Pakkingsset, cilinderkop 02-13030-03 Viktor Reinz

Geen foto beschikbaar

Productnummer: 0464936 Fabrikantcode: 02-13030-03 EAN: 4026634004159

€ 137,26

€  98,83

Incl. BTW
-28%

Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Zonder cilinderkoppakking. Aanvullend artikel/aanvullende informatie: Met klepseals. Enkel in combinatie met: 14-32014-01. Garantie: 2 jaar… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Aanvullend artikel/aanvullende informatieZonder cilinderkoppakking
    Met klepseals
    Enkel in combinatie met14-32014-01
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AJUSA 53000600
    BGA HN6397
    CORTECO 417412P
    ELRING 573.486
    GLASER D30069-00
    GOETZE 21-24949-21/0
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    TRISCAN 597-2618
    WILMINK GROUP WG1000671
    WILMINK GROUP WG1085363
    WILMINK GROUP WG1167893
    WILMINK GROUP WG1228857
    WILMINK GROUP WG1239779
  • Toepasbaarheid

    FORD
    ESCORT '81 Express
    ESCORT '81 Express (AVA) | 1984.02-1986.02 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTA
    ESCORT '86 Express
    ESCORT '86 Express (AVF) | 1986.02-1990.07 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTA
    ESCORT III
    ESCORT III (GAA) | 1984.02-1985.12 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTA
    ESCORT III Turnier
    ESCORT III Turnier (AWA) | 1984.02-1985.12 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTA
    ESCORT IV
    ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 1986.01-1989.01 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTC
    ESCORT IV Turnier
    ESCORT IV Turnier (AWF, AVF) | 1986.01-1989.01 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTC
    FIESTA Bestelwagen
    FIESTA Bestelwagen (FVD) | 1983.09-1989.09 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTB
    FIESTA II
    FIESTA II (FBD) | 1984.04-1989.02 - 1.6 D (FBD) - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTB
    ORION I
    ORION I (AFD) | 1984.02-1986.03 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTA
    ORION II
    ORION II (AFF) | 1985.12-1989.01 - 1.6 D - 1608ccm, 54pk, 40KW - LTC
  • Origineel nummers

    5 011 844FORD
  • Fabrikant

    Viktor Reinz

    Als originele onderdelen fabrikant en vervangend onderdeel leverancier, levert Dana innovatieve afdichting technologieën van de hoogste kwaliteit onder de merknaam Victor Reinz®. Alle onderdelen in het uitgebreide assortiment voldoen aan de hoge normen van de OEM kwaliteit.

  • Levertijd

    1 week

  • Video

    Koppakking video

  • Stel een productvraag

    • 0464936. Pakkingsset, cilinderkop
Pakkingsset, cilinderkop 02-13030-03 Viktor Reinz

Pakkingsset, cilinderkop 02-13030-03 Viktor Reinz

€  98,83

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X