Pakking, inlaatspruitstuk 71-54073-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0468877 Fabrikantcode: 71-54073-00 EAN: 4026635002444

€ 10,77

€  8,24

Incl. BTW
-23%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13220500
    BGA MG4790
    ELRING 273.970
    ELWIS ROYAL 0252892
    GLASER X59435-01
    GOETZE 31-030692-00
    PAYEN JD6004
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1182088
    WILMINK GROUP WG1191749
    WILMINK GROUP WG1249607
    WILMINK GROUP WG1451219
    WILMINK GROUP WG1497560
    WILMINK GROUP WG1708575
  • Toepasbaarheid

    LEXUS
    IS II
    IS II (_E2_) | 2010.07-2012.07 - 200d (ALE20_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    IS II (_E2_) | 2005.08-2012.07 - 220d (ALE20) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    TOYOTA
    AURIS
    AURIS (_E15_) | 2007.03-2012.09 - 2.0 D-4D (ADE150_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AURIS (_E15_) | 2006.11-2012.09 - 2.2 D (ADE157_, ADE151_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AURIS (_E18_) | 2012.10-2015.04 - 2.0 D-4D (ADE186_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AURIS Stationwagen
    AURIS Stationwagen (_E18_) | 2013.07-2015.04 - 2.0 D-4D (ADE186_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS
    AVENSIS (_T25_) | 2006.03-2008.11 - 2.0 D-4D (ADT250_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS (_T25_) | 2005.10-2008.11 - 2.2 D-4D (ADT251_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    AVENSIS (_T25_) | 2005.07-2008.11 - 2.2 D-CAT (ADT251_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AVENSIS Sedan
    AVENSIS Sedan (_T25_) | 2006.03-2008.10 - 2.0 D-4D (ADT250_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T25_) | 2005.10-2008.11 - 2.2 D-4D (ADT251_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T25_) | 2005.07-2008.11 - 2.2 D-CAT (ADT251_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-heden - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2011.11-heden - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-heden - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    AVENSIS Sedan (_T27_) | 2008.11-heden - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen
    AVENSIS Stationwagen (_T25_) | 2006.03-2008.11 - 2.0 D-4D (ADT250_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T25_) | 2005.10-2008.11 - 2.2 D-4D (ADT251_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T25_) | 2005.07-2008.11 - 2.2 D-CAT (ADT251_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-heden - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2011.11-heden - 2.0 D-4D (ADT270_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-heden - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    AVENSIS Stationwagen (_T27_) | 2009.02-heden - 2.2 D-4D (ADT271_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    COROLLA Sedan
    COROLLA Sedan (_E15_) | 2006.11-2014.07 - 2.0 D-4D (ADE150) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    COROLLA Verso
    COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 2005.10-2009.03 - 2.2 D-4D (AUR10_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) | 2005.10-2009.03 - 2.2 D-4D (AUR10_) - 2231ccm, 136pk, 100KW - 2AD-FTV
    RAV 4 III
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.2 D (ALA35_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2012.12 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 136pk, 100KW - 2AD-FTV
    RAV 4 III (_A3_) | 2006.02-2013.06 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 177pk, 130KW - 2AD-FHV
    RAV 4 III (_A3_) | 2008.12-2013.06 - 2.2 D 4WD (ALA30_) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    RAV 4 IV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.0 D (ALA40_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2013.01-heden - 2.0 D 4WD (ALA41_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
    RAV 4 IV (_A4_) | 2012.12-heden - 2.2 D 4WD (ALA49) - 2231ccm, 150pk, 110KW - 2AD-FTV, 2AD-FHV
    VERSO
    VERSO (_R2_) | 2009.04-heden - 2.0 D-4D (AUR20_) - 1998ccm, 126pk, 93KW - 1AD-FTV
    VERSO (_R2_) | 2012.11-heden - 2.0 D-4D (AUR20_) - 1998ccm, 124pk, 91KW - 1AD-FTV
  • Origineel nummers

    17171-0R010TOYOTA
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1-4 weken

  • Stel een productvraag

    • 0468877. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-54073-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-54073-00 Viktor Reinz

€  8,24

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X