Multiriem 6PK1033 Contitech

Productnummer: 0337449 Fabrikantcode: 6PK1033 EAN: 4010858521608

€ 30,25

€  15,47

Incl. BTW
-49%

Gewicht (kg): 0,111. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Controleer of dit onderdeel toepasbaar is op uw voertuig

Voer uw kenteken in of selecteer handmatig uw auto

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • PDF
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    -Aantal tanden: 6
    -Lengte: 1033m
    -Info: vanaf ch.nr: 1H-T-240 001
    -voor voertuigen zonder airco
    -aangedreven agg.: alternator
    -spanrol: automatisch


    Gewicht (kg)0,111
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ASHIKA 112-6PK1035
    ASHUKI VM6-1040
    ASHUKI VM6-1020
    ASHUKI VM6-1035
    AUTEX 6PK1033
    BGA 6PK1033
    BLUE PRINT AD06R1025
    BLUE PRINT AD06R1030
    BLUE PRINT AD06R1036
    BLUE PRINT ADT39636
    BOSCH 1 987 946 051
    BOSCH 1 987 946 054
    CONTITECH 6PK1030
    DAYCO 6PK1033
    DELPHI MR61033
    DT Spare Parts 3.34303
    FAI AutoParts 6PK1030
    FAI AutoParts 6PK1033
    FEBI 39786
    FEBI 28913
    FEBI 38423
    FLENNOR 6PK1028
    FLENNOR 6PK1033
    GATES 6PK1028
    GATES 6PK1033
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1061020
    HUTCHINSON 1030 K 6
    HUTCHINSON 1036 K 6
    INA FB 6PK1033
    IPD 29-6PK1033
    JAPANPARTS DV-6PK1035
    JAPKO 6PK1035
    JP GROUP 1118113000
    KAVO PARTS DMV-3507
    KAVO PARTS DMV-9056
    KAVO PARTS DMV-9123
    KLAXCAR FRANCE 6PK1035
    MAGNETI MARELLI 340611001033
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 340611001030
    MAPCO 261030
    METZGER 6PK1025
    METZGER 6PK1033
    METZGER 6PK1035
    MEYLE 050 006 1035
    NIPPARTS J1061035
    OPTIBELT 6 PK 1025
    OPTIBELT 6 PK 1035
    ROULUNDS RUBBER 6K1030
    ROULUNDS RUBBER 6K1033
    SCT Germany 6R368
    SKF VKMV 6PK1025
    SKF VKMV 6PK1030
    SKF VKMV 6PK1032
    SKF VKMV 6PK1033
    SKF VKMV 6PK1035
    SNR CA6PK1036
    SNR CA6PK1025
    SNR CA6PK1030
    STELLOX 06-01030-SX
    STELLOX 06-01035-SX
    SWAG 30 92 8913
    SWAG 70 93 9786
    SWAG 74 93 8423
    TOPRAN 100 742
    TRISCAN 8640 601028
    TRISCAN 8640 601033
    VEYANCE 6PK1033G
    VEYANCE 6PK1030
    VEYANCE 6PK1033
    WILMINK GROUP WG1153008
    WILMINK GROUP WG1428708
    WILMINK GROUP WG1431699
    WILMINK GROUP WG1431801
    WILMINK GROUP WG1781524
    WILMINK GROUP WG1783676
    WILMINK GROUP WG1783941
  • Toepasbaarheid

    ALFA ROMEO
    147
    147 (937_) | 2001.01-2010.03 - 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) - 1598ccm, 120pk, 88KW - AR 32104
    147 (937_) | 2001.01-2010.03 - 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) - 1598ccm, 105pk, 77KW - AR 37203
    156
    156 (932_) | 1997.09-2005.09 - 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) - 1598ccm, 120pk, 88KW - AR 32102, AR 32103
    156 (932_) | 1997.09-2000.10 - 1.8 16V T.SPARK (932.A3) - 1747ccm, 144pk, 106KW - AR 32201
    156 (932_) | 2000.10-2005.09 - 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) - 1747ccm, 140pk, 103KW - AR 32205
    156 Sportwagon
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2006.05 - 1.6 16V T.SPARK. (932A4) - 1598ccm, 120pk, 88KW - AR 32102, AR 32103
    156 Sportwagon (932_) | 2000.05-2000.10 - 1.8 16V T.SPARK (932A3) - 1747ccm, 144pk, 106KW - AR 32201
    156 Sportwagon (932_) | 1997.02-2006.05 - 1.8 16V T.SPARK (932B31__) - 1747ccm, 140pk, 103KW - AR 32205
    GT
    GT (937_) | 2003.11-2010.09 - 1.8 TS - 1747ccm, 140pk, 103KW - AR 32205
    AUDI
    A3
    A3 (8V1, 8VK) | 2013.09-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 110pk, 81KW - CRKB, CXXB, DBKA
    A3 Limousine
    A3 Limousine (8VS, 8VM) | 2014.05-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 110pk, 81KW - CRKB, CXXB, DBKA
    A3 Sportback
    A3 Sportback (8VA, 8VF) | 2013.09-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 110pk, 81KW - CRKB, CXXB, DBKA
    Q2
    Q2 | 2016.06-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 115pk, 85KW - DDYA
    Q2 | 2016.09-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFGA
    Q2 | 2016.07-heden - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 190pk, 140KW - DFHA
    Q2 | 2016.09-heden - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFGA
    Q3
    Q3 (8U) | 2011.09-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 136pk, 100KW - CFFA, CUVB, DFTB
    Q3 (8U) | 2014.11-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CUVC, DBBA, DFTA
    Q3 (8U) | 2015.03-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 120pk, 88KW - CUVD, DFTC
    Q3 (8U) | 2015.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, DFUA
    Q3 (8U) | 2014.11-heden - 2.0 TDI quattro - 1968ccm, 184pk, 135KW - CUWA, CYLA, DFUA
    CITROEN
    C2
    C2 (JM_) | 2006.06-heden - 1.4 16V - 1360ccm, 90pk, 65KW - KFU (ET3J4)
    FIAT
    BARCHETTA
    BARCHETTA (183_) | 1995.04-2005.05 - 1.8 16V - 1747ccm, 130pk, 96KW - 183 A1.000, 188 A6.000
    PUNTO EVO
    PUNTO EVO (199_) | 2009.10-2012.02 - 1.6 D Multijet - 1598ccm, 120pk, 88KW - 955 A3.000
    INFINITI
    G20
    G20 | 1990.01-1997.12 - 2.0 - 1998ccm, 115pk, 85KW - SR20DE
    ISUZU
    GEMINI
    GEMINI | 1990.01-1993.12 - 1.6 - 1588ccm, 132pk, 97KW - 4XE1-WU
    GEMINI
    GEMINI (JT) | 1988.08-1990.12 - 1.6 GTI 16V - 1588ccm, 114pk, 84KW - 4XE1
    MINI
    MINI
    MINI (R50, R53) | 2001.06-2006.09 - Cooper - 1598ccm, 116pk, 85KW - W10 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2001.06-2006.09 - One - 1598ccm, 90pk, 66KW - W10 B16 A
    MINI (R50, R53) | 2003.04-2006.09 - One - 1398ccm, 75pk, 55KW - W10 B14 A
    MINI Cabriolet
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - Cooper - 1598ccm, 116pk, 85KW - W10 B16 A
    MINI Cabriolet (R52) | 2004.07-2007.11 - One - 1598ccm, 90pk, 66KW - W10 B16 A
    NISSAN
    100 NX
    100 NX (B13) | 1991.03-1994.10 - 2.0 GTI - 1998ccm, 143pk, 105KW - SR20DE
    ALMERA I Hatchback
    ALMERA I Hatchback (N15) | 1996.07-2000.03 - 2.0 GTI - 1998ccm, 143pk, 105KW - SR20DE
    ALMERA TINO
    ALMERA TINO (V10) | 2000.08-2003.01 - 2.0 - 1998ccm, 136pk, 100KW - SR20DE
    PRIMERA
    PRIMERA (P10) | 1990.06-1996.01 - 2.0 16V - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    PRIMERA (P10) | 1991.04-1996.06 - 2.0 16V 4x4 - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    PRIMERA (P10) | 1990.06-1996.01 - 2.0 GT - 1998ccm, 150pk, 110KW - SR20DE
    PRIMERA (P10) | 1995.01-1996.06 - 2.0 i - 1998ccm, 125pk, 92KW - SR20DE
    PRIMERA (P11) | 1996.09-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 131pk, 96KW - SR20DE
    PRIMERA (P11) | 1996.09-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 115pk, 85KW - SR20DE
    PRIMERA (P11) | 1996.09-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 150pk, 110KW - SR20DE
    PRIMERA (P11) | 1999.08-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - SR20DE
    PRIMERA Hatchback
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1990.06-1996.01 - 2.0 16V - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1991.04-1996.06 - 2.0 16V 4x4 - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1995.01-1996.06 - 2.0 i - 1998ccm, 125pk, 92KW - SR20DE
    PRIMERA Hatchback (P11) | 1996.09-2002.07 - 2.0 16V - 1998ccm, 131pk, 96KW - SR20DE
    PRIMERA Hatchback (P11) | 1996.09-2002.07 - 2.0 16V - 1998ccm, 115pk, 85KW - SR20DE
    PRIMERA Hatchback (P11) | 1996.09-2002.07 - 2.0 16V - 1998ccm, 150pk, 110KW - SR20DE
    PRIMERA Hatchback (P11) | 1999.08-2002.07 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - SR20DE
    PRIMERA Traveller
    PRIMERA Traveller (W10) | 1990.07-1998.03 - 2.0 i - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    PRIMERA Traveller (WP11) | 1996.06-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 115pk, 85KW - SR20DE
    PRIMERA Traveller (WP11) | 1998.04-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 131pk, 96KW - SR20DE
    PRIMERA Traveller (WP11) | 1999.08-2001.12 - 2.0 16V - 1998ccm, 140pk, 103KW - SR20DE
    SUNNY III Hatchback
    SUNNY III Hatchback (N14) | 1990.10-1995.05 - 2.0 GTI 16V - 1998ccm, 143pk, 105KW - SR20DE
    SUNNY III Liftback
    SUNNY III Liftback (N14) | 1990.10-1995.05 - 2.0 i 16V - 1998ccm, 143pk, 105KW - SR20DE
    PEUGEOT
    206 Hatchback
    206 Hatchback (2A/C) | 1998.09-2001.11 - 1.9 D - 1868ccm, 69pk, 51KW - WJY (DW8B), WJZ (DW8)
    RENAULT
    SAFRANE I
    SAFRANE I (B54_) | 1993.02-1996.07 - 3.0 Biturbo 4x4 (B545) - 2963ccm, 262pk, 193KW - Z7X 726
    SAFRANE I (B54_) | 1992.12-1996.07 - 3.0 V6 (B54B, B544) - 2963ccm, 167pk, 123KW - Z7X 721, Z7X 722, Z7X 723
    SAFRANE I (B54_) | 1992.12-1996.07 - 3.0 V6 4x4 (B54B, B544) - 2963ccm, 167pk, 123KW - Z7X 721, Z7X 722, Z7X 723
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.04-2010.03 - 2.0 i - 1984ccm, 115pk, 85KW - ADY, ATM
    ATECA
    ATECA (KH7) | 2016.04-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 115pk, 85KW - DDYA
    ATECA (KH7) | 2016.04-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFFA
    ATECA (KH7) | 2016.04-heden - 2.0 TDI 4Drive - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFFA
    ATECA (KH7) | 2016.06-heden - 2.0 TDI 4Drive - 1968ccm, 190pk, 140KW - DFHA
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1993.10-1996.08 - 1.8 i 16V - 1781ccm, 129pk, 95KW - ADL
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-1999.06 - 2.0 i 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    CORDOBA (6L2) | 2002.09-2009.11 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AZL, BBX
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 1993.11-1996.08 - 1.8 i 16V - 1781ccm, 129pk, 95KW - ADL
    IBIZA IV
    IBIZA IV (6L1) | 2004.01-2008.02 - 1.8 T Cupra R - 1781ccm, 180pk, 132KW - BBU
    IBIZA IV (6L1) | 2003.12-2008.05 - 1.8 T FR - 1781ccm, 150pk, 110KW - BJX, BKV
    IBIZA IV (6L1) | 2002.04-2009.11 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AZL, BBX
    IBIZA V
    IBIZA V (6J5, 6P1) | 2008.10-heden - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - CEKA
    IBIZA V SPORTCOUPE
    IBIZA V SPORTCOUPE (6J1, 6P5) | 2008.10-heden - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - CEKA
    LEON
    LEON (5F1) | 2016.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 115pk, 85KW - DDYA
    LEON SC
    LEON SC (5F5) | 2016.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 115pk, 85KW - DDYA
    LEON ST
    LEON ST (5F8) | 2016.11-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 115pk, 85KW - DDYA
    SKODA
    FABIA
    FABIA (6Y2) | 1999.12-2008.03 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AZL
    FABIA Combi
    FABIA Combi (6Y5) | 2000.04-2007.12 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AZL
    FABIA Saloon
    FABIA Saloon (6Y3) | 1999.12-2007.12 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - AZL
    TOYOTA
    CAMRY
    CAMRY (MCV2_, MXV2_) | 1996.08-2001.11 - 3.0 24V (MCV20_) - 2995ccm, 190pk, 140KW - 1MZ-FE
    CAMRY (MCV2_, MXV2_) | 1996.08-2001.11 - 3.0 V6 (MCV20_) - 2995ccm, 184pk, 135KW - 1MZ-FE
    VOLKSWAGEN
    ARTEON
    ARTEON | 2017.05-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 190pk, 140KW - DFHA
    ARTEON | 2017.05-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 190pk, 140KW - DFHA
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ACC, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1993.01-1997.08 - 1.8 Syncro (1HX1) - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ABA, ADY, AGG, AKR
    GOLF III (1H1) | 1992.08-1997.08 - 2.0 GTI 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 2.0 Syncro (1HX1) - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1994.10-1998.05 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Van
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.07-1999.04 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.10-1999.04 - 1.8 Syncro - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.08-1999.04 - 2.0 Syncro - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.6 - 1595ccm, 100pk, 74KW - AFT, AKS
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADZ, ANP
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG, AKR, ATU, AWF, AWG
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1994.10-1996.08 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1995.03-1996.08 - 2.0 - 1984ccm, 107pk, 79KW - AEP
    PASSAT (3G2) | 2014.08-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 120pk, 88KW - DCXA, DCZA
    PASSAT (3G2) | 2014.11-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CRLB, DBGA, DFGA
    PASSAT (3G2) | 2015.02-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - CRLB, DFEA
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1994.07-1995.12 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, RP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1990.02-1997.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1995.03-1996.08 - 2.0 - 1984ccm, 107pk, 79KW - AEP
    PASSAT Variant (3G5) | 2014.08-heden - 1.6 TDI - 1598ccm, 120pk, 88KW - DCXA, DCZA
    PASSAT Variant (3G5) | 2014.11-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - CRLB, DBGA, DFGA
    PASSAT Variant (3G5) | 2015.02-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - CRLB, DFEA
    POLO
    POLO (9N_) | 2005.09-2009.11 - 1.8 GTI - 1781ccm, 150pk, 110KW - BJX
    POLO (9N_) | 2006.05-2009.11 - 1.8 GTi Cup Edition - 1781ccm, 180pk, 132KW - BBU
    SHARAN
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1995.09-2010.03 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - ADY, ATM
    TIGUAN ALLSPACE
    TIGUAN ALLSPACE (BW2) | 2017.06-heden - 2.0 TDI - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFGA
    TIGUAN ALLSPACE (BW2) | 2017.06-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - DBGC, DFGA
    TIGUAN ALLSPACE (BW2) | 2017.06-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 190pk, 140KW - DFHA
    T-ROC
    T-ROC (A11) | 2017.09-heden - 2.0 TDI 4motion - 1968ccm, 150pk, 110KW - DFFA
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1994.10-1998.09 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
  • Origineel nummers

    60653027ALFA ROMEO
    60676137ALFA ROMEO
    5750S4CITROËN
    5750PWCITROËN
    9656847780CITROËN
    9649183680CITROËN
    9660896980CITROËN
    5750RPCITROËN
    60676137FIAT
    96294872FIAT
    55192075FIAT
    8944411480ISUZU
    9008091239LEXUS
    51968200329MAN
    11287518250MINI
    119200E000NISSAN
    119200E001NISSAN
    119202F200NISSAN
    119202F205NISSAN
    119209F500NISSAN
    119209F505NISSAN
    1192053J00NISSAN
    1192053J01NISSAN
    1192053J10NISSAN
    1192070J00NISSAN
    1192070J05NISSAN
    119205U011NISSAN
    5750S3PEUGEOT
    5750X1PEUGEOT
    7700260886RENAULT
    06A260849KSEAT
    037903137HSEAT
    06A260849GSKODA
    9008091087TOYOTA
    9091602401TOYOTA
    06A260849KVW
    06A260849GVW
    037903137HVW
    A1920-53J01NISSAN
    119200E010NISSAN
  • Informatie over de fabrikant

    Contitech

    Contitech is een divisie binnen Continental en dat zich focust op het produceren van auto onderdelen die rubber en plastic bevatten. Contitech is een innoverend bedrijf dat samen met verschillende auto fabrikanten de focus legt op het maken van de hoogste kwaliteit aandrijfriemen voor personenwagens.

    Contitech maakt producten van de hoogste kwaliteit rubber en garandeert daarmee zeer slijtvaste en duurzame producten. Ook kunnen de rubber soorten van Contitech extreem goed tegen temperatuursveranderingen en drogen ze vrijwel niet uit gedurende enkele jaren gebruik, waardoor ze goed geschikt zijn voor het gebruik in personenwagens.

    Contitech riemen worden door veel auto fabrikanten gebruikt als eerste montage, wat de kwaliteit verder onderstreept. Vooral de distributieriem is een zeer belangrijk onderdeel in de motor. Wanneer een distributieriem faalt kan dit ernstige schade veroorzaken aan de motor en moet dus te allen tijde goed presteren.

    Riemen en riemsets van Contitech onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Duurzaam en zeer slijtvast
    • Complete installatiekit van kwaliteit onderdelen
    • Conti dekt 90% van ons wagenpark af met haar producten

    Op dit moment hebben wij de volgende Contitech producten in ons assortiment:

    • Distributieriem sets (inclusief waterpomp en spanners)
    • Multiriem sets (inclusief spanners)
    • Multiriemen
    • Distributieriemen
    • V snaren
    • Spanners en spanrollen

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0337449. Multiriem

Ons nummer:

06 29 15 12 60

Voeg ons nummer toe aan WhatsApp en stel ons jouw vraag!

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X