Schokdemper G8802 Monroe

Productnummer: 0171035 Fabrikantcode: G8802 EAN: 5412096539350

€ 147,62

€  88,54

Incl. BTW
-40%

Schokdempertype: Gasdruk. Aantal in verpakking: 1. Gewicht (kg): 4,000. Artikelnummer paar: G8801. Min. lengte [mm]: 310. Max lengte [mm]: 480. Naaf boring-Ø [mm]: 35. Verpakkingslengte… Lees meer

Op voorraad

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties

    SchokdempertypeGasdruk
    Aantal in verpakking1
    Gewicht (kg)4,000
    Artikelnummer paarG8801
    Min. lengte [mm]310
    Max lengte [mm]480
    Naaf boring-Ø [mm]35
    Verpakkingslengte [cm]57,5
    Verpakkingsbreedte [cm]20,3
    Verpakkingshoogte [cm]20,3
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Schokdemper inbouwtypeVeerpoot
    Garantie2 jaar
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk
    Nokdiameter [mm]22

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AL-KO 810082
    AL-KO 302395
    ASHIKA MA-00230
    ASHIKA MA-00566
    AUTOMOTOR France PSG8466
    BENDIX 060853GLB
    BOGE 32-P84-A
    BSG BSG 30-300-033
    DENCKERMANN DSB047G
    FAST FT11016
    GABRIEL G35457
    JAPANPARTS MM-00230
    JAPANPARTS MM-00566
    JAPKO MJ00230
    JAPKO MJ00566
    JP GROUP 1542104970
    JP GROUP 1542105070
    KAMOKA 20334928
    KAMOKA 20334060
    KAMOKA 2000331
    KAMOKA 2000427
    KAVO PARTS SSA-10123
    KAWE 8705 16105
    KAYABA 334839
    KAYABA 334841
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    KLAXCAR FRANCE 46190z
    KONI 8741-1487LSPORT
    KONI 8745-1066L
    KONI 8750-1087L
    MAGNETI MARELLI 351384070200
    MAPCO 40608
    MASTER-SPORT 313283-PCS-MS
    MAXTRAC MCD0247L
    METZGER 2340334
    MEYLE 726 623 0013
    Magnum Technology AGG123MT
    Maysan Mando PS9710613
    NK 652532392
    NK 652532391
    NK 652530631
    OPEN PARTS SAB8061.31
    OPEN PARTS SAB8154.31
    OPTIMAL A-3220GL
    QUINTON HAZELL QAG178963
    SACHS 313 283
    STELLOX 4203-9271-SX
    TOPRAN 302 467
    TRISCAN 8705 16105
    TRW JGM6078T
  • Toepasbaarheid

    FORD
    C-MAX
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    C-MAX (DM2) | 2007.04-2010.09 - 1.6 - 1596ccm, 116pk, 85KW - HXDA, HXDB, SIDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 101pk, 74KW - G8DC, MTDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 - 1798ccm, 122pk, 90KW - QQDC
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - QQDA, QQDB
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA, KKDB
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    C-MAX (DM2) | 2009.04-2010.09 - 2.0 CNG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    C-MAX (DM2) | 2008.06-2010.09 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 133pk, 98KW - G6DE, G6DF, G6DC
    C-MAX (DM2) | 2008.02-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS II
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - ASDA, ASDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 100pk, 74KW - G8DC, MTDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2005.01-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 1.6 Ti - 1596ccm, 115pk, 85KW - HXDA, HXDB, SIDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2006.01-2012.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2005.01-2012.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, AODE
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2009.04-2011.07 - 2.0 CNG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2008.06-2011.07 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2008.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 133pk, 98KW - G6DE, G6DF
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2008.02-2011.07 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS II Bestelwagen/Bus
    FOCUS II Bestelwagen/Bus | 2005.09-2011.07 - 1.6 - 1596ccm, 101pk, 74KW - HWDA
    FOCUS II Bestelwagen/Bus | 2004.07-2011.07 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA
    FOCUS II Bestelwagen/Bus | 2005.09-2011.07 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA
    FOCUS II Cabriolet
    FOCUS II Cabriolet | 2006.10-2010.09 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Cabriolet | 2006.10-2010.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    FOCUS II Cabriolet | 2006.10-2010.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II Sedan
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - ASDA, ASDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 100pk, 74KW - G8DC, MTDA
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.6 Ti - 1596ccm, 115pk, 85KW - HXDA, HXDB, SIDA
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2006.06-2011.07 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2011.07 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2012.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2008.02-2011.07 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
    FOCUS II Turnier
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.4 - 1388ccm, 80pk, 59KW - ASDA, ASDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2011.07 - 1.6 - 1596ccm, 100pk, 74KW - HWDA, HWDB, SHDA, SHDB, SHDC
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2009.10-2012.09 - 1.6 LPG - 1596ccm, 115pk, 85KW - SIDA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 90pk, 66KW - HHDA, HHDB, GPDA, GPDC, GPDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 109pk, 80KW - G8DA, G8DB, G8DD, G8DE, G8DF
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.6 TDCi - 1560ccm, 100pk, 74KW - G8DC, MTDA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.6 Ti - 1596ccm, 115pk, 85KW - HXDA, HXDB, SIDA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2006.01-2012.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 1.8 TDCi - 1753ccm, 115pk, 85KW - KKDA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2008.06-2011.07 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 136pk, 100KW - G6DB, G6DA, G6DD, G6DG
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2008.01 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 133pk, 98KW - G6DE, G6DF
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2008.02-2011.07 - 2.0 TDCi - 1997ccm, 110pk, 81KW - IXDA
  • Origineel nummers

    1348850FORD
    1348855FORD
    1365743FORD
    1365744FORD
    1366825FORD
    1366826FORD
    1366827FORD
    1366828FORD
    1372327FORD
    1372330FORD
    1458862FORD
    4M5118K001AAAFORD
    4M5118K001AABFORD
    4M5118K001AACFORD
    4M5118K001ABAFORD
    4M5118K001ABBFORD
    4M5118K001ABCFORD
    4M5118K001ACAFORD
    4M5118K001ACBFORD
    4M5118K001ACCFORD
    4M5118K001BAAFORD
    4M5118K001BABFORD
    4M5118K001BBAFORD
    4M5118K001BBBFORD
    4M5118K001BCAFORD
    4M5118K001BCBFORD
    4M5118K001PAAFORD
    4M5118K001PABFORD
    4M5118K001PBAFORD
    4M5118K001PBBFORD
    4M5118K001PCAFORD
    4M5118K001PCBFORD
    4M5118K001RAAFORD
    4M5118K001RABFORD
    4M5118K001RBAFORD
    4M5118K001RBBFORD
    4M5118K001RCAFORD
    4M5118K001RCBFORD
    1360167FORD
    1440871FORD
    1441825FORD
    1455522FORD
    1455524FORD
    1458854FORD
    1458859FORD
    1559519FORD
    1565335FORD
    1570050FORD
    1570055FORD
    1575029FORD
    1575030FORD
    1575031FORD
    1595239FORD
    1595299FORD
    1619274FORD
    1619283FORD
    1619335FORD
    3M5118K001CCMFORD
    4M5118B001BBBFORD
    4M5118B001BBCFORD
    4M5118B001DBAFORD
    4M5118B039BBAFORD
    4M5118B039PCBFORD
    4M5118K001ABDFORD
    4M5118K001ABEFORD
    4M5118K001BACFORD
    4M5118K001BCCFORD
    4M5118K001DAAFORD
    4M5118K001FCAFORD
    4M5118K001PCCFORD
    4M5118K001PCDFORD
    4M5118K001RCDFORD
    6M5Y18K001BACFORD
    1570054FORD
    1595298FORD
    4M5118K001PBCFORD
    4M5118K001PBDFORD
    1379923FORD
    1386249FORD
    1386250FORD
    1420733FORD
    1420734FORD
    1440331FORD
    1440332FORD
    1440333FORD
    1440334FORD
    1440335FORD
    1461102FORD
    1461626FORD
    1461627FORD
    1466469FORD
    1466485FORD
    1466488FORD
    1667929FORD
    1667931FORD
    1667932FORD
    1667934FORD
    1670777FORD
    1670780FORD
    1672821FORD
    1672827FORD
    1672829FORD
    1710491FORD
    1710510FORD
    1710515FORD
    6N4118K001AACFORD
    6N4118K001AAEFORD
    6N4118K001ABEFORD
    6N4118K001ACCFORD
    6N4118K001ACEFORD
    6N4118K001PAAFORD
    6N4118K001PBCFORD
    6N4118K001PBEFORD
    6N4118K001PCCFORD
    6N4118K001PCEFORD
    1370283FORD
    1373239FORD
    1455519FORD
    1455520FORD
    1455548FORD
    1574984FORD
    1574987FORD
    1574988FORD
    1575035FORD
    1619272FORD
    3M5118K001CBLFORD
    3M5118K001CBMFORD
    3M5118K001CCLFORD
  • Fabrikant

    Monroe

    Monroe Shocks and Struts, een van de meest gerespecteerde producenten van schokdempers en veren voor personenvoertuigen. Het bedrijf dat opgericht is in 1916 in het plaatsje Monroe door monteur August F. Meyer, begon haar productie met bandenpompen voor de allereerste auto bezitters.

    Nadat het bedrijf naar Europa kwam in 1964 begon het bedrijf zich steeds meer te richten op innovaties in de automobiel industrie. Hieruit ontstond uiteindelijk in 1982 de eerste gas gevulde schokdemper onder de naam Gas-Matic. In 1999 de Reflex schokdempers en sinds 2003 het Quick-Strut gamma. Om de automobielindustrie te voorzien van gelijkwaardige vervangende schokdempers voor elke auto produceert Monroe sinds 2011 het OESpectrum gamma. Volledig gelijkwaardige schokdempers voor alle denkbare automodellen.

    Door de innovatiedrang van Monroe adopteerde de autobranche zeer snel nieuwe technieken die door Monroe werden geïntroduceerd. Of uw auto nu jong of oud is, de kans is groot dat de techniek die gebruikt wordt voor de schokdempers en veren uiteindelijk ontwikkeld is door Monroe. Dit is precies de reden waarom veel monteurs en service punten vertrouwen op schokdempers en veren van Monroe.

    Monroe producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Voorzien van de laatste originele schokdemper techniek
    • Ontwikkeld om overeen te komen met het rijprofiel van de originele schokdempers en veren
    • Gelimiteerde levenslange garantie
    • Zeer goede roestwerende coating

    Op dit moment hebben we de volgende Monroe producten in ons assortiment:

    • Schokdempers
    • Veren
    • Veerpootlagers & veerpootrubbers
    • Aanslagrubbers

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is morgen in huis

Schokdemper G8802 Monroe

Schokdemper G8802 Monroe

€  88,54

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK