Oliefilter LS188B Purflux

  • Oliefilter LS188B Purflux
  • Oliefilter LS188B Purflux, voorbeeld 2

Productnummer: 0418853 Fabrikantcode: LS188B EAN: 3286061688891

€ 11,25

€  7,04

Incl. BTW
-37%

Hoogte (mm): 85. Buitendiameter [mm]: 76… Lees meer

  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.4/10
  • Tevreden of geld terug
  • Snelle levering
  • Beste prijs garantie

Klantenservice via 085 070 5200 en WhatsApp

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Video
  • Stel een productvraag
  • Specificaties

    verbindingsdraad: 3/4"-16

    Buitendiameter [mm]76
    Hoogte (mm)85
    Aansluitdraad3/4"-16

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE L40224
    1A FIRST AUTOMOTIVE L40458
    1A FIRST AUTOMOTIVE L40640
    ASHIKA 10-02-279
    ASHUKI 0393-1202
    ASHUKI 0393-1202I
    ASHUKI M001-34
    AUTOMOTOR France H21
    BLUE PRINT ADM52111 € 4,83
    BLUE PRINT ADT32108 € 5,20
    BLUE PRINT ADV182127 € 5,30
    BLUE PRINT ADF122105 € 4,94
    BORG & BECK BFO4003
    BOSCH 0 451 103 272 € 8,98
    BOSCH 0 451 103 298 € 6,89
    BOSCH 0 451 103 907 € 43,28
    BOSCH 0 451 103 271 € 6,89
    BOSS FILTERS BS03-101
    BSG BSG 30-140-004
    CHAMPION C104/606
    CLEAN FILTERS DO 215
    CLEAN FILTERS DO 217
    CLEAN FILTERS DO 261
    COMLINE EOF041
    COMLINE EOF089
    CoopersFiaam FT4960
    FEBI 38564 € 6,24
    FEBI 39767 € 6,17
    FEBI 39763 € 5,69
    FEBI 38813 € 5,69
    FEBI 27138 € 6,37
    FI.BA F-536
    FIL FILTER ZP 3241
    FIL FILTER ZP 523/1
    FIL FILTER ZP 557 B
    FILTRON OP629
    FRAM PH2964
    FRIGAIR CT15.702
    HENGST FILTER H90W06
    HENGST FILTER H90W19
    HENGST FILTER H90W20
    HENGST FILTER H90W02
    HENGST FILTER H14W10
    HENGST FILTER H14W02
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1313021
    HOFFER 15193/9
    JAPANPARTS FO-279S
    JAPKO 10279
    KLAXCAR FRANCE FH005z
    KOLBENSCHMIDT 50013510
    KRAFT AUTOMOTIVE 1703080
    LUCAS FILTERS LFOS121
    MAGNETI MARELLI 152071760806
    MAHLE OC 501 € 9,00
    MAHLE OC 501 € 9,00
    MANN W 712/4 € 7,58
    MANN W 719/4 € 9,42
    MANN W 712/43 € 7,80
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN W 718 € 23,17
    MANN W 7035 € 12,27
    MANN W 712/21 € 6,47
    MAPCO 61603
    MASTER-SPORT 712/21-MG-OF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 712/21-OF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0755
    MEAT & DORIA 15193/9
    MECAFILTER ELH4088
    MECAFILTER ELH4291
    MFILTER TF 30
    MFILTER TF 35
    MFILTER TF 39
    MISFAT Z285
    MISFAT Z117
    MISFAT Z131
    MOTAQUIP VFL197
    MULLER FILTER FO224
    MULLER FILTER FO458
    MULLER FILTER FO640
    NPS D131O01
    OPEN PARTS EOF4089.20
    Omnicraft 2135998
    QUINTON HAZELL QFL0194
    QUINTON HAZELL QFL0093
    QUINTON HAZELL QFL0099
    SCT Germany SM 5734
    SCT Germany SM 110
    SCT Germany SM 107
    SOFIMA S 3435 R
    SOFIMA S 1880 R
    SWAG 50 92 7138
    SWAG 50 93 8813
    SWAG 70 93 9763
    SWAG 70 93 9767
    SWAG 30 93 8564
    TECNECO FILTERS OL458
    TECNOCAR R458
    TOPRAN 300 058
    UFI 23.188.00
    UFI 23.435.00
    VAICO V25-0101
    VALEO 586077
    VALEO 586023
    VALEO 586073
    WILMINK GROUP WG1018464
    WILMINK GROUP WG1430331
    WILMINK GROUP WG1430432
    WILMINK GROUP WG1431690
    WILMINK GROUP WG1431694
    WILMINK GROUP WG1746702
    WILMINK GROUP WG1792558
    WILMINK GROUP WG1792605
    WILMINK GROUP WG1792609
    WILMINK GROUP WG1217175
    WILMINK GROUP WG1429121
    WIX FILTERS WL7074
  • Toepasbaarheid

    ALFA ROMEO
    147
    147 (937_) | 2001.01-2010.03 3.2 GTA (937.AXL1) 932 A.000
    155
    155 (167_) | 1992.01-1997.12 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1) AR 67301
    155 (167_) | 1992.01-1997.12 2.5 V6 (167.A1C, 167.A1E) AR 67302, AR 67303
    156
    156 (932_) | 1997.09-2005.09 3.2 GTA (932AXB) 932 A.000
    156 Sportwagon
    156 Sportwagon (932_) | 2000.01-2006.05 3.2 GTA (932.BXB00) 932 A.000
    164
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 2.0 AR 06416
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 2.0 AR 06420
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) AR 64101
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 2.0 V6 Turbo (164.K3) AR 64102
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 2.5 V6 AR 66201
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 3.0 AR 64399
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 3.0 i.e. QV (164.AG) AR 06430, AR 64301
    164 (164_) | 1987.06-1998.09 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) AR 64303, AR 64305, AR 64399, AR 66303
    166
    166 (936_) | 1998.09-2007.06 2.0 V6 (936A3___) AR 34102
    166 (936_) | 1998.09-2007.06 2.5 V6 24V (936A2___) AR 34201
    166 (936_) | 1998.09-2007.06 2.5 V6 24V (936A21__) AR 36201
    166 (936_) | 1998.09-2007.06 3.0 V6 24V (936A1___) AR 34301, AR 34302
    166 (936_) | 1998.09-2007.06 3.0 V6 24V (936A11__) AR 36101
    166 (936_) | 1998.09-2007.06 3.2 V6 24V 936 A.000
    ALFASUD
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.2 (901.D0, 901.D1) AR 30102
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.2 (901.D5) AR 30102 S
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.2 ti AR 30104
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.3 (901.F0) AR 30180
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.3 SC/ti Super AR 30164
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.3 Super (901.F2) AR 30160
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.3 ti (901.G0) AR 30184
    ALFASUD (901_) | 1972.06-1984.12 1.3 ti (901.G4) AR 30168
    ALFASUD Giardinetta
    ALFASUD Giardinetta (904_) | 1978.01-1981.12 1.2 AR 30102
    ALFASUD Giardinetta (904_) | 1978.01-1981.12 1.3 AR 30160
    ALFASUD Giardinetta (904_) | 1978.01-1981.12 1.3 AR 30180
    GT
    GT (937_) | 2003.11-2010.09 3.2 GTA 936 A.000
    GTV
    GTV (916_) | 1995.06-2005.10 2.0 V6 Turbo (916.C2A) AR 16202
    GTV (916_) | 1995.06-2005.10 3.0 V6 24V (916.C1) AR 16102
    GTV (916_) | 1995.06-2005.10 3.0 V6 24V (916.C1B__) AR 16105
    GTV (916_) | 1995.06-2005.10 3.2 V6 24V 936 A6.000
    SPIDER
    SPIDER (916_) | 1994.09-2005.04 2.0 V6 Turbo (916S2A) AR 16202
    SPIDER (916_) | 1994.09-2005.04 3.0 V6 (916S1) AR 16101
    SPIDER (916_) | 1994.09-2005.04 3.0 V6 (916S1B00) AR 16105
    SPIDER (916_) | 1994.09-2005.04 3.0 V6 24V AR 16102
    SPIDER (916_) | 1994.09-2005.04 3.2 V6 24V 936 A6.000
    AUSTIN
    MONTEGO
    MONTEGO (XE) | 1984.04-1993.12 1.6 LS,HL 16 HC37
    MONTEGO Stationwagen
    MONTEGO Stationwagen (XE) | 1984.10-1992.09 1.6 LS 16 HC37
    PRINCESS
    PRINCESS | 1976.04-1978.09 1800 HL 18 H
    PRINCESS | 1976.04-1978.09 2200 HLS 22 H
    AUTOBIANCHI
    Y10
    Y10 | 1985.03-1995.10 1.0 156A.000
    Y10 | 1985.03-1995.10 1.3 i.e. GT 146A5.046
    Y10 | 1985.03-1995.10 1.3 i.e. GT 156B.000
    CADILLAC
    ESCALADE
    ESCALADE | 1998.10-2006.10 5.7 AWD LO5
    CHRYSLER
    DAYTONA Coupé
    DAYTONA Coupé | 1984.10-1992.10 2.2 i Turbo EDR
    DAYTONA Coupé | 1984.10-1992.10 2.5 i Turbo EDT
    GRAND VOYAGER V
    GRAND VOYAGER V (RT) | 2007.10-heden 3.3 EGV
    GRAND VOYAGER V (RT) | 2007.10-heden 3.8 EGL
    LE BARON Cabriolet
    LE BARON Cabriolet | 1986.09-1996.12 2.2 i Turbo EDR
    LE BARON Cabriolet | 1986.09-1996.12 2.5 i Turbo EDT
    LE BARON Cabriolet | 1986.09-1996.12 3.0 i V6 6G72
    LE BARON Saloon
    LE BARON Saloon | 1986.09-1994.12 2.2 i
    LE BARON Saloon | 1986.09-1994.12 2.5 i EDM
    LE BARON Saloon | 1986.09-1994.12 2.5 i Turbo EDT
    LE BARON Saloon | 1986.09-1994.12 3.0 i V6 EFA
    NEON
    NEON (PL) | 1994.05-2000.09 1.8 16V EBD
    NEON (PL) | 1994.05-2000.09 2.0 16V 420H
    NEON (PL) | 1994.05-2000.09 2.0 16V 420T
    NEON (PL) | 1994.05-2000.09 2.0 16V ECC
    NEON II
    NEON II | 1999.08-2006.12 2.0 16V 420H, ECB
    NEON II | 1999.08-2006.12 2.0 16V ECB
    NEON II | 1999.08-2006.12 2.0 16V R/T ECH
    PT CRUISER
    PT CRUISER (PT_) | 2000.06-2010.12 2.0 ECC
    PT CRUISER (PT_) | 2000.06-2010.12 2.4 EDZ
    PT CRUISER Cabriolet
    PT CRUISER Cabriolet | 2000.06-2010.12 2.4 EDZ
    SARATOGA
    SARATOGA | 1989.09-1995.12 2.5 EDM
    SEBRING
    SEBRING (JR) | 2000.09-2007.06 2.4 EDZ
    SEBRING Cabriolet
    SEBRING Cabriolet (JR) | 2001.04-2007.06 2.4 EDZ
    STRATUS
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 2.0 16V ECB
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 2.0 LE C00
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 2.4 16 V EDZ
    STRATUS (JA) | 1995.12-2001.04 2.4 16V EDZ
    STRATUS Cabriolet
    STRATUS Cabriolet (JX) | 1996.04-2001.04 2.0 LE 420X
    VOYAGER I
    VOYAGER I (AS) | 1987.10-1990.09 3.0 EFA
    VOYAGER II
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 2.5 i K
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 3.0 EFA
    VOYAGER III
    VOYAGER III (GS) | ???-heden 2.0 i C00
    VOYAGER IV
    VOYAGER IV (RG, RS) | 1999.09-2008.12 2.4 EDZ
    DODGE
    CARAVAN
    CARAVAN | 1995.01-2001.03 2.4 i EDZ
    CARAVAN
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 2.4 EDZ
    NEON
    NEON | 1994.05-1999.08 2.0 16V ECB
    NEON | 1994.05-1999.08 2.0 16V ECC
    NEON II
    NEON II | 1999.08-heden 2.0 16V ECB
    NEON II | 1999.08-heden 2.0 16V ECH
    STRATUS
    STRATUS | 1995.12-2001.04 2.0 16V ECB
    STRATUS | 1995.12-2001.04 2.4 16 V EDZ
    STRATUS | 1995.12-2001.04 2.4 16V EDZ
    FIAT
    124
    124 (124_) | 1966.07-1975.07 1400 124 B2.000
    124 (124_) | 1966.07-1975.07 1500 124 AC.000
    124 (124_) | 1966.07-1975.07 1500 124 B2.000
    124 (124_) | 1966.07-1975.07 1600 132 AC.000, 124 A9.000
    124 Coupé
    124 Coupé (124_) | 1967.06-1976.02 1400 Sport 124 AC.000
    124 Coupé (124_) | 1967.06-1976.02 1600 (BC 1) 125 B.000
    124 Coupé (124_) | 1967.06-1976.02 1800 Sport (CC1)
    124 Spider
    124 Spider (124_) | 1966.01-1985.11 1500 Sport (BS) 124 AC.000
    127
    127 (127_) | 1971.06-1996.05 1.0 Sport 127 A1.000
    127 (127_) | 1971.06-1996.05 1.3 Sport 127 A3.000
    128
    128 (128_) | 1969.03-1984.12 1.1 128 A.000
    128 (128_) | 1969.03-1984.12 1.1 128 A.048
    128 (128_) | 1969.03-1984.12 1.3 Rally (AR) 128 AR.000
    128 (128_) | 1969.03-1984.12 1.3 Sport 128 A1.000
    128 Coupé
    128 Coupé (128_) | 1972.03-1981.02 1.1 (AC 5) 128 AC5.000
    128 Coupé (128_) | 1972.03-1981.02 1.3 (AC) 128 A1.000, 128 AC.000
    128 Coupé (128_) | 1972.03-1981.02 1.3 Berlinetta (AC) 128 AC.000
    128 Familiare
    128 Familiare (128_) | 1969.10-1982.10 1.1 (AF) 128 A.000
    128 Familiare (128_) | 1969.10-1982.10 1.1 (AF) 128 A.048
    128 Familiare (128_) | 1969.10-1982.10 1.3 (AF1) 128 A1.000
    147
    147 | 1976.10-1996.10 1.3 D 127 A5.000
    147 | 1980.04-1995.12 1.3 D 127 A5.000
    238-SERIE
    238-SERIE (238_) | 1966.09-1982.06 1.4 131 AZ.000, 131 BZ 0C0, 131 FZ
    CAMPAGNOLA
    CAMPAGNOLA | 1974.06-1989.10 2.4 D 8144.61.200
    DUNA
    DUNA (146_) | 1987.01-1991.12 60 1.1 146 A6.000
    DUNA (146_) | 1987.01-1991.12 70 1.3 146 A5.000
    DUNA Weekend
    DUNA Weekend (146_) | 1987.01-2000.03 60 1.1 146 A6.000
    DUNA Weekend (146_) | 1987.01-2000.03 70 1.3 146 A5.000
    FIORINO
    FIORINO (127_) | 1977.10-1987.12 1050 127 A.000
    FIORINO (147_) | 1980.01-1993.10 1.0 127 A.000
    FIORINO (147_) | 1980.01-1993.10 1.0 156 A.000
    FIORINO (147_) | 1980.01-1993.10 1.1 60 146 A9.000
    FIORINO (147_) | 1980.01-1993.10 1.3 146 A5.000
    FIORINO Bestelwagen
    FIORINO Bestelwagen (146_) | 1988.01-heden 60 1.1 146 A9.000
    FIORINO Bestelwagen (146_) | 1988.01-heden 70 1.3 146 A5.000
    FIORINO Bestelwagen (146_) | 1988.01-heden 70 i.e. 1.4 146 C5.000, 146 D5.000
    FIORINO Bestelwagen (146_) | 1988.01-heden 75 i.e. 1.5 149 C1.000
    FIORINO Bestelwagen (146_) | 1988.01-heden 75 i.e. 1.6 146 C6.000, 146 D6.000
    FIORINO Pick up
    FIORINO Pick up (146_) | 1988.01-2001.05 1.3 146 A5.000
    FIORINO Pick up (146_) | 1988.01-2001.05 1.5 iE 149 C1.000
    FIORINO Pick up (146_) | 1988.01-2001.05 1.6 146 C6.000, 146 D6.000
    FIORINO Pick up (147_) | 1978.12-1989.10 1.0 127 A.000, 127A.046
    FIORINO Pick up (147_) | 1978.12-1989.10 1.0 156 A.000
    PANDA
    PANDA (141_) | 1980.10-2004.07 1300 D 156 A5.000
    PENNY VAN
    PENNY VAN (257_) | 1986.01-1990.12 1.1 146 A6.000
    PUNTO
    PUNTO (176_) | 1993.09-1999.09 1.4 GT Turbo 176 A4.000
    PUNTO (176_) | 1993.09-1999.09 1.4 GT Turbo 176 B6.000
    PUNTO (176_) | 1993.09-1999.09 1.6 176 A9.000
    PUNTO Cabriolet
    PUNTO Cabriolet (176_) | 1994.04-2000.06 90 1.6 176 A9.000
    REGATA
    REGATA (138_) | 1983.09-1994.02 70 1.3 138 B2.000
    REGATA (138_) | 1983.09-1994.02 70 1.3 149 A3.000, 149 A7.000
    REGATA (138_) | 1983.09-1994.02 75 1.5 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000
    REGATA (138_) | 1983.09-1994.02 85 1.5 149 A5.000
    REGATA (138_) | 1983.09-1994.02 85 Super 1.5 138 B3.000
    REGATA Weekend
    REGATA Weekend (138_) | 1983.06-1995.08 70 1.3 138 B2.000
    REGATA Weekend (138_) | 1983.06-1995.08 75 1.5 138 B3.048, 138 C2.048, 138 C3.048
    REGATA Weekend (138_) | 1983.06-1995.08 85 1.5 138 B3.000
    RITMO
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.0 127 A6.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.1 138 B.000, 138 B1.000, 138 C1.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.1 146 A4.048
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.3 138 A1.000, 149 A3.000, 149 A7.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.3 138 A3.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.3 138 B2.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.5 138 A2.000, 138 C2.048, 138 C3.048, 149 C1.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.5 138 A4.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.5 138 B3.000
    RITMO (138_) | 1978.01-1988.12 1.5 149 A5.000
    RITMO Cabriolet
    RITMO Cabriolet (138_) | 1979.10-1989.07 1.3 138 A1.000
    RITMO Cabriolet (138_) | 1979.10-1989.07 50 1.3 138 B2.000
    RITMO Cabriolet (138_) | 1979.10-1989.07 85 1.5 138 A4.000
    RITMO Cabriolet (138_) | 1979.10-1989.07 85 1.5 138 B3.000
    TEMPRA
    TEMPRA (159_) | 1990.03-1998.12 1.4 i.e. (159.AC) 159 A2.000
    TEMPRA (159_) | 1990.03-1998.12 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000
    TEMPRA (159_) | 1990.03-1998.12 1.6 (159.AD) 159 A3.000, 159 B9.000
    TEMPRA (159_) | 1990.03-1998.12 1.6 i.e. (159.AE) 159 A3.046
    TEMPRA (159_) | 1990.03-1998.12 1.6 i.e. (159.AJ) 159 B9.000
    TEMPRA (159_) | 1990.03-1998.12 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 159 A3.048, 835 C1.000
    TEMPRA S.W.
    TEMPRA S.W. (159_) | 1990.03-1996.12 1.4 i.e. (159.AC) 159 A2.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 1990.03-1996.12 1.4 i.e. (159.AC, 159.AX) 159 A2.000, 160 A1.046, 836 A4.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 1990.03-1996.12 1.6 159 A3.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 1990.03-1996.12 1.6 i.e. (159.AE) 159 A3.046, 835 C1.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 1990.03-1996.12 1.6 i.e. (159.AJ) 159 B9.000
    TEMPRA S.W. (159_) | 1990.03-1996.12 1.6 i.e. (159.AS, 159.AT) 159 A3.048, 835 C1.000
    TIPO
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.4 (160.AC) 160 A1.000, 160 A1.048
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.4 i.e. 159 A2.000
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.4 i.e. (160.AP, 160.AD, 160.EA) 160 A1.046, 836 A4.000, 160 A1.048
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.6 (160.AE) 160 A2.000
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.6 i.e. 149 C2.046
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.6 i.e. (160.A1, 160.EC, 160.EB) 159 A3.048, 835 C1.000
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.6 i.e. (160.AF) 159 A3.046
    TIPO (160_) | 1987.07-1997.10 1.6 SX DGT 159 A3.000
    UNO
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 1.3 Turbo i.e. 146 A2.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 1.3 Turbo i.e. 146 A2.146
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 1.3 Turbo i.e. 146 A2.246
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 1.4 Turbo i.e. 146 A8.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 1.4 Turbo i.e. 146 A8.046
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 1.6 159 A3.046
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 55 1.1 138 B.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 60 1.1 160 A3.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 70 1.3 138 B2.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 70 1.3 149 A7.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 70 i.e. 1.4 146 C1.000
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 70 i.e. 1.4 160 A1.046
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 70 S 1.4 160 A1.048, 160 A1.046
    UNO (146_) | 1983.01-2006.06 75 i.e. 1.5 138 C2.048, 149 C1.000
    X 1/9
    X 1/9 (128_) | 1973.05-1989.12 1.3 128 AS.000
    X 1/9 (128_) | 1973.05-1989.12 1.5 138 AS.000
    X 1/9 (128_) | 1973.05-1989.12 1.5 138 BS.031
    FORD
    ECOSPORT
    ECOSPORT | 2011.09-heden 1.5 ti UEJB
    ESCORT '81 Express
    ESCORT '81 Express (AVA) | 1981.03-1986.02 1.3 JPA
    ESCORT III
    ESCORT III (GAA) | 1980.09-1986.07 1.6 i (GAA) L4B
    ESCORT III Stationwagen
    ESCORT III Stationwagen (AWA) | 1980.09-1985.12 1.1 GSE
    ESCORT IV
    ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) | 1983.03-heden 1.6 LUG
    ESCORT IV Stationwagen
    ESCORT IV Stationwagen (AWF, AVF) | 1985.10-1990.10 1.1 GSG
    FIESTA VI
    FIESTA VI | 2008.06-heden 1.6
    KA+
    KA+ | 2014.08-heden 1.2 B2KA
    KA+ | 2014.08-heden 1.2 YSKD, YSKE
    ORION III
    ORION III (GAL) | 1990.01-1996.09 1.4 FUH
    ORION III (GAL) | 1990.01-1996.09 1.6 LUJ, LUK
    FORD USA
    AEROSTAR
    AEROSTAR | 1985.09-1997.12 3.0 i V6
    TAURUS
    TAURUS (P5_) | 1995.09-1999.12 3.0
    TAURUS (P5_) | 1995.09-1999.12 3.0 24V
    TAURUS Wagon
    TAURUS Wagon (P5_) | 1995.06-1999.12 3.0
    TAURUS Wagon (P5_) | 1995.06-1999.12 3.0 24V
    WINDSTAR
    WINDSTAR (A3) | 1995.01-2004.08 3.0 V6
    WINDSTAR (A3) | 1995.01-2004.08 3.8 V6
    GINETTA
    G32
    G32 | 1987.09-1990.12 1.6
    INNOCENTI
    ELBA
    ELBA (146) | 1991.08-1996.12 1.3 (146CW) 146 A5.000
    ELBA (146) | 1991.08-1996.12 1.4 i.e. (146EN, 146EQ) 146 C5.000, 146 D5.000
    ELBA (146) | 1991.08-1996.12 1.5 i.e. (146C9) 149 C1.000
    ELBA (146) | 1991.08-1996.12 1.6 i.e. (146EO, 146ER) 146 C6.000, 146 D6.000
    KORAL
    KORAL | 1990.01-1992.12 55 146 A6.000
    JEEP
    CHEROKEE
    CHEROKEE (KJ) | 2001.03-2008.01 2.4 4x4 ED1
    CHEROKEE (KJ) | 2001.03-2008.01 2.4 Laredo ED1
    COMMANDER
    COMMANDER (XK) | 2005.09-2010.12 3.7 V6 4x4 EKG
    GRAND CHEROKEE II
    GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 1998.09-2005.09 4.7 V8 4x4 EVA
    GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) | 1998.09-2005.09 4.7 V8 4x4 EVC
    WRANGLER II
    WRANGLER II (TJ) | 1996.08-heden 2.4 ED1
    LADA
    NIVA
    NIVA (2121) | 1976.12-heden 1600 BA3 2121
    NIVA (2121) | 1976.12-heden 1700 i BA3 21214, VAZ-2121.3
    TOSCANA
    TOSCANA (2107) | 1982.05-2012.05 1300 BA3 2105
    TOSCANA (2107) | 1982.05-2012.05 1500 BA3 2103
    LANCIA
    DEDRA
    DEDRA (835_) | 1989.04-1999.07 1.6 i.e. (835AA) 835 A1.000
    DEDRA (835_) | 1989.04-1999.07 1.6 i.e. (835AB) 835 A1.046
    DEDRA (835_) | 1989.04-1999.07 1.6 i.e. (835AN) 835 C1.000
    DELTA I
    DELTA I (831_) | 1979.09-1994.01 1.3 831 A2.000
    DELTA I (831_) | 1979.09-1994.01 1.3 (831AB.011) 831 A2.000, 831 B.000
    DELTA I (831_) | 1979.09-1994.01 1.5 (831AB.025) 831 A1.000, 831 B1.000
    DELTA II
    DELTA II (836_) | 1993.06-1999.08 1.4 i.e. (836AF, 836AH) 160 A1.046, 836 A4.000
    DELTA II (836_) | 1993.06-1999.08 1.6 i.e. (836AD) 835 C1.000
    KAPPA
    KAPPA (838_) | 1994.08-2001.10 3.0 24V (838AD1AA, 838AD11A, 838XD1AA, 838ZD1AA) 838 B.000
    KAPPA Coupé
    KAPPA Coupé (838_) | 1996.07-2001.03 3.0 24V (838CD, 838CD11A) 838 B.000
    KAPPA SW
    KAPPA SW (838_) | 1996.07-2001.10 3.0 24V (838BD11A) 838 B.000
    PRISMA
    PRISMA (831_) | 1983.01-1992.02 1.3 831 A2.000
    PRISMA (831_) | 1983.01-1992.02 1.5 138 C2.048, 831 B1.048
    PRISMA (831_) | 1983.01-1992.02 1.5 831 A1.000
    PRISMA (831_) | 1983.01-1992.02 1.5 831 B1.000
    THEMA
    THEMA (834_) | 1984.11-1994.07 2000 i.e (834AB) 834 B1.000
    THEMA (834_) | 1984.11-1994.07 2850 V6 i.e. (834AD, 834CD, 834BD) 834 E.146
    THEMA (834_) | 1984.11-1994.07 3000 V6 (834GD, 834FD) 834 F.000
    THEMA SW
    THEMA SW (834_) | 1987.03-1994.07 3000 V6 (834GD, 834FD) 834 F.000
    Y10
    Y10 (156_) | 1985.03-1995.12 1.3 i.e. (156AB) 156 B.000
    Y10 (156_) | 1985.03-1995.12 1.3 i.e. (156AF) 146 A 5.046, 156 B.000
    LDV
    SHERPA Bus
    SHERPA Bus (AS) | 1974.03-1982.12 1.8 D KD18
    LEXUS
    GS
    GS (GRS19_, UZS19_, URS19_) | 2005.04-2011.11 300 (GRS190_) 3GR-FSE
    MASERATI
    228
    228 | 1986.08-1993.06 2.8 473
    228 | 1986.08-1993.06 2.8 i
    420/430
    420/430 (69, 78, AF3) | ???-heden 420 452
    420/430 (69, 78, AF3) | ???-heden 420 i 470
    420/430 (69, 78, AF3) | ???-heden 430 i 2.8 473
    BITURBO
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 2.24V 475
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 222 471
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 222 E 473
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 222 SE 473
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 4.24V 475
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 425 453
    BITURBO (70, 77) | 1984.06-1994.12 425 i 453
    BITURBO Coupé
    BITURBO Coupé | 1981.12-1993.06 2.0 452
    BITURBO Coupé | 1981.12-1993.06 2.5 453
    BITURBO Coupé | 1981.12-1993.06 S 2.0 454
    BITURBO Coupé | 1981.12-1993.06 Si 2.0 471
    BITURBO Spider
    BITURBO Spider | 1985.07-1994.12 2.0 452
    BITURBO Spider | 1985.07-1994.12 2.8 473
    QUATTROPORTE IV
    QUATTROPORTE IV | 1994.03-2001.05 2.0 Biturbo 24V DOHC
    MAZDA
    121 III
    121 III (JASM, JBSM) | 1996.03-2003.04 1.25 DHF, DHG
    MERCEDES-BENZ
    HENSCHEL 2-t
    HENSCHEL 2-t | 1973.02-1977.12 207 1.8 A 70NV
    MG
    MGR V8
    MGR V8 | 1992.09-1995.12 3.9
    MORGAN
    FOUR FOUR
    FOUR FOUR | 1968.01-heden 1.6 2265E, 2737GT
    FOUR FOUR | 1968.01-heden 1.6 CVH/OHV LUA
    MORRIS
    MARINA
    MARINA | 1971.04-1979.12 1.8
    MARINA | 1971.04-1979.12 1.8 TC
    MARINA | 1971.04-1979.12 1800
    MARINA | 1971.04-1979.12 1800 GT
    MARINA | 1971.04-1979.12 1800 HL
    MARINA Coupé
    MARINA Coupé | 1971.04-1975.12 1800
    MARINA Coupé | 1971.04-1975.12 1800 TC
    MARINA II Saloon
    MARINA II Saloon | 1975.10-1978.09 1800
    MARINA II Station Wagon
    MARINA II Station Wagon | 1975.10-1980.10 1800
    MARINA Station Wagon
    MARINA Station Wagon | 1971.04-1975.10 1800
    MINOR Saloon
    MINOR Saloon | 1955.11-1971.12 0.9
    MINOR Stationwagen
    MINOR Stationwagen | 1955.11-1971.10 0.9
    MOSKVICH
    2141
    2141 | 1989.05-2001.12 1.5
    PEUGEOT
    BOXER Open laadbak/ Chassis
    BOXER Open laadbak/ Chassis (244) | 2001.12-heden 2.0 HDi RHV (DW10TD), RHV (DW10UTD)
    PLYMOUTH
    NEON II Saloon
    NEON II Saloon | 1999.08-heden 2.0 16V ECB
    NEON II Saloon | 1999.08-heden 2.0 16V ECH
    NEON Saloon
    NEON Saloon | 1994.05-1999.08 2.0 16V ECB
    NEON Saloon | 1994.05-1999.08 2.0 16V ECC
    VOYAGER / GRAND VOYAGER
    VOYAGER / GRAND VOYAGER | 1995.01-2001.03 2.0 i
    RELIANT
    SCIMITAR Roadster
    SCIMITAR Roadster | 1985.01-1990.12 1600
    ROVER
    200
    200 (XH) | 1985.03-1989.09 216 16 H
    200 (XH) | 1985.03-1989.09 216 Vitesse 16 H
    MAESTRO
    MAESTRO | 1990.09-1995.01 1.6 16 H
    MONTEGO
    MONTEGO | 1988.10-1995.10 1.6 16 HL
    MONTEGO Estate
    MONTEGO Estate (XE) | 1984.10-1993.12 1.6 16 HL
    SAAB
    90
    90 | 1984.08-1987.08 2.0 B 20 I
    900 I
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 B201
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 -16 B202I
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 -16 B202XI
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 8V Turbo B201L
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 c B 20, B201XC
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 c B20T, BT 20
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 EMS BI 20
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 i B201
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 i B201XI, BI 20
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 S Turbo-16 B202S
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 Turbo B201S, BSI 20
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 Turbo B201XL
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 Turbo-16 B202XL
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 Turbo-16 S B202XL
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.0 Turbo-16 S CAT B202XL
    900 I (AC4, AM4) | 1979.01-1993.12 2.1 -16 B212I
    900 I Cabriolet
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 B201
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 B202S
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 B202XL
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 -16 B202I
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 16V B202I
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 S Turbo-16 B202S
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 Turbo-16 B202XL
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.0 Turbo-16 S B202XL
    900 I Cabriolet | 1985.10-1994.06 2.1 -16 B212I
    900 I Combi Coupe
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 B201
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 -16 B202I
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 -16 B202S
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 -16 B202XI
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 c B 20, B201XC
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 c B20T, BT 20
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 EMS BI 20
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 i B201
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 i B201XI, BI 20
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 S Turbo-16 B202S
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 Turbo B201S, BSI 20
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 Turbo B201XL
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 Turbo-16 B202L
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 Turbo-16 B202XL
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 Turbo-16 S B202XL
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.0 Turbo-16 S CAT B202XL
    900 I Combi Coupe | 1978.06-1994.06 2.1 -16 B212I
    900 II
    900 II | 1993.07-1998.02 2.0 -16 Turbo B204L
    900 II | 1993.07-1998.02 2.0 i B204I
    900 II | 1993.07-1998.02 2.0 i B206I
    900 II | 1993.07-1998.02 2.3 -16 B234I
    900 II Cabriolet
    900 II Cabriolet | 1993.12-1998.02 2.0 -16 Turbo B204L
    900 II Cabriolet | 1993.12-1998.02 2.0 i B204I
    900 II Cabriolet | 1993.12-1998.02 2.3 -16 B234I
    900 II Coupé
    900 II Coupé | 1993.12-1998.02 2.0 -16 Turbo B204L
    900 II Coupé | 1993.12-1998.02 2.0 i B204I
    900 II Coupé | 1993.12-1998.02 2.0 i B206I
    900 II Coupé | 1993.12-1998.02 2.3 -16 B234I
    9000
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 B202I
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 CD B202I, B204I
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 CD B202S, B204E, B204S
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 Turbo B202XL
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 Turbo CD B202L
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 Turbo CD B202S, B204E
    9000 | 1985.04-1998.12 2.0 -16 Turbo CD B202XL
    9000 | 1985.04-1998.12 2.3 B234I
    9000 | 1985.04-1998.12 2.3 -16 CD B234I
    9000 | 1985.04-1998.12 2.3 -16 CD Turbo B234L
    9000 | 1985.04-1998.12 2.3 -16 CDE B234I
    9000 | 1985.04-1998.12 2.3 -16 CDE Eco-Power B234E
    9000 | 1985.04-1998.12 2.3 -16 Turbo B234L
    9000 Hatchback
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 B202XI
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 CS B202I
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 CS B204I
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 ND Turbo B202S, B204E, B204S
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 Turbo B202
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 Turbo B202L, B202XL
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 Turbo B202XL
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.0 -16 Turbo CS B202L
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 B234I
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 -16 Aero CS B234R
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 -16 CS B234I
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 -16 CSE B234I
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 -16 CSE Eco Power B234E
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 -16 Turbo B234L
    9000 Hatchback | 1984.09-1998.12 2.3 -16 Turbo CSE B234L
    9-3
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.0 i B204I
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.0 SE Turbo B204R
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.0 Turbo B204E
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.0 Turbo B204L, B205E, B205L
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.0 Turbo B205E
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.0 Turbo B205R
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.3 i B234I
    9-3 (YS3D) | 1998.02-2002.09 2.3 Turbo B235R
    9-3 Cabriolet
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.0 i B204I
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.0 SE Turbo B204R
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.0 Turbo B204E
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.0 Turbo B204L, B205E, B205L
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.0 Turbo B205E
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.0 Turbo B205R
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.3 i B234I
    9-3 Cabriolet (YS3D) | 1998.02-2003.08 2.3 Turbo B235R
    9-3 Cabriolet (YS3F) | 2003.08-2015.02 1,8t B207E
    9-5
    9-5 (YS3E) | 1997.09-2009.12 2.0 T B205E
    9-5 (YS3E) | 1997.09-2009.12 2.3 T B235E
    9-5 (YS3E) | 1997.09-2009.12 2.3 t BioPower B235E
    9-5 (YS3E) | 1997.09-2009.12 2.3 Turbo B235E
    9-5 (YS3E) | 1997.09-2009.12 2.3 Turbo B235R
    9-5 (YS3E) | 1997.09-2009.12 3.0 V6t B308E
    9-5 Stationwagen
    9-5 Stationwagen (YS3E) | 1998.10-2009.12 2.0 T B205E
    9-5 Stationwagen (YS3E) | 1998.10-2009.12 2.0 t BioPower B205E
    9-5 Stationwagen (YS3E) | 1998.10-2009.12 2.3 T B235E
    9-5 Stationwagen (YS3E) | 1998.10-2009.12 2.3 t BioPower B235E
    9-5 Stationwagen (YS3E) | 1998.10-2009.12 2.3 Turbo B235R
    9-5 Stationwagen (YS3E) | 1998.10-2009.12 3.0 V6t B308E
    99
    99 | 1968.09-1984.12 2.0 B 20 P
    99 | 1968.09-1984.12 2.0 EMS B 20 I
    99 | 1968.09-1984.12 2.0 EMS B201
    99 | 1968.09-1984.12 2.0 GL B 20 C, B 20 I
    99 Combi Coupe
    99 Combi Coupe | 1968.08-1984.12 2.0 B20T
    99 Combi Coupe | 1968.08-1984.12 2.0 i BI 20
    99 Combi Coupe | 1968.08-1984.12 2.0 Turbo BSI 20
    SEAT
    AROSA
    AROSA (6H) | 1997.05-2004.06 1.0 AER, ALD, ALL, ANV, AUC
    AROSA (6H) | 1997.05-2004.06 1.0 AHT
    FURA
    FURA (025A) | 1982.01-1986.12 0.9 09 NCA, 100 GL 7000
    FURA (025A) | 1982.01-1986.12 0.9 100 GL 3000
    FURA (025A) | 1982.01-1986.12 0.9 HB 90
    FURA (025A) | 1982.01-1986.12 1.4 127 B.7000
    IBIZA I
    IBIZA I (021A) | 1984.06-1993.12 0.9 09 NCA, 146 A 000
    IBIZA I (021A) | 1984.06-1993.12 0.9 146 A 000
    MARBELLA
    MARBELLA (28) | 1986.08-1998.10 0.8 08 NCA
    MARBELLA (28) | 1986.08-1998.10 0.9 08 NCB
    MARBELLA (28) | 1986.08-1998.10 0.9 09 NCA, 100 GL 7000
    MARBELLA (28) | 1986.08-1998.10 0.9 CAT 08 NCB
    MARBELLA (28) | 1986.08-1998.10 0.9 CAT 09 NCB, 100 GL 7000
    MARBELLA Bestelwagen
    MARBELLA Bestelwagen (028A) | 1987.01-1993.12 0.8 08 NCA
    MARBELLA Bestelwagen (028A) | 1987.01-1993.12 0.9 09 NCA
    MARBELLA Bestelwagen (028A) | 1987.01-1993.12 0.9 CAT 09 NCB
    RONDA
    RONDA (022A) | 1982.06-1988.11 1.6 022 A 000, 138 AR6.000
    TERRA
    TERRA (24) | 1987.02-1996.12 0.9 09 NCA
    TERRA (24) | 1987.02-1996.12 0.9 CAT 09 NCB
    TERRA Bestelwagen
    TERRA Bestelwagen (024A) | 1987.01-1995.12 0.9 09 NCA
    TERRA Bestelwagen (024A) | 1987.01-1995.12 0.9 CAT 09 NCB
    SKODA
    105,120
    105,120 (742) | 1976.08-1990.12 1.0 105 S,L 742,10
    105,120 (742) | 1976.08-1990.12 1.2 120 L 742.12 X
    105,120 (742) | 1976.08-1990.12 1.2 120 LS 742.12 X
    105,120 (744) | 1983.02-1990.12 1.0 105 S,L 742,10
    105,120 (744) | 1983.02-1990.12 1.0 105 S,L,LS 742,10
    105,120 (744) | 1983.02-1990.12 1.2 120 GLS 742.12 X
    105,120 (744) | 1983.02-1990.12 1.2 120 L 742,12
    130
    130 | 1985.02-1991.10 G,GL (S136) 781.136
    130 | 1985.02-1991.10 GL
    130 | 1985.02-1991.10 GL (S135) 135/8
    130 | 1985.02-1991.10 L,GL 742,13
    FABIA
    FABIA (6Y2) | 1999.08-2008.03 1.0 AQV, ARV
    FABIA (6Y2) | 1999.08-2008.03 1.4 AME, AQW, ATZ
    FABIA (6Y2) | 1999.08-2008.03 1.4 AZE, AZF
    FABIA Combi
    FABIA Combi (6Y5) | 2000.04-2007.12 1.4 AME, AQW, ATZ
    FABIA Combi (6Y5) | 2000.04-2007.12 1.4 AZE, AZF
    FABIA Saloon
    FABIA Saloon (6Y3) | 1999.10-2007.12 1.4 AME, AQW, ATZ
    FABIA Saloon (6Y3) | 1999.10-2007.12 1.4 AZE, AZF
    FAVORIT
    FAVORIT (781) | 1989.05-1994.09 1.3 (781) 136B
    FAVORIT (781) | 1989.05-1994.09 1.3 135 (781) 781.135
    FAVORIT (781) | 1989.05-1994.09 1.3 135 X,LX,GLX (781) 781.135E
    FAVORIT (781) | 1989.05-1994.09 1.3 135L (781) 781.135
    FAVORIT (781) | 1989.05-1994.09 1.3 136 (781) 136 L
    FAVORIT Forman
    FAVORIT Forman (785) | 1988.06-1995.06 1.3 136B
    FAVORIT Forman (785) | 1988.06-1995.06 1.3 (135 E) 781.135E
    FAVORIT Forman (785) | 1988.06-1995.06 1.3 (135) 781.135
    FAVORIT Forman (785) | 1988.06-1995.06 1.3 (136) OHC
    FAVORIT Pick-up
    FAVORIT Pick-up (787) | 1992.06-1997.06 1.3 135B
    FAVORIT Pick-up (787) | 1992.06-1997.06 1.3 136B
    FAVORIT Pick-up (787) | 1992.06-1997.06 1.3 781.135
    FELICIA I
    FELICIA I (6U1) | 1994.10-1998.03 1.3 135 L, AMJ
    FELICIA I (6U1) | 1994.10-1998.03 1.3 135B, AMG
    FELICIA I (6U1) | 1994.10-1998.03 1.3 136B, AMH
    FELICIA I Fun
    FELICIA I Fun (797) | 1995.10-2002.04 1.3 135B, 135M, AMG
    FELICIA I Fun (797) | 1995.10-2002.04 1.3 136B, 136M, AMH
    FELICIA I Stationwagen
    FELICIA I Stationwagen (6U5) | 1995.08-1998.03 1.3 135 L, AMJ
    FELICIA I Stationwagen (6U5) | 1995.08-1998.03 1.3 LX 135B, AMG
    FELICIA I Stationwagen (6U5) | 1995.08-1998.03 1.3 LXI 136B, AMH
    FELICIA II
    FELICIA II (6U1) | 1998.01-2001.06 1.3 AMG
    FELICIA II (6U1) | 1998.01-2001.06 1.3 AMH
    FELICIA II (6U1) | 1998.01-2001.06 1.3 AMJ
    FELICIA II Stationwagen
    FELICIA II Stationwagen (6U5) | 1998.01-2001.06 1.3 AMH
    OCTAVIA
    OCTAVIA (1U2) | 1996.09-2010.12 1.4 AMD
    RAPID
    RAPID (120G, 130G, 135G) | 1983.02-1991.10 1.2 (120G)
    RAPID (120G, 130G, 135G) | 1983.02-1991.10 1.3 (130G)
    RAPID (120G, 130G, 135G) | 1983.02-1991.10 1.3 (130G) 742,13
    RAPID (120G, 130G, 135G) | 1983.02-1991.10 1.3 S (135GL) 135/8
    TALBOT
    SIMCA SUNBEAM
    SIMCA SUNBEAM | 1977.07-1983.03 0.9 CB
    SIMCA SUNBEAM | 1977.07-1983.03 1.6
    SIMCA SUNBEAM | 1977.07-1983.03 1.6 TB
    SIMCA SUNBEAM | 1977.07-1983.03 1.6 Ti TB
    VOLKSWAGEN
    LUPO
    LUPO (6X1, 6E1) | 1998.09-2005.07 1.0 AHT
    VOLVO
    S40 II
    S40 II (MS) | 2004.01-2012.12 2.0 F B 4204 S4
    S60 II
    S60 II | 2010.04-heden 2.0 T B 4204 T6
    S60 II | 2010.04-heden T5 B 4204 T7
    S80 II
    S80 II (AS) | 2006.03-heden 2.0 B 4204 S3
    S80 II (AS) | 2006.03-heden T5 B 4204 T7
    V60
    V60 | 2010.07-heden 2.0 T B 4204 T6
    V60 | 2010.07-heden T5 B 4204 T7
    V70 III
    V70 III (BW) | 2007.04-heden 2.0 T B 4204 T6
    V70 III (BW) | 2007.04-heden T5 B 4204 T7
    XC60
    XC60 | 2008.05-heden 2.0 T B 4204 T6
    XC60 | 2008.05-heden T5 B 4204 T7
    ZASTAVA
    101
    101 (1100) | 1973.06-1993.12 1.1 128 A.000
    101 (1100) | 1973.06-1993.12 1.1 128 A.064
    101 (1100) | 1973.06-1993.12 1.1 Super 128 AC5.000
    YUGO
    YUGO | 1980.04-1995.06 0.9 9A
    YUGO | 1980.04-1995.06 60 EFI (145 A) 100 GL. 0.64, 11 E 1.064
    YUGO | 1980.04-1995.06 65 EFI (145 A) 13 E 1.064
    YUGO FLORIDA
    YUGO FLORIDA | 1988.10-2008.11 1.1 138 B.0000
    YUGO FLORIDA | 1988.10-2008.11 1.3 (103 A) 13 E.3.064
    YUGO FLORIDA | 1988.10-2008.11 1.4 160 A1.000
    YUGO FLORIDA | 1988.10-2008.11 1.4 CAT 160 A1.000
    YUGO FLORIDA | 1988.10-2008.11 1.6 149 A.000
  • Origineel nummers

    7984232AC
    7984233AC
    7984256AC
    A3439AC
    PF1026AC
    SDAC
    SEAC
    SHAC
    X20AC
    X4004EAC
    X4064EAC
    X9AC
    4105409CHRYSLER
    4105409ABCHRYSLER
    4105409ACCHRYSLER
    4105409BBCHRYSLER
    75221627CHRYSLER
    1560087201DAIHATSU
    493150FARYMANN DIESEL
    1164626FIAT
    1174416FIAT
    FO4719150FIAT
    K04105409ACFIAT
    1072434FORD
    11425472FORD
    11436936FORD
    140516060FORD
    1498016FORD
    1515160FORD
    2720E6714AFORD
    2724E6714AFORD
    2724E6714BFORD
    2735E6714BFORD
    5000186FORD
    5000273FORD
    5002230FORD
    5005572FORD
    5005573FORD
    5008678FORD
    5008720FORD
    5008721FORD
    5008722FORD
    5012555FORD
    5019395FORD
    6029109FORD
    6057166FORD
    6057167FORD
    6062305FORD
    6066094FORD
    6066095FORD
    6066096FORD
    690X6A692RAFORD
    691M6714AAFORD
    692M6714AAFORD
    70HM6714AAFORD
    70HM6714ABFORD
    70HM6714BBFORD
    74HM6714AAFORD
    77BM6714FORD
    77BM6714BAFORD
    79AX6714CAFORD
    81SF6714A2AFORD
    81SM6714A2AFORD
    81SM6714A3AFORD
    81SM6714A4AFORD
    81SM6714AAFORD
    938M6714B2AFORD
    97MM6714A5AFORD
    97MM6714B5AFORD
    A690X6731CAFORD
    A690X9A641BAFORD
    A700X6714HAFORD
    A710X6714EAFORD
    A720X6714UAFORD
    A790X6714BAFORD
    A790X6714CAFORD
    A810X6714DAFORD
    A810X6714JAFORD
    A810X6714KAFORD
    A810X6714LAFORD
    A840X6714DAFORD
    D1PJ6714AFORD
    D1PJ6714AAFORD
    DOAY6731AFORD
    25011520GENERAL MOTORS
    25011623GENERAL MOTORS
    25067089GENERAL MOTORS
    650353GENERAL MOTORS
    650379GENERAL MOTORS
    650653GENERAL MOTORS
    6696257GENERAL MOTORS
    7984231GENERAL MOTORS
    93156303GENERAL MOTORS
    8102165GUELDNER
    01174416KHD
    1164626KHD
    1174416KHD
    1540232090KUBOTA
    210101012005LADA
    20155370LISTER
    NE362247LISTER
    2175040LOMBARDINI
    276217536LOMBARDINI
    904217540LOMBARDINI
    A036E603WLOTUS
    21849001MASSEY FERGUSON
    6031840025MASSEY FERGUSON
    0011844725MERCEDES-BENZ
    0011844825MERCEDES-BENZ
    0021848701MERCEDES-BENZ
    0021849001MERCEDES-BENZ
    0030940601MERCEDES-BENZ
    0031840601MERCEDES-BENZ
    6031840025MERCEDES-BENZ
    068115561GNISSAN
    152080W1111NISSAN
    15208J1800NISSAN
    15208V4900NISSAN
    15208Y7502NISSAN
    1520917501NISSAN
    1520977500NISSAN
    1520977501NISSAN
    1520977502NISSAN
    94020402NISSAN
    1109A6PEUGEOT
    95638829PEUGEOT
    MLS000188BPEUGEOT
    7701415053RENAULT
    12G2400ROVER
    13H9104ROVER
    56249ROVER
    CDU1179ROVER
    17522RUGGERINI
    17525RUGGERINI
    7496144SAAB
    5057957TALBOT
    75046396TALBOT
    1150100704TOYOTA
    1150101071TOYOTA
    156017600971TOYOTA
    5020700025VAG
    9975161GENERAL MOTORS
    75221627TALBOT
    115094100VAG
    A0011844725MERCEDES-BENZ
    A0011844825MERCEDES-BENZ
    A0021848701MERCEDES-BENZ
    A0021849001MERCEDES-BENZ
    A0030940601MERCEDES-BENZ
    A0031840601MERCEDES-BENZ
    A6031840025MERCEDES-BENZ
    4150409BBCHRYSLER
    X18AC
    X19AC
    X65AC
    X75AC
    1055506030FIAT
    10555060300FIAT
    105550603003FIAT
    105550603005FIAT
    105550603006FIAT
    10555060302FIAT
    1056408011FIAT
    1056432026FIAT
    1160006030FIAT
    116120603000FIAT
    1352964FIAT
    2220425FIAT
    2232108FIAT
    2241613FIAT
    3343597FIAT
    35433931FIAT
    4112209FIAT
    4126435FIAT
    4158728FIAT
    4160703FIAT
    4176610FIAT
    4181058FIAT
    4189485FIAT
    4199523FIAT
    4202887FIAT
    4209314FIAT
    4209394FIAT
    4212109FIAT
    4224194FIAT
    4228326FIAT
    4233784FIAT
    4236942FIAT
    4243301FIAT
    4267978FIAT
    428326FIAT
    4286050FIAT
    4286051FIAT
    4286052FIAT
    4290372FIAT
    4306881FIAT
    4334597FIAT
    4339509FIAT
    4356500FIAT
    4356575FIAT
    4363010FIAT
    4363484FIAT
    4371581FIAT
    4381608FIAT
    4382101FIAT
    4394254FIAT
    43944630FIAT
    4397165FIAT
    43971650FIAT
    4434790FIAT
    4434791FIAT
    4434792FIAT
    4446335FIAT
    4462675FIAT
    4462678FIAT
    46805828FIAT
    46805830FIAT
    4967158FIAT
    5889210FIAT
    5939831FIAT
    5940899FIAT
    5951865FIAT
    5951895FIAT
    60504284FIAT
    60507080FIAT
    60507213FIAT
    60521128FIAT
    60536129FIAT
    60538903FIAT
    60574554FIAT
    60711864FIAT
    60744108FIAT
    60748903FIAT
    60810709FIAT
    71736162FIAT
    71736166FIAT
    7581562FIAT
    7689285FIAT
    82342881FIAT
    HBO3028803FIAT
    HBO3028804FIAT
    HBO3028805FIAT
    HBO3028806FIAT
    HBO3028807FIAT
    B8NN6714AFORD
    21051012005LADA
    2105101200501LADA
    21081012005LADA
    1015511M91MASSEY FERGUSON
    101551M91NISSAN
    993070NISSAN
    1109A3PEUGEOT
    MLS000194PEUGEOT
    7701415054RENAULT
    0003897991VAG
    0003897992VAG
    0003936569VAG
    0003936608VAG
    0003936870VAG
    0003938626VAG
    0004449040VAG
    0005940898VAG
    HB03222803VAG
    3059134R91INTERNATIONAL HARV.
    1009970LAMBORGHINI
    604511880001MWM
    605411880003MWM
    1612313ZASTAVA
    7984478GENERAL MOTORS
    109144445SAAB
    30548485SAAB
    9144445SAAB
    047115561BVAG
    047115561FVAG
    047115561GVAG
    047198561FVAG
    31330050VOLVO
    FH1144ROVER/AUSTIN
    748620DYNAPAC
    925678DYNAPAC
    7052417LANCER BOSS
  • Informatie over de fabrikant

    Purflux

  • Informatie over de levertijd

    Op werkdagen voor 17:00 uur besteld is overmorgen in huis

  • Video

    youtube

  • Stel een productvraag

    • 0418853. Oliefilter
    • =

Klanten die dit kochten, kochten ook

Winparts gebruikt cookies en vergelijkbare technieken om jouw ervaring in onze webshop zo makkelijk en prettig mogelijk te maken. Dankzij cookies kunnen wij en derde partijen jouw internetgedrag op en buiten onze website volgen. Hierdoor kunnen wij onze website gebruiksvriendelijker maken en kunnen we advertenties tonen die aansluiten bij jouw interesses. Door verder gebruik te maken van onze webshop gaan we ervan uit dat je hier mee akkoord gaat. Lees meer over onze cookies .
Sluiten X