Pakking, inlaatspruitstuk 71-36203-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0469344 Fabrikantcode: 71-36203-00 EAN: 4026634382240

€ 23,09

€  17,66

Incl. BTW
-23%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13212500
    AUTOMEGA 190060810
    BGA MG5710
    CORTECO 450694H
    ELRING 051.090
    ELWIS ROYAL 0242666
    FA1 512-006
    GLASER X88909-01
    PAYEN JD5904
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    STELLOX 11-26093-SX
    TOPRAN 207 617
    WILMINK GROUP WG1008632
    WILMINK GROUP WG1182020
    WILMINK GROUP WG1190234
    WILMINK GROUP WG1232372
    WILMINK GROUP WG1247850
    WILMINK GROUP WG1451142
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    AGILA
    AGILA (A) (H00) | 2003.08-2007.12 - 1.0 (F68) - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    AGILA (A) (H00) | 2000.09-2007.12 - 1.2 16V (F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    AGILA (A) (H00) | 2004.07-2007.12 - 1.2 16V Twinport (F68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    ASTRA G Hatchback
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F08, F48) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2007.09-2009.12 - 1.4 (F08, F48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Sedan
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F69) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Sedan (T98) | 2007.09-2009.12 - 1.4 (F69) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA G Stationwagen
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.2 16V (F35) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2004.10-2009.12 - 1.4 (F35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H
    ASTRA H (A04) | 2005.08-2010.10 - 1.2 (L48) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    ASTRA H (A04) | 2004.03-2010.10 - 1.4 (L48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H (A04) | 2004.04-2004.10 - 1.4 (L48) - 1364ccm, 75pk, 55KW - Z 14 XEL
    ASTRA H (A04) | 2009.08-2010.10 - 1.4 LPG (L48) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H Bestelwagen
    ASTRA H Bestelwagen (L70) | 2004.12-2012.12 - 1.4 EcoTec (L70) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H GTC
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.4 (L08) - 1364ccm, 75pk, 55KW - Z 14 XEL
    ASTRA H GTC (A04) | 2005.03-2010.10 - 1.4 (L08) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H Stationwagen
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.4 (L35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2004.08-2010.10 - 1.4 (L35) - 1364ccm, 75pk, 55KW - Z 14 XEL
    ASTRA H Stationwagen (A04) | 2009.08-2010.10 - 1.4 LPG (L35) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    COMBO Bestelwagen/Bus
    COMBO Bestelwagen/Bus | 2005.08-heden - 1.4 16V - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    COMBO Tour
    COMBO Tour | 2004.10-2011.12 - 1.4 - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA C
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.0 (F08, F68) - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.2 (F08, F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C (X01) | 2004.07-2009.12 - 1.2 Twinport (F08, F68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA C (X01) | 2003.06-2009.12 - 1.4 Twinport (F08, F68) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA C Bestelwagen
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2005.07-2006.06 - 1.2 (F08, W5L) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.2 16V (F08, W5L) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA D
    CORSA D (S07) | 2006.07-2010.12 - 1.0 (L08, L68) - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    CORSA D (S07) | 2006.07-2014.08 - 1.2 (L08, L68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA D (S07) | 2006.08-2014.08 - 1.2 LPG (L08, L68) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    CORSA D (S07) | 2009.09-2011.12 - 1.2 LPG (L08, L68) - 1229ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XEP
    CORSA D (S07) | 2006.07-2014.08 - 1.4 (L08, L68) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA D (S07) | 2006.08-2011.12 - 1.4 LPG (L08, L68) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    CORSA D Van
    CORSA D Van (S07) | 2006.08-2014.08 - 1.2 (L08) - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
    MERIVA A MPV
    MERIVA A MPV (X03) | 2004.07-2010.05 - 1.4 16V Twinport (E75) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    MERIVA A MPV (X03) | 2004.07-2010.05 - 1.4 16V Twinport LPG (E75) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    TIGRA TwinTop
    TIGRA TwinTop (X04) | 2004.06-2010.12 - 1.4 (R97) - 1364ccm, 90pk, 66KW - Z 14 XEP
    SUZUKI
    WAGON R Hatchback
    WAGON R Hatchback | 2004.06-2005.08 - 1.0 - 998ccm, 60pk, 44KW - Z 10 XEP
    WAGON R Hatchback | 2004.06-2005.08 - 1.2 - 1229ccm, 80pk, 59KW - Z 12 XEP
  • Origineel nummers

    58 50 796OPEL
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1-4 weken

  • Stel een productvraag

    • 0469344. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-36203-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-36203-00 Viktor Reinz

€  17,66

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X