Interieurfilter

Productnummer: 1412489 Fabrikantcode: FAA-NS6 EAN: 8033001285659

€  7,02

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)222
    Hoogte (mm)42
    Breedte (mm)189
    TypeStoffilter
    Lengte 1 [mm]185
    Hoogte 1 (mm)28
    Breedte 1 [mm]182
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30292
    ACKOJAP A38-30-0005
    AMC FILTER NC-2008
    ASAM 75313
    ASHIKA 21-NS-NS6
    ASHUKI N002-72
    ASHUKI PAL2-4003
    BLUE PRINT ADN12506
    BLUE PRINT ADR162505
    BOSCH 1 987 432 120
    BREMSI FC0093C
    BREMSI FC0093
    BSG BSG 75-145-005
    CHAMPION CCF0310
    COMLINE EKF183
    CONTINENTAL 28.0002-1008.2
    CORTECO 80000074
    CoopersFiaam PC8128
    DELPHI TSP0325178C
    DELPHI TSP0325178
    DENCKERMANN M110222
    DENSO DCF057P
    DJ PARTS FC1029
    DJ PARTS FC1212C
    FEBI 23795
    FEBI 37326
    FI.BA CF-104
    FIL FILTER HC 7163
    FILTRON K 1152
    FISPA MBX679
    FISPA MBX179
    FISPA 179
    FISPA BL679
    FRAM CF9691
    FRIGAIR 1309.5383
    FRIGAIR 1309.0268
    HENGST FILTER E2905LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341015
    HOFFER 17327F
    JAPKO 21NS6
    JC PREMIUM B41012CPR
    JC PREMIUM B41012PR
    KAISHIN A20046
    KAMOKA 6080126
    KAMOKA F401901
    KAVO PARTS NC-2008
    KLAXCAR FRANCE FC038z
    LUCAS FILTERS LFCP122
    MAGNETI MARELLI 350203062090
    MALÒ 1530971
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CU 1829
    MANN FP 1829
    MASTER-SPORT 1829-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1829-IFB-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1829/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0462
    MDR MCF-3NS6
    MEAT & DORIA 17327F
    MECAFILTER ELR7157
    MEYLE 16-12 326 0005/PD
    MEYLE 16-12 320 0005
    MEYLE 16-12 319 0003
    MISFAT HB170
    MOTAQUIP VCF222
    MULLER FILTER FC292
    NIPPARTS J1341015
    NIPPARTS N1341040
    NPS N135N13
    OPEN PARTS CAF2070.01
    Omnicraft 2135460
    Omnicraft 2441430
    PURFLUX AH207
    QUINTON HAZELL QFC0108
    SCT Germany SA 1185
    SIDAT MBX679
    SIDAT BL679
    SIDAT MBX179
    SIDAT 179
    SIVENTO G668
    SIVENTO P668
    SIVENTO G668-B
    SOFIMA S 3104 C
    STELLOX 71-10220-SX
    SWAG 60 93 7326
    TECNECO FILTERS CK9691
    TECNOCAR E411
    TOPRAN 700 462
    UFI 53.104.00
    VALEO 698753
    VEMO V46-30-1068
    VEMO V46-31-1068
    VEMO V46-32-0002
    WILMINK GROUP WG1774602
    WILMINK GROUP WG1233285
    WILMINK GROUP WG1430913
    WILMINK GROUP WG1747149
    WILMINK GROUP WG1774603
    WILMINK GROUP WG1793460
    WIX FILTERS WP6990
  • Toepasbaarheid

    DACIA
    DUSTER
    DUSTER (HS_) | 2013.10-2018.01 - 1.2 TCe 125 - 1197ccm, 125pk, 92KW - H5F 404, H5F 408
    DUSTER (HS_) | 2010.04-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830, K9K 796
    DUSTER (HS_) | 2013.08-2018.01 - 1.5 dCi - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 658, K9K 856, K9K 858, K9K 666, K9K 667
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi (HSAJ) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 892, K9K 612, K9K 626
    DUSTER (HS_) | 2010.06-2018.01 - 1.5 dCi (HSMC) - 1461ccm, 107pk, 79KW - K9K 898, K9K 896
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 894
    DUSTER (HS_) | 2013.08-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 109pk, 80KW - K9K 898, K9K 658, K9K 856, K9K 858
    DUSTER (HS_) | 2010.10-2018.01 - 1.5 dCi 4x4 (HSMC, HSMD) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 898, K9K 896, K9K 856, K9K 858
    DUSTER (HS_) | 2010.04-2018.01 - 1.6 16V - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696
    DUSTER (HS_) | 2010.06-2018.01 - 1.6 16V 4x4 - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 606
    DUSTER (HS_) | 2010.08-2018.01 - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 696
    DUSTER (HS_) | 2011.04-2018.01 - 1.6 16V LPG - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 616, K4M 642
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 438, H4M 738
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 4x4 - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 738, H4M 430, H4M 730
    DUSTER (HS_) | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 LPG - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 740
    DUSTER Hatchback/SUV
    DUSTER Hatchback/SUV | 2011.04-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 892
    DUSTER Hatchback/SUV | 2011.04-heden - 1.5 dCi 4x4 - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 884, K9K 894
    DUSTER Hatchback/SUV | 2015.06-heden - 1.6 SCe 115 - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 738
    DUSTER Hatchback/SUV | 2015.06-2018.01 - 1.6 SCe 115 4x4 - 1598ccm, 115pk, 84KW - H4M 738, H4M 730
    LOGAN
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732, D4F 734
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.2 16V LPG - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 734
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 (LSOA, LSOC, LSOE, LSOG) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710, K7J 714
    LOGAN (LS_) | 2006.02-2012.12 - 1.4 MPI LPG (LS0C) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710, K7J 714
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi (LS04) - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN (LS_) | 2010.05-2012.12 - 1.5 dCi (LS04) - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN (LS_) | 2005.09-heden - 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 790
    LOGAN (LS_) | 2006.01-2012.12 - 1.5 dCi (LS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN (LS_) | 2007.09-2011.12 - 1.5 dCi (LS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 (LSOB, LSOD, LSOF, LSOH) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 718, K7M 710
    LOGAN (LS_) | 2006.02-heden - 1.6 16V (LS09, LS0L, LS0M, LS0P, LS0V, LS18, LS1S, LS1V,... - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697, K4M 694, K4M 698
    LOGAN (LS_) | 2010.07-heden - 1.6 16V Flexifuel - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 696
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 718
    LOGAN (LS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN EXPRESS
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.5 dCi (FS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.5 dCi (FS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2009.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN EXPRESS (FS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN MCV
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.5 dCi (KS0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.09-2012.12 - 1.5 dCi (KS0W) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-2013.06 - 1.6 (KS0B, KS0D, KS0F) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 718, K7M 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2007.02-heden - 1.6 16V (KS0L, KS0M, KS0P, KS1S) - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697
    LOGAN MCV (KS_) | 2009.11-heden - 1.6 16V Hi-Flex - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690
    LOGAN MCV (KS_) | 2008.11-heden - 1.6 Bifuel - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN MCV (KS_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    LOGAN Pick-up
    LOGAN Pick-up (US_) | 2009.01-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.5 dCi (US0K) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    LOGAN Pick-up (US_) | 2008.03-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN Pick-up (US_) | 2010.05-heden - 1.6 MPI 85 - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800
    SANDERO
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.2 16V - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.2 16V LPG - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 732
    SANDERO | 2008.06-heden - 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E) - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710, K7J 714
    SANDERO | 2009.01-heden - 1.4 MPI LPG - 1390ccm, 72pk, 53KW - K7J 714
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 792
    SANDERO | 2008.11-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 796
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 892
    SANDERO | 2010.05-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 892
    SANDERO | 2008.06-heden - 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H) - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 718, K7M 710
    SANDERO | 2010.05-2013.06 - 1.6 MPI 85 (BS03) - 1598ccm, 84pk, 62KW - K7M 800, K7M 818
    NISSAN
    MICRA C+C III
    MICRA C+C III (K12) | 2005.08-heden - 1.4 16V - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    MICRA C+C III (K12) | 2005.08-heden - 1.6 160 SR - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    MICRA III
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.0 16V - 998ccm, 65pk, 48KW - CG10DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.2 16V - 1240ccm, 65pk, 48KW - CG12DE, CR12DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.2 16V - 1240ccm, 80pk, 59KW - CG12DE, CR12DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.4 16V - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    MICRA III (K12) | 2003.01-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 704
    MICRA III (K12) | 2003.09-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    MICRA III (K12) | 2005.06-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 708
    MICRA III (K12) | 2005.06-2010.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 276
    MICRA III (K12) | 2005.05-2010.06 - 160 SR - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    NOTE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.4 - 1386ccm, 88pk, 65KW - CR14DE
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 700
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 276, K9K 400
    NOTE (E11, NE11) | 2008.07-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 288
    NOTE (E11, NE11) | 2010.09-2012.06 - 1.5 dCi - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 276, K9K 400
    NOTE (E11, NE11) | 2006.03-2012.06 - 1.6 - 1598ccm, 110pk, 81KW - HR16DE
    NV200 / EVALIA Bus
    NV200 / EVALIA Bus | 2011.04-heden - 1.5 dCi 110 (M20, M20M) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 636, K9K 646
    NV200 / EVALIA Bus | 2011.04-heden - 1.5 dCi 90 (M20, M20M) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 892
    NV200 Bestelwagen
    NV200 Bestelwagen | 2011.04-heden - 1.5 dCi 110 (M20, M20M) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 636, K9K 646
    NV200 Bestelwagen | 2011.04-heden - 1.5 dCi 90 (M20, M20M) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 892
    RENAULT
    CLIO III
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.10-2012.12 - 1.2 (BR01, BR03, BR0E, CR0E) - 1149ccm, 78pk, 57KW - D4F 764
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2014.12 - 1.2 16V - 1149ccm, 78pk, 58KW - D4F 764
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2010.09-2014.12 - 1.2 16V - 1149ccm, 103pk, 76KW - D4F 786
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2014.12 - 1.2 16V (BR02, BR0J, BR11, CR02, CR0J, CR11) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 706, D4F 740, D4F 764
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2014.12 - 1.2 16V (BR0R, BR1D, BR1L, CR0R) - 1149ccm, 65pk, 48KW - D4F 740
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2008.07-2014.12 - 1.2 16V Hi-Flex (BR1U, CR1U) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2012.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 780
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.05-2010.07 - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 752
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2012.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 64pk, 47KW - K9K 752
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2007.11-2012.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 750
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2010.08-2014.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 770
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2010.08-2014.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 770, K9K 766
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2014.12 - 1.5 dCi (BR0H, CR0H, CR1S, BR1S) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 764, K9K 774
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2012.12 - 1.5 dCi (BR17, CR17) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 766
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2012.12 - 1.5 dCi (BR1C, CR1C) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 772
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2012.12 - 1.5 dCi (C/BR0G, C/BR1G) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 714, K9K 768
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2014.12 - 1.6 16V (BR05, BR0B, BR0Y, BR15, BR1J, BR1M, BR1Y, CR0B,... - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 800, K4M 801
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2005.06-2007.10 - 1.6 16V (BR09, BR0T, CR09, CR0T) - 1598ccm, 88pk, 65KW - K4M 804
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2009.06-2014.12 - 1.6 16V GT (BR10, CR10) - 1598ccm, 128pk, 94KW - K4M 862
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2006.09-2014.12 - 2.0 16V (BR0C, BR0K, CR0C, CR0K) - 1997ccm, 139pk, 102KW - M4R 700, M4R 701
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2008.09-2014.12 - 2.0 16V Sport - 1998ccm, 200pk, 148KW - F4R 832
    CLIO III (BR0/1, CR0/1) | 2006.02-2012.12 - 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) - 1998ccm, 197pk, 145KW - F4R 830, F4R 832
    CLIO III Grandtour
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2010.03-2012.12 - 1.2 16V - 1149ccm, 103pk, 76KW - D4F 786
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-2014.12 - 1.2 16V (KR02, KR0J) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2014.12 - 1.2 16V (KR0E) - 1149ccm, 78pk, 58KW - D4F 764
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.2 16V (KR0P) - 1149ccm, 101pk, 74KW - D4F 784
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2008.07-2014.12 - 1.2 16V Hi-Flex (KR0S) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.4 16V - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 780
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 752
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2010.08-2012.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 770, K9K 772
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2010.08-2012.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 770
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.5 dCi (KR0F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 766
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.5 dCi (KR0G) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 714, K9K 768
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2008.02-2012.12 - 1.5 dCi (KR0H, KR1S) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 764, K9K 774
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.5 dCi (KR1C, KR1N) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 772
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.6 16V (KR0B) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 800, K4M 801
    CLIO III Grandtour (KR0/1_) | 2007.11-2012.12 - 1.6 16V (KR10) - 1598ccm, 128pk, 94KW - K4M 862
    LOGAN I
    LOGAN I (LS_) | 2004.09-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN I (LS_) | 2004.09-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    LOGAN I (LS_) | 2007.04-2013.10 - 1.6 (LS0L, LS09, LS0V, LS0P, LS18, LS1S, LS1V, LS1Y,... - 1598ccm, 105pk, 77KW - K4M 690, K4M 696, K4M 697, K4M 694, K4M 698
    LOGAN I Stationwagen
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2007.10-heden - 1.4 - 1390ccm, 75pk, 55KW - K7J 710
    LOGAN I Stationwagen (KS_) | 2007.04-heden - 1.6 - 1598ccm, 87pk, 64KW - K7M 710
    MODUS / GRAND MODUS
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2011.04-heden - 1.2 - 1149ccm, 103pk, 76KW - D4F 786
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2005.05-heden - 1.2 (FP0C, FP0K, FP0P) - 1149ccm, 65pk, 48KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.2 (JP0C, JP0K, FP0C, FP0K, FP0P, JP0P, JP0T) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.2 (JP0S) - 1149ccm, 78pk, 58KW - D4F 764
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2007.05-heden - 1.2 16V (JP0W) - 1149ccm, 101pk, 74KW - D4F 784
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2008.10-heden - 1.2 16V Hi-Flex - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 740
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.4 (JP01, JP0J) - 1390ccm, 98pk, 72KW - K4J 770, K4J 780
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.09-heden - 1.5 dCi (FP0D, JP0D) - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 750
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.5 dCi (FP0E, JP0E) - 1461ccm, 65pk, 48KW - K9K 768, K9K 752
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.5 dCi (FP0F, JP0F) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 760, K9K 766, K9K 772
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.5 dCi (FP0G, JP0G) - 1461ccm, 68pk, 50KW - K9K 768
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2007.05-heden - 1.5 dCi (JP02) - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 772
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2005.05-heden - 1.5 dCi (JP0G, JP0H) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 764
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 75 - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 770
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 90 - 1461ccm, 88pk, 65KW - K9K 770, K9K 750
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.6 (JP03, JP0B, JP0U, JP0Y, JP1G) - 1598ccm, 112pk, 82KW - K4M 790, K4M 791, K4M 800, K4M 801
    MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) | 2004.12-heden - 1.6 (JP0L, JP0V) - 1598ccm, 88pk, 65KW - K4M 794
    TWINGO II
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.2 (CN0D) - 1149ccm, 58pk, 43KW - D7F 800
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.2 16V (CN04, CN0A, CN0B) - 1149ccm, 75pk, 55KW - D4F 764, D4F 772, D4F 770
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-heden - 1.2 16V (CN0K, CN0V) - 1149ccm, 76pk, 56KW - D4F 772
    TWINGO II (CN0_) | 2011.02-heden - 1.2 TCe 100 (CN0P) - 1149ccm, 102pk, 75KW - D4F 780, D4F 782
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.2 Turbo (CN0C, CN0F) - 1149ccm, 100pk, 74KW - D4F 780, D4F 782
    TWINGO II (CN0_) | 2007.03-2014.09 - 1.5 dCi (CN0E) - 1461ccm, 64pk, 47KW - K9K 740
    TWINGO II (CN0_) | 2008.04-2014.09 - 1.5 dCi (CN0U) - 1461ccm, 84pk, 62KW - K9K 718
    TWINGO II (CN0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 75 - 1461ccm, 75pk, 55KW - K9K 820
    TWINGO II (CN0_) | 2010.10-heden - 1.5 dCi 90 - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 820
    TWINGO II (CN0_) | 2008.05-2014.09 - 1.6 RS (CN0N, CN0R, CN0S) - 1598ccm, 133pk, 98KW - K4M 854
    WIND
    WIND (E4M_) | 2010.07-heden - 1.2 (E4MF) - 1149ccm, 101pk, 74KW - D4F 782
    WIND (E4M_) | 2011.02-heden - 1.2 TCe 100 (E4MF) - 1149ccm, 102pk, 75KW - D4F 782
    WIND (E4M_) | 2010.07-heden - 1.6 (E4MB, E4MC) - 1598ccm, 133pk, 98KW - K4M 854
  • Origineel nummers

    8671018403DACIA
    8201153808DACIA
    7701062227DACIA
    272775374RDACIA
    272772835RDACIA
    8671018403RENAULT
    8201370532RENAULT
    8201153808RENAULT
    7711426872RENAULT
    7701062227RENAULT
    7701059997RENAULT
    272775374RRENAULT
    272772835RRENAULT
    AY685-NS003NISSAN
    7701059997NISSAN
    27891AX01ANISSAN
    27891-AX01ANISSAN
    27891-AX010NISSAN
    27277-2132RNISSAN
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK