Schokdemper E4220 Monroe

  • Schokdemper E4220 Monroe
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 2
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 3
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 4
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 5
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 6
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 7
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 8
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 9
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 10
  • Schokdemper E4220 Monroe, voorbeeld 11

Productnummer: 0171561 Fabrikantcode: E4220 EAN: 5412096520464

€ 82,28

€  62,78

Incl. BTW
-24%

Schokdempertype: Gasdruk. Gewicht (kg): 3,400. Naaf boring-Ø [mm]: 30. Schokdemper systeem: Dubbelpijp. Schokdemper inbouwtype: Veerpoot. Garantie: 2 jaar. Aantal in verpakking: 2. Stuks nodig: 2. Prijs:… Lees meer

Op bestelling

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Klanten geven ons een 8.5/10
    • 30 dagen gratis ruilen
    • Klanten geven ons een 8.5/10
    • Tevreden of geld terug
    • Snelle levering
    • Beste prijs garantie

    Klantenservice: telefonisch offline

    Stel je vraag aan onze productspecialisten.

    Vraag en antwoord

    Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

    Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

    Meer weten?
    • Specificaties
    • Toepasbaarheid
    • Origineel nummers
    • Fabrikant
    • Levertijd
    • Omschrijving


      Controleer de originele shockdemper nummers zoals op de
      afbeelding.

      Specificaties
      SchokdempertypeGasdruk
      Gewicht (kg)3,400
      Naaf boring-Ø [mm]30
      Schokdemper systeemDubbelpijp
      Schokdemper inbouwtypeVeerpoot
      Garantie2 jaar
      Aantal in verpakking2
      Stuks nodig2
      PrijsPer stuk
      Nokdiameter [mm]20

      Liever laten monteren?

      montagekaart

      WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

      Vind een montagepartner »

      Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

      Fabrikant Artikelnummer Prijs
      AL-KO 308470
      ASHIKA MA-00575
      ASHIKA MA-00674
      ASHIKA MA-00388
      ASHIKA MA-00389
      AUTOMOTOR France PSG9363
      AUTOMOTOR France PSH0682
      AUTOMOTOR France PSH8300
      AUTOMOTOR France PSH9363
      BILSTEIN 22-041128
      DELPHI V01755853
      DELPHI D2255692
      DELPHI V01755753
      DELPHI D2255691
      DIEDERICHS 9970060
      GABRIEL 35142
      GABRIEL G35143
      JAPANPARTS MM-00575
      JAPANPARTS MM-00674
      JAPANPARTS MM-00388
      JAPANPARTS MM-00389
      JAPKO MJ00389
      Fabrikant Artikelnummer Prijs
      JAPKO MJ00674
      JAPKO MJ00388
      JAPKO MJ00575
      KAYABA 333824
      KAYABA 633706
      KAYABA 633824
      KAYABA 633825
      LTM C28168
      MAGNETI MARELLI 356167070000
      MAGNETI MARELLI 356151080000
      MAGNETI MARELLI 356153080000
      MAXGEAR 11-0216
      MAXTRAC MCD0060
      METZGER 2340058
      NK 62393847
      NK 62393855
      NK 65393855
      Omnicraft 2165702
      Omnicraft 2165748
      PEMEBLA JAPMM-00674
      TRW JGM178T
      TRW JHM177T
    • Toepasbaarheid

      RENAULT
      CLIO I
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1991.01-1998.09 - 1.1 - 1108ccm, 46pk, 34KW - C1E 700
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1992.04-1992.08 - 1.1 - 1108ccm, 49pk, 36KW - C1E 700
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1996.01-1998.09 - 1.2 (5/357Y, 5/357K) - 1149ccm, 58pk, 43KW - D7F 730
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1996.01-1998.09 - 1.2 (5/357Y, 5/357K) - 1149ccm, 54pk, 40KW - D7F 730
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1990.05-1996.03 - 1.2 (B/C/S572) - 1171ccm, 60pk, 44KW - E5F 710
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1996.01-1996.12 - 1.2 (B/C/S577) - 1239ccm, 54pk, 40KW - C3G 720
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1990.05-1998.09 - 1.2 (B/C/S57A, B/C57S, 5/357F, 5/357J, 5/357L, 5/357R) - 1171ccm, 58pk, 43KW - E7F 700, E7F 708, E7F 750
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1991.01-1996.06 - 1.2 (B/C57R) - 1171ccm, 54pk, 40KW - E7F 706
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1990.05-1998.02 - 1.4 - 1390ccm, 78pk, 57KW - E6J 712, E6J 713, E6J 760
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1991.01-1998.09 - 1.4 - 1390ccm, 80pk, 59KW - E7J 710, E7J 711
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1991.01-1998.09 - 1.4 (B/C57T, B/C57Y) - 1390ccm, 79pk, 58KW - E7J 601, E7J 718, E7J 719, E7J 754
      CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 1991.01-1998.09 - 1.4 (B57J, C57J, B57P) - 1390ccm, 75pk, 55KW - E7J 756, E7J 757, E6J 718
      CLIO I Hatchback/Van
      CLIO I Hatchback/Van (S57_) | 1991.01-1998.09 - 1.1 - 1108ccm, 46pk, 34KW - C1E 700
      CLIO I Hatchback/Van (S57_) | 1991.01-1998.09 - 1.2 - 1171ccm, 60pk, 44KW - E7F 750, E5F 710
      CLIO I Hatchback/Van (S57_) | 1991.01-1998.09 - 1.2 - 1171ccm, 54pk, 40KW - E7F 706
      CLIO I Hatchback/Van (S57_) | 1994.06-1998.02 - 1.2 - 1239ccm, 54pk, 40KW - C3G 720
    • Origineel nummers

      7700808490RENAULT
      7700808491RENAULT
      7700808492RENAULT
      7700816045RENAULT
      7700816046RENAULT
      7700823129RENAULT
      7700823130RENAULT
      7700823131RENAULT
      7700826681RENAULT
      7700828680RENAULT
      7700828681RENAULT
      7700828682RENAULT
      7700838083RENAULT
      7700838084RENAULT
      7700838086RENAULT
      7700838087RENAULT
    • Fabrikant

      Monroe

      Monroe Shocks and Struts, een van de meest gerespecteerde producenten van schokdempers en veren voor personenvoertuigen. Het bedrijf dat opgericht is in 1916 in het plaatsje Monroe door monteur August F. Meyer, begon haar productie met bandenpompen voor de allereerste auto bezitters.

      Nadat het bedrijf naar Europa kwam in 1964 begon het bedrijf zich steeds meer te richten op innovaties in de automobiel industrie. Hieruit ontstond uiteindelijk in 1982 de eerste gas gevulde schokdemper onder de naam Gas-Matic. In 1999 de Reflex schokdempers en sinds 2003 het Quick-Strut gamma. Om de automobielindustrie te voorzien van gelijkwaardige vervangende schokdempers voor elke auto produceert Monroe sinds 2011 het OESpectrum gamma. Volledig gelijkwaardige schokdempers voor alle denkbare automodellen.

      Door de innovatiedrang van Monroe adopteerde de autobranche zeer snel nieuwe technieken die door Monroe werden geïntroduceerd. Of uw auto nu jong of oud is, de kans is groot dat de techniek die gebruikt wordt voor de schokdempers en veren uiteindelijk ontwikkeld is door Monroe. Dit is precies de reden waarom veel monteurs en service punten vertrouwen op schokdempers en veren van Monroe.

      Monroe producten onderscheiden zich op de volgende punten:

      • Voorzien van de laatste originele schokdemper techniek
      • Ontwikkeld om overeen te komen met het rijprofiel van de originele schokdempers en veren
      • Gelimiteerde levenslange garantie
      • Zeer goede roestwerende coating

      Op dit moment hebben we de volgende Monroe producten in ons assortiment:

      • Schokdempers
      • Veren
      • Veerpootlagers & veerpootrubbers
      • Aanslagrubbers

    • Levertijd

      1 week

    Schokdemper E4220 Monroe

    Schokdemper E4220 Monroe

    €  62,78

    ,
    We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
    OK