Schokdemper 42058 Monroe

  • Schokdemper 42058 Monroe
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 2
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 3
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 4
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 5
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 6
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 7
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 8
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 9
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 10
  • Schokdemper 42058 Monroe, voorbeeld 11

Productnummer: 0171389 Fabrikantcode: 42058 EAN: 5412096417535

€ 69,14

€  44,09

Incl. BTW
-36%

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Omschrijving

    Specificaties
    SchokdempertypeGasdruk
    Gewicht (kg)1,200
    Min. lengte [mm]253
    Max lengte [mm]324
    Naaf boring-Ø [mm]36
    Gevuld
    Verpakkingslengte [cm]45
    Verpakkingsbreedte [cm]5,5
    Verpakkingshoogte [cm]5,3
    Schokdemper systeemEnkelpijp
    Schokdemper inbouwtypeDemper zonder aanslagveer
    Garantie2 jaar
    Aantal in verpakking1
    Stuks nodig2
    PrijsPer stuk
    Schokdemper bevestigingstypeOog bovenaan
    Oog onderaan
    Nokdiameter [mm]11
    Tariefpost87088035

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AL-KO 100983
    ASHIKA MA-00144
    BILSTEIN 19-068138
    BOGE 32-D97-0
    BOGE 27-C47-0
    BOGE 27-C46-0
    BREMSI SA0852
    BREMSI SA0111
    BREMSI SA0306
    BREMSI SA0110
    DENCKERMANN DSF020O
    DENCKERMANN DSF047G
    DIEDERICHS 9970061
    DIEDERICHS 9970285
    GABRIEL 69401
    GABRIEL 42899
    GABRIEL 42814
    GABRIEL 42755
    JAPANPARTS MM-00144
    JAPKO MJ00144
    JP GROUP 4152103300
    KAVO PARTS SSA-10064
    KAYABA 341166
    KAYABA 343229
    KAYABA 441092
    KAYABA 441093
    KAYABA 443220
    KAYABA 551060
    KAYABA 553138
    KLAXCAR FRANCE 46014z
    KONI 26-1486SPORT
    KONI 26-1487SPORT
    KONI 30-1314SPORT
    KONI 8050-1022
    KONI 8050-1063
    LTM C03131
    LTM C02369
    MAGNETI MARELLI 351502070000
    MAGNETI MARELLI 357385080000
    MAGNETI MARELLI 351508070000
    MAGNETI MARELLI 351526080000
    MAGNETI MARELLI 351546070000
    MAGNETI MARELLI 357022080000
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAPCO 20307
    MASTER-SPORT 170159-PCS-MS
    MASTER-SPORT 200904-PCS-MS
    MASTER-SPORT 170159-O-PCS-MS
    MASTER-SPORT 200894-PCS-MS
    MAXGEAR 11-0224
    MDR MSH-701055
    MDR MSH-701064
    MDR MSH-700144
    MDR MSH-700118
    MDR MSH-700108
    MDR MSH-700145
    MDR MSH-700109
    MDR MSH-700375
    MDR MSH-701056
    METZGER 2340059
    MEYLE 11-26 725 0011
    MONROE 251015RM
    MONROE 251033RM
    MONROE 42041
    Maysan Mando PN6212106
    NK 60371605
    NK 63991098
    OCAP 82385RU
    OCAP 82498RU
    OCAP 82002RU
    OPEN PARTS SAB8197.32
    OPEN PARTS SAB8143.12
    OPTIMAL A-2705G
    OPTIMAL A-1098G
    Omnicraft 2166068
    Omnicraft 2166037
    QUINTON HAZELL QAG181302
    SACHS 200 904
    SACHS 200 894
    SACHS 200 900
    TOPRAN 720 845
    TRW JGT236T
    TRW JGT263T
    TRW JHT199T
    TRW JHT219T
    TRW JHT263T
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Hatchback/limousine
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Hatchback/limousine (M_) | 1998.07-2006.03 - 1.9 D 70 4WD (MBWJZ, MCWJZ) - 1868ccm, 69pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    BERLINGO / BERLINGO FIRST Hatchback/limousine (M_) | 2000.11-2005.10 - 2.0 HDI 90 4WD (MBRHY, MCRHY) - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    XSARA
    XSARA (N1) | 1997.04-2005.03 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.5 D - 1527ccm, 57pk, 42KW - VJZ (TUD5)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.6 i - 1587ccm, 88pk, 65KW - NFZ (TU5JP)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.8 D - 1769ccm, 58pk, 43KW - 161A (XUD7), A9A (XUD7)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.8 i - 1761ccm, 90pk, 66KW - LFX (XU7JB)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.8 i 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.8 i Aut. - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - DJY (XUD9A)
    XSARA (N1) | 1998.07-2005.03 - 1.9 D - 1868ccm, 70pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    XSARA (N1) | 1998.01-2000.09 - 1.9 SD - 1905ccm, 75pk, 55KW - DHV (XUD9BSD)
    XSARA (N1) | 1997.04-2000.09 - 1.9 TD - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE/Y)
    XSARA (N1) | 1998.07-2000.09 - 2.0 16V - 1998ccm, 132pk, 97KW - RFV (XU10J4R)
    XSARA (N1) | 1999.02-2005.03 - 2.0 HDi 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    XSARA Coupé
    XSARA Coupé (N0) | 1998.03-2005.03 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-2000.09 - 1.6 i - 1587ccm, 88pk, 65KW - NFZ (TU5JP)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-2000.09 - 1.8 i - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-2000.09 - 1.8 i - 1761ccm, 90pk, 66KW - LFX (XU7JB)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-2000.09 - 1.8 i 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-2000.09 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - DJY (XUD9A)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-1999.05 - 1.9 D - 1905ccm, 75pk, 55KW - DHV (XUD9BSD)
    XSARA Coupé (N0) | 1999.02-2005.03 - 1.9 D - 1868ccm, 70pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    XSARA Coupé (N0) | 1998.02-2000.09 - 1.9 TD - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE/Y)
    XSARA Coupé (N0) | 1999.02-2005.03 - 2.0 HDI 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    XSARA Hatchback/Van
    XSARA Hatchback/Van (N3_) | 1998.05-2004.10 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP)
    XSARA Hatchback/Van (N3_) | 1998.05-1999.05 - 1.8 D - 1769ccm, 58pk, 43KW - A9A (XUD7)
    XSARA Hatchback/Van (N3_) | 1999.06-2005.03 - 1.9 D - 1868ccm, 69pk, 51KW - WJZ (DW8)
    ZX
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    ZX (N2) | 1991.03-1993.08 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1A, H1B
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDZ (TU3M/Z)
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3M/Z), KDZ (TU3M/Z), KFX (TU3JP)
    ZX (N2) | 1994.07-1997.10 - 1.6 - 1580ccm, 90pk, 66KW - BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.6 i - 1580ccm, 88pk, 65KW - BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)
    ZX (N2) | 1991.03-1997.10 - 1.8 - 1761ccm, 103pk, 76KW - LFZ (XU7JP)
    ZX (N2) | 1996.04-1997.10 - 1.8 - 1761ccm, 111pk, 82KW - LFY (XU7JP4)
    ZX (N2) | 1993.06-1997.06 - 1.8 D - 1769ccm, 60pk, 44KW - 161A (XUD7)
    ZX (N2) | 1992.07-1997.06 - 1.8 i - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    ZX (N2) | 1996.01-1997.06 - 1.8 i 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    ZX (N2) | 1991.03-1997.06 - 1.9 D - 1905ccm, 64pk, 47KW - DJZ (XUD9A)
    ZX (N2) | 1993.07-1997.06 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - D9B (XUD9A/U), DJY (XUD9A)
    ZX (N2) | 1992.06-1994.06 - 1.9 DT - 1905ccm, 92pk, 68KW - DHY (XUD9TE/Y)
    ZX (N2) | 1994.07-1997.10 - 1.9 DT - 1905ccm, 88pk, 65KW - DHY (XUD9TE/Y)
    ZX (N2) | 1992.07-1997.06 - 1.9 TD - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE/Y)
    ZX Break
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.4 i - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDX (TU3M/Z), KDY (TU3M), KFX (TU3JP)
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.6 i - 1580ccm, 88pk, 65KW - BDY (XU5M), BFZ (XU5JP)
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.8 D - 1769ccm, 60pk, 44KW - 161A (XUD7)
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.8 i - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    ZX Break (N2) | 1996.01-1998.02 - 1.8 i 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.9 D - 1905ccm, 64pk, 47KW - DJZ (XUD9A)
    ZX Break (N2) | 1994.06-1997.10 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - D9B (XUD9A/U)
    ZX Break (N2) | 1993.10-1997.10 - 1.9 TD - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE/Y)
    PEUGEOT
    205 Hatchback/Van
    205 Hatchback/Van | 1994.03-1997.05 - 1.7 Diesel - 1769ccm, 60pk, 44KW - 161A (XUD7)
    306
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.4 SL - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
    306 (7B, N3, N5) | 2000.10-2001.05 - 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72KW - NFT (TU5JP)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2000.10 - 1.6 SR - 1587ccm, 89pk, 65KW - NFZ (TU5JP)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.8 - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    306 (7B, N3, N5) | 1997.03-2001.05 - 1.8 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.8 ST - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    306 (7B, N3, N5) | 1998.03-2001.05 - 1.9 D - 1905ccm, 75pk, 55KW - DHV (XUD9BSD)
    306 (7B, N3, N5) | 1998.09-2001.05 - 1.9 D - 1868ccm, 69pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.9 SLD - 1905ccm, 68pk, 50KW - DJY (XUD9A)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.9 SLD - 1905ccm, 64pk, 47KW - DJZ (XUD9A)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.9 SRDT - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.02-1995.10 - 1.9 STD - 1905ccm, 69pk, 51KW - D9B (XUD9A), XUD9
    306 (7B, N3, N5) | 1995.11-1997.06 - 2.0 - 1998ccm, 125pk, 92KW - RFX (XU10J2)
    306 (7B, N3, N5) | 1997.03-2001.05 - 2.0 - 1998ccm, 132pk, 97KW - RFV (XU10J4R)
    306 (7B, N3, N5) | 1999.06-2001.12 - 2.0 HDI 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 2.0 S16 - 1998ccm, 152pk, 112KW - RFY (XU10J4Z)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 2.0 S16 - 1998ccm, 150pk, 110KW - RFT (XU10J4)
    306 (7B, N3, N5) | 1994.07-2001.05 - 2.0 ST - 1998ccm, 121pk, 89KW - RFX (XU10J2)
    306 Bestelwagen/Bus
    306 Bestelwagen/Bus (N_, 7_) | 1994.02-1999.04 - 1.9 D - 1905ccm, 92pk, 68KW - XUD9TE
    306 Bestelwagen/Bus (N_, 7_) | 1997.05-1999.05 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - XUD9
    306 Break
    306 Break (7E, N3, N5) | 1997.03-2002.04 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KFW (TU3JP)
    306 Break (7E, N3, N5) | 1997.02-2002.04 - 1.9 TD - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE), D8A (XUD9TE)
    306 Cabriolet
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1996.04-2000.10 - 1.6 - 1587ccm, 89pk, 65KW - NFZ (TU5JP)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 2000.10-2002.04 - 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72KW - NFT (TU5JP)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1994.03-2002.04 - 1.8 - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP), L6A (XU7JP)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1997.05-1999.04 - 1.8 - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1997.05-2002.04 - 1.8 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1994.01-1997.06 - 2.0 - 1998ccm, 125pk, 92KW - RFX (XU10J2)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1994.03-2002.04 - 2.0 - 1998ccm, 121pk, 89KW - RFX (XU10J2)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1997.03-2002.04 - 2.0 16V - 1998ccm, 132pk, 97KW - RFV (XU10J4R)
    306 Cabriolet (7D, N3, N5) | 1997.03-2002.04 - 2.0 16V - 1998ccm, 135pk, 99KW - RFV (XU10J4R)
    306 Hatchback
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.04-2001.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP), KDX (TU3MC), KFW (TU3JP)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2000.10 - 1.6 - 1587ccm, 89pk, 65KW - NFZ (TU5JP)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 2000.10-2001.05 - 1.6 - 1587ccm, 98pk, 72KW - NFT (TU5JP)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 1.8 - 1761ccm, 101pk, 74KW - LFZ (XU7JP)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1997.03-2001.05 - 1.8 16V - 1761ccm, 110pk, 81KW - LFY (XU7JP4)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 1.8 D - 1769ccm, 58pk, 43KW - A9A (XUD7)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.04-1999.05 - 1.9 D - 1905ccm, 69pk, 51KW - D9B (XUD9A), DJY (XUD9A), XUD9
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 1.9 D - 1905ccm, 64pk, 47KW - DJZ (XUD9A)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - DJY (XUD9A)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1998.03-2001.05 - 1.9 D - 1905ccm, 75pk, 55KW - DHV (XUD9BSD)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1998.09-2001.05 - 1.9 D - 1868ccm, 69pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 1.9 DT - 1905ccm, 90pk, 66KW - DHY (XUD9TE)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1997.03-2001.05 - 2.0 16V - 1998ccm, 132pk, 97KW - RFV (XU10J4R)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1997.03-2000.06 - 2.0 16V - 1998ccm, 135pk, 99KW - RFV (XU10J4R)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1999.06-2002.12 - 2.0 HDI 90 - 1997ccm, 90pk, 66KW - RHY (DW10TD)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 2.0 S16 - 1998ccm, 152pk, 112KW - RFY (XU10J4Z)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1994.06-2001.05 - 2.0 S16 - 1998ccm, 150pk, 110KW - RFY (XU10J4Z), RFT (XU10J4)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1996.06-2001.05 - 2.0 S16 - 1998ccm, 163pk, 120KW - RFS (XU10J4RS)
    306 Hatchback (7A, 7C, N3, N5) | 1993.05-2001.05 - 2.0 XSi - 1998ccm, 121pk, 89KW - RFX (XU10J2)
    306 Hatchback/Van
    306 Hatchback/Van | 1993.07-1994.12 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDY (TU1M)
    306 Hatchback/Van | 1996.03-2001.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KFX (TU3JP)
    306 Hatchback/Van | 1993.04-1999.05 - 1.8 D - 1769ccm, 60pk, 44KW - A9A (XUD7)
    306 Hatchback/Van | 1997.05-1999.05 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - DJY (XUD9A)
    306 Hatchback/Van | 1999.02-2001.08 - 1.9 D - 1868ccm, 69pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    306 Hatchback/Van | 1994.02-1995.10 - 1.9 STD - 1905ccm, 69pk, 51KW - D9B (XUD9A), DJY (XUD9A)
    309 Hatchback/Van
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1985.10-1989.08 - 1.1 - 1118ccm, 58pk, 43KW - E1A
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1989.09-1993.10 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1B (TU1)
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1985.10-1991.10 - 1.3 - 1294ccm, 64pk, 47KW - G1A
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1989.09-1993.10 - 1.4 - 1360ccm, 65pk, 48KW - K5A (TU3)
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1989.09-1993.10 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M)
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1987.05-1993.10 - 1.8 D - 1769ccm, 60pk, 44KW - A9A (XUD7)
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1985.10-1993.10 - 1.9 D - 1905ccm, 64pk, 47KW - XUD9
    309 Hatchback/Van (10S, 3S) | 1991.10-1993.10 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW - DJY (XUD9A)
    309 I
    309 I (10C, 10A) | 1985.10-1989.07 - 1.1 - 1118ccm, 54pk, 40KW - E1
    309 I (10C, 10A) | 1985.10-1989.07 - 1.3 - 1294ccm, 64pk, 47KW - G1A
    309 I (10C, 10A) | 1986.09-1989.08 - 1.3 XL - 1294ccm, 71pk, 52KW - G2
    309 I (10C, 10A) | 1988.08-1989.08 - 1.4 - 1360ccm, 84pk, 62KW - K2B (TU3S)
    309 I (10C, 10A) | 1989.03-1989.07 - 1.4 - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1D (TU3A)
    309 I (10C, 10A) | 1989.03-1989.07 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M)
    309 I (10C, 10A) | 1987.06-1989.12 - 1.5 - 1442ccm, 86pk, 63KW - Y2/K
    309 I (10C, 10A) | 1985.10-1989.07 - 1.6 - 1580ccm, 80pk, 59KW - B1A (XU51C), B1D (XU51C)
    309 I (10C, 10A) | 1985.10-1989.07 - 1.6 - 1580ccm, 75pk, 55KW - B1A (XU51C)
    309 I (10C, 10A) | 1985.11-1988.09 - 1.6 - 1580ccm, 103pk, 76KW - 180Z (XU5J), B6B (XU5J)
    309 I (10C, 10A) | 1986.01-1989.07 - 1.6 - 1592ccm, 94pk, 69KW - J2
    309 I (10C, 10A) | 1987.08-1989.07 - 1.6 - 1580ccm, 72pk, 53KW - B1E (XU51C)
    309 I (10C, 10A) | 1986.09-1989.12 - 1.6 Cat - 1580ccm, 75pk, 55KW - BAZ (XU5CP)
    309 I (10C, 10A) | 1985.10-1989.07 - 1.9 - 1905ccm, 102pk, 75KW - D2B (XU9S)
    309 I (10C, 10A) | 1986.03-1989.07 - 1.9 - 1905ccm, 98pk, 72KW - DFZ (XU9J1)
    309 I (10C, 10A) | 1988.07-1989.07 - 1.9 - 1905ccm, 109pk, 80KW - DDZ (XU9M)
    309 I (10C, 10A) | 1986.06-1989.07 - 1.9 D - 1905ccm, 64pk, 47KW - 162 (XUD9), D9A (XUD9)
    309 I (10C, 10A) | 1986.10-1989.07 - 1.9 GTI - 1905ccm, 128pk, 94KW - D6B (XU9JA)
    309 II
    309 II (3C, 3A) | 1989.09-1993.10 - 1.1 - 1124ccm, 54pk, 40KW - H1B (TU1)
    309 II (3C, 3A) | 1990.08-1993.12 - 1.1 - 1124ccm, 60pk, 44KW - HDZ (TU1M)
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.4 - 1360ccm, 75pk, 55KW - KDY (TU3M), KDZ (TU3M)
    309 II (3C, 3A) | 1990.07-1993.12 - 1.4 - 1360ccm, 67pk, 49KW - K1D (TU3A)
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.6 - 1580ccm, 94pk, 69KW - B2A (XU52C/K)
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.6 - 1580ccm, 88pk, 65KW - BDZ (XU5M), BDY (XU5M2Z), BDY (XU5M3Z)
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.6 - 1580ccm, 92pk, 68KW - B2A (XU52C/K)
    309 II (3C, 3A) | 1991.10-1993.10 - 1.8 D - 1769ccm, 58pk, 43KW - 161 (XUD7)
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.8 Diesel - 1769ccm, 60pk, 44KW - 161A (XUD7)
    309 II (3C, 3A) | 1989.08-1993.12 - 1.8 TD - 1769ccm, 78pk, 57KW - A8B (XUD7TE)
    309 II (3C, 3A) | 1989.08-1993.12 - 1.9 - 1905ccm, 98pk, 72KW - DFZ (XU9J1)
    309 II (3C, 3A) | 1990.10-1993.12 - 1.9 - 1905ccm, 109pk, 80KW - DDZ (XU9M)
    309 II (3C, 3A) | 1989.09-1993.10 - 1.9 D - 1905ccm, 68pk, 50KW -
    309 II (3C, 3A) | 1989.07-1993.12 - 1.9 Diesel - 1905ccm, 64pk, 47KW - 162 (XUD9), D9A (XUD9), DJZ (XUD9A)
  • Origineel nummers

    00005206N3CITROËN
    00005206Q3CITROËN
    520697CITROËN
    5206L7CITROËN
    5206L8CITROËN
    5206N2CITROËN
    5206N3CITROËN
    5206Q3CITROËN
    5206TGCITROËN
    960083765CITROËN
    96083765CITROËN
    00005206N2CITROËN
    00005206L8CITROËN
    00005206L7CITROËN
    5206R7PEUGEOT
    5206K8PEUGEOT
    5206K7PEUGEOT
    5206K5PEUGEOT
    5206E2PEUGEOT
    5206E1PEUGEOT
    5206E0PEUGEOT
    5206C7PEUGEOT
    5206A2PEUGEOT
    5206A0PEUGEOT
    520697PEUGEOT
    520695PEUGEOT
    520691PEUGEOT
    520660PEUGEOT
    520656PEUGEOT
    520643PEUGEOT
    520637PEUGEOT
    5206.K5PEUGEOT
    5206.E0PEUGEOT
    5206.95PEUGEOT
    5206.43PEUGEOT
    5206.37PEUGEOT
    5206.56PEUGEOT
    5206.60PEUGEOT
    520645PEUGEOT
    520647PEUGEOT
    520654PEUGEOT
    520655PEUGEOT
    520657PEUGEOT
    520661PEUGEOT
    520680PEUGEOT
    520699PEUGEOT
    5206K6PEUGEOT
    5206L1PEUGEOT
    5206L4PEUGEOT
    5206TLPEUGEOT
  • Fabrikant

    Monroe

    Monroe Shocks and Struts, een van de meest gerespecteerde producenten van schokdempers en veren voor personenvoertuigen. Het bedrijf dat opgericht is in 1916 in het plaatsje Monroe door monteur August F. Meyer, begon haar productie met bandenpompen voor de allereerste auto bezitters.

    Nadat het bedrijf naar Europa kwam in 1964 begon het bedrijf zich steeds meer te richten op innovaties in de automobiel industrie. Hieruit ontstond uiteindelijk in 1982 de eerste gas gevulde schokdemper onder de naam Gas-Matic. In 1999 de Reflex schokdempers en sinds 2003 het Quick-Strut gamma. Om de automobielindustrie te voorzien van gelijkwaardige vervangende schokdempers voor elke auto produceert Monroe sinds 2011 het OESpectrum gamma. Volledig gelijkwaardige schokdempers voor alle denkbare automodellen.

    Door de innovatiedrang van Monroe adopteerde de autobranche zeer snel nieuwe technieken die door Monroe werden geïntroduceerd. Of uw auto nu jong of oud is, de kans is groot dat de techniek die gebruikt wordt voor de schokdempers en veren uiteindelijk ontwikkeld is door Monroe. Dit is precies de reden waarom veel monteurs en service punten vertrouwen op schokdempers en veren van Monroe.

    Monroe producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Voorzien van de laatste originele schokdemper techniek
    • Ontwikkeld om overeen te komen met het rijprofiel van de originele schokdempers en veren
    • Gelimiteerde levenslange garantie
    • Zeer goede roestwerende coating

    Op dit moment hebben we de volgende Monroe producten in ons assortiment:

    • Schokdempers
    • Veren
    • Veerpootlagers & veerpootrubbers
    • Aanslagrubbers

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 12:00 uur besteld is morgen in huis

  • Video

    Monroe, Importance of Priming shocks & struts

Schokdemper 42058 Monroe

Schokdemper 42058 Monroe

€  44,09

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK