Pakking, inlaatspruitstuk 71-24998-20 Viktor Reinz

Productnummer: 0469842 Fabrikantcode: 71-24998-20 EAN: 4026634108895

€ 9,79

€  7,49

Incl. BTW
-24%

Garantie: 2 jaar. Dikte [mm]: 1,00… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Garantie2 jaar
    Dikte [mm]1,00

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 13019800
    BGA MG5341
    CORTECO 450116P
    GLASER X08213-01
    GOETZE 31-028012-00
    PAYEN JC436
    STELLOX 11-26072-SX
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TOPRAN 201 676
    WILMINK GROUP WG1007041
    WILMINK GROUP WG1160827
    WILMINK GROUP WG1181545
    WILMINK GROUP WG1231912
    WILMINK GROUP WG1246639
    WILMINK GROUP WG1737246
  • Toepasbaarheid

    OPEL
    ASCONA C
    ASCONA C (J82) | 1982.03-1988.08 - 1.6 D (F11, M11, F68, M68) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D, 16 DA
    ASCONA C Hatchback
    ASCONA C Hatchback (J82) | 1982.03-1988.08 - 1.6 D (F68, M68) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D, 16 DA
    ASTRA F
    ASTRA F (T92) | 1992.03-1992.09 - 1.7 D (F19, M19) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    ASTRA F (T92) | 1992.07-1998.09 - 1.7 D (F19, M19) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
    ASTRA F (T92) | 1994.11-1998.09 - 1.7 TD (F19, M19) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA F Hatchback
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1991.12-1992.09 - 1.7 D (F08, M08, F68, M68) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1992.07-1998.01 - 1.7 D (F08, M08, F68, M68) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
    ASTRA F Hatchback (T92) | 1994.11-1998.01 - 1.7 TD (F08, M08, F68, M68) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA F Stationwagen
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1991.12-1992.09 - 1.7 D (F08, C05) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1992.07-1998.01 - 1.7 D (F08, C05) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
    ASTRA F Stationwagen (T92) | 1994.11-1998.01 - 1.7 TD (F08, C05) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA F Van
    ASTRA F Van (T92) | 1991.12-1992.09 - 1.7 D (F70) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    ASTRA F Van (T92) | 1992.07-1999.01 - 1.7 D (F70) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
    ASTRA F Van (T92) | 1994.08-1999.01 - 1.7 TD (F70) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Bestelwagen
    ASTRA G Bestelwagen (F70) | 1999.01-2005.04 - 1.7 TD (F70) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Hatchback
    ASTRA G Hatchback (T98) | 1998.02-2000.08 - 1.7 TD (F08, F48) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Sedan
    ASTRA G Sedan (T98) | 1998.09-2000.08 - 1.7 TD (F69) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    ASTRA G Stationwagen
    ASTRA G Stationwagen (T98) | 1998.02-2000.08 - 1.7 TD (F35) - 1700ccm, 68pk, 50KW - X 17 DTL
    KADETT D
    KADETT D (31_-34_, 41_-44_) | 1982.03-1984.08 - 1.6 D - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D
    KADETT D (32_,37_,39, _42) | 1982.03-1984.08 - 1.6 D - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D
    KADETT D Stationwagen
    KADETT D Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) | 1982.03-1984.08 - 1.6 D - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D
    KADETT E
    KADETT E (T85) | 1984.09-1989.01 - 1.6 D (C19, D19) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D, 16 DA
    KADETT E (T85) | 1989.02-1991.08 - 1.7 D (C19, D19) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    KADETT E Bestelwagen
    KADETT E Bestelwagen (T85) | 1984.08-1988.08 - 1.6 D (C70, D70) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D, 16 DA
    KADETT E Bestelwagen (T85) | 1988.08-1992.09 - 1.7 D (C70, D70) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    KADETT E Combo
    KADETT E Combo (T85) | 1986.01-1989.12 - 1.6 D (C25, D25) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 DA
    KADETT E Combo (T85) | 1989.01-1994.07 - 1.7 D (C25, D25) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    KADETT E Combo (T85) | 1992.07-1994.07 - 1.7 D (C25, D25) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
    KADETT E Hatchback
    KADETT E Hatchback (T85) | 1984.09-1989.01 - 1.6 D (C08, C48, D08, D48) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D, 16 DA
    KADETT E Hatchback (T85) | 1989.02-1991.08 - 1.7 D (C08, C48, D08, D48) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    KADETT E Stationwagen
    KADETT E Stationwagen (T85) | 1984.09-1989.01 - 1.6 D (C15, C35, D15, D35) - 1598ccm, 54pk, 40KW - 16 D, 16 DA
    KADETT E Stationwagen (T85) | 1989.02-1991.08 - 1.7 D (C15, C35, D15, D35) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    VECTRA A
    VECTRA A (J89) | 1988.10-1992.09 - 1.7 D (F19, M19) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    VECTRA A (J89) | 1992.07-1995.11 - 1.7 D (F19, M19) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
    VECTRA A Hatchback
    VECTRA A Hatchback (J89) | 1988.09-1992.09 - 1.7 D (F68, M68) - 1700ccm, 57pk, 42KW - 17 D
    VECTRA A Hatchback (J89) | 1992.07-1995.11 - 1.7 D (F68, M68) - 1700ccm, 60pk, 44KW - 17 DR
  • Origineel nummers

    850 616OPEL
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1-4 weken

  • Stel een productvraag

    • 0469842. Pakking, inlaatspruitstuk
Pakking, inlaatspruitstuk 71-24998-20 Viktor Reinz

Pakking, inlaatspruitstuk 71-24998-20 Viktor Reinz

€  7,49

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X