Pakkingsset, cilinderkop 02-24260-08 Viktor Reinz

Productnummer: 0465031 Fabrikantcode: 02-24260-08 EAN: 4026634005224

€ 215,38

€  151,97

Incl. BTW
-29%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32046-02. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Enkel in combinatie met14-32046-02
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52018400
    BGA HK5383
    CORTECO 418227P
    ELRING 307.611
    GLASER D31200-00
    PAYEN DD621
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-8539
    WILMINK GROUP WG1000968
    WILMINK GROUP WG1085117
    WILMINK GROUP WG1166178
    WILMINK GROUP WG1239884
    WILMINK GROUP WG1229524
  • Toepasbaarheid

    AUDI
    100
    100 (43, C2) | 1980.08-1982.07 - 1.9 - 1921ccm, 100pk, 74KW - WH
    100 (43, C2) | 1977.03-1982.07 - 2.1 - 2144ccm, 136pk, 100KW - WC
    100 (43, C2) | 1977.10-1982.07 - 2.1 - 2144ccm, 115pk, 85KW - WB
    100 (44, 44Q, C3) | 1982.08-1984.07 - 1.9 - 1921ccm, 100pk, 74KW - WH
    100 (44, 44Q, C3) | 1982.08-1984.07 - 2.1 - 2144ccm, 136pk, 100KW - WC
    100 (44, 44Q, C3) | 1982.08-1984.07 - 2.2 - 2144ccm, 130pk, 96KW - KF
    100 Avant
    100 Avant (43, C2) | 1980.08-1982.07 - 1.9 - 1921ccm, 100pk, 74KW - WH
    100 Avant (43, C2) | 1977.07-1983.02 - 2.1 - 2144ccm, 115pk, 85KW - WB
    100 Avant (43, C2) | 1977.07-1983.02 - 2.1 - 2144ccm, 136pk, 100KW - WC
    100 Avant (44, 44Q, C3) | 1983.02-1984.07 - 1.9 - 1921ccm, 100pk, 74KW - WH
    100 Avant (44, 44Q, C3) | 1982.08-1984.07 - 2.1 - 2144ccm, 136pk, 100KW - WC
    200
    200 (43) | 1979.10-1982.09 - 2.1 5E - 2144ccm, 136pk, 100KW - WC
    200 (44, 44Q) | 1983.08-1984.07 - 2.1 5E - 2144ccm, 136pk, 100KW - WC
    80
    80 (81, 85, B2) | 1981.09-1983.07 - 1.9 CD-5S - 1921ccm, 115pk, 85KW - WN
    80 (81, 85, B2) | 1982.08-1984.07 - 2.2 quattro - 2144ccm, 131pk, 96KW - KL
    80 (81, 85, B2) | 1982.08-1984.07 - 2.2 quattro (85Q) - 2144ccm, 136pk, 100KW - KK
    COUPE
    COUPE (81, 85) | 1980.08-1983.07 - 1.9 - 1921ccm, 115pk, 85KW - WN
    COUPE (81, 85) | 1982.09-1987.10 - 2.1 GT - 2144ccm, 131pk, 96KW - KE
    VOLKSWAGEN
    PASSAT
    PASSAT (32B) | 1981.01-1983.07 - 1.9 - 1921ccm, 115pk, 85KW - WN
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (33B) | 1981.01-1983.07 - 1.9 - 1921ccm, 115pk, 85KW - WN
    SANTANA
    SANTANA (32B) | 1981.08-1983.07 - 1.9 - 1921ccm, 115pk, 85KW - WN
  • Origineel nummers

    035 198 012 LAUDI
    035 198 012 LVW
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0465031. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-24260-08 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-24260-08 Viktor Reinz

€  151,97

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X