Condensator, airconditioning 8FC 351 300-491 Behr Hella

  • Condensator, airconditioning 8FC 351 300-491 Behr Hella
  • Condensator, airconditioning 8FC 351 300-491 Behr Hella, voorbeeld 2

Productnummer: 0335881 Fabrikantcode: 8FC 351 300-491 EAN: 4082300177671

€ 130,68

€  111,42

Incl. BTW
-15%

Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2: Met droger… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Stel een productvraag
  • Specificaties


    De blokmaten kunnen door verschil in productietechnologie
    van de diverse fabrikanten (aanbieders) van elkaar afwijken.

    Deze afmetingen zijn geen indicatie van de capaciteit of de
    pasvorm van het product zelf.
    De blokmaten kunnen door verschil in productietechnologie van de diverse fabrikanten (aanbieders) van elkaar afwijken. Deze afmetingen zijn geen indicatie van de capaciteit of de pasvorm van het product zelf.
    Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2Met droger
    Netlengte [mm]550
    Netbreedte [mm]380
    Netdiepte [mm]16

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    ACR 300383
    ACR 300477
    AKS DASIS 182490N
    ASHIKA CND093028
    AUTOCLIMA 30311436
    AUTOCLIMA 30311436.1CP
    AUTOGAMMA 102761
    AUTOMOTOR France ARD8539
    AUTOMOTOR France PRD8539
    AVA QUALITY COOLING RTA5275D € 69,70
    AVA QUALITY COOLING RT5275
    AVA QUALITY COOLING RT5275D
    CTR 1223251
    CTR 1223251X
    DELPHI TSP0225360
    DENSO DCN23008 € 156,85
    DIEDERICHS DCC1334
    ERA 667038
    FRIGAIR 0809.3028
    INTERNATIONAL RADIATORS 43005275 € 52,55
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    JAPANPARTS CND093028
    JAPKO CND093028
    JDEUS 723M72
    KALE OTO RADYATÖR 128200
    KLAXCAR FRANCE 80092z
    KLOKKERHOLM 6032305275
    KRAFT AUTOMOTIVE 0225005
    LORO 042-016-0011
    LORO 042-016-0047
    MAGNETI MARELLI 350203366000
    MAGNETI MARELLI 350203379000
    NISSENS 94439
    NISSENS 940074 € 92,39
    NRF 35430
    PowerMax 7110119
    QUINTON HAZELL QCN329
    THERMOTEC KTT110085
    VALEO 817428 € 136,91
    VEMO V46-62-0001
    WAECO 8880400221
  • Toepasbaarheid

    RENAULT
    CLIO II
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.2 (BB0A, BB0F, BB10, BB1K, BB28, BB2D, BB2H, CB0A,... D7F 720, D7F 726, D7F 746, D7F 764, D7F 766, D7F 710, D7F 722
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.2 16V (BB05, BB0W, BB11, BB27, BB2T, BB2U, BB2V, CB05,... D4F 706, D4F 712, D4F 714, D4F 722, D4F 728
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.2 LPG (BB0A, CB0A) D7F 722
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.4 (B/CB0C) E7J 634, E7J 780, K7J 700
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.4 16V (B/CB0P) K4J 710, K4J 711, K4J 712, K4J 713
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.5 dCi (B/CB07) K9K 700, K9K 704
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.6 16V (BB01, BB0H, BB0T, BB14, BB1D, BB1R, BB2KL, BB3G... K4M 708, K4M 740, K4M 742, K4M 743, K4M 744, K4M 745, K4M 748
    CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.9 dTi (B/CB0U) F9Q 780
    CLIO II Bestelwagen
    CLIO II Bestelwagen (SB0/1/2_) | 1998.09-heden 1.5 dCi (SB07) K9K 700, K9K 704
    KANGOO
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.2 (KC0A, KC0K, KC0F, KC01) D7F 710, D7F 720, D7F 722, D7F 726, D7F 744, D7F 746
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.2 16V (KC05, KC06, KC03, KC0T, KC0W, KC1D) D4F 712, D4F 714, D4F 716, D4F 730
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.4 (KC0C, KC0H, KC0B, KC0M) E7J 634, E7J 635, E7J 780, K7J 700, K7J 701
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.6 16V K4M 706, K4M 750, K4M 752, K4M 753
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.6 16V 4x4 (KC0P, KC0S, KC0L) K4M 750, K4M 752, K4M 753
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.9 dCi 4x4 (KC0V) F9Q 782, F9Q 790
    KANGOO (KC0/1_) | 1997.08-heden 1.9 dTi (KC0U) F9Q 780
    KANGOO Express
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.2 (FC01, FC0A, FC0F) D7F 710, D7F 720, D7F 722, D7F 726, D7F 744, D7F 746
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.2 (FC1A) D7F 764, D7F 766
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.2 16V (FC05, FC0W, FC1D, FC1P, FC1K, FC0T) D4F 712, D4F 714, D4F 730
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.4 (FC0C, FC0B, FC0H, FC0M) E7J 634, E7J 635, E7J 780, K7J 701, K7J 700
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.5 dCi (FC07, FC1R) K9K 700, K9K 702, K9K 704
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.6 16V K4M 706, K4M 752
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.6 16V 4x4 (FC0L, FC0P, FC0S) K4M 750, K4M 752, K4M 753
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.9 dCi 4x4 (FC0V) F9Q 782, F9Q 790
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden 1.9 dTi (FC0U) F9Q 780
    KANGOO Express (FC0/1_) | 1997.08-heden D 65 1.9 (FC0E, FC02, FC0J, FC0N) F8Q 630, F8Q 632
    THALIA I
    THALIA I (LB0/1/2_) | 1998.02-heden 1.4 K7J 700
    THALIA I (LB0/1/2_) | 1998.02-heden 1.4 16V K4J 712
    THALIA I (LB0/1/2_) | 1998.02-heden 1.5 dCi K9K 700
    THALIA I (LB0/1/2_) | 1998.02-heden 1.6 16V K4M 740
  • Origineel nummers

    77 00 428 083RENAULT
    82 00 024 038RENAULT
    82 00 106 950RENAULT
    82 00 757 789RENAULT
  • Informatie over de fabrikant

    Behr Hella

    Behr Hella Service is een joint venture van de twee bedrijven Behr en Hella . Het werd opgericht in november 2005 met het doel gezamenlijk onafhankelijk te worden in de aftermarket voor auto airco en motorkoeling . Behr en Hella hebben elk een aandeel van 50 % in de joint venture .
    Behr Hella Service is daarom een ​​logische doorontwikkeling van de vorige samenwerking tussen de twee bedrijven op het gebied van klimaatbeheersing en front-end modules binnen de OE- business. De joint venture was aanvankelijk actief in de Europese onafhankelijke automotive aftermarket en heeft in de tussentijd zich succesvol gevestigd in de internationale aftermarket in vele markten zoals Zuid-Amerika , NAFTA en Azië - Pacific .

    Dankzij de goede marktposities van Behr en Hella ,  is het bedrijf een van de toonaangevende leveranciers op het gebied van thermisch beheer . Haar klanten zijn onder andere auto-onderdelen winkels , groothandel groepen , onafhankelijke dealers , evenals specialisten op het gebied van auto airco en motorkoeling . De internationale Hella verkooporganisatie is een distributie -partner en verbindt uitgebreide ondersteuning van haar klanten .

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 16:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Stel een productvraag

    • 0335881. Condensator, airconditioning
    • =
Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X