Pakkingsset, cilinderkop 02-25840-08 Viktor Reinz

Productnummer: 0465094 Fabrikantcode: 02-25840-08 EAN: 4026634104385

€ 193,82

€  141,64

Incl. BTW
-27%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32143-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Enkel in combinatie met14-32143-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52045800
    BGA HK2301
    CORTECO 418548P
    ELRING 701.955
    ELWIS ROYAL 9855548
    FAI AutoParts HS414
    GLASER D32124-00
    GOETZE 21-24669-28/0
    PAYEN DK643
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-8017
    WILMINK GROUP WG1001251
    WILMINK GROUP WG1009250
    WILMINK GROUP WG1085456
    WILMINK GROUP WG1102568
    WILMINK GROUP WG1176830
    WILMINK GROUP WG1188468
    WILMINK GROUP WG1229804
  • Toepasbaarheid

    VOLVO
    240
    240 (P242, P244) | 1983.08-1985.07 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 E
    240 (P242, P244) | 1986.08-1987.07 - 2.3 - 2315ccm, 113pk, 83KW - B 230 F
    240 (P242, P244) | 1986.08-1988.12 - 2.3 - 2316ccm, 115pk, 85KW - B 230 K
    240 (P242, P244) | 1986.08-1993.07 - 2.3 i Cat - 2316ccm, 115pk, 85KW - B 230 F
    240 Kombi
    240 Kombi (P245) | 1984.08-1985.07 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 E
    240 Kombi (P245) | 1986.08-1987.07 - 2.3 - 2316ccm, 113pk, 83KW - B 230 F
    240 Kombi (P245) | 1986.08-1988.12 - 2.3 - 2316ccm, 115pk, 85KW - B 230 K
    240 Kombi (P245) | 1991.08-1992.07 - 2.3 Cat - 2316ccm, 136pk, 100KW - B 230 F
    240 Kombi (P245) | 1986.08-1993.07 - 2.3 i Cat - 2316ccm, 115pk, 85KW - B 230 F
    740
    740 (744) | 1984.08-1990.07 - 2.3 - 2316ccm, 114pk, 84KW - B 23 A, B 230 F
    740 (744) | 1984.08-1992.12 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 E, B 230 FB
    740 (744) | 1985.09-1989.12 - 2.3 - 2315ccm, 113pk, 83KW - B 230 F
    740 (744) | 1986.08-1988.07 - 2.3 - 2316ccm, 117pk, 86KW - B 230 K
    740 (744) | 1987.08-1992.07 - 2.3 - 2316ccm, 115pk, 85KW - B 230 F
    740 (744) | 1985.08-1988.12 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 182pk, 134KW - B 230 ET
    740 (744) | 1986.08-1989.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 156pk, 115KW - B 230 FT
    740 (744) | 1989.08-1990.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    740 (744) | 1989.08-1990.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 190pk, 140KW - B 230 FT
    740 Kombi
    740 Kombi (745) | 1985.08-1989.12 - 2.3 - 2316ccm, 113pk, 83KW - B 230 F
    740 Kombi (745) | 1985.08-1988.07 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 E
    740 Kombi (745) | 1985.09-1990.07 - 2.3 - 2316ccm, 114pk, 84KW - B 230 K
    740 Kombi (745) | 1987.08-1992.07 - 2.3 - 2316ccm, 115pk, 85KW - B 230 F
    740 Kombi (745) | 1990.07-1992.12 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 FB
    740 Kombi (745) | 1985.08-1988.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 182pk, 134KW - B 230 ET
    740 Kombi (745) | 1986.08-1989.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 156pk, 115KW - B 230 FT
    740 Kombi (745) | 1989.08-1990.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT, B 230 GT
    740 Kombi (745) | 1989.08-1990.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 190pk, 140KW - B 230 FT
    760
    760 (704, 764) | 1984.08-1987.08 - 2.3 - 2316ccm, 114pk, 84KW - B 230 K
    760 (704, 764) | 1984.08-1987.08 - 2.3 - 2316ccm, 176pk, 130KW - B 230 ET
    760 (704, 764) | 1988.01-1992.07 - 2.3 - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    760 (704, 764) | 1987.09-1990.08 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 156pk, 115KW - B 230 FT
    760 (704, 764) | 1984.08-1988.10 - 2.3 Turbo (704) - 2316ccm, 182pk, 134KW - B 230 ET
    760 Kombi
    760 Kombi (704, 765) | 1984.08-1987.08 - 2.3 - 2316ccm, 114pk, 84KW - B 230 K
    760 Kombi (704, 765) | 1984.08-1990.08 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 182pk, 134KW - B 230 ET
    760 Kombi (704, 765) | 1987.09-1990.08 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 156pk, 115KW - B 230 FT
    940
    940 (944) | 1990.08-1994.12 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 FB, B 230 G
    940 (944) | 1990.09-1993.09 - 2.3 - 2316ccm, 160pk, 118KW - B 230 FT
    940 (944) | 1992.08-1994.07 - 2.3 - 2316ccm, 116pk, 85KW - B 230 FD
    940 (944) | 1990.08-1994.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    940 (944) | 1991.08-1993.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 190pk, 140KW - B 230 FT+
    940 II
    940 II (944) | 1994.08-1998.10 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 FB
    940 II (944) | 1994.08-1995.07 - 2.3 - 2316ccm, 116pk, 85KW - B 230 FD
    940 II (944) | 1995.01-1998.10 - 2.3 ti - 2316ccm, 135pk, 99KW - B 230 FK
    940 II (944) | 1994.08-1998.10 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    940 II Stationwagen
    940 II Stationwagen (945) | 1994.08-1998.10 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 FB
    940 II Stationwagen (945) | 1994.08-1995.07 - 2.3 - 2316ccm, 116pk, 85KW - B 230 FD
    940 II Stationwagen (945) | 1995.01-1998.10 - 2.3 ti - 2316ccm, 135pk, 99KW - B 230 FK
    940 II Stationwagen (945) | 1994.08-1998.10 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    940 II Stationwagen (945) | 1995.08-1998.10 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 171pk, 126KW - B 230 FT
    940 Kombi
    940 Kombi (945) | 1990.08-1994.12 - 2.3 - 2316ccm, 131pk, 96KW - B 230 FB
    940 Kombi (945) | 1992.08-1994.07 - 2.3 - 2316ccm, 116pk, 85KW - B 230 FD
    940 Kombi (945) | 1990.08-1994.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    940 Kombi (945) | 1991.08-1993.07 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 190pk, 140KW - B 230 FT+
    960
    960 (964) | 1990.09-1993.08 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
    960 Kombi
    960 Kombi (965) | 1990.09-1993.08 - 2.3 Turbo - 2316ccm, 165pk, 121KW - B 230 FT
  • Origineel nummers

    270 689-3VOLVO
    271 342-8VOLVO
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0465094. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-25840-08 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-25840-08 Viktor Reinz

€  141,64

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X