Pakkingsset, cilinderkop 02-35335-01 Viktor Reinz

Productnummer: 0464827 Fabrikantcode: 02-35335-01 EAN: 4026634303733

€ 49,78

€  36,38

Incl. BTW
-27%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52036400
    BGA HK3363
    CORTECO 417808P
    FAI AutoParts HS185
    GLASER D31094-00
    PAYEN DK450
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1000918
    WILMINK GROUP WG1146018
    WILMINK GROUP WG1166279
    WILMINK GROUP WG1229182
    WILMINK GROUP WG1240541
    WILMINK GROUP WG1761940
  • Toepasbaarheid

    AUSTIN
    ALLEGRO Hatchback
    ALLEGRO Hatchback (ADO 67) | 1973.05-1982.03 - 1.3 - 1275ccm, 54pk, 40KW - 12 H
    ALLEGRO Hatchback (ADO 67) | 1979.01-1983.10 - 1.3 - 1275ccm, 63pk, 46KW - 12 H
    MAESTRO
    MAESTRO (XC) | 1983.03-1985.08 - 1.3 - 1275ccm, 63pk, 46KW - 12 H, 12 H999AA, 12 HC32
    MAESTRO (XC) | 1983.03-1990.08 - 1.3 LS - 1275ccm, 67pk, 49KW - 12 H
    METRO
    METRO | 1980.10-1990.04 - 1.3 L,HLE,S - 1275ccm, 60pk, 44KW - 12 H
    MINI
    MINI | 1974.04-1980.09 - 1.3 - 1275ccm, 65pk, 48KW - 12 H
    ROVER
    MINI Cabriolet
    MINI Cabriolet (XN) | 1992.09-1995.04 - 1300 - 1273ccm, 63pk, 46KW - 12 A2E
    MINI Hatchback
    MINI Hatchback | 1991.01-1991.12 - 1300 - 1273ccm, 61pk, 45KW - 12 A2A
    MINI Hatchback | 1992.01-1995.04 - 1300 - 1273ccm, 53pk, 39KW - 12 A2D
    MINI Hatchback | 1992.01-2000.11 - 1300 - 1275ccm, 63pk, 46KW - 12 A2E, 12 A2L
    MINI Hatchback | 1992.04-1996.10 - 1300 - 1275ccm, 50pk, 37KW - 12 A2L, 12 A2B
    MINI Hatchback | 1992.10-2000.11 - 1300 - 1273ccm, 50pk, 37KW - 12 A2B
    MINI Hatchback | 1996.05-1996.10 - 1300 - 1275ccm, 53pk, 39KW - 12 A2L
  • Origineel nummers

    BHM1391AUSTIN
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is morgen in huis

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464827. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-35335-01 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-35335-01 Viktor Reinz

€  36,38

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X