Interieurfilter

Productnummer: 1412494 Fabrikantcode: FAA-SB2 EAN: 8033001285758

€  4,05

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)216
    Hoogte (mm)17,2
    Breedte (mm)212
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30202
    AMC FILTER TC-1003
    ASHIKA 21-SB-SB2
    ASHUKI T109-17
    ASHUKI T109-18
    BLUE PRINT ADT32504
    BOSCH 1 987 432 085
    BREMSI FC0500
    COMLINE EKF189
    CORTECO 21652539
    CORTECO 80000745
    CoopersFiaam PC8144
    DELPHI TSP0325175
    DENCKERMANN M110461
    DENSO DCF239K
    DENSO DCF353P
    DJ PARTS FC1035
    FEBI 24434
    FI.BA CF-75
    FIL FILTER HC 7106
    FILTRON K 1083
    FISPA MBX105
    FISPA 105
    FRAM CF9846
    FRIGAIR 1315.5394
    FRIGAIR 1315.5304
    HENGST FILTER E2915LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1342018
    HOFFER 17275
    HOFFER 17337
    JAPKO 21SB2
    JC PREMIUM B47003PR
    KAISHIN A20092
    KAMOKA F416801
    KAMOKA F504101
    KAVO PARTS TC-1003
    KLAXCAR FRANCE FC021z
    KLAXCAR FRANCE FC065z
    KOLBENSCHMIDT 50013945
    KRAFT AUTOMOTIVE 1733708
    LUCAS FILTERS LFCP152
    MAGNETI MARELLI 350203061900
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1530501
    MANN CU 2131
    MANN FP 2131
    MASTER-SPORT 2131-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 2131-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0420
    MDR MCF-3SB2
    MEAT & DORIA 17337
    MEAT & DORIA 17275
    MECAFILTER ELR7159
    MEYLE 30-12 319 0005
    MISFAT HB195
    MOTAQUIP VCF226
    MULLER FILTER FC202
    NIPPARTS J1342018
    NPS T135A09
    OPEN PARTS CAF2102.01
    Omnicraft 2135404
    PURFLUX AH210
    QUINTON HAZELL QFC0310
    SAKURA 1733708
    SCT Germany SA 1153
    SIDAT MBX105
    SIDAT 105
    SIVENTO G689
    SIVENTO P689
    STELLOX 71-10131-SX
    TECNECO FILTERS CK9846
    TECNOCAR E414
    TOPRAN 600 041
    VALEO 698796
    VEMO V70-30-0002-1
    WILMINK GROUP WG1747117
    WILMINK GROUP WG1793711
    WILMINK GROUP WG1774598
    WILMINK GROUP WG1793482
    WILMINK GROUP WG1018804
    WILMINK GROUP WG1735531
    WILMINK GROUP WG1735470
    WILMINK GROUP WG1233641
    WILMINK GROUP WG1226889
    WIX FILTERS WP9026
  • Toepasbaarheid

    LEXUS
    ES
    ES (VCV10_, VZV21_) | 1989.12-1991.12 - 250 (VZV21_) - 2507ccm, 160pk, 118KW - 2VZ-FE
    ES (VCV10_, VZV21_) | 1991.09-1997.12 - 300 (VCV10_) - 2959ccm, 188pk, 138KW - 3VZ-FE
    SUBARU
    LEGACY IV
    LEGACY IV (BL) | 2003.09-2005.10 - 2.0 AWD (BL5) - 1994ccm, 138pk, 101KW - EJ202
    LEGACY IV (BL) | 2003.09-2009.04 - 2.5 AWD (BL9) - 2457ccm, 165pk, 121KW - EJ25
    LEGACY IV (BL) | 2007.09-2009.12 - 2.5 i AWD (BL9) - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ25
    LEGACY IV (BL) | 2003.09-2009.08 - 3.0 R AWD (BLE) - 3000ccm, 245pk, 180KW - EZ30
    LEGACY IV Stationwagen
    LEGACY IV Stationwagen (BP) | 2003.09-2005.10 - 2.0 AWD (BP5) - 1994ccm, 138pk, 101KW - EJ202
    LEGACY IV Stationwagen (BP) | 2003.09-2009.04 - 2.5 AWD (BP9) - 2457ccm, 165pk, 121KW - EJ25
    LEGACY IV Stationwagen (BP) | 2008.01-2009.12 - 2.5 i AWD (BP9) - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ25
    LEGACY IV Stationwagen (BP) | 2003.09-2009.08 - 3.0 R AWD (BPE) - 3000ccm, 245pk, 180KW - EZ30
    OUTBACK
    OUTBACK (BE, BH) | 2000.10-2003.08 - 3.0 H6 AWD (BHE) - 3000ccm, 209pk, 154KW - EZ30
    OUTBACK (BL, BP) | 2008.09-2009.09 - 2.0 D AWD (BPD) - 1998ccm, 150pk, 110KW - EE20Z
    OUTBACK (BL, BP) | 2003.11-2009.09 - 2.5 AWD (BP9) - 2457ccm, 165pk, 121KW - EJ25D
    OUTBACK (BL, BP) | 2008.09-2009.09 - 2.5 AWD (BP9) - 2457ccm, 173pk, 127KW - EJ251
    OUTBACK (BL, BP) | 2003.11-2009.09 - 3.0 AWD (BPE) - 3000ccm, 245pk, 180KW - EZ30
    TRIBECA
    TRIBECA (B9) | 2005.01-heden - 3.0 (WXE) - 2999ccm, 250pk, 184KW - EZ30
    TRIBECA (B9) | 2006.10-heden - 3.0 (WXE) - 3000ccm, 245pk, 180KW - EZ30
    TRIBECA (B9) | 2007.09-heden - 3.6 (WXF) - 3630ccm, 258pk, 190KW - EZ36D
    TOYOTA
    AVENSIS VERSO
    AVENSIS VERSO (_M2_) | 2001.08-2007.08 - 2.4 (ACM21) - 2362ccm, 156pk, 115KW - 2AZ-FE
    CELICA Coupé
    CELICA Coupé (_T23_) | 1999.08-2005.09 - 1.8 16V TS (ZZT231_) - 1796ccm, 192pk, 141KW - 2ZZ-GE
    CELICA Coupé (_T23_) | 1999.08-2005.07 - 1.8 16V VT-i (ZZT230_) - 1794ccm, 143pk, 105KW - 1ZZ-FE
    FJ CRUISER
    FJ CRUISER (GSJ1_) | 2006.01-2018.01 - 4.0 4WD (GSJ15_) - 3956ccm, 242pk, 178KW - 1GR-FE
    FJ CRUISER (GSJ1_) | 2010.01-2014.06 - 4.0 4WD (GSJ15_) - 3956ccm, 260pk, 191KW - 1GR-FE
    FJ CRUISER (GSJ1_) | 2010.12-2018.01 - 4.0 4WD (GSJ15_) - 3956ccm, 272pk, 200KW - 1GR-FE
    LAND CRUISER PRADO
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.09-2009.08 - 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) - 2982ccm, 163pk, 120KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2004.07-2009.08 - 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125) - 2982ccm, 166pk, 122KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.09-2010.12 - 3.0 D-4D (KDJ120, KDJ125, KDJ121) - 2982ccm, 173pk, 127KW - 1KD-FTV
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.09-2009.07 - 3.0 D-4D (KZJ12) - 2982ccm, 125pk, 92KW - 1KZ-TE
    LAND CRUISER PRADO (_J12_) | 2002.12-2010.12 - 4.0 (GRJ120, GRJ125, GRJ121) - 3956ccm, 249pk, 183KW - 1GR-FE
    PREVIA I
    PREVIA I (_R1_, _R2_) | 1990.05-2000.08 - 2.4 (TCR11_, TCR10_) - 2438ccm, 132pk, 97KW - 2TZ-FE
    PREVIA I (_R1_, _R2_) | 1990.01-2000.08 - 2.4 4WD (TCR21_, TCR20_) - 2438ccm, 132pk, 97KW - 2TZ-FE
    PREVIA II
    PREVIA II (_R3_) | 2001.03-2006.01 - 2.0 D-4D (CLR30_) - 1995ccm, 116pk, 85KW - 1CD-FTV
    PREVIA II (_R3_) | 2000.02-2006.02 - 2.4 (ACR30) - 2362ccm, 156pk, 115KW - 2AZ-FE
    PREVIA II (_R3_) | 2000.08-2005.12 - 3.0 (MCR30W) - 2995ccm, 220pk, 162KW - 1MZ-FE
    PRIUS Liftback
    PRIUS Liftback (_W2_) | 2003.09-2009.12 - 1.5 Hybrid (NHW20_) - 1497ccm, 78pk, 57KW - 1NZ-FXE
    YARIS
    YARIS (_P1_) | 1999.04-2005.09 - 1.0 (SCP10_) - 998ccm, 68pk, 50KW - 1SZ-FE
    YARIS (_P1_) | 2003.03-2005.09 - 1.0 (SCP10_) - 998ccm, 65pk, 48KW - 1SZ-FE
    YARIS (_P1_) | 1999.08-2005.11 - 1.3 (NCP10_, SCP12_) - 1299ccm, 86pk, 63KW - 2NZ-FE
    YARIS (_P1_) | 2002.04-2005.09 - 1.3 (SCP12_, SCP13_) - 1298ccm, 87pk, 64KW - 2SZ-FE
    YARIS (_P1_) | 2001.10-2005.09 - 1.4 D-4D (NLP10_) - 1364ccm, 75pk, 55KW - 1ND-TV
    YARIS (_P1_) | 2001.04-2005.09 - 1.5 (NCP13_) - 1497ccm, 106pk, 78KW - 1NZ-FE
    YARIS (_P1_) | 2003.01-2005.11 - 1.5 (NCP13_) - 1497ccm, 105pk, 77KW - 1NZ-FE
    YARIS VERSO
    YARIS VERSO (_P2_) | 1999.08-2002.10 - 1.3 (NCP20_, NCP22_) - 1299ccm, 86pk, 63KW - 2NZ-FE
    YARIS VERSO (_P2_) | 2002.11-2005.09 - 1.3 (NCP20_, NCP22_) - 1299ccm, 84pk, 62KW - 2NZ-FE
    YARIS VERSO (_P2_) | 2000.09-2005.09 - 1.4 D-4D (NLP20_, NLP22_) - 1364ccm, 75pk, 55KW - 1ND-TV
    YARIS VERSO (_P2_) | 2000.03-2005.09 - 1.5 (NCP21_) - 1497ccm, 105pk, 77KW - 1NZ-FE
    YARIS VERSO (_P2_) | 2000.03-2005.09 - 1.5 (NCP21_) - 1497ccm, 106pk, 78KW - 1NZ-FE
  • Origineel nummers

    8713947010LEXUS
    8713932010LEXUS
    8856802020TOYOTA
    8850820120TOYOTA
    8713947010TOYOTA
    8713906040TOYOTA
    87139-47010-83TOYOTA
    72880AG0009PTOYOTA
    X7288AG000SUBARU
    72880-XA00ASUBARU
    72880-AG000SUBARU
    MZ312931MITSUBISHI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK