Pakking, inlaatspruitstuk 71-34109-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0469390 Fabrikantcode: 71-34109-00 EAN: 4026634382011

€ 35,38

€  27,07

Incl. BTW
-23%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13123300
    AUTOMEGA 190002610
    BGA MG4576
    CORTECO 450126P
    ELRING 362.140
    ELRING 362.141
    GLASER X58326-01
    PAYEN JD5151
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1007809
    WILMINK GROUP WG1091039
    WILMINK GROUP WG1145204
    WILMINK GROUP WG1161727
    WILMINK GROUP WG1231919
    WILMINK GROUP WG1247368
    WILMINK GROUP WG1086729
  • Toepasbaarheid

    FORD
    FIESTA Bestelwagen
    FIESTA Bestelwagen (J5_, J3_) | 1996.02-2003.08 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4C
    FIESTA IV
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1995.08-2002.01 - 1.3 i - 1299ccm, 50pk, 37KW - JJA, JJC, JJE, JJJ, JJK, JJM
    FIESTA IV (JA_, JB_) | 1995.08-2002.01 - 1.3 i - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4C, J4J, J4L, J4Q, J4R, J4T, JBC
    KA
    KA (RB_) | 1996.09-2002.10 - 1.3 i - 1299ccm, 50pk, 37KW - JJB
    KA (RB_) | 1996.09-2008.11 - 1.3 i - 1299ccm, 60pk, 44KW - BAA, J4D, J4K, J4M, J4N, J4P, J4S
    KA (RB_) | 1998.06-2008.11 - 1.3 i - 1299ccm, 49pk, 36KW - JJD, JJF, JJG, JJH, JJL
    MAZDA
    121 III
    121 III (JASM, JBSM) | 1996.03-2003.04 - 1.3 - 1299ccm, 50pk, 37KW - JJK, JJM
    121 III (JASM, JBSM) | 1996.03-2003.04 - 1.3 - 1299ccm, 60pk, 44KW - J4R, J4T
  • Origineel nummers

    1 086 437FORD
    1E03-13-111BMAZDA
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1-4 weken

  • Stel een productvraag

    • 0469390. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-34109-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-34109-00 Viktor Reinz

€  27,07

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X