Interieurfilter

Productnummer: 1432276 Fabrikantcode: FAA-CH0 EAN: 8033001285451

€  7,42

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)306,5
    Hoogte (mm)22
    Breedte (mm)233
    Filter typeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30130
    ASHIKA 21-CH-CH0
    BLUE PRINT ADA102503
    CHAMPION CCF0313C
    CLEAN FILTERS NC2324CA
    COMLINE EKF291A
    CORTECO 21652854
    CORTECO 21653151
    CoopersFiaam PCK8391
    DELPHI TSP0325133
    DENCKERMANN M110191
    DENSO DCF067K
    DJ PARTS FC1098C
    FILTRON K 1168A
    FISPA 164
    FISPA 664
    FRAM CFA11779
    FRIGAIR 1318.5388
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340805
    HOFFER 17094
    HOFFER 17094K
    JAPKO 21CH0
    JC PREMIUM B4Y001CPR
    KAISHIN A20006
    KAMOKA 6080037
    KLAXCAR FRANCE FC121z
    KNECHT LAK 159
    MAGNETI MARELLI 350208065530
    MAHLE LAK 159
    MALÒ 1531072
    MANN CUK 3142
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 3142-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 3142/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1648
    MAXGEAR 26-1867
    MAXGEAR 26-0501
    MDR MCF-3CH0
    MEAT & DORIA 17094
    MEAT & DORIA 17094K
    MECAFILTER EKR7135
    MEYLE 44-12 319 0002
    MOTAQUIP VCF362
    MULLER FILTER FC130
    OPEN PARTS CAF2063.11
    Omnicraft 2144806
    PURFLUX AHC421
    SIDAT 664
    SIDAT 164
    SIVENTO P661
    SIVENTO G661
    TECNOCAR EC713
    VALEO 698865
    VEMO V33-31-0001
    WILMINK GROUP WG1774566
    WILMINK GROUP WG1215585
    WILMINK GROUP WG1227128
    WILMINK GROUP WG1774565
    WILMINK GROUP WG1746960
    WILMINK GROUP WG1793504
    WILMINK GROUP WG1735341
    WILMINK GROUP WG1226974
    WIX FILTERS WP9229
  • Toepasbaarheid

    CHRYSLER
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) | 1995.01-2001.03 - 2.4 i - 2429ccm, 151pk, 111KW - B00
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) | 1995.01-2001.03 - 2.5 TD - 2499ccm, 116pk, 85KW - ENC, 425 CLIRS/X
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) | 1995.01-2001.03 - 3.0 - 2972ccm, 152pk, 112KW - EFA
    VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) | 1995.01-2001.03 - 3.8 i AWD - 3778ccm, 166pk, 122KW - L00
    VOYAGER II
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 - 2.5 i - 2501ccm, 101pk, 74KW - K
    VOYAGER II (ES) | 1992.01-1995.09 - 2.5 TD - 2500ccm, 118pk, 87KW - 09B, M00
    VOYAGER II (ES) | 1991.01-1995.09 - 3.0 i - 2972ccm, 147pk, 108KW - 6G72, 300
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 - 3.3 i - 3301ccm, 150pk, 110KW - EGA
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 - 3.3 i - 3301ccm, 163pk, 120KW - EGA
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 - 3.3 i AWD - 3301ccm, 163pk, 120KW - R00
    VOYAGER II (ES) | 1990.08-1995.09 - 3.3 i AWD - 3301ccm, 150pk, 110KW - EGA
    VOYAGER IV
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 2.4 - 2429ccm, 147pk, 108KW - EDZ
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2003.04-2007.12 - 2.4 - 2429ccm, 151pk, 111KW - EDZ
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 2.5 CRD - 2499ccm, 141pk, 105KW - ENJ
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2005.08-2008.12 - 2.5 CRD - 2499ccm, 120pk, 88KW - EDK
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2004.06-2008.12 - 2.8 CRD - 2777ccm, 150pk, 110KW - ENR
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.3 - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA, EGM
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.3 AWD - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.8 - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    VOYAGER IV (RG, RS) | 2000.02-2008.12 - 3.8 AWD - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    DODGE
    CARAVAN
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 2.4 - 2429ccm, 152pk, 112KW - EDZ
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.3 - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.3 AWD - 3301ccm, 174pk, 128KW - EGA
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.8 - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
    CARAVAN (RG_) | 2000.02-2007.12 - 3.8 AWD - 3778ccm, 218pk, 160KW - EGH
  • Origineel nummers

    K82205905CHRYSLER
    K04885955AACHRYSLER
    82205905CHRYSLER
    4885955AACHRYSLER
    04885955AACHRYSLER
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


7,42

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK