Pakking, inlaatspruitstuk 71-34114-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0469392 Fabrikantcode: 71-34114-00 EAN: 4026634376188

€ 9,27

€  5,05

Incl. BTW
-46%

Lees meer

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BGA MG9398
    CORTECO 450162P
    ELRING 446.340
    GLASER X56029-01
    GOETZE 31-027055-00
    PAYEN JC724
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1007738
    WILMINK GROUP WG1181626
    WILMINK GROUP WG1192781
    WILMINK GROUP WG1231949
    WILMINK GROUP WG1247371
    WILMINK GROUP WG1737207
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT IV
    ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 1989.08-1990.07 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - LJB
    ESCORT IV Cabriolet
    ESCORT IV Cabriolet (ALF) | 1989.08-1990.07 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - LJB
    ESCORT V
    ESCORT V (AAL, ABL) | 1990.07-1993.08 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ESCORT V Cabriolet
    ESCORT V Cabriolet (ALL) | 1990.07-1993.08 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    ESCORT V Turnier
    ESCORT V Turnier (ANL) | 1990.07-1992.09 - 1.6 - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
    FIESTA III
    FIESTA III (GFJ) | 1990.03-1992.10 - 1.6 Turbo (FBJT) - 1598ccm, 131pk, 96KW - LHA
    FIESTA III (GFJ) | 1989.03-1993.03 - 1.6 XR2i - 1598ccm, 103pk, 76KW - LJD
    ORION II
    ORION II (AFF) | 1989.08-1990.07 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - LJB
    ORION III
    ORION III (GAL) | 1990.07-1992.09 - 1.6 i - 1598ccm, 105pk, 77KW - LJF
  • Origineel nummers

    6 188 592FORD
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Viktor Reinz
Pakking, inlaatspruitstuk

Pakking, inlaatspruitstuk 71-34114-00 Viktor Reinz


-46% 9,27

5,05

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Pakking, inlaatspruitstuk 71-34114-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-34114-00 Viktor Reinz

€  5,05

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK