Bosch Ruitenwissers A292S

4.9 4.9/5 (64 reviews)
  • Bosch Ruitenwissers A292S
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 2
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 3
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 4
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 5
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 6
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 7
  • Bosch Ruitenwissers A292S, voorbeeld 8

Productnummer: 0256188 Fabrikantcode: A292S EAN: 4047024312487

€ 51,86

€  24,39

Incl. BTW
-53%

Bekijk productspecificaties

Direct leverbaar
Bestellen
veilig betalen

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Op werkdagen voor 21:00u besteld, morgen in huis
  • Op werkdagen voor 21:00u besteld, morgen in huis
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • PDF
  • Reviews 64
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)600 / 380
    600
    380
    TypeFlatblade
    MonteerwijzeKlikbevestiging
    AantalSet
    InfoVoorzijde links en rechts
    Garantie2 jaar
    Links-/rechtsbesturingVoor voertuigen met stuur links

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHUKI ASH7-1050
    BOSCH A 292 S (dit product)
    BOSCH A292S (dit product)
    BSG BSG 40-992-008
    CHAMPION AFL6038A/C02
    DENCKERMANN VD10041
    DENSO DF-020
    DOGA OS007
    KLAXCAR FRANCE 33309z
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 000723114311
    MAXGEAR 39-0638
    OPEN PARTS WBF0024.00
    OPEN PARTS WBF0015.11
    OPEN PARTS WBF0024.11
    OPEN PARTS WBF0015.00
    STELLOX 201 631-SX
    SWF 119300
    VALEO 574388
  • Toepasbaarheid

    FIAT
    PANDA
    PANDA (312_, 319_) | 2012.02-heden - 0.9 (312PXG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.02-heden - 0.9 (312PXH1A) - 964ccm, 65pk, 48KW - 312 A4.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.02-heden - 0.9 (312PXN1A, 312PXN11) - 875ccm, 78pk, 57KW - 312 A2.000, 312 A7.000
    PANDA (312_, 319_) | 2013.12-heden - 0.9 (312PXN1A, 312PXN11) - 875ccm, 80pk, 59KW - 312 A5.000
    PANDA (312_, 319_) | 2013.12-heden - 0.9 (312PXP1A) - 964ccm, 60pk, 44KW - 312 A4.000, 312 A6.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.09-heden - 0.9 4x4 (312PXG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PANDA (312_, 319_) | 2014.06-heden - 0.9 4x4 (312PXR2B) - 875ccm, 90pk, 66KW - 312 A2.000, 312 A7.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.07-heden - 0.9 Natural Power (312PXG1A, 312PYC1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000, 463 37 566
    PANDA (312_, 319_) | 2015.01-heden - 0.9 Natural Power (312PXN1A) - 875ccm, 80pk, 59KW - 312 A2.000
    PANDA (312_, 319_) | 2019.03-heden - 0.9 Natural Power (312PXN1A) - 875ccm, 69pk, 51KW - 463 37 566
    PANDA (312_, 319_) | 2020.01-heden - 1.0 Mild Hybrid (312.PYD1B) - 999ccm, 69pk, 51KW - 463 41 162
    PANDA (312_, 319_) | 2012.02-heden - 1.2 (312PXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.06-heden - 1.2 LPG (312PXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.02-heden - 1.3 D Multijet (312PXL1A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 199 A9.000, 199 A1.000
    PANDA (312_, 319_) | 2015.04-heden - 1.3 D Multijet (312PXU1A, 312PXW1A) - 1248ccm, 95pk, 70KW - 199 B1.000, 330 A1.000, 312 B1.000
    PANDA (312_, 319_) | 2012.06-heden - 1.3 D Multijet 4x4 (312PXL1A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 199 A9.000, 199 A1.000
    PANDA (312_, 319_) | 2014.06-heden - 1.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A) - 1248ccm, 80pk, 59KW - 199 A9.000, 225 A2.000, 312 A8.000, 312 B2.000
    PANDA (312_, 319_) | 2015.04-heden - 1.3 D Multijet 4x4 (312PXU1A) - 1248ccm, 95pk, 70KW - 199 B1.000, 330 A1.000, 312 B1.000
    PANDA VAN
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2013.11-heden - 0.9 (312.PXN1A) - 875ccm, 80pk, 59KW - 312 A2.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.02-heden - 0.9 (312CXH1A, 312DXH1A) - 964ccm, 65pk, 48KW - 312 A4.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.02-heden - 0.9 (312DXG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.09-heden - 0.9 4x4 (312CXG2B) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.07-heden - 0.9 Natural Power (312DXG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2020.01-heden - 1.0 Mild Hybrid (312PYD1B) - 999ccm, 69pk, 51KW - 463 41 162
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.02-heden - 1.2 (312CXA1A, 312DXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.06-heden - 1.2 LPG (312CXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.02-heden - 1.3 D Multijet (312CXL1A, 312DXL1A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 199 A9.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2015.12-heden - 1.3 D Multijet (312PXS2A) - 1248ccm, 80pk, 59KW - 225 A2.000, 312 A8.000, 312 B2.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2012.06-heden - 1.3 D Multijet 4x4 (312CXL2A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 199 A9.000
    PANDA VAN (312_, 519_) | 2014.06-heden - 1.3 D Multijet 4x4 (312PXS2A) - 1248ccm, 80pk, 59KW - 225 A2.000
    FORD
    RANGER
    RANGER (TKE) | 2018.09-heden - 2.0 EcoBlue 4x4 - 1995ccm, 213pk, 157KW - T20DD0J
    RANGER (TKE) | 2019.03-heden - 2.0 EcoBlue 4x4 - 1995ccm, 130pk, 96KW - T20DD0J
    RANGER (TKE) | 2019.03-heden - 2.0 EcoBlue 4x4 - 1995ccm, 170pk, 125KW - T20DD0J
    RANGER (TKE) | 2011.04-heden - 2.2 TDCi - 2198ccm, 125pk, 92KW - GBVAJQW, ENQW
    RANGER (TKE) | 2011.11-heden - 2.2 TDCi - 2198ccm, 150pk, 110KW - GBVAJQJ, ENQJ
    RANGER (TKE) | 2015.05-heden - 2.2 TDCi - 2198ccm, 160pk, 118KW - GBVAJQJ, T22DD0P
    RANGER (TKE) | 2015.05-heden - 2.2 TDCi - 2198ccm, 131pk, 96KW - T22DD0P
    RANGER (TKE) | 2011.04-heden - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 125pk, 92KW - GBVAJQW, ENQW
    RANGER (TKE) | 2011.04-heden - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 150pk, 110KW - GBVAJQJ, ENQJ
    RANGER (TKE) | 2015.05-heden - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 131pk, 96KW - T22DD0P
    RANGER (TKE) | 2015.05-heden - 2.2 TDCi 4x4 - 2198ccm, 160pk, 118KW - GBVAJQJ, T22DD0P
    RANGER (TKE) | 2011.04-heden - 3.2 TDCi 4x4 - 3198ccm, 200pk, 147KW - SAFA, SA2R, SA2S, SA2W
    LANCIA
    YPSILON
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 0.9 CNG (312.YXG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    YPSILON (312_) | 2014.01-heden - 0.9 CNG (312.YXN1A) - 875ccm, 80pk, 59KW - 312 A5.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 0.9 TwinAir (312.PXG11, 312.PXG1A, 312.YXG11, 312.YXG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    YPSILON (312_) | 2013.12-heden - 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) - 875ccm, 80pk, 59KW - 312 A2.000, 312 A5.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) - 1242ccm, 67pk, 49KW - 169 A4.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    YPSILON (312_) | 2011.05-heden - 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) - 1248ccm, 95pk, 70KW - 199 B1.000, 312 B1.000
    NISSAN
    QASHQAI / QASHQAI +2 I
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 292, K9K 282
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2008.07-2013.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 292, K9K 282
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2010.01-2013.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 430
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 1.6 - 1598ccm, 114pk, 84KW - HR16DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2010.11-2013.12 - 1.6 - 1598ccm, 117pk, 86KW - HR16DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2011.10-2013.12 - 1.6 dCi - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2011.10-2013.12 - 1.6 dCi Vierwielaandrijving - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2010.11-2013.12 - 1.6 LPG - 1598ccm, 117pk, 86KW - HR16DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 - 1997ccm, 141pk, 104KW - MR20DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 dCi - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R, M1D
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 dCi Vierwielaandrijving - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R, M1D
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 Vierwielaandrijving - 1997ccm, 141pk, 104KW - MR20DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) | 2013.03-2014.04 - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) | 2013.03-2014.04 - 1.6 CVTC - 1598ccm, 117pk, 86KW - HR16DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) | 2013.03-2014.04 - 1.6 dCi - 1598ccm, 131pk, 96KW - R9M
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) | 2013.03-2014.04 - 1.6 dCi Vierwielaandrijving - 1598ccm, 131pk, 96KW - R9M
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) | 2013.03-2014.04 - 2.0 - 1997ccm, 141pk, 104KW - MR20DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I VAN (J10, JJ10E) | 2013.03-2014.04 - 2.0 dCi Vierwielaandrijving - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R
  • Origineel nummers

    28890 JD900NISSAN
    28890 JD910NISSAN
    71765853FIAT
  • Fabrikant

    Bosch

    Bosch levert hoogwaardige auto onderdelen van originele kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de eerste montage op nieuwe voertuigen op producten van Bosch. Evenals werkplaatsen en servicepunten die hun klanten zeer hoogwaardig onderhoud en reparaties willen bieden. Bosch auto onderdelen kenmerken zich door de volgende zaken:

    • Hoge kwaliteit
    • Betrouwbaarheid en duurzaamheid
    • Innovatieve technologie

    Bosch auto onderdelen zijn ontworpen op duurzaamheid en daarom ideaal als u uw auto nog lang in topconditie wilt houden. Zo zijn de Ruitenwissers, Accu’s en Bougies verreweg het meest duurzaam in de markt. Bosch maakt de volgende service en onderhoudsproducten:

    Ruitenwissers
    Accu’s
    Autolampen
    Filters
    Bougies
    Remmen
    Aandrijfriemen

    Verder staat Bosch bekend om de kwalitatief hoogwaardige elektrische componenten. Bosch maakt namelijk verschillende sensoren en elektrische toebehoren voor auto’s. Altijd van originele kwaliteit, waardoor u weer met een vertrouwd gevoel de weg op gaat. Veel Bosch producten leveren wij uit eigen voorraad, waardoor de producten doorgaans binnen één dag geleverd worden.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 21:00 uur besteld is morgen in huis

  • Video

    Video

  • Reviews 64

    • 5
      Door Linders, uit Stein Lb op 13-04-2022.

      Snelle levering en kwaliteitsprodukt

    • 5
      Door Martine De Jager, uit 's-Gravenhage op 09-04-2022.

      Goede prijs, super snelle levering, goede kwaliteit.

    • 5
      Door Dirk Schreuders, uit Rijswijk Nb op 02-04-2022.

      Product is goed en makkelijk te verwisselen

    • 5
      Door Thea Dekker, uit Utrecht op 03-02-2022.

      De ruitenwisser pas perfect en doet zijn werk goed, en de prijs is ook goed

    • 5
      Door WD Rouw, uit Gorinchem op 07-01-2022.

      Goed ervaring met boschwissers

    • 5
      Door Van Den Broek, uit Helmond op 21-12-2021.

      Ruitenwissers die doen wat ze moeten doen. Je autoramen zuiver maken bij regenweer zonder geluid. Heerlijk. Het mechanisme is top en gemakkelijk te installeren.

    • 5
      Door Theo, uit Schijndel op 21-12-2021.

      Goed product en snelle levering die goed verpakt is

    • 5
      Door Egbert Van Veen, uit Leiderdorp op 27-10-2021.

      Snel geleverd. Prima kwaliteit zoals je van Bosch mag verwachten.

    • 5
      Door Robin Biziuk, uit Assen op 21-09-2021.

      Prima kwaliteit, vervangen eenvoudig gemaakt door de QR code met link naar instructievideo.

    • 5
      Door Jcp Van Der Loo, uit Sint-oedenrode op 06-09-2021.

      Door je kenteken in te vullen,heb je altijd het juiste product.

    • 5
      Door Jochen Steeman, uit Oordegem op 24-08-2021.

      Uitstekend prijs kwaliteit en goede en snelle service . Ga zeker nog bestellingen bij jullie . Doe zo verder .

    • 5
      Door Martin Roks, uit Soest op 19-07-2021.

      Bosch ruitenwissers zijn goede wissers.

    • 5
      Door Jeroen Den Hoed, uit Hardinxveld-giessendam op 06-07-2021.

      Zoals altijd, super snel ontvangen

    • 5
      Door M.G. Hoogland, uit Lutjewinkel op 06-07-2021.

      Prima product
      Snel geleverd

    • 5
      Door Hendrik Steringa, uit 's-gravenhage op 23-06-2021.

      Snel en makkelijk uitgezocht op de site met behulp van het kenteken. Snelle levering, makkelijk te monteren.

    • 5
      Door Van Thiel, uit Assen op 26-05-2021.

      Top! Snelle levering en makkelijk te bevestigen!

    • 5
      Door Niels De Putter, uit Vlissingen op 10-05-2021.

      Prima kwaliteit! Snelle levering en prijs!

    • 5
      Door P.F.M. Van Houwelingen, uit Kaatsheuvel op 16-04-2021.

      Duidelijke aanwezigen en makkelijk om te verplaatsen.

    • 4
      Door S De Graaf, uit Rotterdam op 11-04-2021.

      Eerste klas ruiten wisser

    • 5
      Door H. Scholten, uit Ermelo op 26-03-2021.

      Mooi als compleet set geleverd.
      Montage fluitje van een cent.
      Ruitenwissers wissen uitstekend.

    • 5
      Door Rynjan Yntema, uit Sneek op 23-03-2021.

      Is een goed product.
      Is snel en gemakkelijk te plaatsen.

    • 5
      Door Cas Raaijmakers, uit Mierlo op 02-03-2021.

      Geweldig product. Voor goed zicht.en niet duur.

    • 5
      Door Frans Bastings, uit Mheer op 25-02-2021.

      Prima product van een goed merk natuurlijk.

    • 5
      Door D Trommel, uit Schiedam op 23-02-2021.

      snelle levering tegen een goede prijs.

    • 5
      Door Hakvoort, uit HARFSEN op 12-02-2021.

      Makkelijk te monteren. Voldoen prima.

    • 5
      Door A. De Boer, uit Sneek op 19-01-2021.

      Snel verstuurd. Prima en betrouwbaar.

    • 5
      Door Mark Klotz, uit Uden op 04-11-2020.

      Makkelijk bestellen en op tijd geleverd

    • 5
      Door Cindy Naudts, uit Lokeren op 16-09-2020.

      Past perfect ! Makkelijk te plaatsen - correcte prijs

    • 5
      Door Co Nijsse, uit Ewijk op 08-09-2020.

      Prima product
      Geen lawaai tijdens het wissen en gemakkelijk om ze aan te brengen

    • 5
      Door Henk Van Pelt, uit Teteringen op 11-08-2020.

      Snel geleverd en volgens verwachting.
      En de prijs is prima !!!
      Bij een volgende bestelling meld ik mij weer.

    • 5
      Door Peter Klein, uit Hoogvliet Rotterdam op 28-07-2020.

      prima product en eenvoudig te monteren
      snelle levering

    • 5
      Door Koen Ruiter, uit Emmeloord op 15-06-2020.

      Via kenteken de goede ruitenwissers gekocht . snelle bestelprocedure en goede levering . Kortom erg tevreden over onze bestelling

    • 5
      Door Jos Van Tunen, uit Egmond Aan Zee op 27-05-2020.

      Goede wissers, eenvoudige montage, snel geleverd.

    • 5
      Door Sander Jorissen, uit Breda op 01-05-2020.

      De vertrouwde Bosch kwaliteit maar dan voor een super prijs! Niets mis mee en super blij mee.

    • 5
      Door W.m. Friggen, uit Zoetermeer op 14-02-2020.

      Voldoet uitstekend zeer tevreden.

    • 4
      Door Theo Pot, uit Rijen op 19-12-2019.

      Goede ruitenwissers. Goede service, snel geleverd.

    • 5
      Door Tom Mulder, uit Uithoorn op 15-12-2019.

      Geweldige ruitenwissers. Streeploos. Super makkelijk te bevestigen middels een kliksysteem.

    • 5
      Door Debruyn Marc, uit Roeselare op 12-12-2019.

      Zeer snel geleverd. Degelijk en goed.

    • 5
      Door Hennie Ter Huurne, uit Haaksbergen op 15-10-2019.

      Eindelijk een merk ruiten wisser die de ruiten echt schoon wist bij regen.

    • 5
      Door Frank Van Houten, uit Rotterdam op 19-06-2019.

      Voldoen aan de verwachting en zijn stil

    • 5
      Door E. Numan, uit Zwijndrecht op 23-05-2019.

      Makkelijk te installeren, zelfs door mij. :-)

    • 5
      Door Taco Boom, uit Zaandam op 11-05-2019.

      Via de site kon ik eenvoudig het juiste type ruitenwissers vinden. Het bestellen is eenvoudig. De bestelling werd de volgende dag al geleverd, netjes verpakt en zag er goed uit.
      Groet, Taco.

    • 4
      Door J.Vree, uit Nijverdal op 24-04-2019.

      Goed verpakt en snel geleverd , een fijne ruitenwissers

    • 5
      Door W.Meintema, uit Buitenpost op 09-04-2019.

      Goed product, snel en goed verpakt geleverd.

    • 5
      Door Nijp, uit Emmen op 22-03-2019.

      Past perfect, wist goed en makkelijk te vervangen

    • 5
      Door Tom Donker, uit Hoofddorp op 08-03-2019.

      Uitstekende kwaliteit, en laag in prijs

    • 5
      Door Gert Ten Napel, uit Arnhem op 10-02-2019.

      Pas kort in gebruik maar prima

    • 5
      Door A. Wubbema, uit Coevorden op 01-02-2019.

      uitstekende ruitenwissers. streeploos en geluidloos.

    • 5
      Door Ton Meulepas, uit Gemert op 30-01-2019.

      werken perfect, als nieuw

    • 5
      Door Roy Hijdra, uit Bergschenhoek op 27-01-2019.

      Prima ruitenwissers, prima service vanuit Winparts

    • 5
      Door Ockerman Pascal, uit Nukerke op 24-01-2019.

      Goede service, snel geleverd en mooi verpakt.

    • 5
      Door Kantelberg, uit Geldrop op 19-12-2018.

      de ruitenwissers werken goed, prima zicht

    • 5
      Door Peter Van Ingen, uit Arnhem op 12-11-2018.

      De ruitenwissers werken prima, montage geen probleem.
      Zoek progamma werkt prima.

    • 5
      Door E.Beumer, uit Deventer op 11-01-2018.

      Makkelijk te monteren, ze doen geruisloos hun werk.
      Vlotte levering, s’ avonds besteld volgende dag in huis.


    • 5
      Door Haantjes, uit BALK op 07-12-2017.

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 5
      Door Anoniem op 28-06-2017.

      Gemakkelijk te monteren.
      Weet natuurlijk niet hoe ze het op de lange duur doen ( kwalitatie ), maar nu doen ze het goed.

    • 5
      Door D.Everaarts, uit Britsum op 22-09-2016.

      Goed spul past goed.

    • 4
      Door Marcel De Vries , uit Winschoten op 18-08-2016.

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 4
      Door Mulder, uit Wekerom op 21-04-2016.

      - geen verdere toelichting gegeven -

    • 4
      Door K.G Van Der Windt, uit Westmaas op 22-10-2015.

      Wisser bladen doen wat ze moeten doen: geen strepen, geen gedribbel, geen geluid e.d.
      Prima wissers, hoelang ze mee gaan weet ik nog niet.
      Vandaar 4 sterren.

    • 4
      Door Anoniem op 29-11-2014.

      Bosch: gewoon gooed

    • 5
      Door Anoniem op 27-11-2014.

      goede ruitenwissers, doen hun werk zonder te piepen

    • 4
      Door Anoniem op 30-10-2014.

      juiste levering

    • 4
      Door Anoniem op 26-10-2014.

      Beste die er te koop zijn,

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK