Interieurfilter

Productnummer: 1412499 Fabrikantcode: FAA-SM1 EAN: 8033001285635

€  5,97

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)178
    Hoogte (mm)40
    Breedte (mm)204
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30166
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30166
    ACKOJAP A37-31-0001
    ASHIKA 21-SM-SM1
    BLUE PRINT ADC42508
    BREMSI FC0890C
    CHAMPION CCF0352C
    COMLINE EKF108A
    CORTECO 21653013
    CORTECO 80000331
    CoopersFiaam PCK8229
    DENCKERMANN M110781
    DENCKERMANN M110781A
    DENSO DCF181K
    DENSO DCF305P
    DJ PARTS FC1039C
    FEBI 22441
    FEBI BILSTEIN 23788
    FI.BA CF-135/C
    FIL FILTER HCK 7188
    FILTRON K 1216A
    FISPA 670
    FRAM CFA10582
    FRIGAIR 1306.5319
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1345009
    HOFFER 17387K
    JAPKO 21SM1
    JC PREMIUM B45007PR
    KAISHIN A20059
    KAMOKA F511601
    KAMOKA 6080088
    KLAXCAR FRANCE FC241z
    KLAXCAR FRANCE FC150z
    KNECHT LAK 251
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734225
    LUCAS FILTERS LFCK198
    MAGNETI MARELLI 350203063870
    MAHLE LAK 251
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1531322
    MANN CUK 1830
    MAPCO 67901
    MASTER-SPORT 1830-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1830/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1845
    MAXGEAR 26-1033
    MDR MCF-3SM1
    MEAT & DORIA 17387K
    MECAFILTER EKR7193
    MEYLE 012 320 0019
    MISFAT HB339C
    MOTAQUIP VCF407
    MULLER FILTER FK166
    MULLER FILTER FC166
    NIPPARTS J1345009
    NPS M135I04
    OPEN PARTS CAF2180.11
    Omnicraft 2144786
    PURFLUX AHC278
    QUINTON HAZELL QFC0113
    SCT Germany SAK 240
    SIDAT 670
    SWAG 12 92 3788
    TECNECO FILTERS CK1830C
    TECNOCAR EC494
    VALEO 698802
    VEMO V30-31-1047
    WILMINK GROUP WG1215625
    WILMINK GROUP WG1227046
    WILMINK GROUP WG1233406
    WILMINK GROUP WG1427580
    WILMINK GROUP WG1735423
    WILMINK GROUP WG1735509
    WILMINK GROUP WG1747189
    WILMINK GROUP WG1793487
    WIX FILTERS WP9293
  • Toepasbaarheid

    MITSUBISHI
    COLT CZC VI Cabriolet
    COLT CZC VI Cabriolet (RG) | 2006.05-2009.07 - 1.5 (Z23) - 1499ccm, 109pk, 80KW - 4A91
    COLT CZC VI Cabriolet (RG) | 2006.05-2009.07 - 1.5 Turbo (Z23) - 1468ccm, 150pk, 110KW - 4G15T
    COLT VI
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.10-2012.06 - 1.1 - 1124ccm, 75pk, 55KW - 3A91, M 134.910 (3A91)
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.06-2012.06 - 1.3 - 1332ccm, 95pk, 70KW - 4A90, M 135.930 (4A90)
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.10-2012.06 - 1.3 - 1332ccm, 92pk, 68KW - 4A90
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.06-2012.06 - 1.5 - 1499ccm, 109pk, 80KW - 4A91, M 135.950 (4A91)
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2005.03-2012.06 - 1.5 CZT - 1468ccm, 150pk, 110KW - 4G15T
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.08-2012.06 - 1.5 DI-D - 1493ccm, 68pk, 50KW - OM 639.939
    COLT VI (Z3_A, Z2_A) | 2004.08-2012.06 - 1.5 DI-D - 1493ccm, 95pk, 70KW - OM 639.939
    SMART
    FORFOUR
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.1 (454.030) - 1124ccm, 75pk, 55KW - M 134.910
    FORFOUR (454) | 2005.02-2006.06 - 1.1 (454.033) - 1124ccm, 64pk, 47KW - M 134.910, M 134.911
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.3 (454.031) - 1332ccm, 95pk, 70KW - M 135.930
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.5 (454.032) - 1499ccm, 109pk, 80KW - M 135.950
    FORFOUR (454) | 2004.01-2006.06 - 1.5 (454.032) - 1499ccm, 122pk, 90KW - M 135.950
    FORFOUR (454) | 2005.05-2006.06 - 1.5 BRABUS (454.034) - 1468ccm, 177pk, 130KW - M 122.950
    FORFOUR (454) | 2004.09-2006.06 - 1.5 CDI (454.000) - 1493ccm, 68pk, 50KW - OM 639.939
    FORFOUR (454) | 2004.09-2006.06 - 1.5 CDI (454.001) - 1493ccm, 95pk, 70KW - OM 639.939
    ROADSTER
    ROADSTER (452) | 2003.04-2005.11 - 0.7 (452.432) - 698ccm, 61pk, 45KW - M 160.921
    ROADSTER (452) | 2003.04-2005.11 - 0.7 (452.434) - 698ccm, 82pk, 60KW - M 160.922
    ROADSTER (452) | 2003.12-2005.11 - 0.7 Brabus (452.437) - 698ccm, 101pk, 74KW - M 160.923
    ROADSTER Coupé
    ROADSTER Coupé (452) | 2003.04-2005.11 - 0.7 (452.334) - 698ccm, 82pk, 60KW - M 160.921
    ROADSTER Coupé (452) | 2003.12-2005.11 - 0.7 Brabus (452.337) - 698ccm, 101pk, 74KW - M 160.923
  • Origineel nummers

    A4548300018SMART
    4548300018SMART
    0013871V002SMART
    0013871V001SMART
    TS200003MITSUBISHI
    MR958017MITSUBISHI
    MR958016MITSUBISHI
    4548300018MITSUBISHI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Eurol
Koelvloeistof  Eurol XL G12+ -36°C 5L
2 reviews

Koelvloeistof  Eurol XL -36°C 5L
Universele longlife koelvloeistof, is mengbaar met de meeste commerciele koelvloeistoffen Eurol®
Coolant -36 XL is een universele long-life koelvloeistof op basis van
Mono-Ethyleenglycol en organische corrosie-inhibitoren (silicaatvrij).
Deze speciale technologie is mengbaar met alle soorten koelvloeistof
zonder dat er drab gevormd wordt en de koelende werking teniet gedaan
wordt. De koelvloeistof is mengbaar met alle commerciele
soorten koelvloeistof die op monoethyleenglycol zijn gebaseerd,
waaronder Volkswagen en Renault.
Eurol® Coolant -36 XL voorkomt
hinderlijke vorming van kalkafzetting en biedt excellente bescherming
tegen cavitatie. Bovendien beschermt het tegen corrosie van elk metaal
in het koelsysteem. De Coolant is nitriet-, amine-,
boraat-, fosfaat-, nitraat- en silicaatvrij en draagt dus bij voor een
schoner milieu. Eurol® Coolant is volkomen veilig voor rubbers,
kunststoffen, metalen en aluminium of legeringen hiervan.


Eurol® Coolant -36 XL is een moderne
koelvloeistof voor water-gekoelde verbrandingsmotoren en beschermt
het koelsysteem tegen bevriezing tot -36°C.De koelvloeistof onverdund gebruiken, dus
nooit met water bijvullen. De levensduur bedraagt 5 jaar of 650.000 km.
voor vrachtwagens of 250.000 km. voor personenwagens al naar gelang de
situatie zich het eerst voordoet.
Specificaties

Mercedes-Benz/Daimler Chrysler MB 325.0, 
MB 325.2 en MB 325.3, 
Volkswagen 
TL-VW 774 D (G12) , 
TL-VW 774 F (G12+) 
DAF 74002, 
Deutz-MWM Detroit Diesel (incl. Powercool
plus) en 0199-99-1115 / 0199-99-2091 
Ford WSS-M97B44-D, 
General Motors B0401065 
Saab/Opel GM6277M 
MAN 324 Typ SNF, 
Volvo Trucks 
Renault Type D, 
Scania TB1451 
Fiat 9,55523 / Iveco standard 18-1830 
BS 6580, BR-637, SAE J1034 
ASTM D3306/D4656/D4985 
JASO M325, 
NATO S-759, 
JIS K2234 
Fendt, John Deere JDMH5 
Behr, Jenbacher, ADE, MAK 
MTU MTL 5048 
Isuzu, Komatsu, Karosa 
Leyland-DAF, Wärtsilä 
Liebherr 
JIS K2234 Class 2 (LLC)

Gevarenaanduidingen (CLP):
- H302 Schadelijk bij inslikken.
- H31 Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
- H37 Kan schade aan organen (nieren) veroorzaken bij langdurige of herhaalde
blootstelling (oraal).

Koelvloeistof Eurol XL G12+ -36°C 5L

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK