Pakkingsset, cilinderkop 02-24405-05 Viktor Reinz

Productnummer: 0464806 Fabrikantcode: 02-24405-05 EAN: 4026634005262

€ 86,20

€  63,00

Incl. BTW
-27%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52013900
    AJUSA 52032700
    BGA HK3314
    BGA HK5378
    CORTECO 417047P
    FAI AutoParts HS101
    GLASER D30655-00
    GOETZE 21-22291-41/0
    PAYEN CH750
    PAYEN DJ202
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-2603
    TRISCAN 598-2678
    WILMINK GROUP WG1000800
    WILMINK GROUP WG1009245
    WILMINK GROUP WG1090368
    WILMINK GROUP WG1146014
    WILMINK GROUP WG1166144
    WILMINK GROUP WG1228668
    WILMINK GROUP WG1239887
    WILMINK GROUP WG1736250
  • Toepasbaarheid

    FORD
    CAPRI
    CAPRI (ECJ) | 1968.12-1972.12 - 1300 - 1305ccm, 50pk, 37KW - EV 13 L
    CAPRI (ECJ) | 1969.01-1972.10 - 1600 GT - 1599ccm, 82pk, 60KW -
    CAPRI II
    CAPRI II (GECP) | 1974.02-1977.08 - 1.3 - 1298ccm, 54pk, 40KW - J1E
    CAPRI II (GECP) | 1974.02-1977.08 - 1.3 - 1298ccm, 57pk, 42KW - J1E
    CAPRI III
    CAPRI III (GECP) | 1978.01-1985.06 - 1.3 - 1298ccm, 54pk, 40KW - J1E
    CORTINA
    CORTINA | 1967.10-1970.09 - 1600 GT - 1599ccm, 82pk, 60KW - KL 16 G
    ESCORT I
    ESCORT I (AFH, ATH) | 1968.06-1971.06 - 1100 - 1098ccm, 40pk, 29KW - KL11
    ESCORT I (AFH, ATH) | 1970.06-1976.02 - 1100 - 1098ccm, 48pk, 35KW - G2
    ESCORT I (AFH, ATH) | 1973.09-1976.02 - 1300 - 1298ccm, 54pk, 40KW - J1F
    ESCORT I (AFH, ATH) | 1968.08-1974.08 - 950 - 940ccm, 34pk, 25KW -
    ESCORT I (AFH, ATH) | 1968.08-1974.08 - 950 - 940ccm, 36pk, 26KW -
    ESCORT II
    ESCORT II (ATH) | 1974.12-1980.08 - 1.3 - 1298ccm, 54pk, 40KW - J1F
  • Origineel nummers

    1 432 292FORD
    1 602 016FORD
    711M 6014 CAFORD
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464806. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-24405-05 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-24405-05 Viktor Reinz

€  63,00

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X