Pakkingsset, cilinderkop 02-52517-02 Viktor Reinz

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0464923 Fabrikantcode: 02-52517-02 EAN: 4026634008775

€ 116,15

€  83,63

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder cilinderkoppakking. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-55055-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieZonder cilinderkoppakking
    Met klepseals
    Enkel in combinatie met14-55055-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 53002600
    BGA HN6317
    CORTECO 418063P
    ELRING 918.199
    FAI AutoParts HS660
    GLASER D83219-01
    PAYEN DR360
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1002336
    WILMINK GROUP WG1167906
    WILMINK GROUP WG1179588
    WILMINK GROUP WG1195755
    WILMINK GROUP WG1229378
    WILMINK GROUP WG1241140
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    BLUEBIRD
    BLUEBIRD (T72 , T12, U12) | 1986.03-1990.12 - 2.0 D (SLT72, T12) - 1952ccm, 67pk, 49KW - LD20
    BLUEBIRD (U11) | 1984.04-1988.01 - 2.0 D - 1952ccm, 58pk, 43KW - LD20
    BLUEBIRD Hatchback
    BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 1986.03-1990.12 - 2.0 D (FSLT72, T12) - 1952ccm, 67pk, 49KW - LD20
    BLUEBIRD Station Wagon
    BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | 1984.04-1988.01 - 2.0 D - 1952ccm, 58pk, 43KW - LD20
    BLUEBIRD Station Wagon (WU11) | 1986.03-1990.12 - 2.0 D - 1952ccm, 67pk, 49KW - LD20
    SERENA
    SERENA (C23) | 1992.11-2001.09 - 2.0 D - 1952ccm, 67pk, 49KW - LD20
    VANETTE Bestelwagen
    VANETTE Bestelwagen (C22) | 1991.07-1995.01 - 2.0 D - 1952ccm, 67pk, 49KW - LD20II
    VANETTE Bus
    VANETTE Bus (C22) | 1986.10-1995.12 - 2.0 D (ULC22) - 1952ccm, 64pk, 47KW - LD20
    VANETTE CARGO Bus
    VANETTE CARGO Bus (HC 23) | 1996.01-2001.05 - 2.0 D - 1952ccm, 67pk, 49KW - LD20
  • Origineel nummers

    11042-G5525NISSAN
    10101-05E26 HSNISSAN
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464923. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-52517-02 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-52517-02 Viktor Reinz

€  83,63

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X