Pakkingsset, cilinderkop 02-24465-06 Viktor Reinz

Productnummer: 0465039 Fabrikantcode: 02-24465-06 EAN: 4026634005316

€ 269,35

€  192,90

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32001-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Enkel in combinatie met14-32001-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52037900
    BGA HK3328
    CORTECO 417505P
    ELRING 147.360
    ELRING 817.384
    ELWIS ROYAL 9815440
    GLASER D31426-00
    GOETZE 21-23748-22/0
    PAYEN DD631
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-1715
    WILMINK GROUP WG1001041
    WILMINK GROUP WG1090345
    WILMINK GROUP WG1102560
    WILMINK GROUP WG1166289
    WILMINK GROUP WG1188433
    WILMINK GROUP WG1190823
    WILMINK GROUP WG1195224
    WILMINK GROUP WG1228931
  • Toepasbaarheid

    BMW
    3
    3 (E21) | 1978.01-1982.08 - 323 i - 2316ccm, 143pk, 105KW - M20 B23 (236EA)
    3 (E30) | 1982.09-1983.08 - 323 i - 2316ccm, 139pk, 102KW - M20 B23 (236EC)
    3 (E30) | 1983.09-1986.08 - 323 i - 2316ccm, 150pk, 110KW - M20 B23 (236EC)
  • Origineel nummers

    11 12 1 730 876BMW
    11 12 1 286 335BMW
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 21:00 uur besteld is morgen in huis

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0465039. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-24465-06 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-24465-06 Viktor Reinz

€  192,90

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X