Pakkingsset, cilinderkop 02-31257-01 Viktor Reinz

Productnummer: 0464782 Fabrikantcode: 02-31257-01 EAN: 4026634007204

€ 140,12

€  102,40

Incl. BTW
-27%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder cilinderkoppakking. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32047-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieZonder cilinderkoppakking
    Met klepseals
    Enkel in combinatie met14-32047-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 53007400
    BGA HN6323
    CORTECO 417934P
    ELRING 620.280
    ELWIS ROYAL 9756023
    FAI AutoParts HS537NH
    GLASER D32231-00
    GOETZE 21-27921-20/0
    PAYEN DX800
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 597-8583
    WILMINK GROUP WG1001275
    WILMINK GROUP WG1085412
    WILMINK GROUP WG1090499
    WILMINK GROUP WG1096732
    WILMINK GROUP WG1167938
    WILMINK GROUP WG1229264
    WILMINK GROUP WG1240197
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    80
    80 (8C2, B4) | 1991.09-1994.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z
    80 Avant
    80 Avant (8C5, B4) | 1992.07-1996.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z
    A4
    A4 (8D2, B5) | 1995.01-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AHH
    A4 (8D2, B5) | 1995.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 (8D2, B5) | 1995.12-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - AFF
    A4 (8D2, B5) | 1996.09-2000.11 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 Avant
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.02-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AHH
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.02-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.03-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 75pk, 55KW - AFF
    A4 Avant (8D5, B5) | 1996.09-2001.09 - 1.9 TDI quattro - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A6
    A6 (4A2, C4) | 1994.06-1997.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    A6 (4B2, C5) | 1997.04-2000.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    A6 Avant
    A6 Avant (4A5, C4) | 1994.06-1997.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    A6 Avant (4B5, C5) | 1998.02-2001.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    CABRIOLET
    CABRIOLET (8G7, B4) | 1995.06-2000.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    FORD
    GALAXY
    GALAXY (WGR) | 1995.03-2006.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    SEAT
    ALHAMBRA
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.04-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    ALHAMBRA (7V8, 7V9) | 1996.08-2000.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    CORDOBA
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1996.08-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA (6K1, 6K2) | 1997.03-2002.10 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV, ASK
    CORDOBA Vario
    CORDOBA Vario (6K5) | 1996.08-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    CORDOBA Vario (6K5) | 1997.07-2002.12 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV, ASK
    IBIZA II
    IBIZA II (6K1) | 1996.08-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, AGR, ALH
    IBIZA II (6K1) | 1997.02-2002.02 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV, ASK
    TOLEDO I
    TOLEDO I (1L) | 1995.08-1999.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    TOLEDO I (1L) | 1996.11-1999.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    VOLKSWAGEN
    CADDY II Bestelwagen
    CADDY II Bestelwagen (9K9A) | 1996.09-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALH
    CADDY II Stationwagen
    CADDY II Stationwagen (9K9B) | 1996.10-2004.01 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, ALH
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1993.09-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1996.04-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 1.9 TDI Syncro (1HX1) - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1995.08-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1996.07-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.03-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1996.04-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE
    GOLF IV Cabriolet (1E7) | 1998.06-2002.06 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1993.10-1996.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1996.03-1996.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    PASSAT (3B2) | 1996.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, AHH
    PASSAT (3B2) | 1996.10-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT (3B2) | 1996.10-2000.11 - 1.9 TDI Syncro/4motion - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1993.10-1997.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1996.03-1997.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    PASSAT Variant (3B5) | 1997.06-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, AHH
    PASSAT Variant (3B5) | 1997.06-2000.11 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    PASSAT Variant (3B5) | 1997.06-2000.11 - 1.9 TDI Syncro/4motion - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    POLO CLASSIC
    POLO CLASSIC (6V2) | 1998.06-2002.01 - 110 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    POLO CLASSIC (6V2) | 1996.09-2001.09 - 90 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Variant
    POLO Variant (6V5) | 1997.05-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - AHU, ALE, AGR, ALH
    POLO Variant (6V5) | 1998.06-2001.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, ASV
    SHARAN
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1995.09-2010.03 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ANU
    SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) | 1996.09-2000.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN, AVG
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1993.09-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1996.04-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
  • Origineel nummers

    028 198 012 CAUDI
    1 009 167FORD
    028 198 012 CSEAT
    028 198 012 CVW
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464782. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-31257-01 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-31257-01 Viktor Reinz

€  102,40

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X