Radiateur 636004 Nissens

  • Radiateur 636004 Nissens
  • Radiateur 636004 Nissens, voorbeeld 2

Productnummer: 0332102 Fabrikantcode: 636004 EAN: 5707286212435

€ 180,29

€  115,10

Incl. BTW
-36%

Aandrijving: Handgeschakeld. Uitvoering: Voor voertuigen met/zonder airco. Afmetingen radiateur: 630 x 319 x 26 mm… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 050 302 2808 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    Afmetingen radiateur630 x 319 x 26 mm
    AandrijvingHandgeschakeld
    UitvoeringVoor voertuigen met/zonder airco
    Radiateur uitvoeringKoelribben gesoldeerd
    KoelvinnenmateriaalAluminium
    Materiaal waterreservoir (radiateur)Kunststof

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AHE 109.407
    AHE 109.407/A
    AUTOGAMMA 105430
    AVA QUALITY COOLING FT2380
    BEHR HELLA 8MK 376 754-711 € 122,82
    BEHR HELLA 8MK 376 754-721 € 141,95
    BEHR HELLA 8MK 376 754-581 € 147,34
    BEHR HELLA 8MK 376 754-564 € 83,65
    BEHR HELLA 8MK 376 754-561 € 139,26
    BSG BSG 70-520-016
    DIEDERICHS DCM2000
    DIEDERICHS DCM2001
    HELLA 8MK 376 754-561
    HELLA 8MK 376 754-564
    HELLA 8MK 376 754-581
    HELLA 8MK 376 754-711
    HELLA 8MK 376 754-721
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JDEUS RA0111280
    JDEUS RA0111290
    KALE OTO RADYATÖR 308400
    KALE OTO RADYATÖR 320600
    KRAFT AUTOMOTIVE 1556053
    LORO 009-017-0038
    MAGNETI MARELLI 350213129900
    MAGNETI MARELLI 350213130200
    MAGNETI MARELLI 350213141500
    MAGNETI MARELLI 350213141600
    NRF 53934
    NRF 53988
    STELLOX 10-26116-SX
    THERMOTEC D7C006TT
    TYC 709-0021-R
    WILMINK GROUP WG1722732
    WILMINK GROUP WG1722788
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    NEMO Bestelwagen
    NEMO Bestelwagen (AA_) | 2008.02-??? 1.3 BlueHDi 80 FHY (F13DTE6)
    NEMO Bestelwagen (AA_) | 2008.02-??? 1.3 HDi 75 FHZ (F13DTE5)
    NEMO Bestelwagen (AA_) | 2008.02-??? 1.4 HDi 8HS (DV4TED)
    NEMO Stationwagen
    NEMO Stationwagen | 2009.04-??? 1.3 HDi 75 FHZ (F13DTE5)
    NEMO Stationwagen | 2009.04-??? 1.3 HDi 80 FHY (F13DTE6)
    NEMO Stationwagen | 2009.04-??? 1.4 HDi 8HS (DV4TED)
    FIAT
    FIORINO Bestelwagen/Bus
    FIORINO Bestelwagen/Bus (225_) | 2007.01-??? 1.3 D Multijet 199 A2.000, 199 A9.000
    FIORINO Bestelwagen/Bus (225_) | 2007.01-??? 1.3 D Multijet 199 B1.000, 330 A1.000
    QUBO
    QUBO (225_) | 2008.02-??? 1.3 D Multijet 199 A2.000, 199 A9.000
    QUBO (225_) | 2008.02-??? 1.3 D Multijet 199 B1.000
    PEUGEOT
    BIPPER
    BIPPER (AA_) | 2008.02-??? 1.3 HDi 75 199 A9.000, FHZ (F13DTE5)
    BIPPER (AA_) | 2008.02-??? 1.4 HDi 8HS (DV4TED)
    BIPPER Tepee
    BIPPER Tepee | 2008.04-??? 1.3 HDi 75 199 A9.000, FHZ (F13DTE5)
    BIPPER Tepee | 2008.04-??? 1.3 HDi 80 FHY (F13DTE6)
    BIPPER Tepee | 2008.04-??? 1.4 HDi 8HS (DV4TED)
  • Origineel nummers

    51780659FIAT
    51790636FIAT
    1330Y1FIAT
    51780659PEUGEOT
    51790636PEUGEOT
    1330Y1PEUGEOT
    51780659CITROËN
    51790636CITROËN
    1330Y1CITROËN
    1330.T9CITROËN
    1330.V0CITROËN
    1330Y4CITROËN
    1330.T9FIAT
    1330.V0FIAT
    1330Y4FIAT
    1330.T9PEUGEOT
    1330.V0PEUGEOT
    1330Y4PEUGEOT
  • Informatie over de fabrikant

    Nissens

    Nissens A/S Europees de grootste producent van koelingsdelen. Door de eigen research en development af te stemmen op productie is de kwaliteit bij oem en aftersale divisie optimaal.
    - sinds 1921 - oem divisie- 100% controle- aftersale divisie- 67.000m2 vooraad in europa- 1 jaar volledige garantie

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0332102. Radiateur
    • =

Ons nummer:

06 29 15 12 60

Voeg ons nummer toe aan WhatsApp en stel ons jouw vraag!

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X