Welkom op winparts.nl

SE Verder gaan op Winparts.se NL Blijven op Winparts.nl

Pakkingsset, cilinderkop 02-28025-02 Viktor Reinz

Productnummer: 0465095 Fabrikantcode: 02-28025-02 EAN: 4026634006764

€ 127,99

€  92,16

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32045-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Enkel in combinatie met14-32045-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52021400
    BGA HK4353
    CORTECO 417831P
    ELRING 630.590
    GLASER D32711-00
    GOETZE 21-24813-24/0
    GOETZE 21-24813-40/0
    PAYEN DL570
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    WILMINK GROUP WG1001316
    WILMINK GROUP WG1085425
    WILMINK GROUP WG1166200
    WILMINK GROUP WG1176832
    WILMINK GROUP WG1188473
    WILMINK GROUP WG1188477
    WILMINK GROUP WG1229201
    WILMINK GROUP WG1240080
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    DERBY
    DERBY (86C, 80) | 1981.10-1984.12 - 1.0 - 1043ccm, 40pk, 29KW - GL
    DERBY (86C, 80) | 1982.09-1984.12 - 1.3 - 1272ccm, 75pk, 55KW - GK
    DERBY (86C, 80) | 1983.08-1984.12 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - HK
    GOLF I Cabriolet
    GOLF I Cabriolet (155) | 1983.08-1986.07 - 1.3 - 1272ccm, 54pk, 40KW - HK
    GOLF II
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.11-1985.08 - 1.0 - 1043ccm, 45pk, 33KW - GN
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1986.10 - 1.3 - 1272ccm, 58pk, 43KW - GT
    GOLF II (19E, 1G1) | 1983.08-1987.06 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    JETTA II
    JETTA II (19E, 1G2, 165) | 1984.01-1987.06 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    POLO
    POLO (86C, 80) | 1981.10-1986.10 - 1.0 - 1043ccm, 40pk, 29KW - GL
    POLO (86C, 80) | 1982.09-1989.09 - 1.3 - 1272ccm, 75pk, 55KW - GK
    POLO (86C, 80) | 1983.08-1988.07 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    POLO CLASSIC
    POLO CLASSIC (86C, 80) | 1985.01-1986.10 - 1.0 - 1043ccm, 40pk, 29KW - GL
    POLO CLASSIC (86C, 80) | 1985.01-1987.07 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    POLO Coupé
    POLO Coupé (86C, 80) | 1982.05-1986.10 - 1.0 - 1043ccm, 40pk, 29KW - GL
    POLO Coupé (86C, 80) | 1982.09-1989.09 - 1.3 - 1272ccm, 75pk, 55KW - GK
    POLO Coupé (86C, 80) | 1983.08-1987.06 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - MH, HK
    SCIROCCO
    SCIROCCO (53B) | 1983.08-1984.07 - 1.3 - 1272ccm, 55pk, 40KW - HK
  • Origineel nummers

    052 198 012 RAUDI
    052 198 012 RVW
    052 198 012 PVW
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0465095. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-28025-02 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-28025-02 Viktor Reinz

€  92,16

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X