Pakking, inlaatspruitstuk 71-34266-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0468610 Fabrikantcode: 71-34266-00 EAN: 4026634331514

€ 13,49

€  10,32

Incl. BTW
-24%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13179300
    BGA MG9546
    CORTECO 026285H
    ELRING 111.540
    ELWIS ROYAL 0242671
    FA1 512-033
    GLASER X86625-01
    PAYEN JD5117
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TOPRAN 206 182
    WILMINK GROUP WG1008563
    WILMINK GROUP WG1087631
    WILMINK GROUP WG1162244
    WILMINK GROUP WG1181816
    WILMINK GROUP WG1221521
    WILMINK GROUP WG1247414
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    AGILA
    AGILA (A) (H00) | 2000.09-2007.12 - 1.0 12V (F68) - 973ccm, 58pk, 43KW - Z 10 XE
    AGILA (A) (H00) | 2000.09-2007.12 - 1.2 16V (F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Hatchback
    ASTRA G Hatchback (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F08, F48) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Sedan
    ASTRA G Sedan (T98) | 2000.09-2005.01 - 1.2 16V (F69) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    ASTRA G Stationwagen
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 2000.09-2004.07 - 1.2 16V (F35) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C
    CORSA C (X01) | 2000.09-2003.06 - 1.0 (F08, F68) - 973ccm, 58pk, 43KW - Z 10 XE
    CORSA C (X01) | 2000.09-2009.12 - 1.2 (F08, F68) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
    CORSA C Bestelwagen
    CORSA C Bestelwagen (X01) | 2000.09-2003.07 - 1.2 16V (F08, W5L) - 1199ccm, 75pk, 55KW - Z 12 XE
  • Origineel nummers

    849 515OPEL
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0468610. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-34266-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-34266-00 Viktor Reinz

€  10,32

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X