Pakkingsset, cilinderkop 02-22540-04 Viktor Reinz

Productnummer: 0464950 Fabrikantcode: 02-22540-04 EAN: 4026634104507

€ 116,62

€  83,97

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32015-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieMet klepseals
    Enkel in combinatie met14-32015-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 52033100
    BGA HK4358
    ELRING 547.213
    ELRING 590.615
    GLASER D31069-00
    GOETZE 21-25148-40/0
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 598-2628
    WILMINK GROUP WG1000907
    WILMINK GROUP WG1085328
    WILMINK GROUP WG1085385
    WILMINK GROUP WG1166254
    WILMINK GROUP WG1239802
  • Toepasbaarheid

    FORD
    CAPRI III
    CAPRI III (GECP) | 1978.01-1987.04 - 1.6 - 1593ccm, 73pk, 54KW - LCN
    GRANADA
    GRANADA (GU) | 1981.07-1985.08 - 1.6 - 1593ccm, 75pk, 55KW - LCK
    SIERRA
    SIERRA (GBG, GB4) | 1988.01-1993.02 - 1.6 - 1597ccm, 72pk, 53KW - LSF
    SIERRA Hatchback
    SIERRA Hatchback (GBC) | 1982.08-1986.12 - 1.6 - 1593ccm, 75pk, 55KW - LCS, LCT, LSD
    SIERRA Hatchback (GBC, GBG) | 1988.01-1993.02 - 1.6 - 1597ccm, 72pk, 53KW - LSF
    SIERRA Turnier
    SIERRA Turnier (BNC) | 1982.08-1986.12 - 1.6 - 1593ccm, 75pk, 55KW - LCS, LCT, LSD
    SIERRA Turnier (BNG) | 1988.01-1993.02 - 1.6 - 1597ccm, 72pk, 53KW - LSF
    TRANSIT Bestelwagen
    TRANSIT Bestelwagen (T_ _) | 1985.09-1992.09 - 1.6 (TAS) - 1593ccm, 63pk, 46KW - LAT
    TRANSIT Bus
    TRANSIT Bus (T_ _) | 1985.12-1989.01 - 1.6 (TBL, TES) - 1593ccm, 63pk, 46KW - LAT
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis
    TRANSIT Open laadbak/ Chassis (V_ _) | 1977.11-1986.10 - 1.6 (VCS, VDS) - 1593ccm, 65pk, 48KW - B
  • Origineel nummers

    5 028 468FORD
    5 051 959FORD
    93HX 6014 ABFORD
    92HX 6051 DAFORD
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464950. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-22540-04 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-22540-04 Viktor Reinz

€  83,97

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X