Welkom op winparts.nl

SE Verder gaan op Winparts.se NL Blijven op Winparts.nl

Pakking, inlaatspruitstuk 71-35537-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0469329 Fabrikantcode: 71-35537-00 EAN: 4026634374917

€ 13,82

€  10,57

Incl. BTW
-23%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13191700
    AUTOMEGA 190003610
    BGA MG7554
    CORTECO 026093H
    ELRING 874.301
    ELWIS ROYAL 0226525
    FA1 513-007
    GLASER X88195-01
    PAYEN JD6117
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    PAYEN JD5299
    STELLOX 11-26011-SX
    TOPRAN 302 264
    WILMINK GROUP WG1008604
    WILMINK GROUP WG1087390
    WILMINK GROUP WG1162359
    WILMINK GROUP WG1181862
    WILMINK GROUP WG1221404
    WILMINK GROUP WG1247645
  • Toepasbaarheid

    FORD
    C-MAX
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 - 1798ccm, 122pk, 90KW - QQDC
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - QQDA, QQDB
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    C-MAX (DM2) | 2007.02-2010.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    C-MAX (DM2) | 2009.04-2010.09 - 2.0 CNG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    C-MAX (DM2) | 2008.06-2010.09 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    FIESTA V
    FIESTA V (JH_, JD_) | 2005.03-2008.06 - ST150 - 1999ccm, 150pk, 110KW - N4JB
    FOCUS C-MAX
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2003.10-2007.03 - 1.8 - 1798ccm, 120pk, 88KW - CSDA, CSDB
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2004.04-2007.03 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2005.09-2007.03 - 1.8 - 1798ccm, 122pk, 90KW - QQDC
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2006.01-2007.03 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    FOCUS C-MAX (DM2) | 2004.03-2007.03 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, SYDA, AODE
    FOCUS II
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2006.01-2012.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2004.07-2012.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, AODE
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2009.04-2011.07 - 2.0 CNG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    FOCUS II (DA_, HCP, DP) | 2008.06-2011.07 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    FOCUS II Cabriolet
    FOCUS II Cabriolet | 2006.10-2010.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB
    FOCUS II Sedan
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2006.06-2011.07 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    FOCUS II Sedan (DB_, FCH, DH) | 2005.04-2011.07 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB
    FOCUS II Turnier
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2006.03-2012.09 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA, QQDA, QQDB
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2006.01-2012.09 - 1.8 Flexifuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - Q7DA
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2004.07-2012.09 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AODA, AODB, AODE
    FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) | 2008.06-2011.07 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - SYDA
    GALAXY
    GALAXY (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AOWA, AOWB
    GALAXY (WA6) | 2006.05-2015.06 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBWA, TBWB
    GALAXY (WA6) | 2007.09-2015.06 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEWA
    MAVERICK
    MAVERICK | 2004.03-heden - 2.3 16V - 2261ccm, 150pk, 110KW - GZ
    MONDEO III
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 125pk, 92KW - CHBA, CHBB
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 110pk, 81KW - CGBA, CGBB
    MONDEO III (B5Y) | 2000.10-2007.03 - 2.0 16V - 1999ccm, 146pk, 107KW - CJBA, CJBB
    MONDEO III Sedan
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 110pk, 81KW - CGBA, CGBB
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 125pk, 92KW - CHBA, CHBB
    MONDEO III Sedan (B4Y) | 2000.10-2007.03 - 2.0 16V - 1999ccm, 146pk, 107KW - CJBA, CJBB
    MONDEO III Turnier
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 110pk, 81KW - CGBA, CGBB
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 1.8 16V - 1798ccm, 125pk, 92KW - CHBA, CHBB
    MONDEO III Turnier (BWY) | 2000.10-2007.03 - 2.0 16V - 1999ccm, 146pk, 107KW - CJBA, CJBB
    MONDEO IV
    MONDEO IV (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, AOBA, AOBC
    MONDEO IV (BA7) | 2009.03-2015.01 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV (BA7) | 2009.07-2015.01 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA
    MONDEO IV (BA7) | 2007.07-2015.01 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEBA
    MONDEO IV Sedan
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, AOBA, AOBC
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2009.03-2015.01 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2009.07-2015.01 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA
    MONDEO IV Sedan (BA7) | 2007.07-2015.01 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEBA
    MONDEO IV Turnier
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.03-2015.01 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, AOBA, AOBC
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2009.03-2015.01 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA, TBBB
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2009.07-2015.01 - 2.0 LPG - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBBA
    MONDEO IV Turnier (BA7) | 2007.07-2015.01 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEBA
    MONDEO V Sedan
    MONDEO V Sedan (CD) | 2014.10-heden - 2.0 Hybrid - 1999ccm, 140pk, 103KW - UACA
    S-MAX
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - AOWA, AOWB
    S-MAX (WA6) | 2006.05-2014.12 - 2.0 Flexifuel - 1999ccm, 145pk, 107KW - TBWA, TBWB
    S-MAX (WA6) | 2007.07-2014.12 - 2.3 - 2261ccm, 160pk, 118KW - SEWA
    TRANSIT Bestelwagen
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V CNG RWD - 2261ccm, 136pk, 100KW - GZFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V LPG RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFC
    TRANSIT Bestelwagen (FA_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFA, GZFB, GZFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V CNG RWD - 2261ccm, 136pk, 100KW - GZFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V LPG RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFC
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (FM_ _, FN_ _) | 2006.04-2014.08 - 2.3 16V RWD - 2261ccm, 145pk, 107KW - GZFA, GZFB, GZFC
    MAZDA
    3
    3 (BK) | 2003.10-2009.12 - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF-VE, LF50, LF72, LFN7, LFN8
    3 (BL) | 2009.01-2014.09 - 2.0 MZR - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF17
    3 (BL) | 2008.12-2013.05 - 2.0 MZR DISI - 1999ccm, 151pk, 111KW - LF-Z2
    3 Sedan
    3 Sedan (BK) | 2003.10-2009.12 - 2.0 - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF-VE, LF50, LF72, LFN7, LFN8
    3 Sedan (BL) | 2009.03-2014.09 - 2.0 MZR - 1999ccm, 150pk, 110KW - LF-DE, LF17
    3 Sedan (BL) | 2009.02-2013.05 - 2.0 MZR DISI - 1999ccm, 151pk, 111KW - LF-Z2
    5
    5 (CR19) | 2005.02-2010.05 - 1.8 - 1798ccm, 116pk, 85KW - L823
    5 (CR19) | 2005.02-2010.05 - 2.0 - 1999ccm, 146pk, 107KW - LFF7
    5 (CW) | 2010.09-heden - 1.8 MZR - 1798ccm, 116pk, 85KW - L850
    6 Hatchback
    6 Hatchback (GG) | 2002.08-2007.08 - 1.8 - 1798ccm, 120pk, 88KW - L813
    6 Hatchback (GG) | 2002.08-2007.08 - 2.0 - 1999ccm, 141pk, 104KW - LF17, LF18
    6 Hatchback (GG) | 2005.03-2007.08 - 2.0 - 1999ccm, 147pk, 108KW - LFF7
    6 Hatchback (GG) | 2002.08-2007.08 - 2.3 - 2261ccm, 166pk, 122KW - L3C1
    6 Hatchback (GH) | 2007.08-2013.07 - 1.8 MZR - 1798ccm, 120pk, 88KW - L813
    6 Hatchback (GH) | 2007.08-2013.07 - 2.0 MZR - 1999ccm, 147pk, 108KW - LF17
    6 Sedan
    6 Sedan (GG) | 2002.08-2007.08 - 1.8 - 1798ccm, 120pk, 88KW - L813, L823, L828
    6 Sedan (GG) | 2002.06-2007.08 - 2.0 - 1999ccm, 141pk, 104KW - LF17, LF18
    6 Sedan (GG) | 2005.03-2007.08 - 2.0 - 1999ccm, 147pk, 108KW - LFF7
    6 Sedan (GG) | 2002.06-2007.08 - 2.3 - 2261ccm, 166pk, 122KW - L3C1
    6 Sedan (GH) | 2007.08-2013.07 - 1.8 MZR - 1798ccm, 120pk, 88KW - L813
    6 Sedan (GH) | 2007.08-2012.12 - 2.0 MZR - 1999ccm, 147pk, 108KW - LF17
    6 Station Wagon
    6 Station Wagon (GY) | 2002.08-2007.08 - 1.8 - 1798ccm, 120pk, 88KW - L813
    6 Station Wagon (GY) | 2002.08-2007.08 - 2.0 - 1999ccm, 141pk, 104KW - LF17, LF18
    6 Station Wagon (GY) | 2005.03-2007.08 - 2.0 - 1999ccm, 147pk, 108KW - LFF7
    6 Station Wagon (GY) | 2002.01-2008.02 - 2.3 - 2261ccm, 166pk, 122KW - L3C1
    6 Station Wagon (GY) | 2002.11-2007.08 - 2.3 AWD - 2261ccm, 162pk, 119KW - L3C1
    6 Stationwagen
    6 Stationwagen (GH) | 2008.02-2013.07 - 1.8 MZR - 1798ccm, 120pk, 88KW - L813
    6 Stationwagen (GH) | 2007.12-2013.07 - 2.0 MZR - 1999ccm, 147pk, 108KW - LF17
    MPV II
    MPV II (LW) | 2002.07-2006.02 - 2.3 - 2261ccm, 141pk, 104KW - L3
    TRIBUTE
    TRIBUTE (EP) | 2004.04-2008.05 - 2.3 AWD - 2261ccm, 150pk, 110KW - L3-VE
    VOLVO
    C30
    C30 (533) | 2006.10-2012.12 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - B 4184 S11
    C30 (533) | 2007.01-2012.12 - 1.8 FlexFuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - B 4184 S8
    C30 (533) | 2006.10-2012.12 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - B 4204 S3
    C30 (533) | 2010.01-2012.12 - 2.0 FlexFuel - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S4
    S40 II
    S40 II (544) | 2004.04-2010.12 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - B 4184 S11
    S40 II (544) | 2006.01-2010.12 - 1.8 FlexFuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - B 4184 S8
    S40 II (544) | 2006.10-2012.12 - 2.0 - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S3
    S40 II (544) | 2009.10-2012.12 - 2.0 F - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S4
    S80 II
    S80 II (124) | 2008.01-2012.09 - 2.0 - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S3
    S80 II (124) | 2008.01-2011.12 - 2.0 FlexFuel - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S4
    V50
    V50 (545) | 2004.04-2010.12 - 1.8 - 1798ccm, 125pk, 92KW - B 4184 S11
    V50 (545) | 2005.01-2010.12 - 1.8 FlexFuel - 1798ccm, 125pk, 92KW - B 4184 S8
    V50 (545) | 2006.10-2012.12 - 2.0 - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S3
    V50 (545) | 2010.01-2012.12 - 2.0 FlexFuel - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S4
    V70 III
    V70 III (135) | 2007.10-2011.12 - 2.0 - 1999ccm, 145pk, 107KW - B 4204 S3
    V70 III (135) | 2008.01-2011.12 - 2.0 FlexiFuel - 1999ccm, 146pk, 107KW - B 4204 S4
  • Origineel nummers

    1 119 284FORD
    LF01-13-111MAZDA
    8 694 776VOLVO
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0469329. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-35537-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-35537-00 Viktor Reinz

€  10,57

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X