Schokdemper E4364 Monroe

  • Schokdemper E4364 Monroe
  • Schokdemper E4364 Monroe, voorbeeld 2
  • Schokdemper E4364 Monroe, voorbeeld 3
  • Schokdemper E4364 Monroe, voorbeeld 4

Productnummer: 0170942 Fabrikantcode: E4364 EAN: 5412096500749

€ 113,50

€  79,33

Incl. BTW
-30%

Schokdempertype: Gasdruk. Aantal in verpakking: 2. Gewicht (kg): 3,400. Naaf boring-Ø [mm]: 32. Schokdemper systeem: Dubbelpijp. Schokdemper inbouwtype: Veerpoot. Garantie: 2 jaar. Stuks nodig: 2. Prijs:… Lees meer

Op bestelling

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Specificaties

    SchokdempertypeGasdruk
    Aantal in verpakking2
    Gewicht (kg)3,400
    Naaf boring-Ø [mm]32
    Schokdemper systeemDubbelpijp
    Schokdemper inbouwtypeVeerpoot
    Garantie2 jaar
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk
    Nokdiameter [mm]20

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AL-KO 810100
    AL-KO 306023
    ASHIKA MA-00336
    AUTOMOTOR France PSG8160
    AUTOMOTOR France PSH8160
    BENDIX 061184GB
    BILSTEIN 22-040909
    DELPHI DG5553
    DELPHI DG5620
    DIEDERICHS 9970078
    ESEN SKV 32SKV179
    FAST FT11569
    GABRIEL G35097
    GABRIEL 35097
    GABRIEL 35860
    JAPANPARTS MM-00336
    JAPKO MJ00336
    KAMOKA 20333034
    KAMOKA 20633246
    KAMOKA 2001053
    KAVO PARTS SSA-10192
    KAYABA 633831
    KAYABA 333831
    KONI 8710-1276SPORT
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    KONI 8750-1021
    KRAFT AUTOMOTIVE 4001501
    MAGNETI MARELLI 351845070000
    MAGNETI MARELLI 351873080000
    MAGNETI MARELLI 351889070000
    METZGER 2340075
    MEYLE 626 623 0010
    Maysan Mando S9412533
    NK 62363602
    NK 65363602
    NPS O490L76
    OPEN PARTS SAB8099.11
    OPEN PARTS SAB8130.31
    OPTIMAL A-3602G
    Omnicraft 2165664
    Omnicraft 2165722
    Omnicraft 2165570
    SCT Germany Z 3602
    STELLOX 4213-0160-SX
    TOPRAN 200 419
    TRW JGM153T
    TRW JHM153T
    TRW JHM413T
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    COMBO
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.2 - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ, X 12 SZ
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.4 - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.4 - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    COMBO (71_) | 1994.07-2001.10 - 1.7 D - 1686ccm, 60pk, 44KW - 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)
    CORSA A Bestelwagen
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1986.02-1989.04 - 1.0 (F08, W5L) - 993ccm, 45pk, 33KW - 10 S
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1986.02-1989.04 - 1.2 (F08, W5L) - 1196ccm, 45pk, 33KW - 12 NC, E 12 GV
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1986.02-1989.04 - 1.2 (F08, W5L) - 1196ccm, 54pk, 40KW - 12 ST
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1986.02-1990.07 - 1.2 (F08, W5L) - 1196ccm, 60pk, 44KW - 12 S
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1990.08-1994.07 - 1.2 (F08, W5L) - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1990.08-1994.07 - 1.2 (F08, W5L) - 1196ccm, 50pk, 37KW - 12 NV
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1986.02-1989.04 - 1.3 (F08, W5L) - 1297ccm, 60pk, 44KW - 13 NB
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1986.02-1989.04 - 1.3 (F08, W5L) - 1297ccm, 69pk, 51KW - 13 SB
    CORSA A Bestelwagen (S83) | 1987.06-1989.04 - 1.5 D (F08, W5L) - 1488ccm, 50pk, 37KW - 15 D (4EC1)
    CORSA A Hatchback
    CORSA A Hatchback (S83) | 1982.09-1993.03 - 1.0 (F08, M08, F68, M68) - 993ccm, 45pk, 33KW - 10 S
    CORSA A Hatchback (S83) | 1982.09-1990.08 - 1.2 (F08, M08, F68, M68) - 1196ccm, 45pk, 33KW - 12 NC, E 12 GV
    CORSA A Hatchback (S83) | 1982.09-1990.08 - 1.2 (F08, M08, F68, M68) - 1196ccm, 60pk, 44KW - 12 S
    CORSA A Hatchback (S83) | 1989.09-1993.03 - 1.2 i (F08, M08, F68, M68) - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ
    CORSA A Hatchback (S83) | 1990.01-1993.03 - 1.2 N (F08, M08, F68, M68) - 1196ccm, 52pk, 38KW - 12 NV
    CORSA A Hatchback (S83) | 1982.09-1990.02 - 1.2 S (F08, M08, F68, M68) - 1196ccm, 55pk, 40KW - 12 ST
    CORSA A Hatchback (S83) | 1985.09-1989.10 - 1.3 (F08, M08, F68, M68) - 1297ccm, 60pk, 44KW - 13 NB
    CORSA A Hatchback (S83) | 1986.09-1990.09 - 1.3 i (F08, M08, F68, M68) - 1297ccm, 60pk, 44KW - C 13 N
    CORSA A Hatchback (S83) | 1982.09-1989.10 - 1.3 S (F08, M08, F68, M68) - 1297ccm, 70pk, 51KW - 13 SB
    CORSA A Hatchback (S83) | 1990.01-1993.03 - 1.4 i (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    CORSA A Hatchback (S83) | 1990.01-1993.03 - 1.4 S (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 72pk, 53KW - 14 NV
    CORSA A Hatchback (S83) | 1991.09-1993.03 - 1.4 Si (F08, M08, F68, M68) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    CORSA A Hatchback (S83) | 1987.09-1993.03 - 1.5 D (F08, M08, F68, M68) - 1488ccm, 50pk, 37KW - 15 D (4EC1)
    CORSA A Hatchback (S83) | 1988.03-1993.03 - 1.5 TD (F08, M08, F68, M68) - 1488ccm, 67pk, 49KW - 15 DT (T4EC1)
    CORSA A Hatchback (S83) | 1988.05-1992.03 - 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) - 1598ccm, 100pk, 74KW - E 16 SE
    CORSA A Hatchback (S83) | 1989.09-1993.03 - 1.6 GSI (F08, M08, F68, M68) - 1598ccm, 98pk, 72KW - C 16 SEI
    CORSA A Hatchback (S83) | 1988.08-1992.09 - 1.6 GSI (F08, M08, M68, F68) - 1598ccm, 75pk, 55KW - C 16 NZ
    CORSA A Hatchback (S83) | 1992.02-1993.03 - 1.6 GSI Cat (F08, M08, F68, M68) - 1598ccm, 101pk, 74KW - C 16 SE
    CORSA A TR
    CORSA A TR (S83) | 1982.09-1992.09 - 1.0 (F11, M11, F19, M19) - 993ccm, 45pk, 33KW - 10 S
    CORSA A TR (S83) | 1989.09-1993.03 - 1.2 i (F11, M11, F19, M19) - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ
    CORSA A TR (S83) | 1985.01-1987.10 - 1.2 N (F11, M11, F19, M19) - 1196ccm, 45pk, 33KW - 12 NC, E 12 GV
    CORSA A TR (S83) | 1982.09-1987.10 - 1.2 S (F11, M11, F19, M19) - 1196ccm, 58pk, 43KW - 12 S
    CORSA A TR (S83) | 1982.09-1993.03 - 1.2 S (F11, M11, M19, F19) - 1196ccm, 55pk, 40KW - 12 ST
    CORSA A TR (S83) | 1985.09-1987.10 - 1.3 (F11, F19, M11, M19) - 1297ccm, 60pk, 44KW - 13 NB, C 13 N
    CORSA A TR (S83) | 1982.09-1987.10 - 1.3 S (F11, M11, F19, M19) - 1297ccm, 70pk, 51KW - 13 SB
    CORSA A TR (S83) | 1989.10-1993.03 - 1.4 i (F11, M11, F19, M19) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ
    CORSA A TR (S83) | 1989.09-1993.03 - 1.4 S (F11, M11, F19, M19) - 1389ccm, 72pk, 53KW - 14 NV
    CORSA A TR (S83) | 1987.10-1992.11 - 1.5 D (F11, M11, F19, M19) - 1488ccm, 50pk, 37KW - 15 D (4EC1)
    CORSA A TR (S83) | 1987.10-1993.03 - 1.5 TD (F11, M11, F19, M19) - 1488ccm, 67pk, 49KW - 15 DT (T4EC1)
    CORSA B
    CORSA B (S93) | 1996.11-2000.09 - 1.0 i 12V (F08, F68, M68) - 973ccm, 54pk, 40KW - X 10 XE
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.2 i (F08, F68, M68) - 1195ccm, 45pk, 33KW - C 12 NZ, X 12 SZ
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.2 i (F08, F68, M68) - 1195ccm, 45pk, 33KW - 12 NZ
    CORSA B (S93) | 1998.03-2000.09 - 1.2 i 16V (F08, F68, M68) - 1199ccm, 65pk, 48KW - X 12 XE
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.4 i (F08, F68, M68) - 1389ccm, 54pk, 40KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.4 i (F08, F68, M68) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    CORSA B (S93) | 1994.09-2000.09 - 1.4 i 16V (F08, F68, M68) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.4 Si (F08, F68, M68) - 1389ccm, 82pk, 60KW - C 14 SE
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.5 D (F08, F68, M68) - 1488ccm, 50pk, 37KW - 15 D
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.5 TD (F08, F68, M68) - 1488ccm, 67pk, 49KW - 15 TD, X 15 TD
    CORSA B (S93) | 1993.03-2000.09 - 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) - 1598ccm, 109pk, 80KW - C 16 XE
    CORSA B (S93) | 1994.09-2000.09 - 1.6 i 16V (F08, F68, M68) - 1598ccm, 106pk, 78KW - X 16 XE
    CORSA B (S93) | 1996.02-2000.09 - 1.7 D (F08, F68, M68) - 1686ccm, 60pk, 44KW - 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)
    CORSA B Bestelwagen
    CORSA B Bestelwagen (S93) | 1999.08-2000.09 - 1.4 i (F08, W5L) - 1389ccm, 60pk, 44KW - C 14 NZ, X 14 SZ
    CORSA B Bestelwagen (S93) | 1999.08-2000.09 - 1.7 D (F08, W5L) - 1686ccm, 60pk, 44KW - 17 D (4EE1), X 17 D (4EE1)
    TIGRA
    TIGRA (S93) | 1994.07-2000.12 - 1.4 16V (F07) - 1389ccm, 90pk, 66KW - X 14 XE
    TIGRA (S93) | 1997.08-2000.12 - 1.4 16V (F07) - 1389ccm, 86pk, 63KW - X 14 XE
    TIGRA (S93) | 1994.07-1998.08 - 1.6 16V (F07) - 1598ccm, 106pk, 78KW - X 16 XE
  • Origineel nummers

    22051307OPEL
    22051308OPEL
    22061693OPEL
    22080909OPEL
    22080910OPEL
    22081647OPEL
    344131OPEL
    344132OPEL
    344143OPEL
    344166OPEL
    344194OPEL
    344195OPEL
    344196OPEL
    344209OPEL
    344210OPEL
    344211OPEL
    344223OPEL
    344224OPEL
    344225OPEL
    344233OPEL
    344234OPEL
    344235OPEL
    344256OPEL
    344276OPEL
    344277OPEL
    344279OPEL
    344280OPEL
    344289OPEL
    344290OPEL
    344308OPEL
    344315OPEL
    344316OPEL
    344317OPEL
    344322OPEL
    344562OPEL
    72061511OPEL
    72080909OPEL
    72117767OPEL
    72117770OPEL
    72117776OPEL
    72118174OPEL
    72118285OPEL
    72118286OPEL
    72118795OPEL
    72119025OPEL
    72119026OPEL
    72119027OPEL
    72119035OPEL
    90009929OPEL
    90166395OPEL
    90166421OPEL
    90223020OPEL
    90297253OPEL
    90421630OPEL
    90421632OPEL
    90421633OPEL
    90445211OPEL
    90445212OPEL
    90445213OPEL
    90445376OPEL
    90445377OPEL
    90445378OPEL
    90445379OPEL
    90496081OPEL
    90496082OPEL
    344166VAUXHALL
    344195VAUXHALL
    344196VAUXHALL
    344209VAUXHALL
    72117767VAUXHALL
    72118174VAUXHALL
    72119025VAUXHALL
    72119026VAUXHALL
    72119027VAUXHALL
    72119035VAUXHALL
    90297253VAUXHALL
    90445213VAUXHALL
    90445377VAUXHALL
    90445378VAUXHALL
  • Fabrikant

    Monroe

    Monroe Shocks and Struts, een van de meest gerespecteerde producenten van schokdempers en veren voor personenvoertuigen. Het bedrijf dat opgericht is in 1916 in het plaatsje Monroe door monteur August F. Meyer, begon haar productie met bandenpompen voor de allereerste auto bezitters.

    Nadat het bedrijf naar Europa kwam in 1964 begon het bedrijf zich steeds meer te richten op innovaties in de automobiel industrie. Hieruit ontstond uiteindelijk in 1982 de eerste gas gevulde schokdemper onder de naam Gas-Matic. In 1999 de Reflex schokdempers en sinds 2003 het Quick-Strut gamma. Om de automobielindustrie te voorzien van gelijkwaardige vervangende schokdempers voor elke auto produceert Monroe sinds 2011 het OESpectrum gamma. Volledig gelijkwaardige schokdempers voor alle denkbare automodellen.

    Door de innovatiedrang van Monroe adopteerde de autobranche zeer snel nieuwe technieken die door Monroe werden geïntroduceerd. Of uw auto nu jong of oud is, de kans is groot dat de techniek die gebruikt wordt voor de schokdempers en veren uiteindelijk ontwikkeld is door Monroe. Dit is precies de reden waarom veel monteurs en service punten vertrouwen op schokdempers en veren van Monroe.

    Monroe producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Voorzien van de laatste originele schokdemper techniek
    • Ontwikkeld om overeen te komen met het rijprofiel van de originele schokdempers en veren
    • Gelimiteerde levenslange garantie
    • Zeer goede roestwerende coating

    Op dit moment hebben we de volgende Monroe producten in ons assortiment:

    • Schokdempers
    • Veren
    • Veerpootlagers & veerpootrubbers
    • Aanslagrubbers

  • Levertijd

    1 week

Schokdemper E4364 Monroe

Schokdemper E4364 Monroe

€  79,33

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK