Pakking, inlaatspruitstuk 71-52438-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0468544 Fabrikantcode: 71-52438-00 EAN: 4026634379561

€ 6,45

€  4,93

Incl. BTW
-24%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13066200
    BGA MG0369
    CORTECO 450187P
    ELRING 545.970
    GLASER X89630-01
    PAYEN JC598
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1008740
    WILMINK GROUP WG1161205
    WILMINK GROUP WG1181585
    WILMINK GROUP WG1193586
    WILMINK GROUP WG1231973
    WILMINK GROUP WG1248958
  • Toepasbaarheid

    KIA
    BESTA Bestelwagen
    BESTA Bestelwagen | 1996.02-2003.12 - 2.2 D - 2184ccm, 65pk, 48KW - R2
    RETONA
    RETONA (CE) | 1999.06-heden - 2.0 TD - 1998ccm, 83pk, 61KW - RF
    SPORTAGE
    SPORTAGE (K00) | 1997.10-2003.08 - 2.0 TD 4WD - 1998ccm, 83pk, 61KW - RF
    MAZDA
    626 III
    626 III (GD) | 1987.07-1991.07 - 2.0 D - 1998ccm, 60pk, 44KW - RF-N
    626 III Hatchback
    626 III Hatchback (GD) | 1987.07-1991.07 - 2.0 D - 1998ccm, 60pk, 44KW - RF-N
    626 III Station Wagon
    626 III Station Wagon (GV) | 1988.09-1991.07 - 2.0 D - 1998ccm, 60pk, 44KW - RF-N
    626 III Station Wagon (GV) | 1994.11-1997.09 - 2.0 D - 1998ccm, 82pk, 60KW - RFG5
    626 III Station Wagon (GV) | 1993.05-1996.11 - 2.0 D Comprex - 1998ccm, 75pk, 55KW - RF-CX
    B-SERIE
    B-SERIE (UF) | 1985.01-1996.03 - 2.2 D - 2184ccm, 64pk, 47KW - R290
    E-SERIE Bestelwagen
    E-SERIE Bestelwagen (SR2) | 1991.03-2003.05 - 2200 D 4WD - 2184ccm, 64pk, 47KW - R203, R207
    E-SERIE Bestelwagen (SR2) | 1985.05-1988.02 - E2200 D - 2184ccm, 63pk, 46KW - R203, R207
    E-SERIE Bestelwagen (SR2) | 1988.11-2003.12 - E2200 D - 2184ccm, 64pk, 47KW - R203, R207
    E-SERIE Bestelwagen (SR2) | 1997.02-2002.08 - E2200 D - 2184ccm, 71pk, 52KW - R2
    E-SERIE Bestelwagen (SR2) | 1997.02-2003.05 - E2200 D 4WD - 2184ccm, 71pk, 52KW - R2
    E-SERIE Bus
    E-SERIE Bus (SR1) | 1984.01-1988.02 - E2200 D - 2169ccm, 63pk, 46KW - R207
    E-SERIE Bus (SR1) | 1991.03-2003.05 - E2200 D - 2184ccm, 64pk, 47KW - R281
    E-SERIE Open laadbak/ Chassis
    E-SERIE Open laadbak/ Chassis (SD1) | 1988.11-1997.03 - E2200 D - 2184ccm, 64pk, 47KW - R281
    E-SERIE Open laadbak/ Chassis (SD1) | 1997.04-1999.07 - E2200 D - 2184ccm, 71pk, 52KW - R2
    SUZUKI
    GRAND VITARA I
    GRAND VITARA I (FT, HT) | 1998.03-2003.07 - 2.0 TD 4x4 (SQ 420D) - 1998ccm, 87pk, 64KW - RF
    VITARA
    VITARA (ET, TA, TD) | 1995.12-1998.03 - 2.0 TD Intercooler Vierwielaandrijving (SV 420D) - 1998ccm, 87pk, 64KW - RF
    VITARA (ET, TA, TD) | 1994.12-1998.03 - 2.0 TD Vierwielaandrijving (SV 420D) - 1998ccm, 71pk, 52KW - RF
  • Origineel nummers

    0K054 13 111KIA
    RF01-13-111MAZDA
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1-4 weken

  • Stel een productvraag

    • 0468544. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-52438-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-52438-00 Viktor Reinz

€  4,93

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X