Interieurfilter

Productnummer: 1412490 Fabrikantcode: FAA-NS7 EAN: 8033001285673

€  12,72

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)268,5
    Hoogte (mm)24
    Breedte (mm)106
    TypeStoffilter
    Hoogte 1 (mm)12
    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30377-2
    AMC FILTER NC-2006
    ASHIKA 21-NS-NS7
    CHAMPION CCF0199
    CONTINENTAL 28.0002-1338.2
    DENSO DCF187P
    FI.BA CF-15
    FISPA 237-2
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341013
    HOFFER 17140F-X2
    JAPKO 21NS7
    KAISHIN A20049
    KAVO PARTS NC-2006
    KNECHT LA 932/S
    LUCAS FILTERS LFCP262S
    MAHLE LA 932/S
    MANN CU 2808-2
    MASTER-SPORT 2808-2-IF-SET-MS
    MASTER-SPORT 2808-2-IFB-SET-MS
    MASTER-SPORT 2808/1-2-IF-SET-MS
    MAXGEAR 26-1026
    MDR MCF-3NS7
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEAT & DORIA 17140F-X2
    MECAFILTER JLR7160
    MISFAT HB196
    MULLER FILTER FC377x2
    NIPPARTS J1341013
    NPS N135N02
    QUINTON HAZELL QFC0069
    SCT Germany SA 1309
    SIDAT 237-2
    SIVENTO P751
    SOFIMA S 3258 C
    STELLOX 71-10571-SX
    UFI 53.258.00
    VALEO 715561
    WILMINK GROUP WG1735380
    WILMINK GROUP WG1233813
    WILMINK GROUP WG1233549
    WILMINK GROUP WG1426353
    WILMINK GROUP WG1735424
    WILMINK GROUP WG1747023
    WILMINK GROUP WG1793658
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    PATROL GR V Wagon
    PATROL GR V Wagon (Y61) | 1997.06-2000.05 - 2.8 TD - 2826ccm, 129pk, 95KW - RD28Ti
    PATROL GR V Wagon (Y61) | 1997.10-2000.02 - 2.8 TDiC (Y61) - 2826ccm, 131pk, 96KW - RD28Ti
    PATROL GR V Wagon (Y61) | 2000.05-heden - 3.0 DTi - 2953ccm, 158pk, 116KW - ZD30DDTi
    PATROL GR V Wagon (Y61) | 2000.05-heden - 3.0 DTi - 2953ccm, 160pk, 118KW - ZD30DDTi
    PATROL GR V Wagon (Y61) | 1997.06-heden - 4.2 TD - 4169ccm, 146pk, 107KW - TD42T
  • Origineel nummers

    999M1VP003INFINITI
    B727C89925NISSAN
    B727C-79925NISSAN
    999M1VP003NISSAN
    27277VP03ANISSAN
    2727531U25NISSAN
    2727531U01NISSAN
    272752W625NISSAN
    272751W725NISSAN
    272751L025NISSAN
    272747J160NISSAN
    272747J125NISSAN
    2727476B25NISSAN
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


12,72

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK