Multiriem 40325 FEBI

  • Multiriem 40325 FEBI
  • Multiriem 40325 FEBI, voorbeeld 2

Productnummer: 0368507 Fabrikantcode: 40325 EAN: 4027816403258

€ 8,69

€  4,44

Incl. BTW
-49%

Ribbenaantal: 4. Lengte (mm): 790… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Lengte (mm)790
    Ribbenaantal4
    MateriaalEPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
    Gewicht (kg)0,05
    Breedte (mm)14,24
    DIN / ISO7867
    Garantie2 jaar
    Dikte [mm]4,5

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BGA 4PK790
    CONTITECH 4PK785
    CONTITECH 4PK790
    DT Spare Parts 3.34300
    FAI AutoParts 4PK0775
    FEBI 4PK793 (dit product)
    FEBI 4PK792 (dit product)
    FEBI 4PK791 (dit product)
    FEBI 4PK790 (dit product)
    FEBI 4PK789 (dit product)
    FEBI 4PK788 (dit product)
    FEBI 4PK887 (dit product)
    FLENNOR 4PK0788
    GATES 4PK788
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1044001
    HUTCHINSON 790 K 4
    KAVO PARTS DMV-1510
    MAGNETI MARELLI 341200004078
    MAGNETI MARELLI 341200004077
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEYLE 050 004 0785
    MEYLE 050 004 0790
    Omnicraft 2330434
    PE Automotive 080.701-00A
    ROULUNDS RUBBER 4K0785
    ROULUNDS RUBBER 4K0790
    SASIC 4PK790
    SKF VKMV 4PK790
    SKF VKMV 4PK785
    SWAG 12 94 0325
    TOPRAN 408 862
    TRISCAN 8640 400788
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.19.342
    WILMINK GROUP WG1427607
    WILMINK GROUP WG1152797
    WILMINK GROUP WG1152798
    WILMINK GROUP WG1783539
    WILMINK GROUP WG1906968
  • Origineel nummers

    25183062CHEVROLET
    96444475CHEVROLET
    25183062DAEWOO
    96444475DAEWOO
    90048-31018DAIHATSU
    9004831018000DAIHATSU
    90048-31012DAIHATSU
    9004831013000DAIHATSU
    90048-31013DAIHATSU
    9004831012000DAIHATSU
    46557131FIAT
    71749426FIAT
    46443510FIAT
    71739925FIAT
    60565258LANCIA
    51.96820.0251MAN
    51.96820.0251NEOPLAN
    0018907V001000000SMART
    160 997 00 92SMART
    0003177V003000000SMART
    000 993 33 96SMART
    9514163B50SUBARU
    49181-60A00-000SUZUKI
    95141-63B50-000SUZUKI
    95141M68K00SUZUKI
    49181-60A00SUZUKI
    95141-63B50SUZUKI
    49181A60A00SUZUKI
    49181-60A00-LCPSUZUKI
    A160 997 00 92SMART
    A000 993 33 96SMART
    A0018907V001000000SMART
    A0003177V003000000SMART
  • Fabrikant

    FEBI

    FeBi is een van onze grootste fabrikanten in remschijven, remblokken, draagarmen en onderstel producten.

    Bij FeBi vindt u alles voor de professionele reparatie van personenwagens, trailers, aanhangwagens en bestelwagens van alle gangbare merken en modellen. FeBi maakt gebruik van haar jarenlange ervaring, de modernste productietechnologieën en investeren continu in het uitbouwen van de eigen productie.

    FeBi onderscheidt zich op de volgende zaken van andere fabrikanten:

    • Zeer ruim aanbod van >30.000 producten
    • 95% ligt op voorraad bij Febi en wordt dus snel geleverd
    • FeBi produceert zelf en garandeert daarmee een hoge Duitse kwaliteit
    • Groot aanbod voor zeer recente automodellen

    Op dit moment hebben wij FeBi producten in de volgende productgroepen:

    • Remblokkensets
    • Remschijven
    • Gasdrukveren
    • Draagarmen
    • Veren
    • Distributiesets
    • Filters
    • Bobines
    • Koeldelen (Koelwaterflens, slangen)
    • Bougies
    • Stuurkogels en Stuurstangen
    • Draagarmrubbers
    • Wiellagers
    • Sensoren
    • Elektrische delen

    FeBi levert tegenwoordig ook haar eigen Pro-kit. De Febi Pro-kit is een complete reparatieset en bevat alle materialen om een reparatie volledig volgens voorschriften te vervangen. Handig, want zo hoef je niet zelf alle producten bij elkaar te zoeken en past het altijd.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0368507. Multiriem

Klanten die dit kochten, kochten ook

Multiriem 40325 FEBI

Multiriem 40325 FEBI

€  4,44

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X