Pakking, inlaatspruitstuk 71-31403-00 Viktor Reinz

Productnummer: 0469337 Fabrikantcode: 71-31403-00 EAN: 4026634364932

€ 29,84

€  22,83

Incl. BTW
-23%

Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    BBR Automotive 001-10-22213
    CORTECO 450569H
    ELRING 147.590
    FA1 510-014
    GLASER X57680-01
    GOETZE 50-027797-00
    PAYEN JD492
    STELLOX 11-26129-SX
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TOPRAN 501 270
    TRUCKTEC AUTOMOTIVE 08.10.065
    WILMINK GROUP WG1007797
    WILMINK GROUP WG1087218
    WILMINK GROUP WG1181811
    WILMINK GROUP WG1232336
    WILMINK GROUP WG1247042
    WILMINK GROUP WG1497576
  • Toepasbaarheid

    BMW
    3
    3 (E36) | 1991.01-1998.02 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)
    3 (E36) | 1995.05-1998.11 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 (E36) | 1995.01-1998.04 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    3 (E46) | 1998.03-2000.09 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M52 B20 (206S4)
    3 (E46) | 1998.03-2000.09 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S4)
    3 (E46) | 1998.02-2000.06 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S2)
    3 Cabriolet
    3 Cabriolet (E36) | 1993.12-1999.11 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)
    3 Cabriolet (E36) | 1995.05-1999.11 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 Cabriolet (E36) | 1995.01-1999.11 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    3 Compact
    3 Compact (E36) | 1997.09-2000.08 - 323 ti - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 Coupé
    3 Coupé (E36) | 1991.12-1998.11 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M50 B20 (206S1), M50 B20 (206S2), M52 B20 (206S3)
    3 Coupé (E36) | 1995.05-1999.04 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 Coupé (E36) | 1995.01-1999.04 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    3 Touring
    3 Touring (E36) | 1995.01-1999.04 - 320 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M52 B20 (206S3)
    3 Touring (E36) | 1995.12-1999.04 - 323 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    3 Touring (E36) | 1995.02-1999.04 - 328 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    5
    5 (E39) | 1996.01-2003.06 - 520 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)
    5 (E39) | 1995.09-2000.08 - 523 i - 2494ccm, 170pk, 125KW - M52 B25 (256S3)
    5 (E39) | 1995.09-2000.08 - 528 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)
    5 Touring
    5 Touring (E39) | 1997.03-2001.08 - 520 i - 1991ccm, 150pk, 110KW - M52 B20 (206S3), M52 B20 (206S4)
    5 Touring (E39) | 1996.11-2000.08 - 528 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)
    7
    7 (E38) | 1995.08-2001.11 - 728 i, iL - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)
    Z3 Coupé
    Z3 Coupé (E36) | 1997.07-2000.06 - 2.8 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
    Z3 Roadster
    Z3 Roadster (E36) | 1996.01-2000.07 - 2.8 i - 2793ccm, 194pk, 143KW - M52 B28 (286S1), M52 B28 (286S2)
    Z3 Roadster (E36) | 1996.11-2000.05 - 2.8 i - 2793ccm, 193pk, 142KW - M52 B28 (286S1)
  • Origineel nummers

    11 61 1 740 069BMW
    1740069LAND ROVER
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1-4 weken

  • Stel een productvraag

    • 0469337. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-31403-00 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-31403-00 Viktor Reinz

€  22,83

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X