Interieurfilter

Productnummer: 1412488 Fabrikantcode: FAA-NS4 EAN: 8033001056259

€  4,14

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)200
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)219
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30330
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30330
    ACKOJAP A38-30-0006
    AMC FILTER NC-2002
    ASAM 71896
    ASHIKA 21-NS-NS4
    BLUE PRINT ADN12501
    BLUE PRINT ADN12505
    BOSCH 1 987 432 075
    BREMSI FC1336
    CHAMPION CCF0131
    CHAMPION CCF0354
    CONTINENTAL 28.0002-1094.2
    CORTECO 80000746
    CORTECO 21652346
    CoopersFiaam PC8152
    DELPHI TSP0325059C
    DELPHI TSP0325059
    DENCKERMANN M110062
    DENSO DCF467P
    DENSO DCF501P
    DJ PARTS FC1031
    DJ PARTS FC1020
    FEBI 19442
    FI.BA CF-85
    FIL FILTER HC 7077
    FILTRON K 1060
    FISPA 063
    FRAM CF9882
    FRIGAIR 1321.0233
    FRIGAIR 1321.5317
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341002
    HOFFER 17020
    JAPKO 21NS4
    JC PREMIUM B41011CPR
    JC PREMIUM B41011PR
    KAISHIN A20022
    KAVO PARTS NC-2002
    KLAXCAR FRANCE FC135z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734000
    LUCAS FILTERS LFCP150
    MAGNETI MARELLI 350203061590
    MALÒ 1530411
    MANN CU 2345
    MASTER-SPORT 2345-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0242
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MDR MCF-3NS4
    MDR MCF-3NS8
    MEAT & DORIA 17020
    MECAFILTER ELR7113
    MEYLE 36-12 319 0000
    MISFAT HB160
    MULLER FILTER FC330
    MULLER FILTER FK330
    NIPPARTS J1341002
    NPS N135N09
    OPEN PARTS CAF2071.01
    Omnicraft 2135390
    PURFLUX AH298
    QUINTON HAZELL QFC0276
    SAKURA 1734000
    SCT Germany SA 1139
    SIDAT 063
    SIVENTO G501
    SIVENTO G512
    SIVENTO P501
    SIVENTO P512
    SOFIMA S 3035 C
    STELLOX 71-10119-SX
    SWAG 82 91 9442
    TECNECO FILTERS CK9363
    TECNOCAR E407
    UFI 53.035.00
    UFI 34.395.00
    VALEO 698734
    WILMINK GROUP WG1226848
    WILMINK GROUP WG1793442
    WILMINK GROUP WG1774523
    WILMINK GROUP WG1746888
    WILMINK GROUP WG1735596
    WILMINK GROUP WG1432055
    WILMINK GROUP WG1233642
    WILMINK GROUP WG1233731
    WILMINK GROUP WG1793715
    WILMINK GROUP WG1774705
    WILMINK GROUP WG1233730
    WILMINK GROUP WG1215411
    WILMINK GROUP WG1018792
    WILMINK GROUP WG1774704
    WILMINK GROUP WG1774522
    WIX FILTERS WP9104
  • Toepasbaarheid

    INFINITI
    FX
    FX | 2003.01-2008.12 - 35 Vierwielaandrijving - 3498ccm, 280pk, 206KW - VQ35DE
    FX | 2003.01-2008.12 - 45 Vierwielaandrijving - 4494ccm, 316pk, 232KW - VK45DE
    FX | 2008.10-heden - 37 AWD - 3696ccm, 320pk, 235KW - VQ37VHR
    FX | 2008.10-heden - 50 AWD - 5026ccm, 390pk, 287KW - VK50VE
    Q50
    Q50 | 2013.04-heden - 50 Hybrid - 3498ccm, 306pk, 225KW - VQ35HR
    Q50 | 2013.04-heden - 50 Hybrid AWD - 3498ccm, 306pk, 225KW - VQ35HR
    NISSAN
    ALMERA II
    ALMERA II (N16) | 2000.07-2006.11 - 1.5 - 1498ccm, 90pk, 66KW - QG15DE
    ALMERA II (N16) | 2002.10-2006.09 - 1.5 - 1497ccm, 98pk, 72KW - QG15DE
    ALMERA II (N16) | 2003.01-2006.09 - 1.5 dCi - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    ALMERA II (N16) | 2000.07-2002.11 - 1.8 - 1769ccm, 114pk, 84KW - QG18DE
    ALMERA II (N16) | 2002.10-2006.09 - 1.8 - 1769ccm, 116pk, 85KW - QG18DE
    ALMERA II (N16) | 2003.09-2006.09 - 2.2 dCi - 2184ccm, 112pk, 82KW - YD22DDT
    ALMERA II (N16) | 2003.09-2006.09 - 2.2 dCi - 2184ccm, 136pk, 100KW - YD22DDTi
    ALMERA II (N16) | 2000.07-2003.04 - 2.2 Di - 2184ccm, 110pk, 81KW - YD22DDT
    ALMERA II Hatchback
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2000.03-2006.11 - 1.5 - 1498ccm, 90pk, 66KW - QG15DE
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2002.10-2006.09 - 1.5 - 1497ccm, 98pk, 72KW - QG15DE
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2003.01-2006.09 - 1.5 dCi - 1461ccm, 82pk, 60KW - K9K 722
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2000.01-2002.11 - 1.8 - 1769ccm, 114pk, 84KW - QG18DE
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2002.10-2006.09 - 1.8 - 1769ccm, 116pk, 85KW - QG18DE
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2003.09-2006.09 - 2.2 dCi - 2184ccm, 112pk, 82KW - YD22DDT
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2003.09-2006.09 - 2.2 dCi - 2184ccm, 136pk, 100KW - YD22DDTi
    ALMERA II Hatchback (N16) | 2000.03-2003.04 - 2.2 Di - 2184ccm, 110pk, 81KW - YD22DDT
    ALMERA TINO
    ALMERA TINO (V10) | 2000.08-2006.02 - 1.8 - 1769ccm, 114pk, 84KW - QG18DE
    ALMERA TINO (V10) | 2002.12-2006.02 - 1.8 - 1769ccm, 116pk, 85KW - QG18DE
    ALMERA TINO (V10) | 2000.08-2003.01 - 2.0 - 1998ccm, 136pk, 100KW - SR20DE
    ALMERA TINO (V10) | 2000.08-2006.02 - 2.2 dCi - 2184ccm, 115pk, 84KW - YD22DDTi
    ALMERA TINO (V10) | 2003.09-2006.02 - 2.2 dCi - 2184ccm, 112pk, 82KW - YD22DDTi
    ALMERA TINO (V10) | 2003.09-2006.02 - 2.2 dCi - 2184ccm, 136pk, 100KW - YD22DDTi
    MURANO I
    MURANO I (Z50) | 2003.08-2008.09 - 3.5 4x4 - 3498ccm, 234pk, 172KW -
    PRIMERA
    PRIMERA (P10) | 1990.06-1996.01 - 2.0 GT - 1998ccm, 150pk, 110KW - SR20DE
    PRIMERA (P10) | 1995.01-1996.06 - 2.0 i - 1998ccm, 125pk, 92KW - SR20DE
    PRIMERA (P12) | 2002.03-2008.08 - 1.6 - 1597ccm, 106pk, 78KW - QG16DE
    PRIMERA (P12) | 2002.03-2008.10 - 1.8 - 1769ccm, 115pk, 85KW - QG18DE
    PRIMERA (P12) | 2003.04-2007.10 - 1.9 dCi - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q
    PRIMERA (P12) | 2002.03-2008.10 - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    PRIMERA (P12) | 2003.04-2006.04 - 2.2 dCi - 2184ccm, 139pk, 102KW - YD22DDT
    PRIMERA (P12) | 2002.03-2007.05 - 2.2 Di - 2184ccm, 126pk, 93KW - YD22DDT
    PRIMERA Hatchback
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1990.06-1996.01 - 1.6 - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1990.06-1993.06 - 1.6 - 1597ccm, 97pk, 71KW - GA16DS
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1993.06-1996.01 - 1.6 - 1597ccm, 102pk, 75KW - GA16DE
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1990.06-1996.01 - 2.0 16V - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    PRIMERA Hatchback (P10) | 1991.01-1996.01 - 2.0 D - 1974ccm, 75pk, 55KW - CD20
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2002.07-2008.08 - 1.6 - 1597ccm, 106pk, 78KW - QG16DE
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2002.07-2008.10 - 1.8 - 1769ccm, 115pk, 85KW - QG18DE
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2003.04-2007.10 - 1.9 dCi - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2002.07-2008.10 - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2003.04-heden - 2.2 dCi - 2184ccm, 139pk, 102KW - YD22DDT
    PRIMERA Hatchback (P12) | 2002.07-2007.05 - 2.2 Di - 2184ccm, 126pk, 93KW - YD22DDT
    PRIMERA Stationwagen
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2002.01-2006.04 - 1.6 Visia - 1597ccm, 109pk, 80KW - QG16DE
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2002.03-2007.05 - 1.8 - 1769ccm, 115pk, 85KW - QG18DE
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2003.04-heden - 1.9 dCi - 1870ccm, 120pk, 88KW - F9Q
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2002.03-heden - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2003.04-heden - 2.2 dCi - 2184ccm, 139pk, 102KW - YD22DDT
    PRIMERA Stationwagen (WP12) | 2002.03-2003.04 - 2.2 Di - 2184ccm, 126pk, 93KW - YD22DDT
    PRIMERA Traveller
    PRIMERA Traveller (W10) | 1990.07-1998.03 - 1.6 i - 1597ccm, 90pk, 66KW - GA16DS
    PRIMERA Traveller (W10) | 1991.02-1998.03 - 1.6 i - 1597ccm, 102pk, 75KW - GA16DE
    PRIMERA Traveller (W10) | 1994.07-1998.01 - 2.0 - 1998ccm, 150pk, 110KW - SR20DE
    PRIMERA Traveller (W10) | 1990.07-1995.12 - 2.0 D - 1974ccm, 75pk, 55KW - CD20
    PRIMERA Traveller (W10) | 1990.07-1998.03 - 2.0 i - 1998ccm, 116pk, 85KW - SR20DI
    X-TRAIL I
    X-TRAIL I (T30) | 2001.07-2013.01 - 2.0 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    X-TRAIL I (T30) | 2001.06-2007.09 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 280pk, 206KW - SR20VET
    X-TRAIL I (T30) | 2001.07-2013.01 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 140pk, 103KW - QR20DE
    X-TRAIL I (T30) | 2001.09-2013.01 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 150pk, 110KW - QR20DE
    X-TRAIL I (T30) | 2003.12-2013.01 - 2.2 dCi - 2184ccm, 136pk, 100KW - YD22DDTi, YD22ETI
    X-TRAIL I (T30) | 2001.06-2008.12 - 2.2 dCi 4x4 - 2184ccm, 136pk, 100KW - YD22DDTi, YD22ETI
    X-TRAIL I (T30) | 2001.06-2004.09 - 2.2 DCi FWD - 2184ccm, 114pk, 84KW - YD22ETI
    X-TRAIL I (T30) | 2001.07-2005.10 - 2.2 Di 4x4 - 2184ccm, 114pk, 84KW - YD22DDTi, YD22ETI
    X-TRAIL I (T30) | 2002.09-2013.01 - 2.5 4x4 - 2488ccm, 165pk, 121KW - QR25DE
    X-TRAIL I (T30) | 2002.11-2013.01 - 2.5 4x4 - 2488ccm, 179pk, 132KW - QR25DE
  • Origineel nummers

    B727A-79925NISSAN
    AY685NS001NISSAN
    999M1VP051NISSAN
    27891BM401KENISSAN
    27891-BM410NISSAN
    27891-BM402NISSAN
    27891-BM401NISSAN
    27891-BM400NISSAN
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Klanten die dit kochten, kochten ook

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK