Koeler, motorkoeling - Origineel 63818A Nissens

  • Koeler, motorkoeling - Origineel 63818A Nissens
  • Koeler, motorkoeling - Origineel 63818A Nissens, voorbeeld 2

Productnummer: 0045849 Fabrikantcode: 63818A EAN: 5707286213838

€ 156,09

€  99,65

Incl. BTW
-36%

Aandrijving: Manuale / Automatische versnelling, Handgeschakeld. Uitvoering: Voor voertuigen met airco. Afmetingen radiateur: 780-449-26… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 050 302 2808 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties


    FIRST FIT - Alle benodigde bouten, moeren en O-ringen worden
    bij de radiateur geleverd
    FIRST FIT - Alle benodigde bouten, moeren en O-ringen worden bij de radiateur geleverd
    Afmetingen radiateur780-449-26
    AandrijvingManuale / Automatische versnelling
    Handgeschakeld
    UitvoeringVoor voertuigen met airco
    Radiateur uitvoeringKoelribben gesoldeerd
    KoelvinnenmateriaalAluminium
    Materiaal waterreservoir (radiateur)Kunststof

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AHE 123.140
    AHE 123.139
    AKS DASIS 150054N
    AUTOGAMMA 103601
    AUTOMOTOR France ARD1858
    AUTOMOTOR France PRD1858
    AVA QUALITY COOLING RT2360
    BEHR HELLA 8MK 376 771-771 € 126,04
    BEHR HELLA SERVICE 8MK 376 700-361
    DIEDERICHS 8449508
    DIEDERICHS DCM2934
    FRIGAIR 0209.2032
    HELLA 8MK 376 700-361
    HELLA 8MK 376 771-771
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    INTERNATIONAL RADIATORS 43002360 € 108,54
    JDEUS RA0230800
    KLOKKERHOLM 6062302360
    KLOKKERHOLM 6062302313
    KRAFT AUTOMOTIVE 1554107
    LORO 042-017-0027
    MAGNETI MARELLI 350213113600
    NRF 58330
    NRF 58331
    QUINTON HAZELL QER2082
    STELLOX 10-26181-SX
    VALEO 732911 € 133,87
    WILMINK GROUP WG1723291
    WILMINK GROUP WG1723292
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    PRIMASTAR Bestelwagen
    PRIMASTAR Bestelwagen (X83) | 2002.09-??? 2.5 dCi 115 G9U 630
    PRIMASTAR Bestelwagen (X83) | 2002.09-??? 2.5 dCi 140 G9U 730
    PRIMASTAR Bus
    PRIMASTAR Bus (X83) | 2001.03-??? dCi 115 G9U 630
    PRIMASTAR Bus (X83) | 2001.03-??? dCi 140 G9U 730
    OPEL
    VIVARO Bestelwagen
    VIVARO Bestelwagen (F7) | 2001.08-??? 2.5 DTi G9U 730
    VIVARO Combi
    VIVARO Combi (J7) | 2001.08-??? 2.5 DTi G9U 730
    VIVARO Open laadbak/ Chassis
    VIVARO Open laadbak/ Chassis (E7) | 2001.08-??? 2.5 DTi G9U 730
    RENAULT
    TRAFIC II Bestelwagen
    TRAFIC II Bestelwagen (FL) | 2001.03-2003.07 2.5 dCi 135 (FL0D) G9U 730
    TRAFIC II Bestelwagen (FL) | 2001.03-2003.07 2.5 DTi G9U 730
    TRAFIC II Bus
    TRAFIC II Bus (JL) | 2001.03-2003.07 2.5 dCi 135 (JL0D) G9U 730
    TRAFIC II Open laadbak/ Chassis
    TRAFIC II Open laadbak/ Chassis (EL) | 2001.03-2003.07 2.5 dCi 135 (EL0D) G9U 730
  • Origineel nummers

    4414579NISSAN
    91168177NISSAN
    91168178NISSAN
    4412816OPEL
    4412817OPEL
    4414578OPEL
    4414579OPEL
    4417578OPEL
    4417579OPEL
    91168177OPEL
    91168178OPEL
    4414579RENAULT
    91168177RENAULT
    91168178RENAULT
    4412816VAUXHALL
    4412817VAUXHALL
    4414578VAUXHALL
    4414579VAUXHALL
    4417578VAUXHALL
    4417579VAUXHALL
    91168177VAUXHALL
    91168178VAUXHALL
    4412816NISSAN
    4412817NISSAN
    4414578NISSAN
    4417578NISSAN
    4417579NISSAN
    93852186NISSAN
    93852186OPEL
    4412816RENAULT
    4412817RENAULT
    4414578RENAULT
    4417578RENAULT
    4417579RENAULT
    93852186RENAULT
    93852186VAUXHALL
    93852185NISSAN
    2140000QAPNISSAN
    93852185OPEL
    2140000QAPOPEL
    93852185RENAULT
    2140000QAPRENAULT
    93852185VAUXHALL
    2140000QAPVAUXHALL
    82 00 019 380NISSAN
    82 00 297 816NISSAN
    21400-00QATNISSAN
    21400-00QAUNISSAN
    82 00 297 815NISSAN
    21400-00QARNISSAN
    7711368942NISSAN
    82 00 019 380OPEL
    82 00 297 816OPEL
    21400-00QATOPEL
    21400-00QAUOPEL
    82 00 297 815OPEL
    21400-00QAROPEL
    7711368942OPEL
    82 00 019 380RENAULT
    82 00 297 816RENAULT
    21400-00QATRENAULT
    21400-00QAURENAULT
    82 00 297 815RENAULT
    21400-00QARRENAULT
    7711368942RENAULT
    82 00 019 380VAUXHALL
    82 00 297 816VAUXHALL
    21400-00QATVAUXHALL
    21400-00QAUVAUXHALL
    82 00 297 815VAUXHALL
    21400-00QARVAUXHALL
    7711368942VAUXHALL
    93190538NISSAN
    93190887NISSAN
    93190888NISSAN
    93198055NISSAN
    95522439NISSAN
    7711368941NISSAN
    8200019381NISSAN
    93190538OPEL
    93190887OPEL
    93190888OPEL
    93198055OPEL
    95522439OPEL
    7711368941OPEL
    8200019381OPEL
    93190538RENAULT
    93190887RENAULT
    93190888RENAULT
    93198055RENAULT
    95522439RENAULT
    7711368941RENAULT
    8200019381RENAULT
    93190538VAUXHALL
    93190887VAUXHALL
    93190888VAUXHALL
    93198055VAUXHALL
    95522439VAUXHALL
    7711368941VAUXHALL
    8200019381VAUXHALL
  • Informatie over de fabrikant

    Nissens

    Nissens A/S Europees de grootste producent van koelingsdelen. Door de eigen research en development af te stemmen op productie is de kwaliteit bij oem en aftersale divisie optimaal.
    - sinds 1921 - oem divisie- 100% controle- aftersale divisie- 67.000m2 vooraad in europa- 1 jaar volledige garantie

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0045849. Koeler, motorkoeling - Origineel
    • =

Ons nummer:

06 29 15 12 60

Voeg ons nummer toe aan WhatsApp en stel ons jouw vraag!

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X