMA (DA_) | 1995.07-1997.07 - 1.8 MSX - 16V (DA2A) - 1834ccm, 140pk, 103KW - 4G93 (DOHC 16V)
    CARISMA Sedan
    CARISMA Sedan (DA_) | 1996.09-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 90pk, 66KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA Sedan (DA_) | 1997.05-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 99pk, 73KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA Sedan (DA_) | 1998.12-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 95pk, 70KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA Sedan (DA_) | 2000.09-2006.06 - 1.6 (DA1A) - 1597ccm, 103pk, 76KW - 4G92 (SOHC 16V)
    CARISMA Sedan (DA_) | 1996.09-1997.09 - 1.8 (DA2A) - 1834ccm, 115pk, 85KW - 4G93 (SOHC 16V)
    CARISMA Sedan (DA_) | 1997.09-2006.06 - 1.8 16V GDI (DA2A) - 1834ccm, 125pk, 92KW - 4G93 (GDI)
    COLT IV
    COLT IV (CA_A) | 1992.04-1996.04 - 1.3 GLi 12V (CA1A) - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13 (12V)
    COLT IV (CA_A) | 1994.02-1996.04 - 1.6 (CA4A) - 1597ccm, 90pk, 66KW - 4G92 (SOHC 16V)
    COLT IV (CA_A) | 1993.08-1995.08 - 1.6 4WD (CC4A) - 1597ccm, 114pk, 84KW - 4G92 (SOHC 16V)
    COLT IV (CA_A) | 1992.04-1996.04 - 1.6 GLXi 16V (CA4A) - 1597ccm, 113pk, 83KW - 4G92 (SOHC 16V)
    COLT IV (CA_A) | 1992.04-1996.04 - 1.8 GTi 16V (CA5A) - 1834ccm, 140pk, 103KW - 4G93 (DOHC 16V)
    COLT V
    COLT V (CJ_, CP_) | 2000.06-2003.09 - 1300 (CJ1A) - 1299ccm, 82pk, 60KW - 4G13 (16V)
    COLT V (CJ_, CP_) | 1996.05-2000.06 - 1300 GL,GLX (CJ1A) - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13 (12V)
    COLT V (CJ_, CP_) | 2000.09-2003.09 - 1600 - 1597ccm, 103pk, 76KW - 4G92 (SOHC 16V)
    COLT V (CJ_, CP_) | 1996.05-2000.09 - 1600 GLX (CJ4A) - 1597ccm, 90pk, 66KW - 4G92 (SOHC 16V)
    DELICA / SPACE GEAR
    DELICA / SPACE GEAR | 1995.09-2002.10 - 2.0 - 1997ccm, 113pk, 83KW - 4G63 (SOHC 16V)
    ECLIPSE I
    ECLIPSE I (D2_A) | 1991.04-1995.11 - 2.0 i 16V (D22A, D27A) - 1997ccm, 150pk, 110KW - 4G63 (DOHC 16V)
    ECLIPSE I (D2_A) | 1991.04-1995.11 - 2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) - 1997ccm, 150pk, 110KW - 4G63 (DOHC 16V)
    ECLIPSE II
    ECLIPSE II (D3_A) | 1995.12-1999.04 - 2000 GS 16V (D32A) - 1997ccm, 146pk, 107KW - 4G63 (DOHC 16V)
    ECLIPSE IV Cabriolet
    ECLIPSE IV Cabriolet | 2005.04-2008.12 - 3.8 - 3828ccm, 267pk, 196KW - 6G75
    GALANT IV
    GALANT IV (E3_A) | 1988.11-1992.10 - 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) - 1997ccm, 144pk, 106KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT IV (E3_A) | 1988.11-1992.10 - 2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) - 1997ccm, 146pk, 107KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT IV (E3_A) | 1989.07-1992.12 - 2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) - 1997ccm, 144pk, 106KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT IV Sedan
    GALANT IV Sedan (E3_A) | 1988.12-1992.10 - 2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) - 1997ccm, 109pk, 80KW - 4G63 (SOHC 8V)
    GALANT IV Sedan (E3_A) | 1987.11-1992.10 - 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) - 1997ccm, 144pk, 106KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT IV Sedan (E3_A) | 1988.11-1992.10 - 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) - 1997ccm, 145pk, 107KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT IV Sedan (E3_A) | 1988.06-1992.10 - 2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) - 1997ccm, 144pk, 106KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT IV Sedan (E3_A) | 1991.09-1992.10 - 2.0 GTI 16V Cat 4WD (E38A, E39A, E33A) - 1997ccm, 150pk, 110KW - 4G63 (DOHC 16V)
    GALANT Sedan
    GALANT Sedan (DJ_, ED_, EF_) | 2003.10-heden - 2.4 - 2378ccm, 158pk, 116KW - 4G69
    GALANT V
    GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) | 1994.02-1996.08 - 1.8 (E52A) - 1834ccm, 116pk, 85KW - 4G93 (SOHC 16V)
    GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) | 1992.11-1996.08 - 1.8 GLSI (E52A) - 1834ccm, 126pk, 93KW - 4G93 (SOHC 16V)
    GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A) | 1992.11-1996.08 - 2.0 GLSI (E55A) - 1997ccm, 137pk, 101KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT V Sedan
    GALANT V Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) | 1994.02-1996.08 - 1.8 (E52A) - 1834ccm, 116pk, 85KW - 4G93 (SOHC 16V)
    GALANT V Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) | 1992.11-1996.08 - 1.8 GLSI (E52A) - 1834ccm, 126pk, 93KW - 4G93 (SOHC 16V)
    GALANT V Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) | 1992.11-1996.08 - 2.0 - 1997ccm, 136pk, 100KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT V Sedan (E5_A, E7_A, E8_A) | 1992.11-1996.08 - 2.0 GLSI (E55A) - 1997ccm, 137pk, 101KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT VI
    GALANT VI (EA_) | 1996.09-2000.09 - 2.0 (EA2A) - 1997ccm, 136pk, 100KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT VI (EA_) | 2000.09-2004.10 - 2.0 (EA2A) - 1997ccm, 133pk, 98KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT VI (EA_) | 1999.02-2000.09 - 2.4 GDI (EA3A) - 2351ccm, 150pk, 110KW - 4G64 (GDI)
    GALANT VI (EA_) | 2000.09-2004.10 - 2.4 GDI (EA3A) - 2351ccm, 144pk, 106KW - 4G64 (GDI)
    GALANT VI (EA_) | 1996.09-2000.09 - 2.5 V6 24V (EA5A) - 2498ccm, 163pk, 120KW - 6A13
    GALANT VI (EA_) | 2000.09-2004.10 - 2.5 V6 24V (EA5A) - 2498ccm, 160pk, 118KW - 6A13
    GALANT VI Stationwagen
    GALANT VI Stationwagen (EA_) | 1996.09-2000.09 - 2.0 (EA2W) - 1997ccm, 136pk, 100KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT VI Stationwagen (EA_) | 2000.09-2003.10 - 2.0 (EA2W) - 1997ccm, 133pk, 98KW - 4G63 (SOHC 16V)
    GALANT VI Stationwagen (EA_) | 1999.02-2003.10 - 2.4 GDI (EA3W) - 2351ccm, 150pk, 110KW - 4G64 (GDI)
    GALANT VI Stationwagen (EA_) | 2000.09-2003.10 - 2.4 GDI (EA3W) - 2351ccm, 144pk, 106KW - 4G64 (GDI)
    GALANT VI Stationwagen (EA_) | 1996.09-2000.09 - 2.5 V6 24V (EA5W) - 2498ccm, 163pk, 120KW - 6A13
    GALANT VI Stationwagen (EA_) | 2000.09-2003.10 - 2.5 V6 24V (EA5W) - 2498ccm, 160pk, 118KW - 6A13
    GRANDIS
    GRANDIS (NA_W) | 2004.04-2011.12 - 2.4 MIVEC (NA4W) - 2378ccm, 165pk, 121KW - 4G69
    L 200
    L 200 (K7_T, K6_T) | 1996.06-2007.12 - 2.4 4WD (K75T) - 2351ccm, 132pk, 97KW - 4G64 (16V)
    L 400 Bestelwagen
    L 400 Bestelwagen (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) | 1996.06-2001.03 - 2.0 - 1997ccm, 116pk, 85KW - 4G63 (SOHC 16V)
    L 400 Bestelwagen (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) | 1994.12-2002.10 - 2.0 (PA3W) - 1997ccm, 113pk, 83KW - 4G63 (SOHC 16V)
    L 400 Bus
    L 400 Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 1995.05-2002.10 - 2.4 - 2351ccm, 132pk, 97KW - 4G64 (16V)
    LANCER IV
    LANCER IV (C6_A, C7_A) | 1990.07-1992.06 - 1.3 12V (C61A) - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13 (12V)
    LANCER IV Hatchback
    LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) | 1992.06-1994.05 - 1.3 12V (C61A) - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13 (12V)
    LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) | 1992.06-1994.05 - 1.6 16V (C76A, C66A) - 1597ccm, 113pk, 83KW - 4G92 (SOHC 16V)
    LANCER IV Hatchback (C6_A, C7_A) | 1992.06-1993.12 - 1.8 GTi 16V (C69A) - 1834ccm, 140pk, 103KW - 4G93 (DOHC 16V)
    LANCER V
    LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) | 1992.06-1996.12 - 1.3 (CB1A) - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13 (12V)
    LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) | 1994.02-1996.12 - 1.6 (CB4A) - 1597ccm, 90pk, 66KW - 4G92 (SOHC 16V)
    LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) | 1992.06-1996.12 - 1.6 16V (CB4A) - 1597ccm, 113pk, 83KW - 4G92 (SOHC 16V)
    LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) | 1992.06-1996.12 - 1.6 16V 4WD (CD4A) - 1597ccm, 113pk, 83KW - 4G92 (SOHC 16V)
    LANCER V (CB_A, CD_A, CE_A) | 1992.06-1993.12 - 1.8 16V (CB5A) - 1834ccm, 140pk, 103KW - 4G93 (DOHC 16V)
    LANCER V Station Wagon
    LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 1992.12-2003.10 - 1.6 16V (CB4W) - 1597ccm, 113pk, 83KW - 4G92 (SOHC 16V)
    LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W) | 1992.12-2003.10 - 1.6 16V 4WD (CD4W) - 1597ccm, 113pk, 83KW - 4G92 (SOHC 16V)
    LANCER VI
    LANCER VI (CJ_, CP_) | 1995.12-2003.08 - 1.3 12V (CK1A) - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13 (12V)
    LANCER VII
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 2003.09-2013.12 - 1.3 - 1299ccm, 82pk, 60KW - 4G13 (16V)
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 2003.09-2013.12 - 1.6 (CS3A) - 1584ccm, 98pk, 72KW - 4G18
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 2003.12-2013.12 - 2.0 (CS9A) - 1997ccm, 135pk, 99KW - 4G63 (DOHC 16V)
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 2005.01-2007.09 - EVO IX (CT9A) - 1997ccm, 280pk, 206KW - 4G63 Turbo
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 2004.03-2005.07 - EVO VIII - 260 (CT9A) - 1997ccm, 265pk, 195KW - 4G63 Turbo
    LANCER VII (CS_A, CT_A) | 2003.04-2005.03 - EVO VIII (CT9A) - 1997ccm, 280pk, 206KW - 4G63 Turbo
    LANCER VII Stationwagen
    LANCER VII Stationwagen (CS_W, CT_W) | 2003.09-2008.10 - 1.6 - 1584ccm, 98pk, 72KW - 4G18
    LANCER VII Stationwagen (CS_W, CT_W) | 2003.09-2007.12 - 2.0 - 1997ccm, 135pk, 99KW - 4G63 (DOHC 16V)
    LANCER VIII
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 2008.02-heden - 1.8 - 1798ccm, 143pk, 105KW - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 2010.05-heden - 1.8 - 1798ccm, 140pk, 103KW - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 2010.01-heden - 1.8 Bifuel - 1798ccm, 143pk, 105KW - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 2009.03-heden - 1.8 Flexfuel - 1798ccm, 140pk, 103KW - 4B10
    LANCER VIII (CY_A, CZ_A) | 2007.03-heden - 2.0 i 4WD - 1998ccm, 154pk, 113KW - 4B11
    LANCER VIII Sportback
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 2008.06-heden - 1.8 (CX3A) - 1798ccm, 143pk, 105KW - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 2010.02-heden - 1.8 Bifuel - 1798ccm, 143pk, 105KW - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 2009.03-heden - 1.8 Flex - 1798ccm, 140pk, 103KW - 4B10
    LANCER VIII Sportback (CX_A) | 2009.03-heden - 1.8 MIVEC - 1798ccm, 140pk, 103KW - 4B10
    OUTLANDER I
    OUTLANDER I (CU_W) | 2003.05-2006.10 - 2.0 (CU2W) - 1997ccm, 136pk, 100KW - 4G63 (DOHC 16V)
    OUTLANDER I (CU_W) | 2003.05-2006.10 - 2.0 4WD (CU2W) - 1997ccm, 136pk, 100KW - 4G63 (DOHC 16V)
    OUTLANDER II
    OUTLANDER II (CW_W) | 2006.11-2012.11 - 3.0 4WD (CW6W) - 2998ccm, 220pk, 162KW - 6B31
    PAJERO II
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1994.06-1999.10 - 3.5 V6 24V (V25W, V45W) - 3497ccm, 208pk, 153KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 1997.07-1999.10 - 3.5 V6 24V (V45W, V25W) - 3497ccm, 194pk, 143KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO III
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2007.01 - 3.5 - 3497ccm, 203pk, 149KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO III Canvas Top
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2000.04-2006.12 - 3.5 V6 GDI (V65W, V75W) - 3497ccm, 203pk, 149KW - 6G74 (GDI)
    PAJERO IV
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2006.10-heden - 3.8 V6 - 3828ccm, 248pk, 182KW - 6G75
    PAJERO IV (V8_W, V9_W) | 2007.02-heden - 3.8 V6 (V87W, V97W) - 3828ccm, 250pk, 184KW - 6G75
    PAJERO PININ
    PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 1999.10-2001.10 - 1.8 GDI (H66W, H76W) - 1834ccm, 120pk, 88KW - 4G93 (GDI)
    PAJERO PININ (H6_W, H7_W) | 2000.10-2007.06 - 2.0 GDI (H67W, H77W) - 1999ccm, 129pk, 95KW - 4G94 (GDI)
    PAJERO SPORT I
    PAJERO SPORT I (K7_, K9_) | 1998.11-heden - 3.0 V6 (K96W) - 2972ccm, 177pk, 130KW - 6G72 (SOHC 24V)
    PAJERO SPORT I (K7_, K9_) | 2000.06-heden - 3.0 V6 (K96W) - 2972ccm, 170pk, 125KW - 6G72 (SOHC 24V)
    SPACE RUNNER
    SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 1991.10-1999.08 - 1.8 (N11W) - 1834ccm, 122pk, 90KW - 4G93 (SOHC 16V)
    SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) | 1996.06-1999.08 - 1.8 (N11W) - 1834ccm, 116pk, 85KW - 4G93 (SOHC 16V)
    SPACE RUNNER (N6_W) | 2000.05-2002.08 - 2.0 - 1997ccm, 133pk, 98KW - 4G63 (SOHC 16V)
    SPACE RUNNER (N6_W) | 1999.08-2002.08 - 2.0 (N63W) - 1997ccm, 136pk, 100KW - 4G63 (SOHC 16V)
    SPACE RUNNER (N6_W) | 1999.08-2003.01 - 2.4 GDI - 2351ccm, 150pk, 110KW - 4G64 (GDI)
    SPACE RUNNER (N6_W) | 1999.08-2002.08 - 2.4 GDI - 2351ccm, 147pk, 108KW - 4G64 (GDI)
    SPACE STAR MPV
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 1998.06-2004.12 - 1.3 16V (DG1A) - 1299ccm, 86pk, 63KW - 4G13 (16V)
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 1998.12-2004.12 - 1.3 16V (DG1A) - 1299ccm, 83pk, 61KW - 4G13 (16V)
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 2000.09-2004.12 - 1.3 16V (DG1A) - 1299ccm, 82pk, 60KW - 4G13 (16V)
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 2001.01-2004.12 - 1.6 16V (DG3A) - 1584ccm, 98pk, 72KW - 4G18
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 1998.06-2004.12 - 1.8 GDI (DG5A) - 1834ccm, 118pk, 87KW - 4G93 (GDI)
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 1998.06-2004.12 - 1.8 GDI (DG5A) - 1834ccm, 122pk, 90KW - 4G93 (GDI)
    SPACE STAR MPV (DG_A) | 2002.10-2004.12 - 1.8 MPI - 1834ccm, 112pk, 82KW - 4G93 (DOHC 16V)
    SPACE WAGON
    SPACE WAGON (N3_W, N4_W) | 1992.10-1998.10 - 2.0 4WD (N43W) - 1997ccm, 133pk, 98KW - 4G63 (SOHC 16V)
    SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 1998.10-2004.12 - 2.0 - 1997ccm, 133pk, 98KW - 4G63 (SOHC 16V)
    SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 1998.10-2004.12 - 2.4 GDI - 2351ccm, 150pk, 110KW - 4G64 (GDI)
    SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 2000.09-2004.12 - 2.4 GDI - 2351ccm, 147pk, 108KW - 4G64 (GDI)
    SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 1998.10-2004.12 - 2.4 GDI 4WD - 2351ccm, 150pk, 110KW - 4G64 (GDI)
    SPACE WAGON (N9_W, N8_W) | 2000.09-2004.12 - 2.4 GDI 4WD - 2351ccm, 147pk, 108KW - 4G64 (GDI)
    NISSAN
    350 Z Coupé
    350 Z Coupé (Z33) | 2002.09-2008.12 - 3.5 - 3498ccm, 301pk, 221KW - VQ35DE
    KUBISTAR Bestelwagen
    KUBISTAR Bestelwagen (X76) | 2003.08-heden - 1.2 - 1149ccm, 60pk, 44KW - D7F 764
    MICRA II
    MICRA II (K11) | 1992.08-2000.09 - 1.0 i 16V - 998ccm, 54pk, 40KW - CG10DE
    MICRA II (K11) | 2000.09-2003.02 - 1.0 i 16V - 998ccm, 60pk, 44KW - CG10DE
    MICRA II (K11) | 2000.09-2003.02 - 1.4 i 16V - 1348ccm, 82pk, 60KW - CGA3DE
    MURANO I
    MURANO I (Z50) | 2003.08-2008.09 - 3.5 4x4 - 3498ccm, 234pk, 172KW -
    MURANO I (Z50) | 2004.11-2008.06 - 3.5 4x4 - 3498ccm, 245pk, 180KW - VQ35DE
    PATHFINDER II
    PATHFINDER II (R50) | 2000.11-2004.12 - 3.5 V6 4WD - 3498ccm, 220pk, 162KW - VQ35
    PICK UP
    PICK UP (D21) | 1992.04-1998.02 - 2.4 i 12V 4WD - 2389ccm, 126pk, 93KW - KA24E
    PRIMERA
    PRIMERA (P12) | 2002.03-2008.10 - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    PRIMERA Hatchback
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2002.07-2008.10 - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    PRIMERA Stationwagen
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2002.03-heden - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    QUEST
    QUEST (V42) | 2003.05-heden - 3.5 - 3498ccm, 239pk, 176KW - VQ35DE
    SUNNY II
    SUNNY II (N13) | 1987.02-1988.10 - 1.6 GTI 16V - 1598ccm, 110pk, 81KW - CA16D
    SUNNY II Coupé
    SUNNY II Coupé (B12) | 1987.05-1989.05 - 1.6 GTI 16V - 1598ccm, 110pk, 81KW - CA16D
    SUNNY II Hatchback
    SUNNY II Hatchback (N13) | 1987.06-1989.05 - 1.6 GTI 16V - 1598ccm, 110pk, 81KW - CA16D
    TIIDA Sedan
    TIIDA Sedan (SC11) | 2007.09-2012.12 - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    X-TRAIL
    X-TRAIL (T30) | 2001.07-2007.09 - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    X-TRAIL (T30) | 2001.07-2007.09 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    X-TRAIL (T30) | 2002.09-2007.09 - 2.5 4x4 - 2488ccm, 165pk, 121KW - QR25DE
    OPEL
    ANTARA
    ANTARA (L07) | 2010.12-heden - 2.4 - 2384ccm, 167pk, 123KW - A 24 XE
    ANTARA (L07) | 2010.12-heden - 2.4 4x4 - 2384ccm, 167pk, 123KW - A 24 XE
    ASTRA G Bestelwagen
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1998.09-2005.04 - 1.4 (F70) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Cabriolet
    ASTRA G Cabriolet (T98) | 2001.03-2005.10 - 1.6 16V (F67) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Hatchback
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 1.4 16V (F08, F48) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2005.01 - 1.6 16V (F08, F48) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.03-2005.01 - 1.6 LPG (F08, F48) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA G Sedan
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 1.4 16V (F69) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2005.01 - 1.6 16V (F69) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2002.06-2005.01 - 1.6 LPG (F69) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Stationwagen
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.06-2004.07 - 1.4 16V (F35) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.03-2004.07 - 1.4 LPG (F35) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE, Z 14 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2004.07 - 1.6 16V (F35) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2003.03-2004.07 - 1.6 CNG (F35) - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.03-2004.07 - 1.6 LPG (F35) - 1598ccm, 101pk, 74KW - Z 16 XE
    ASTRA H
    ASTRA H (A04) | 2006.12-2014.05 - 1.6 (L48) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, Z 16 XER
    ASTRA H Bestelwagen
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2006.10-2010.12 - 1.6 EcoTec (L70) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H GTC
    ASTRA H GTC (A04) | 2006.12-2010.10 - 1.6 (L08) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H Sedan
    ASTRA H Sedan (A04) | 2007.02-2014.05 - 1.6 (L69) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H Stationwagen
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2006.12-2014.05 - 1.6 (L35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - A 16 XER, Z 16 XER
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2009.08-2010.10 - 1.6 LPG (L35) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA H TwinTop
    ASTRA H TwinTop (A04) | 2006.12-2010.10 - 1.6 (L67) - 1598ccm, 116pk, 85KW - Z 16 XER
    ASTRA J GTC
    ASTRA J GTC | 2012.04-heden - 2.0 (08) - 1998ccm, 280pk, 206KW - A 20 NFT, B 20 NFT
    COMBO Bestelwagen/Bus
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2005.04-heden - 1.6 CNG 16V - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    COMBO Tour
    COMBO Tour | 2005.04-2011.01 - 1.6 CNG - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    CORSA C
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.4 (F08, F68) - 1389ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XE
    INSIGNIA A
    INSIGNIA A (G09) | 2010.10-2017.03 - 2.0 E85 Turbo (68) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT, A 20 NFT
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo (68) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (68) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo (69) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo 4x4 (69) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sedan (G09) | 2008.07-2017.03 - 2.0 Turbo E85 (69) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    INSIGNIA A Sports Tourer
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2010.09-2011.11 - 2.0 E85 Turbo (35) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2013.06 - 2.0 Turbo (35) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    INSIGNIA A Sports Tourer (G09) | 2008.07-2011.06 - 2.0 Turbo 4x4 (35) - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    MERIVA A MPV
    MERIVA A MPV (X03) | 2003.05-2006.01 - 1.6 16V (E75) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    OMEGA B
    OMEGA B (V94) | 1999.09-2003.07 - 2.2 16V (F69, M69, P69) - 2198ccm, 144pk, 106KW - Y 22 XE, Z 22 XE
    OMEGA B Stationwagen
    OMEGA B Stationwagen (V94) | 1999.09-2003.07 - 2.2 16V (F35, M35, P35) - 2198ccm, 144pk, 106KW - Y 22 XE, Z 22 XE
    VECTRA B
    VECTRA B (J96) | 1995.10-2002.04 - 1.6 i 16V (F19) - 1598ccm, 100pk, 74KW - X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE
    VECTRA B Hatchback
    VECTRA B Hatchback (J96) | 1995.10-2002.07 - 1.6 i 16V (F68) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE
    VECTRA B Stationwagen
    VECTRA B Stationwagen (J96) | 1996.11-2002.07 - 1.6 i 16V (F35) - 1598ccm, 100pk, 74KW - X 16 XEL, Y 16 XE, Z 16 XE
    VECTRA C
    VECTRA C (Z02) | 2004.06-2008.09 - 1.6 16V (F69) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    VECTRA C GTS
    VECTRA C GTS (Z02) | 2005.08-2008.08 - 1.6 (F68) - 1598ccm, 100pk, 74KW - Z 16 XE
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B
    ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) | 2008.01-2015.04 - 1.6 (M75) - 1598ccm, 115pk, 85KW - A 16 XER, Z 16 XER
    ZAFIRA A MPV
    ZAFIRA A MPV (T98) | 1999.04-2005.06 - 1.6 16V (F75) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    ZAFIRA A MPV (T98) | 2001.09-2005.06 - 1.6 CNG (F75) - 1598ccm, 97pk, 71KW - Z 16 YNG
    ZAFIRA A MPV (T98) | 1999.04-2005.06 - 1.6 LPG (F75) - 1598ccm, 101pk, 74KW - X 16 XEL, Z 16 XE
    PEUGEOT
    1007
    1007 (KM_) | 2005.04-heden - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 54KW - KFV (TU3JP), KFV (TU3A)
    106 II
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.04-2001.03 - 1.0 i - 954ccm, 50pk, 37KW - CDZ (TU9M)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.04-2001.03 - 1.1 BiFuel - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M+)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.05-2004.07 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1JP), HDZ (TU1M+)
    106 II (1A_, 1C_) | 1997.01-2001.03 - 1.1 i - 1124ccm, 54pk, 40KW - HDY (TU1M+)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.05-2004.07 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.05-2001.01 - 1.6 i - 1587ccm, 101pk, 74KW - NFY (TU5J2), NFW (TU5J2)
    106 II (1A_, 1C_) | 1996.05-2004.07 - 1.6 S16 - 1587ccm, 118pk, 87KW - NFX (TU5J4)
    206 Hatchback
    206 Hatchback (2A/C) | 1998.09-2007.02 - 1.1 i - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1JP), HFZ (TU1JP)
    206 Hatchback (2A/C) | 1998.09-2012.12 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)
    206 Hatchback (2A/C) | 2006.05-2007.09 - 1.4 LPG - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFV (TU3JP)
    206 Sedan
    206 Sedan | 2007.03-heden - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP), KFV (TU3A)
    206 SW
    206 SW (2E/K) | 2002.07-heden - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1JP)
    206 SW (2E/K) | 2002.07-2007.02 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP), KFV (TU3A)
    206+
    206+ (2L_, 2M_) | 2009.01-2013.06 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1A)
    206+ (2L_, 2M_) | 2009.04-2013.06 - 1.1 LPG - 1124ccm, 60pk, 44KW - HFX (TU1JP), HFX (TU1A)
    206+ (2L_, 2M_) | 2009.01-2013.08 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3A)
    206+ (2L_, 2M_) | 2010.09-2013.06 - 1.4 i - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3AE5)
    207
    207 (WA_, WC_) | 2006.02-2013.10 - 1.4 - 1360ccm, 72pk, 53KW - KFV (TU3A)
    207 (WA_, WC_) | 2006.04-2013.10 - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A), KFV (TU3A), KFT (TU3AE5)
    207 (WA_, WC_) | 2008.08-2015.12 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFV (TU3A), KFW (TU3A)
    207 (WA_, WC_) | 2007.08-2013.12 - 1.4 BiFuel - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3A)
    207 SW
    207 SW (WK_) | 2007.06-2012.12 - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFT (TU3A), KFV (TU3A)
    207 SW (WK_) | 2007.08-2012.12 - 1.4 LPG - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3A)
    306
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.4 SL - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
    306 Break
    306 Break (7E, N3, N5) | 1997.03-2002.04 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    306 Hatchback
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.04-2001.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
    307
    307 (3A/C) | 2000.08-2003.09 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    307 Break
    307 Break (3E) | 2002.04-2003.09 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    307 SW
    307 SW (3H) | 2002.04-2003.09 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    406
    406 (8B) | 2000.10-2004.05 - 1.8 16V - 1749ccm, 116pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    406 Break
    406 Break (8E/F) | 2000.10-2004.10 - 1.8 16V - 1749ccm, 116pk, 85KW - 6FZ (EW7J4)
    BIPPER
    BIPPER (AA_) | 2008.02-heden - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3A)
    BIPPER Tepee
    BIPPER Tepee | 2008.04-heden - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFV (TU3A)
    PARTNER Bestelwagen
    PARTNER Bestelwagen (5_, G_) | 2003.04-2006.10 - 1.4 BiFuel - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFW (TU3JP)
    PARTNER Combispace
    PARTNER Combispace (5_, G_) | 1996.06-2002.10 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M), HFX (TU1JP)
    PARTNER Combispace (5_, G_) | 1996.06-2015.12 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), KFW (TU3A)
    PARTNER Combispace (5_, G_) | 2002.11-2006.10 - 1.4 - 1360ccm, 73pk, 54KW - KFW (TU3JP)
    PLYMOUTH
    BREEZE
    BREEZE | 1995.12-2001.04 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    BREEZE | 1995.12-2001.04 - 2.4 16V - 2429ccm, 140pk, 103KW - EDZ
    NEON Sedan
    NEON Sedan | 1994.05-1999.08 - 2.0 16V - 1996ccm, 133pk, 98KW - ECB
    NEON Sedan | 1994.06-1999.08 - 2.0 16V - 1996ccm, 145pk, 107KW - ECC
    NEON Sedan | 1996.04-1999.08 - 2.0 16V - 1996ccm, 152pk, 112KW - ECC
    VOYAGER / GRAND VOYAGER
    VOYAGER / GRAND VOYAGER | 1995.01-2001.03 - 2.4 i - 2429ccm, 151pk, 111KW - EDZ
    VOYAGER / GRAND VOYAGER | 1995.01-2001.03 - 3.0 - 2972ccm, 152pk, 112KW - EFA
    VOYAGER / GRAND VOYAGER | 1995.01-2001.03 - 3.3 i - 3301ccm, 158pk, 116KW - EGM
    VOYAGER / GRAND VOYAGER | 1995.01-2001.03 - 3.8 i - 3778ccm, 166pk, 122KW - EGH
    VOYAGER / GRAND VOYAGER | 1995.01-2001.03 - 3.8 i - 3778ccm, 178pk, 131KW - EGH
    PONTIAC
    TORRENT
    TORRENT | 2004.08-2009.12 - 3.4 - 3350ccm, 188pk, 138KW - LNJ
    PROTON
    GEN 2
    GEN 2 (CM_) | 2004.06-2009.12 - 1.3 (CM3L) - 1332ccm, 95pk, 70KW - S4PE
    GEN 2 (CM_) | 2004.06-heden - 1.6 (CM6L) - 1597ccm, 110pk, 82KW - S4PH
    JUMBUCK Pick-up
    JUMBUCK Pick-up | 2002.05-2008.12 - 1.5 (C97PN) - 1468ccm, 86pk, 64KW - 4 G 15
    PERSONA 400
    PERSONA 400 (C9_S) | 1994.01-2003.06 - 413 - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13- P
    PERSONA 400 (C9_S) | 1994.01-2000.07 - 415 GLi/GLSi - 1468ccm, 90pk, 66KW - 4 G 15
    PERSONA 400 Hatchback
    PERSONA 400 Hatchback (C9_C, C9_S) | 1994.01-2000.01 - 413 GLSi - 1299ccm, 75pk, 55KW - 4G13
    PERSONA 400 Hatchback (C9_C, C9_S) | 1994.01-2000.07 - 415 GLi/GLSi - 1468ccm, 90pk, 66KW - 4 G 15
    SATRIA
    SATRIA (C9_M) | 2000.07-2006.05 - 1.5 (C97M) - 1468ccm, 86pk, 64KW - 4 G 15
    WIRA
    WIRA | 2000.08-heden - 1.3 - 1298ccm, 74pk, 55KW - 4G13
    WIRA | 2000.08-heden - 1.5 - 1468ccm, 86pk, 64KW - 4 G 15
    WIRA Hatchback
    WIRA Hatchback | 2000.08-2007.06 - 1.3 - 1298ccm, 74pk, 55KW - 4G13
    WIRA Hatchback | 2000.08-2007.06 - 1.5 - 1468ccm, 86pk, 64KW - 4 G 15 M
    RENAULT
    CLIO II
    CLIO II (BB_, CB_) | 2001.06-heden - 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 728, D4F 706, D4F 712, D4F 714, D4F 722
    CLIO II (BB_, CB_) | 1998.09-heden - 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 708, K4M 740, K4M 742, K4M 743, K4M 744, K4M 745, K4M 748
    CLIO III
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 706, D4F 740, D4F 764
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-heden - 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) - 1149ccm, 65pk, 48KW - D4F 740
    ESPACE III
    ESPACE III (JE0_) | 1996.11-2000.10 - 2.0 (JE0A) - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 728, F3R 729, F3R 742, F3R 768, F3R 769
    ESPACE III (JE0_) | 1996.11-1998.10 - 3.0 (JE0D) - 2963ccm, 167pk, 123KW - Z7X 775
    ESPACE IV
    ESPACE IV (JK0/1_) | 2002.11-heden - 3.5 V6 (JK00, JK0F, JK0P, JK0S, JK0W) - 3498ccm, 241pk, 177KW - V4Y 711, V4Y 715
    KANGOO
    KANGOO (KC0/1_) | 2001.06-heden - 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 712, D4F 714, D4F 716, D4F 730
    KANGOO Express
    KANGOO Express (FC0/1_) | 2001.10-heden - 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 712, D4F 714, D4F 730
    LAGUNA I
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1997.11-2001.03 - 1.6 16V (B568, B561) - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 720, K4M 724
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-2001.02 - 1.8 - 1783ccm, 94pk, 69KW - F3P 674
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-1998.06 - 1.8 - 1794ccm, 95pk, 70KW - F3P 676
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.08-2001.03 - 1.8 (B56S/T/0) - 1783ccm, 90pk, 66KW - F3P 670, F3P 678
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1998.04-2001.03 - 1.8 16V (B563, B564) - 1783ccm, 120pk, 88KW - F4P 760, F4P 770
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-2001.02 - 2.0 - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 722, F3R 768
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-2001.02 - 2.0 - 1948ccm, 140pk, 103KW - N7Q 700, N7Q 704
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1999.03-2001.03 - 2.0 - 1998ccm, 109pk, 80KW - F3R 611
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1999.09-2001.02 - 2.0 (556A) - 1998ccm, 139pk, 102KW - F4R 780
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1993.11-2001.03 - 2.0 (B56C/H/N) - 1998ccm, 113pk, 83KW - F3R 722, F3R 723
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1999.09-2001.03 - 2.0 16V (556A/B) - 1998ccm, 140pk, 103KW - F4R 780
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1995.06-2001.03 - 2.0 16V (B56D/M) - 1948ccm, 139pk, 102KW - N7Q 700, N7Q 704
    LAGUNA I (B56_, 556_) | 1993.11-2001.03 - 3.0 (B56E/R, B565) - 2963ccm, 167pk, 123KW - Z7X 760, Z7X 765
    LAGUNA I Grandtour
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1997.11-2001.03 - 1.6 16V (K568) - 1598ccm, 107pk, 79KW - K4M 720, K4M 724
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1995.09-2001.03 - 1.8 (K56S/T/0) - 1783ccm, 90pk, 66KW - F3P 670, F3P 678
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1995.09-2001.03 - 1.8 (K56Z) - 1794ccm, 94pk, 69KW - F3P 720, F3P 724, F3P 678
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1998.04-2001.03 - 1.8 16V (K563, K564) - 1783ccm, 120pk, 88KW - F4P 760
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1998.10-2001.01 - 2.0 - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 728, F3R 768
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1995.09-2001.03 - 2.0 (K56C/H) - 1998ccm, 113pk, 83KW - F3R 722, F3R 723
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1999.09-2001.03 - 2.0 16V (A56A/B) - 1998ccm, 140pk, 103KW - F4R 780
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1995.09-2001.03 - 2.0 16V (K56D/M) - 1948ccm, 139pk, 102KW - N7Q 700, N7Q 704
    LAGUNA I Grandtour (K56_) | 1996.02-2001.03 - 3.0 (K56R, K565) - 2963ccm, 167pk, 123KW - Z7X 765
    LOGAN I
    LOGAN I (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN I (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    MEGANE I
    MEGANE I (BA0/1_) | 1996.07-2003.08 - 2.0 16V (BA0H) - 1998ccm, 147pk, 108KW - F7R 710, F7R 714
    MEGANE I (BA0/1_) | 1996.01-2003.08 - 2.0 i (BA0G) - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 750, F3R 751
    MEGANE I Cabriolet
    MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 1997.04-2003.08 - 2.0 (EA0G) - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 750, F3R 798
    MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 1996.10-1999.11 - 2.0 16V (EA0H) - 1998ccm, 147pk, 108KW - F7R 710, F7R 714
    MEGANE I Cabriolet (EA0/1_) | 1999.03-2003.08 - 2.0 i (EA0G) - 1998ccm, 109pk, 80KW - F3R 791, F3R 796
    MEGANE I Classic
    MEGANE I Classic (LA0/1_) | 1996.09-2003.08 - 2.0 i (LA07, LA0G) - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 750, F3R 751, F3R 798, F3R 752, F3R 791, F3R 796, F3R 797
    MEGANE I Classic (LA0/1_) | 1999.03-2003.08 - 2.0 i (LA0G) - 1998ccm, 109pk, 80KW - F3R 750, F3R 751, F3R 798, F3R 752, F3R 791, F3R 796, F3R 797
    MEGANE I Coach
    MEGANE I Coach (DA0/1_) | 1996.03-1999.11 - 2.0 16V (DA0H) - 1998ccm, 147pk, 108KW - F7R 710, F7R 714
    MEGANE I Coach (DA0/1_) | 1999.03-2003.08 - 2.0 i - 1998ccm, 109pk, 80KW - F3R 791, F3R 796
    MEGANE I Coach (DA0/1_) | 1996.03-2003.08 - 2.0 i (DA0G) - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 750, F3R 751, F3R 798
    MEGANE Scenic
    MEGANE Scenic (JA0/1_) | 1999.01-1999.09 - 2.0 i (JA02, JA0G) - 1998ccm, 109pk, 80KW - F3R 791, F3R 796
    MEGANE Scenic (JA0/1_) | 1997.01-1999.09 - 2.0 i (JA0G) - 1998ccm, 114pk, 84KW - F3R 750, F3R 751
    MODUS / GRAND MODUS
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2005.05-heden - 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) - 1149ccm, 65pk, 48KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    SAFRANE II
    SAFRANE II (B54_) | 1996.07-2000.12 - 2.0 16V (B54L) - 1948ccm, 136pk, 100KW - N7Q 710, N7Q 711
    SAFRANE II (B54_) | 1996.07-2000.12 - 3.0 V6 (B54M) - 2963ccm, 167pk, 123KW - Z7X 755
    SPORT SPIDER
    SPORT SPIDER (EF0_) | 1995.12-1996.08 - 2.0 - 1998ccm, 147pk, 108KW - F7R 710
    SPORT SPIDER (EF0_) | 1995.03-1999.10 - 2.0 16V - 1998ccm, 150pk, 110KW - F7R 710
    SYMBOL II
    SYMBOL II (LU_) | 2008.09-heden - 1.2 16V (LU2V) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 728
    THALIA I
    THALIA I (LB_) | 2002.04-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 728
    TWINGO I
    TWINGO I (C06_) | 1996.05-2007.06 - 1.2 (C066, C068) - 1149ccm, 58pk, 43KW - D7F 700, D7F 701, D7F 702, D7F 703, D7F 704
    TWINGO I (C06_) | 1996.05-2007.03 - 1.2 (C067) - 1149ccm, 54pk, 40KW - D7F 700, D7F 701
    TWINGO I (C06_) | 2004.08-2007.06 - 1.2 16V (C060) - 1149ccm, 60pk, 44KW - D4F 708
    TWINGO I (C06_) | 2001.01-2007.06 - 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 702
    VEL SATIS
    VEL SATIS (BJ0_) | 2002.06-heden - 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) - 3498ccm, 241pk, 177KW - V4Y 701, V4Y 711, V4Y 715
    ROLLS-ROYCE
    SILVER SPIRIT
    SILVER SPIRIT | 1990.12-1996.09 - 6.7 - 6748ccm, 245pk, 180KW - L 410 I
    ROVER
    600
    600 (RH) | 1996.03-1999.02 - 618 i/Si - 1850ccm, 115pk, 85KW - F 18 A3
    600 (RH) | 1993.08-1996.06 - 620 i - 1997ccm, 115pk, 85KW - F 20 Z2
    600 (RH) | 1993.08-1999.02 - 620 Si - 1997ccm, 131pk, 96KW - F 20 Z1
    SAAB
    9-5
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 t BioPower - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NFT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 t BioPower XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 Turbo - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    9-5 (YS3G) | 2010.05-2012.01 - 2.0 Turbo XWD - 1998ccm, 220pk, 162KW - A 20 NHT
    9-7X
    9-7X | 2005.12-2012.07 - 4.2 AWD - 4157ccm, 290pk, 213KW - LL8(254CUL6)
    9-7X | 2004.06-2012.07 - 5.3 AWD - 5328ccm, 299pk, 220KW - LH6(325CUV8)
    SEAT
    AROSA
    AROSA (6H) | 1997.05-2004.06 - 1.0 - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALL, ALD, ANV, AUC
    AROSA (6H) | 2000.01-2004.06 - 1.4 16V - 1390ccm, 100pk, 74KW - AFK, AQQ, AUB
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.09-2002.10 - 1.0 i - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALD, ANV, AUC
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 2000.05-2002.10 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1994.06-2002.10 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.09-2002.10 - 1.4 i 16V - 1390ccm, 101pk, 74KW - AFH, AQQ, AUB
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1994.05-1999.06 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.02-2002.09 - 1.8 i - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    CORDOBA (6L2) | 2002.10-2006.06 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - AZQ, BME
    CORDOBA (6L2) | 2006.05-2009.11 - 1.2 12V - 1198ccm, 70pk, 51KW - BXV
    CORDOBA Vario
    CORDOBA Vario (6K5) | 1999.06-2002.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    CORDOBA Vario (6K5) | 1997.05-1999.06 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    EXEO
    EXEO (3R2) | 2009.03-2010.09 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    EXEO ST
    EXEO ST (3R5) | 2009.06-2010.09 - 1.6 - 1595ccm, 102pk, 75KW - ALZ
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 1996.09-2002.02 - 1.0 i - 999ccm, 50pk, 37KW - AER, ALD, ANV, AUC
    IBIZA II (6K1) | 2000.05-2002.02 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - APE, AUA
    IBIZA II (6K1) | 1993.09-2002.02 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX, APQ, AKV, AKK, ANW, AUD
    IBIZA II (6K1) | 1997.06-2002.02 - 1.4 i 16V - 1390ccm, 101pk, 74KW - AFH, AQQ, AUB
    IBIZA II (6K1) | 1994.09-1999.06 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    IBIZA II (6K1) | 1993.03-1999.08 - 1.8 i - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    IBIZA III
    IBIZA III (6L1) | 2002.02-2006.06 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - AZQ, BME
    IBIZA III (6L1) | 2007.06-2008.05 - 1.2 - 1198ccm, 60pk, 44KW - BBM
    IBIZA III (6L1) | 2006.05-2009.11 - 1.2 12V - 1198ccm, 70pk, 51KW - BXV
    IBIZA IV
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.03-heden - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CGPA, CJLB
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2009.07-heden - 1.2 - 1198ccm, 60pk, 44KW - CGPB
    IBIZA IV (6J5, 6P1) | 2008.03-heden - 1.2 LPG - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG
    IBIZA IV SPORTCOUPE
    IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | 2008.07-heden - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CGPA
    IBIZA IV SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | 2009.07-heden - 1.2 - 1198ccm, 60pk, 44KW - CGPB
    IBIZA IV ST
    IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | 2010.05-heden - 1.2 - 1198ccm, 60pk, 44KW - CGPB
    IBIZA IV ST (6J8, 6P8) | 2010.05-heden - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CGPA, CJLB
    INCA
    INCA (6K9) | 2000.04-2003.06 - 1.4 16V - 1390ccm, 75pk, 55KW - AUA
    INCA (6K9) | 1995.11-2003.06 - 1.4 i - 1390ccm, 60pk, 44KW - AEX, APQ, AKV, AUD
    INCA (6K9) | 1995.11-1998.05 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    LEON
    LEON (1M1) | 2000.09-2006.06 - 1.6 16 V - 1598ccm, 105pk, 77KW - ATN, AUS, AZD, BCB
    TOLEDO I
    TOLEDO I (1L) | 1991.05-1999.03 - 1.6 i - 1595ccm, 73pk, 54KW - ABN, EZ, 1F
    TOLEDO I (1L) | 1993.01-1999.03 - 1.6 i - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    TOLEDO I (1L) | 1993.11-1996.12 - 1.8 i - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    TOLEDO II
    TOLEDO II (1M2) | 2000.06-2006.05 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - AUS, AZD, BCB
    TOLEDO IV
    TOLEDO IV (KG3) | 2012.07-2015.06 - 1.2 - 1198ccm, 75pk, 55KW - CGPC
    SKODA
    FABIA I
    FABIA I (6Y2) | 2001.07-2007.04 - 1.2 - 1198ccm, 54pk, 40KW - AWY, BMD
    FABIA I (6Y2) | 2003.01-2008.03 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - AZQ, BME
    FABIA I Combi
    FABIA I Combi (6Y5) | 2001.07-2007.12 - 1.2 - 1198ccm, 54pk, 40KW - AWY, BMD
    FABIA I Combi (6Y5) | 2003.01-2007.12 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - AZQ, BME
    FABIA I Praktik
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2001.07-2007.12 - 1.2 - 1198ccm, 54pk, 40KW - AWY, BMD
    FABIA I Praktik (6Y5) | 2003.01-2007.12 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - AZQ, BME
    FABIA I Sedan
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2001.07-2007.12 - 1.2 - 1198ccm, 54pk, 40KW - AWY, BMD
    FABIA I Sedan (6Y3) | 2003.01-2007.12 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - AZQ, BME
    FABIA II
    FABIA II (542) | 2006.12-2014.12 - 1.2 - 1198ccm, 60pk, 44KW - BBM, CHFA
    FABIA II (542) | 2007.01-2014.12 - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CEVA, CGPA, CHTA
    FABIA II (542) | 2011.11-2014.12 - 1.2 12V - 1198ccm, 60pk, 44KW - CGPB
    FABIA II Combi
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2014.12 - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CEVA, CGPA, CHTA
    FABIA II Combi (545) | 2007.10-2014.11 - 1.2 - 1198ccm, 60pk, 44KW - BBM, CHFA
    FABIA II Combi (545) | 2011.11-2014.12 - 1.2 12V - 1198ccm, 60pk, 44KW - CGPB
    RAPID
    RAPID (NH3) | 2012.07-heden - 1.2 - 1198ccm, 75pk, 55KW - CGPC
    RAPID Spaceback
    RAPID Spaceback (NH1) | 2012.07-heden - 1.2 - 1198ccm, 75pk, 55KW - CGPC
    ROOMSTER
    ROOMSTER (5J) | 2006.05-2007.01 - 1.2 - 1198ccm, 64pk, 47KW - BME
    ROOMSTER (5J) | 2007.01-2015.05 - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CGPA
    ROOMSTER Praktik
    ROOMSTER Praktik (5J) | 2007.03-2015.05 - 1.2 - 1198ccm, 70pk, 51KW - BZG, CGPA
    SUPERB I
    SUPERB I (3U4) | 2001.12-2008.03 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZM
    SUBARU
    FORESTER
    FORESTER (SF_) | 1998.06-2001.04 - 2.0 S Turbo AWD (SF5) - 1994ccm, 170pk, 125KW - EJ205
    FORESTER (SF_) | 2001.04-2002.09 - 2.0 S Turbo AWD (SF5) - 1994ccm, 177pk, 130KW - EJ205
    FORESTER (SG_) | 2002.02-2005.05 - 2.0 S Turbo AWD - 1994ccm, 177pk, 130KW - EJ205
    FORESTER (SG_) | 2003.12-2005.05 - 2.5 AWD (SG9) - 2457ccm, 211pk, 155KW - EJ25
    FORESTER (SG_) | 2005.06-2008.05 - 2.5 XT AWD (SG9) - 2457ccm, 230pk, 169KW - EJ255
    FORESTER (SH_) | 2008.06-2013.09 - 2.5 AWD (SH9) - 2457ccm, 230pk, 169KW - EJ255
    FORESTER (SH_) | 2009.01-2013.09 - 2.5 AWD (SH9) - 2457ccm, 171pk, 126KW - EJ25
    IMPREZA Hatchback
    IMPREZA Hatchback (GR, GH, G3) | 2008.01-2011.09 - 2.5 AWD (GHE) - 2457ccm, 230pk, 169KW - EJ255
    IMPREZA Sedan
    IMPREZA Sedan (GD) | 2002.12-2007.03 - 2.0 WRX Turbo AWD - 1994ccm, 225pk, 165KW - EJ205
    IMPREZA Sedan (GD) | 2000.12-2005.12 - 2.0 WRX Turbo AWD (GDA) - 1994ccm, 218pk, 160KW - EJ205
    IMPREZA Sedan (GD) | 2002.12-2005.09 - 2.5 i AWD (GDE) - 2457ccm, 152pk, 112KW - EJ251
    IMPREZA Sedan (GD) | 2005.09-2008.12 - 2.5 i WRX AWD (GDG) - 2457ccm, 230pk, 169KW - EJ255
    IMPREZA Sedan (GD) | 2005.09-2007.12 - 2.5 WRX STi AWD (GDF) - 2457ccm, 280pk, 206KW - EJ257
    IMPREZA Sedan (GE, GV) | 2008.10-heden - 2.5 AWD - 2457ccm, 230pk, 169KW - EJ255
    IMPREZA Stationwagen
    IMPREZA Stationwagen (GG) | 2000.12-2005.12 - 2.0 Turbo AWD (GGA) - 1994ccm, 218pk, 160KW - EJ205
    IMPREZA Stationwagen (GG) | 2002.12-2006.09 - 2.0 WRX Turbo AWD - 1994ccm, 225pk, 165KW - EJ205
    IMPREZA Stationwagen (GG) | 2005.09-2008.12 - 2.5 WRX AWD (GGG) - 2457ccm, 230pk, 169KW - EJ255
    JUSTY II
    JUSTY II (JMA, MS) | 1995.10-2003.11 - 1.3 GX 4x4 - 1298ccm, 68pk, 50KW - EF13
    LEGACY II
    LEGACY II (BD) | 1996.06-1999.03 - 2.2 i 4WD - 2212ccm, 131pk, 96KW - EJ22 EMPI
    LEGACY II (BD) | 1994.09-1999.03 - 2.2 i 4WD (BD7) - 2212ccm, 128pk, 94KW - EJ22 EMPI
    LEGACY II (BD) | 1996.06-1999.03 - 2.5 i 4WD - 2457ccm, 150pk, 110KW - EJ25D
    LEGACY III
    LEGACY III (BE) | 1998.10-2003.08 - 2.5 AWD (BE9) - 2457ccm, 156pk, 115KW - EJ25
    LEGACY IV
    LEGACY IV (BL) | 2003.09-2009.04 - 2.5 AWD (BL9) - 2457ccm, 165pk, 121KW - EJ25
    LEGACY IV (BL) | 2007.09-2009.12 - 2.5 i AWD (BL9) - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ25
    LEGACY IV (BL) | 2003.09-2009.06 - 3.0 R AWD (BLE) - 3000ccm, 245pk, 180KW - EZ30
    LEGACY IV Stationwagen
    LEGACY IV Stationwagen (BP) | 2003.09-2009.04 - 2.5 AWD (BP9) - 2457ccm, 165pk, 121KW - EJ25
    LEGACY IV Stationwagen (BP) | 2008.01-2009.12 - 2.5 i AWD - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ25
    LEGACY OUTBACK
    LEGACY OUTBACK (BG) | 1996.01-1999.12 - 2.5 (BG9) - 2457ccm, 150pk, 110KW - EJ25D
    LEGACY V
    LEGACY V (BM) | 2009.09-2014.12 - 2.5 i AWD (BM9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    OUTBACK
    OUTBACK (BL, BP) | 2008.09-2009.09 - 2.5 AWD - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ251
    OUTBACK (BL, BP) | 2003.11-2009.09 - 2.5 AWD (BP9) - 2457ccm, 165pk, 121KW - EJ25D
    OUTBACK (BL, BP) | 2008.09-2009.06 - 2.5 BiFuel AWD - 2457ccm, 173pk, 127KW -
    OUTBACK (BR) | 2010.01-2014.12 - 2.5 BiFuel AWD - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 2.5 i AWD (BR9) - 2457ccm, 167pk, 123KW - EJ253
    OUTBACK (BR) | 2009.09-heden - 3.6 R AWD (BRF) - 3630ccm, 260pk, 191KW - EZ36D
    TRIBECA
    TRIBECA (B9) | 2005.01-heden - 3.0 - 2999ccm, 250pk, 184KW - EZ30
    TRIBECA (B9) | 2006.10-heden - 3.0 - 3000ccm, 245pk, 180KW - EZ30
    TRIBECA (B9) | 2007.09-heden - 3.6 - 3630ccm, 258pk, 190KW - EZ36D
    SUZUKI
    ALTO
    ALTO (FF) | 2004.09-2008.12 - 1.1 (RF410) - 1061ccm, 63pk, 46KW - F10D, F10DN
    ALTO (HA12, HA23) | 2000.01-2002.06 - 1.0 - 993ccm, 58pk, 43KW - G10BB
    BALENO
    BALENO (EG) | 1995.07-2002.05 - 1.3 i 16V (SY413) - 1298ccm, 85pk, 63KW - G13BB
    BALENO (EG) | 1995.07-2002.05 - 1.6 i 16V (SY416) - 1590ccm, 98pk, 72KW - G16B
    BALENO (EG) | 1995.07-2002.05 - 1.6 i 16V 4x4 (SY416) - 1590ccm, 98pk, 72KW - G16B
    BALENO (EG) | 1996.03-2002.05 - 1.8 GTX (SY418) - 1839ccm, 121pk, 89KW - J18A
    BALENO Hatchback
    BALENO Hatchback (EG) | 1995.07-2002.05 - 1.3 i 16V (SY413) - 1298ccm, 85pk, 63KW - G13BB
    BALENO Hatchback (EG) | 1995.07-2002.05 - 1.6 i 16V (SY416) - 1590ccm, 98pk, 72KW - G16B
    BALENO Hatchback (EG) | 1995.07-2002.05 - 1.6 i 16V 4x4 (SY416) - 1590ccm, 98pk, 72KW - G16B
    BALENO Hatchback (EG) | 1996.03-2002.05 - 1.8 GTX (SY418) - 1839ccm, 121pk, 89KW - J18A
    BALENO Stationwagen
    BALENO Stationwagen (EG) | 1997.03-2002.05 - 1.3 16V (SY413) - 1298ccm, 86pk, 63KW - G13BB
    BALENO Stationwagen (EG) | 1996.08-2002.05 - 1.6 i 16V (SY416) - 1590ccm, 98pk, 72KW - G16B
    BALENO Stationwagen (EG) | 1996.08-2002.05 - 1.6 i 16V (SY416) - 1590ccm, 99pk, 73KW - G16B
    BALENO Stationwagen (EG) | 1996.08-2002.05 - 1.6 i 16V 4x4 (SY416) - 1590ccm, 99pk, 73KW - G16B
    BALENO Stationwagen (EG) | 1996.08-2002.05 - 1.6 i 16V 4x4 (SY416) - 1590ccm, 98pk, 72KW - G16B
    BALENO Stationwagen (EG) | 1996.08-2002.05 - 1.8 i 16V (SY418) - 1839ccm, 121pk, 89KW - J18A
    CAPPUCINO
    CAPPUCINO (EE) | 1992.02-1995.08 - 0.7 (SX306) - 657ccm, 64pk, 47KW - F6A
    GRAND VITARA I
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2000.02-2002.09 - 1.6 4x4 (SQ 416) - 1590ccm, 99pk, 73KW - G16B
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2001.01-2005.12 - 1.6 4x4 (SQ 416) - 1590ccm, 94pk, 69KW - G16B
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 1999.05-2005.09 - 2.0 4x4 (TA52, TL52, SQ 420) - 1995ccm, 128pk, 94KW - J20A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2003.09-2006.08 - 2.7 (JA 627) - 2736ccm, 184pk, 135KW - H 27 A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2001.09-2003.07 - 2.7 4x4 (JA 627) - 2736ccm, 173pk, 127KW - H 27 A
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 2004.01-2005.11 - 2.7 4x4 (TX92, JA 627) - 2736ccm, 184pk, 135KW - H 27 A
    GRAND VITARA I Cabriolet
    GRAND VITARA I Cabriolet (GT) | 1998.03-2003.07 - 1.6 4x4 (SQ 416) - 1590ccm, 94pk, 69KW - G16B
    GRAND VITARA I Cabriolet (GT) | 1998.03-2003.07 - 2.0 4x4 (SQ 420) - 1995ccm, 128pk, 94KW - J20A
    GRAND VITARA II
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2009.01-heden - 2.4 Vierwielaandrijving (JB424) - 2393ccm, 169pk, 124KW - J24B
    GRAND VITARA II (JT, TE, TD) | 2009.01-heden - 2.4 Vierwielaandrijving (JT424, JB424) - 2393ccm, 166pk, 122KW - J24B
    IGNIS I
    IGNIS I (FH) | 2000.10-2003.09 - 1.3 (HV51, HX51, RG413) - 1328ccm, 83pk, 61KW - M13A
    IGNIS I (FH) | 2000.10-2003.09 - 1.3 4WD (RG413) - 1328ccm, 83pk, 61KW - M13A
    IGNIS I (FH) | 2003.12-2005.12 - 1.5 Sport (RG415) - 1490ccm, 109pk, 80KW - M15A
    IGNIS II
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.3 (RM413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.3 4x4 (RM413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.5 (RM415) - 1490ccm, 99pk, 73KW - M15A
    IGNIS II (MH) | 2003.09-heden - 1.5 4x4 (RM415) - 1490ccm, 99pk, 73KW - M15A
    JIMNY Terreinwagen gesloten
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2001.02-heden - 1.3 16V (SN413) - 1328ccm, 82pk, 60KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2001.02-heden - 1.3 16V 4WD (SN413) - 1328ccm, 82pk, 60KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2005.08-heden - 1.3 16V 4x4 (SN413) - 1328ccm, 86pk, 63KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen gesloten (SN) | 2014.05-heden - 1.3 4WD (SN413) - 1328ccm, 85pk, 62KW - M13A
    JIMNY Terreinwagen open
    JIMNY Terreinwagen open (SN) | 2004.08-heden - 1.3 (SN413) - 1328ccm, 86pk, 63KW - M13A
    LIANA
    LIANA (ER, RH_) | 2002.03-heden - 1.3 (RH 413) - 1328ccm, 90pk, 66KW - M13A
    LIANA (ER, RH_) | 2002.03-heden - 1.6 (RH 416) - 1586ccm, 103pk, 76KW - M16A
    LIANA (ER, RH_) | 2005.01-heden - 1.6 (RH 416) - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    LIANA (ER, RH_) | 2002.03-heden - 1.6 4WD (RH 416) - 1586ccm, 103pk, 76KW - M16A
    LIANA (ER, RH_) | 2002.04-heden - 1.6 4WD (RH 416) - 1586ccm, 106pk, 78KW - M16A
    LIANA (ER, RH_) | 2005.01-2007.12 - 1.6 4WD (RH 416) - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    LIANA (ER, RH_) | 2002.04-heden - 1.6 i (RH416) - 1586ccm, 106pk, 78KW - M16A
    LIANA Hatchback
    LIANA Hatchback | 2001.07-2007.12 - 1.3 - 1328ccm, 90pk, 66KW - M13A
    LIANA Hatchback | 2001.07-2007.12 - 1.6 - 1586ccm, 103pk, 76KW - M16A
    LIANA Hatchback | 2005.01-2007.12 - 1.6 - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    LIANA Hatchback | 2001.07-2007.12 - 1.6 4WD - 1586ccm, 103pk, 76KW - M16A
    LIANA Hatchback | 2002.04-2007.12 - 1.6 4WD - 1586ccm, 106pk, 78KW - M16A
    LIANA Hatchback | 2005.01-2007.12 - 1.6 4WD - 1586ccm, 107pk, 79KW - M16A
    LIANA Hatchback | 2002.04-2007.12 - 1.6 i (RH416) - 1586ccm, 106pk, 78KW - M16A
    SWIFT III
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.02-heden - 1.3 (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68KW - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.02-heden - 1.3 4x4 (RS 413) - 1328ccm, 92pk, 68KW - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2006.01-heden - 1.3 4x4 (RS 413) - 1328ccm, 90pk, 66KW - M13A
    SWIFT III (MZ, EZ) | 2005.02-heden - 1.5 (RS 415) - 1490ccm, 102pk, 75KW - M15A
    SX4
    SX4 (EY, GY) | 2006.06-heden - 2.0 4x4 (RW415, RW416, RW420) - 1995ccm, 146pk, 107KW - J20A
    VITARA
    VITARA (ET, TA, TD) | 1990.07-1998.03 - 1.6 i 16V Vierwielaandrijving (ET, TA02, SE416) - 1590ccm, 97pk, 71KW - G16B
    VITARA (ET, TA, TD) | 1988.07-1991.12 - 1.6 Vierwielaandrijving (SE 416) - 1589ccm, 82pk, 60KW - G16A (8V)
    WAGON R+ Hatchback
    WAGON R+ Hatchback (EM) | 1998.02-2000.05 - 1.0 (RC410, SR410, SR412) - 996ccm, 65pk, 48KW - K10A
    WAGON R+ Hatchback (EM) | 1998.02-2000.05 - 1.2 (SR412) - 1171ccm, 69pk, 51KW - K12A
    WAGON R+ Hatchback (EM) | 1998.02-2000.05 - 1.2 4WD (SR412) - 1171ccm, 69pk, 51KW - K12A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2003.09-heden - 1.3 (RB 413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    WAGON R+ Hatchback (MM) | 2003.09-heden - 1.3 4WD (RB 413) - 1328ccm, 94pk, 69KW - M13A
    X-90
    X-90 (EL) | 1995.09-1997.12 - 1.6 i 16V (SZ 416) - 1590ccm, 97pk, 71KW - G16B
    X-90 (EL) | 1995.09-1997.12 - 1.6 i 16V 4x4 (SZ416) - 1590ccm, 97pk, 71KW - G16B
    TOYOTA
    AVENSIS
    AVENSIS (_T22_) | 1997.09-2000.10 - 1.6 (AT220_) - 1587ccm, 101pk, 74KW - 4A-FE