Pakkingsset, cilinderkop 02-37293-02 Viktor Reinz

Productnummer: 0464449 Fabrikantcode: 02-37293-02 EAN: 4026634019092

€ 447,82

€  314,18

Incl. BTW
-30%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met ventieldekseldichting. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder cilinderkoppakking. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Met ventieldekseldichting
    Zonder cilinderkoppakking
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52234400
    BBR Automotive 001-10-21643
    BGA HK3733
    CORTECO 418326P
    ELRING 458.340
    FAI AutoParts HS1724
    GLASER D37110-01
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    OSSCA 25836
    TRISCAN 598-1775
    WILMINK GROUP WG1001867
    WILMINK GROUP WG1102824
    WILMINK GROUP WG1192927
    WILMINK GROUP WG1229608
    WILMINK GROUP WG1453517
  • Toepasbaarheid

    BMW
    1
    1 (E81) | 2006.09-2011.12 - 118 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B
    1 (E81) | 2007.03-2011.12 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C
    1 (E87) | 2004.07-2007.02 - 118 i - 1995ccm, 129pk, 95KW - N46 B20 B
    1 (E87) | 2004.06-2007.02 - 120 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 BD
    1 (E87) | 2007.03-2011.06 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 A, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 BD
    1 Cabriolet
    1 Cabriolet (E88) | 2008.03-2013.12 - 120 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 E
    3
    3 (E46) | 2001.09-2005.02 - 318 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N42 B20 A, N46 B20 A
    3 (E90) | 2005.09-2007.08 - 318 i - 1995ccm, 129pk, 95KW - N46 B20 B
    3 (E90) | 2007.09-2011.12 - 318 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E
    3 (E90) | 2004.12-2007.08 - 320 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 BD, N46 B20 CB
    3 (E90) | 2007.02-2011.12 - 320 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E
    3 Cabriolet
    3 Cabriolet (E46) | 2001.09-2007.12 - 318 Ci - 1995ccm, 143pk, 105KW - N42 B20 A, N46 B20 A
    3 Cabriolet (E46) | 2005.02-2007.12 - 318 Ci - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 A
    3 Cabriolet (E93) | 2007.01-2013.08 - 320 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B
    3 Compact
    3 Compact (E46) | 2001.03-2004.12 - 318 ti - 1995ccm, 143pk, 105KW - N42 B20 A, N46 B20 A
    3 Coupé
    3 Coupé (E46) | 2000.12-2006.05 - 318 Ci - 1995ccm, 143pk, 105KW - N42 B20 A, N46 B20 A, N46 B20 C
    3 Touring
    3 Touring (E46) | 2001.09-2005.02 - 318 i - 1995ccm, 143pk, 105KW - N42 B20 A, N46 B20 A
    3 Touring (E91) | 2006.01-2007.08 - 318 i - 1995ccm, 129pk, 95KW - N46 B20 B
    3 Touring (E91) | 2007.09-2012.03 - 318 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B
    3 Touring (E91) | 2005.09-2012.06 - 320 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C
    5
    5 (E60) | 2006.04-2009.12 - 520 i - 1995ccm, 156pk, 115KW - N46 B20 B
    X1
    X1 (E84) | 2009.03-2015.06 - sDrive 18 i - 1995ccm, 136pk, 100KW - N46 B20 B, N46 B20 BD
    X1 (E84) | 2010.01-2015.06 - sDrive 18 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 C, N46 B20 CC, N46 B20 CD, N46 B20 E, N46 B20 BD
    X3
    X3 (E83) | 2005.07-2008.08 - 2.0 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B
    X3 (E83) | 2008.09-2011.08 - xDrive 20 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B
    Z4 Roadster
    Z4 Roadster (E85) | 2005.03-2009.02 - 2.0 i - 1995ccm, 150pk, 110KW - N46 B20 B, N46 B20 A
  • Origineel nummers

    11 12 0 391 974BMW
    11 34 0 029 751BMW
    0 391 974BMW
    0 029 751BMW
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464449. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-37293-02 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-37293-02 Viktor Reinz

€  314,18

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X