Interieurfilter

Productnummer: 1412500 Fabrikantcode: FAA-SM2 EAN: 8033001437898

€  11,00

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)215
    Hoogte (mm)26
    Breedte (mm)214
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30228
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30228
    ALCO FILTER MS-6496C
    ASHIKA 21-SM-SM2
    ASHUKI PAL2-4393
    BLUE PRINT ADR162514
    BLUE PRINT ADU172502
    BREMSI FC0439
    BREMSI FC0439C
    BSG BSG 60-145-029
    CLEAN FILTERS NC2415CA
    COMLINE EKF169A
    CoopersFiaam PCK8226
    CoopersFiaam PCK8476
    DENCKERMANN M110647K
    DENCKERMANN M110647
    DENCKERMANN M110647A
    DJ PARTS FC1193C
    FEBI 48511
    FEBI 37788
    FI.BA CF-249/C
    FILTRON K 1276A
    FISPA 971
    FISPA BL971
    FISPA 471
    FISPA 816
    FRAM CFA10612
    FRAM CFA12147
    FRIGAIR 1309.0402
    HOFFER 17478K
    HOFFER 17478
    JAPKO 21SM2
    JC PREMIUM B4M034CPR
    KAISHIN A20134
    KAMOKA F520501
    KLAXCAR FRANCE FC111z
    KNECHT LAK 430
    KRAFT AUTOMOTIVE 1731045
    LUCAS FILTERS LFCK290
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 350208065540
    MAHLE LAK 430
    MALÒ 1531732
    MANN CUK 2132
    MAPCO 67501
    MAXGEAR 26-1822
    MAXGEAR 26-1039
    MDR MCF-3SM2
    MEAT & DORIA 17478K
    MEAT & DORIA 17478
    MECAFILTER EKR7248
    MISFAT HB234C
    MOTAQUIP LVCF565
    MULLER FILTER FC228
    MULLER FILTER FK228
    OPEN PARTS CAF2225.11
    Omnicraft 2144778
    PURFLUX AHC277
    PURFLUX AHC516
    SIDAT 816
    SIDAT 971
    SIDAT BL971
    SIDAT 471
    TECNECO FILTERS CK22021
    TECNOCAR EC491
    TECNOCAR EC739
    TOPRAN 701 631
    TOPRAN 407 944
    VEMO V30-31-1052
    VEMO V30-32-0004
    WILMINK GROUP WG1788844
    WILMINK GROUP WG1923359
    WILMINK GROUP WG1793822
    WILMINK GROUP WG1215665
    WILMINK GROUP WG1701525
    WILMINK GROUP WG1701524
    WILMINK GROUP WG1747278
    WILMINK GROUP WG1747277
    WIX FILTERS WP9389
  • Toepasbaarheid

    SMART
    FORFOUR Hatchback
    FORFOUR Hatchback (453) | 2014.11-heden - 0.9 (453.044, 453.053) - 898ccm, 90pk, 66KW - M 281.910, H4B 409
    FORFOUR Hatchback (453) | 2014.11-heden - 1.0 (453.041) - 999ccm, 60pk, 45KW - M 281.920
    FORFOUR Hatchback (453) | 2014.07-heden - 1.0 (453.042, 453.043) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 281.920
    FORTWO Cabrio
    FORTWO Cabrio (451) | 2007.01-heden - 0.8 CDi (451.400) - 799ccm, 45pk, 33KW - OM 660.950
    FORTWO Cabrio (451) | 2009.08-heden - 0.8 CDi (451.401) - 799ccm, 54pk, 40KW - OM 660.951
    FORTWO Cabrio (451) | 2007.01-heden - 1.0 (451.431, 451.480) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 132.910
    FORTWO Cabrio (451) | 2008.01-heden - 1.0 Brabus (451.433) - 999ccm, 98pk, 72KW - M 132.930
    FORTWO Cabrio (451) | 2007.01-heden - 1.0 Turbo (451.432) - 999ccm, 84pk, 62KW - M 132.930
    FORTWO Cabrio (451) | 2010.07-heden - 1.0 Turbo Brabus (451.433) - 999ccm, 102pk, 75KW - M 132.930
    FORTWO Cabriolet
    FORTWO Cabriolet (453) | 2015.09-heden - 0.9 (453.444, 453.453) - 898ccm, 90pk, 66KW - M 281.910
    FORTWO Cabriolet (453) | 2015.09-heden - 1.0 (453.442, 453.443) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 281.920
    FORTWO Coupé
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 0.8 CDi (451.300) - 799ccm, 45pk, 33KW - OM 660.950
    FORTWO Coupé (451) | 2009.08-heden - 0.8 CDi (451.301) - 799ccm, 54pk, 40KW - OM 660.951
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 1.0 (451.330, 451.334) - 999ccm, 61pk, 45KW - M 132.910
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 1.0 (451.331, 451.380) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 132.910
    FORTWO Coupé (451) | 2008.01-heden - 1.0 Brabus (451.333) - 999ccm, 98pk, 72KW - M 132.930
    FORTWO Coupé (451) | 2007.01-heden - 1.0 Turbo (451.332) - 999ccm, 84pk, 62KW - M 132.930
    FORTWO Coupé (451) | 2010.07-heden - 1.0 Turbo Brabus (451.333) - 999ccm, 102pk, 75KW - M 132.930
    FORTWO Coupé (453) | 2014.09-heden - 0.9 (453.344, 453.353) - 898ccm, 90pk, 66KW - M 281.910
    FORTWO Coupé (453) | 2014.11-heden - 1.0 (453.341) - 999ccm, 60pk, 45KW - M 281.920
    FORTWO Coupé (453) | 2014.07-heden - 1.0 (453.342, 453.343) - 999ccm, 71pk, 52KW - M 281.920
  • Origineel nummers

    N4518300018SMART
    A4538350300SMART
    A 451 830 00 18SMART
    453 835 03 00SMART
    4518300018SMART
    272774711RRENAULT
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK