Koelventilatorwiel 837-0009 TYC

Productnummer: 1158242 Fabrikantcode: 837-0009 EAN: 8717475031089

€ 329,24

€  245,45

Incl. BTW
-25%

Uitvoering: Voor voertuigen zonder airco. Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Zonder ventilatorraamwerk. Nominaal vermogen (W): 80/130. Diameter (mm): 305. Aantal ventilatorbladen:… Lees meer

Op voorraad
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw auto om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Vul uw kenteken in of selecteer handmatig

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    UitvoeringVoor voertuigen zonder airco
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Zonder ventilatorraamwerk
    Nominaal vermogen (W)80/130
    Diameter (mm)305
    Aantal ventilatorbladen6
    RegistratietypeCE-gekeurd
    ConnectorhuisvormRechthoekig
    Garantie2 jaar
    Aantal nokken3

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    AKS DASIS 048170N
    AUTOMEGA 160066810
    DIEDERICHS DCL1223
    ERA 352083
    FEBI 06993
    HELLA 8EW 009 144-461
    INTERNATIONAL RADIATORS 5880746
    KALE OTO RADYATÖR 416000
    KLOKKERHOLM 95222601
    KRAFT AUTOMOTIVE 9900110
    NISSENS 85538
    NRF 47402
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    NRF 47407
    PRASCO VG0323300
    SWAG 99 90 6993
    TOPRAN 103 135
    VALEO 698370
    VEMO V15-01-1817
    WILMINK GROUP WG2101512
    WILMINK GROUP WG1796108
    WILMINK GROUP WG1793373
    WILMINK GROUP WG1734549
    WILMINK GROUP WG1720363
  • Toepasbaarheid

    VOLKSWAGEN
    CADDY II Hatchback/limousine
    CADDY II Hatchback/limousine (9K9A) | 1995.11-1997.05 - 75 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - 1F
    CORRADO
    CORRADO (53I) | 1989.04-1992.07 - 1.8 16V - 1781ccm, 136pk, 100KW - KR
    CORRADO (53I) | 1993.04-1995.12 - 2.0 i - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY
    GOLF II
    GOLF II (19E, 1G1) | 1990.04-1991.07 - 1.8 GTI G60 - 1781ccm, 160pk, 118KW - PG
    GOLF II (19E, 1G1) | 1988.08-1991.12 - 1.8 GTI G60 Syncro - 1781ccm, 160pk, 118KW - 1H, PG
    GOLF III
    GOLF III (1H1) | 1991.10-1997.08 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD, AEX
    GOLF III (1H1) | 1992.09-1997.08 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEA, AEE
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ACC
    GOLF III (1H1) | 1993.01-1997.08 - 1.8 Syncro (1HX1) - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III (1H1) | 1995.07-1997.08 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III (1H1) | 1993.08-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1996.04-1997.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 1.9 TDI Syncro (1HX1) - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III (1H1) | 1991.11-1997.08 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, ABA, AKR
    GOLF III (1H1) | 1992.08-1997.08 - 2.0 GTI 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    GOLF III (1H1) | 1995.08-1997.08 - 2.0 Syncro (1HX1) - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG
    GOLF III Cabriolet
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1994.10-1998.02 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1995.08-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1996.07-1998.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Cabriolet (1E7) | 1993.07-1998.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Van
    GOLF III Van (1H1) | 1991.08-1997.12 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    GOLF III Variant
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.4 - 1390ccm, 55pk, 40KW - ABD
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX, APQ
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.07-1999.04 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT, AKS
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM, ANN
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ, ANP
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.10-1999.04 - 1.8 Syncro - 1781ccm, 90pk, 66KW - ADZ
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 1.9 D - 1896ccm, 64pk, 47KW - 1Y
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    GOLF III Variant (1H5) | 1994.03-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1996.04-1999.04 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.07-1999.04 - 1.9 TDI Syncro - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    GOLF III Variant (1H5) | 1993.07-1999.04 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
    GOLF III Variant (1H5) | 1995.08-1999.04 - 2.0 Syncro - 1984ccm, 115pk, 85KW - AGG
    PASSAT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.04-1992.07 - 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - ABN, EZ, 1F
    PASSAT (3A2, 35I) | 1994.10-1996.08 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.02-1996.08 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - RP, ABS, ADZ
    PASSAT (3A2, 35I) | 1990.08-1996.08 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.04-1989.12 - 1.8 16V - 1781ccm, 136pk, 100KW - KR
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.08-1996.08 - 1.8 G60 Syncro - 1781ccm, 160pk, 118KW - PG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1993.10-1996.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    PASSAT (3A2, 35I) | 1996.03-1996.08 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    PASSAT (3A2, 35I) | 1990.02-1996.08 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG
    PASSAT (3A2, 35I) | 1995.03-1996.08 - 2.0 - 1984ccm, 107pk, 79KW - AEP
    PASSAT (3A2, 35I) | 1988.08-1993.09 - 2.0 16V - 1984ccm, 136pk, 100KW - 9A
    PASSAT (3A2, 35I) | 1994.01-1996.08 - 2.0 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    PASSAT (3A2, 35I) | 1990.10-1996.08 - 2.0 Syncro - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.04-1991.07 - 1.6 - 1595ccm, 75pk, 55KW - EZ, 1F
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1994.07-1995.12 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.08-1993.10 - 1.6 TD - 1588ccm, 80pk, 59KW - RA, SB
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.02-1997.05 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - RP, ABS, ADZ
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1990.08-1997.05 - 1.8 - 1781ccm, 75pk, 55KW - AAM
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.04-1989.12 - 1.8 16V - 1781ccm, 136pk, 100KW - KR
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.08-1997.05 - 1.8 G60 Syncro - 1781ccm, 160pk, 118KW - PG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1993.10-1997.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1996.03-1997.05 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1990.02-1997.05 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1993.10-1996.10 - 2.0 - 1984ccm, 116pk, 85KW - 2E, ADY, AGG
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1995.03-1996.08 - 2.0 - 1984ccm, 107pk, 79KW - AEP
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1988.08-1993.09 - 2.0 16V - 1984ccm, 136pk, 100KW - 9A
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1994.01-1997.05 - 2.0 16V - 1984ccm, 150pk, 110KW - ABF
    PASSAT Variant (3A5, 35I) | 1990.03-1996.12 - 2.0 Syncro - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG
    VENTO
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.4 - 1390ccm, 60pk, 44KW - ABD, AEX
    VENTO (1H2) | 1992.09-1998.09 - 1.6 - 1598ccm, 75pk, 55KW - ABU, AEA, AEE
    VENTO (1H2) | 1994.10-1998.09 - 1.6 - 1595ccm, 101pk, 74KW - AEK, AFT
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.8 - 1781ccm, 90pk, 66KW - ABS, ADZ
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 1.9 D - 1896ccm, 65pk, 48KW - 1Y
    VENTO (1H2) | 1997.04-1998.09 - 1.9 SDI - 1896ccm, 64pk, 47KW - AEY
    VENTO (1H2) | 1993.09-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 90pk, 66KW - 1Z, AHU, ALE
    VENTO (1H2) | 1996.04-1998.09 - 1.9 TDI - 1896ccm, 110pk, 81KW - AFN
    VENTO (1H2) | 1991.11-1998.09 - 2.0 - 1984ccm, 115pk, 85KW - 2E, ADY, AGG, AKR
  • Origineel nummers

    1H0959455VW
    191959455AKVW
    191959455ATVW
    1H0959455AVW
    1H0959455NVW
    1H0959455PVW
    3A0959455HVW
    3A0959455JVW
  • Fabrikant

    TYC

    TYC is een wereldspeler op het gebied van auto vervangingslampen en units. Naast het ontwerpen en produceren van Original Equipment voor meerdere OE fabrikanten in Noord-Amerika, Europa, Azië en Afrika, is TYC een gecertificeerde fabrikant van ’s werelds meest uitgebreide after-market verlichtingsprogramma.

    Doordat TYC al vele jaren investeert in de kwaliteit van de productieprocessen gebruiken steeds meer automerken koplampen geproduceerd door TYC. Hieronder enkele van de grootste:

    • Toyota
    • Honda
    • Lucas
    • Ford

    TYC producten onderscheiden zich op de volgende punten:

    • Zeer hoge kwaliteit, veelal originele delen onder TYC label
    • Zeer breed assortiment, voor zowel de Europese als internationale markt
    • 2 jaar volledige garantie
    • Distributiecentrum in Nederland, zeer goede beschikbaarheid

    Vele van de verkochte producten door TYC zijn dus feitelijk originele producten. Door het succes in de verlichtingsdelen is TYC zich op de productie van meer kunststof auto delen gaan concentreren. Hierdoor zijn TYC producten nu in de volgende productgroepen te verkrijgen voor vrijwel alle auto’s:

    • Koplampen
    • Achterlichten
    • Knipperlichten/Mistlichten
    • Styling lampen
    • Led Koplampen en achterlichten
    • Zijspiegels
    • Radiateurs
    • Koelventilatoren

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 12:00 uur besteld is overmorgen in huis

Koelventilatorwiel 837-0009 TYC

Koelventilatorwiel 837-0009 TYC

€  245,45

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK