Interieurfilter

Productnummer: 1412517 Fabrikantcode: FAA-TY10 EAN: 8033001452730

€  5,74

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)215
    Hoogte (mm)43,5
    Breedte (mm)150
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30186
    AMC FILTER TC-1017
    ASHIKA 21-TY-TY10
    ASHUKI PAL2-4021
    ASHUKI T109-50
    ASHUKI T109-50C
    BLUE PRINT ADP152531
    BOSCH 1 987 432 189
    BOSCH 0 986 628 552
    BREMSI FC0077
    BSG BSG 70-145-021
    CHAMPION CCF0427
    COMLINE EKF199
    CoopersFiaam PC8224
    DENCKERMANN M110474
    DENCKERMANN M110474A
    DENCKERMANN M110474K
    DENSO DCF562P
    DJ PARTS FC1166
    FEBI 104784
    FI.BA CF-140/C
    FIL FILTER HC 7233
    FILTRON K 1207
    FISPA MBX207
    FISPA 207
    FRAM CF10080
    HENGST FILTER E2906LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342025
    HOFFER 17406F
    JAPKO 21TY10
    KAISHIN A20073
    KAVO PARTS TC-1017
    KLAXCAR FRANCE FC046z
    KNECHT LA 304
    KRAFT AUTOMOTIVE 1735502
    LUCAS FILTERS LFCP183
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 350203062040
    MAHLE LA 304
    MALÒ 1531271
    MANN CU 2317
    MASTER-SPORT 2317-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0504
    MDR MCF-3TY10
    MEAT & DORIA 17406F
    MECAFILTER ELR7213
    MEYLE 11-12 319 0009
    MISFAT HB178
    MOTAQUIP VCF392
    MULLER FILTER FC186
    NIPPARTS J1342024
    NPS T135A07
    OPEN PARTS CAF2006.01
    Omnicraft 2135488
    PURFLUX AH223
    QUINTON HAZELL QFC0329
    SCT Germany SA 1253
    SIDAT 207
    SIDAT MBX207
    SIVENTO G717
    SIVENTO P717
    SIVENTO G717-B
    STELLOX 71-10214-SX
    TECNECO FILTERS CK207
    TECNOCAR E440
    VALEO 715515
    VEMO V22-30-1009
    VEMO V22-32-0004
    WILMINK GROUP WG1215343
    WILMINK GROUP WG1747209
    WILMINK GROUP WG1793613
    WILMINK GROUP WG1917039
    WIX FILTERS WP9276
  • Toepasbaarheid

    CITROEN
    C1
    C1 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.09 - 1.0 - 998ccm, 68pk, 50KW - CFA (384F), CFB (1KR)
    C1 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.09 - 1.4 HDi - 1398ccm, 54pk, 40KW - 8HT (DV4TD)
    PEUGEOT
    107
    107 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.05 - 1.0 - 998ccm, 68pk, 50KW - CFA (384F), CFB (1KR)
    107 (PM_, PN_) | 2005.06-2014.05 - 1.4 HDi - 1398ccm, 54pk, 40KW - 8HT (DV4TD)
    TOYOTA
    AYGO
    AYGO (_B1_) | 2005.07-2014.05 - 1.0 (KGB10_) - 998ccm, 68pk, 50KW - 1KR-FE
    AYGO (_B1_) | 2005.07-2014.05 - 1.0 GPL (KGB10_) - 998ccm, 68pk, 50KW - 1KR-FE
    AYGO (_B1_) | 2005.07-2010.08 - 1.4 HDi (WNB10_) - 1398ccm, 54pk, 40KW - 2WZ-TV
  • Origineel nummers

    6479A5CITROËN
    6447TVCITROËN
    6447TTCITROËN
    88508-0H010TOYOTA
    6479A5PEUGEOT
    6447TVPEUGEOT
    6447TTPEUGEOT
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK