Interieurfilter

Productnummer: 1491546 Fabrikantcode: S 3088 C EAN: 8013097170886

€  6,91

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)203
    Hoogte (mm)17
    Breedte (mm)177
    Filter typeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30147
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30147
    3F QUALITY 1592
    ASHUKI PAL2-4024
    BLUE PRINT ADL142501
    BOSCH 1 987 432 106
    BREMSI FC0162
    CHAMPION CCF0100
    CLEAN FILTERS NC2134
    COMLINE EKF159
    CONTINENTAL 28.0002-1025.2
    CoopersFiaam PC8159
    DELPHI TSP0325163
    DENCKERMANN M110246
    DJ PARTS FC1120
    FAST FT37310
    FAST FT37310PM
    FEBI 27873
    FI.BA CF-118
    FIL FILTER HC 7119
    FILTRON K 1122
    FISPA MBX163
    FISPA MBX663
    FISPA 163
    FISPA BL663
    FRAM CF10025
    FRIGAIR 1304.5323
    HENGST FILTER E1929LI
    HOFFER 17298
    KAMOKA F409001
    KLAXCAR FRANCE FC166z
    KNECHT LA 241
    LUCAS FILTERS LFCP128
    MAGNETI MARELLI 350203061910
    MAHLE LA 241
    MALÒ 1530781
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 2026
    MANN FP 2026
    MASTER-SPORT W422026000
    MASTER-SPORT 2026-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2026-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0455
    MEAT & DORIA 17298
    MECAFILTER ELR7143
    MFILTER K 9108
    MISFAT HB205
    MOTAQUIP VCF249
    MULLER FILTER FK147
    MULLER FILTER FC147
    OPEN PARTS CAF2079.01
    Omnicraft 2135436
    PURFLUX AH233
    QUINTON HAZELL QFC0076
    SCT Germany SA 1268
    SIDAT MBX663
    SIDAT BL663
    SIDAT MBX163
    SIDAT 163
    SIVENTO G685
    SIVENTO G685-B
    SIVENTO P685
    TECNECO FILTERS CK10025
    TECNOCAR E432
    TOPRAN 303 997
    UFI 53.088.00
    VEMO V24-30-1107
    WILMINK GROUP WG1215320
    WILMINK GROUP WG1747132
    WILMINK GROUP WG1774584
    WILMINK GROUP WG1793809
    WILMINK GROUP WG1923363
    WIX FILTERS WP9210
  • Toepasbaarheid

    ABARTH
    500 / 595 / 695
    500 / 595 / 695 | 2008.08-heden - 1.4 (312.AXD1A) - 1368ccm, 135pk, 99KW - 312 A1.000
    500 / 595 / 695 | 2008.08-heden - 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A) - 1368ccm, 180pk, 132KW - 312 A3.000
    500 / 595 / 695 | 2008.08-heden - 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A, 312.AXD1A) - 1368ccm, 160pk, 118KW - 312 A3.000, 312 A1.000, 312 B4.000
    500 / 595 / 695 | 2010.05-heden - 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) - 1368ccm, 140pk, 103KW - 312 A3.000
    500C / 595C / 695C
    500C / 595C / 695C | 2008.05-heden - 1.4 (312.AXD1A) - 1368ccm, 135pk, 99KW - 312 A1.000
    500C / 595C / 695C | 2010.06-heden - 1.4 (312.AXF11, 312.AXF1A) - 1368ccm, 180pk, 132KW - 312 A3.000
    500C / 595C / 695C | 2011.05-heden - 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) - 1368ccm, 160pk, 118KW - 312 A3.000, 312 A1.000, 312 B4.000
    500C / 595C / 695C | 2009.09-heden - 1.4 (312.AXF1A, 312.AXF11, 312.AXD1A) - 1368ccm, 140pk, 103KW - 312 A3.000, 312 A1.000
    FIAT
    500
    500 (312_) | 2010.07-heden - 0.9 (312AXG1A, 312.AXG11) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    500 (312_) | 2007.07-heden - 1.2 (312AXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    500 (312_) | 2010.12-heden - 1.2 LPG (312AXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    500 (312_) | 2007.10-heden - 1.3 D Multijet (312AXB1A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 169 A1.000
    500 (312_) | 2009.12-heden - 1.3 D Multijet (312AXE1A) - 1248ccm, 95pk, 70KW - 199 B1.000, 312 B1.000
    500 (312_) | 2007.10-heden - 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) - 1368ccm, 100pk, 74KW - 169 A3.000
    500 C
    500 C (312_) | 2009.09-heden - 0.9 (312AG1A) - 875ccm, 86pk, 63KW - 312 A2.000
    500 C (312_) | 2009.09-heden - 1.2 (312CXA1A, 312AXA1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    500 C (312_) | 2009.09-heden - 1.3 D Multijet (312CXB1A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 169 A1.000
    500 C (312_) | 2009.09-heden - 1.3 D Multijet (312CXE1A, 312AXE1A) - 1248ccm, 95pk, 70KW - 199 B1.000, 312 B1.000
    500 C (312_) | 2009.09-heden - 1.4 (312CXC1B, 312AXC1B) - 1368ccm, 100pk, 74KW - 169 A3.000
    PANDA / PANDA CLASSIC
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2003.09-heden - 1.1 (169.AXA1A) - 1108ccm, 54pk, 40KW - 187 A1.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2003.09-heden - 1.2 (169.AXB11, 169.AXB1A) - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.03-2013.08 - 1.2 (169AXF2A, 169AXF1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2004.10-heden - 1.2 4x4 (169.AXB2A) - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.04-2013.08 - 1.2 4x4 (169AXF2A, 169AXF1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2009.04-heden - 1.2 LPG (169.AXB1A) - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.11-2013.08 - 1.2 LPG (169CXF1A) - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2007.01-2011.12 - 1.2 Natural Power (169.AXB1A) - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2003.09-heden - 1.3 D Multijet (169.AXC1A) - 1248ccm, 70pk, 51KW - 188 A8.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2006.06-2013.08 - 1.3 D Multijet (169AXG1A, 169AXD1A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 169 A1.000, 169 A5.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2004.10-heden - 1.3 D Multijet 4x4 (169.AXC2A) - 1248ccm, 70pk, 51KW - 188 A8.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.09-2013.08 - 1.3 JTD Multijet 4x4 (169AXG1A, 169AXG2A) - 1248ccm, 75pk, 55KW - 169 A1.000, 169 A5.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2006.10-heden - 1.4 (169AXE1B) - 1368ccm, 100pk, 74KW - 169 A3.000
    PANDA / PANDA CLASSIC (169_) | 2010.09-2013.08 - 1.4 Natural Power (169AXHIA) - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    PANDA Hatchback/Van
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2004.09-heden - 1.1 (169CXA1A) - 1108ccm, 54pk, 40KW - 187 A1.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2004.09-heden - 1.2 - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2010.09-heden - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2004.09-heden - 1.2 4x4 - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2010.09-heden - 1.2 4x4 - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2009.04-heden - 1.2 LPG - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2010.09-heden - 1.2 LPG - 1242ccm, 69pk, 51KW - 169 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2007.01-2009.11 - 1.2 Natural Power - 1242ccm, 60pk, 44KW - 188 A4.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2004.03-heden - 1.3 D Multijet - 1248ccm, 70pk, 51KW - 188 A8.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2006.01-heden - 1.3 D Multijet - 1248ccm, 75pk, 55KW - 169 A1.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2004.10-2006.12 - 1.3 D Multijet 4x4 - 1248ccm, 70pk, 51KW - 188 A8.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2006.01-heden - 1.3 D Multijet 4x4 - 1248ccm, 75pk, 55KW - 169 A1.000
    PANDA Hatchback/Van (169_) | 2009.10-heden - 1.4 Natural Power - 1368ccm, 78pk, 57KW - 350 A1.000
    FORD
    KA
    KA (RU8) | 2008.10-2016.05 - 1.2 - 1242ccm, 69pk, 51KW - FP4, 169A4000
    KA (RU8) | 2008.10-2016.05 - 1.3 TDCi - 1248ccm, 75pk, 55KW - FD4, 169A1000
  • Origineel nummers

    1751197FORD
    1557375FORD
    77366065FIAT
    71773191FIAT
    71754149FIAT
    46723321FIAT
  • Fabrikant

    Sofima

    Sofima filters is onderdeel van het grote concern UFI Filters dat is opgericht in 1971.
    Dit is een wereldleider op het gebied van filtratietechnologie en thermisch beheer. UFI levert het volledige assortiment lucht-, olie-, brandstof-, interieur- en koelvloeistoffilters. Evenals thermische beheersystemen aan de automobielsector dat voldoet aan de behoeften van bijna alle automerken en motorfietsen. Op de OE-markt is UFI een toonaangevende leverancier van filtratie. Elke filterfamilie binnen de twee aftermarket-merken van het bedrijf, UFI en Sofima , dekt 96% van het Europese wagenpark.

  • Levertijd

    1 tot 3 werkdagen

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK