Interieurfilter

Productnummer: 1412481 Fabrikantcode: FAA-NS13 EAN: 8033001726367

€  8,13

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)238
    Hoogte (mm)30
    Breedte (mm)151
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30408
    AMC FILTER NC-2025
    ASHIKA 21-NS-NS13
    BLUE PRINT ADN12526
    BLUE PRINT ADR162529
    BOSCH 1 987 432 247
    BREMSI FC0885A
    BREMSI FC0885
    BSG BSG 75-145-003
    CHAMPION CCF0140
    CLEAN FILTERS NC2397
    COMLINE EKF305
    CONTINENTAL 28.0002-4223.2
    CoopersFiaam PC8264
    DENCKERMANN M110852
    DENSO DCF565P
    DJ PARTS FC1090
    FEBI 105703
    FI.BA CF-205
    FIL FILTER HC 7182
    FILTRON K 1230
    FISPA 413
    FISPA 913
    FRAM CF11119
    FRIGAIR 1321.5269
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341028
    HOFFER 17519
    JAPKO 21NS13
    KAISHIN A20158
    KAVO PARTS NC-2025
    KLAXCAR FRANCE FC187z
    KNECHT LAK 852
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734035
    LUCAS FILTERS LFCP202
    MAGNETI MARELLI 350203064100
    MAHLE LAK 852
    MALÒ 1531401
    MANN CU 1629
    MASTER-SPORT 1629-IF-PCS-MS
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAXGEAR 26-1048
    MDR MCF-3NS13
    MEAT & DORIA 17519
    MECAFILTER ELR7272
    MEYLE 16-12 320 0022
    MEYLE 16-12 319 0022
    MFILTER K 9106
    MISFAT HB224
    MOTAQUIP LVCF533
    MULLER FILTER FC408
    NIPPARTS N1341023
    NPS N135N20
    OPEN PARTS CAF2237.01
    Omnicraft 2135494
    PURFLUX AH306
    QUINTON HAZELL QFC0372
    SCT Germany SA 1322
    SIDAT 913
    SIDAT 413
    SIVENTO P317
    SIVENTO G317
    SOFIMA S 3223 C
    STELLOX 71-10206-SX
    TECNECO FILTERS CK1629
    TECNOCAR E708
    TOPRAN 701 561
    TOPRAN 701 618
    UFI 53.223.00
    VALEO 715721
    WILMINK GROUP WG1215721
    WILMINK GROUP WG1917042
    WILMINK GROUP WG1793807
    WILMINK GROUP WG1747322
    WILMINK GROUP WG1234185
    WILMINK GROUP WG1793808
    WILMINK GROUP WG1793575
    WILMINK GROUP WG1774759
    WILMINK GROUP WG1234192
    WIX FILTERS WP2010
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    JUKE
    JUKE (F15) | 2014.05-heden - 1.2 DIG-T - 1197ccm, 115pk, 85KW - HRA2DDT
    JUKE (F15) | 2010.06-heden - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 636, K9K 646, K9K 410, K9K 896
    JUKE (F15) | 2010.06-heden - 1.6 - 1598ccm, 117pk, 86KW - HR16DE
    JUKE (F15) | 2013.01-heden - 1.6 - 1598ccm, 94pk, 69KW - HR16DE
    JUKE (F15) | 2010.06-heden - 1.6 DIG-T - 1618ccm, 190pk, 140KW - MR16DDT
    JUKE (F15) | 2010.06-heden - 1.6 DIG-T 4x4 - 1618ccm, 190pk, 140KW - MR16DDT
    JUKE (F15) | 2013.03-2014.07 - 1.6 DIG-T NISMO - 1618ccm, 200pk, 147KW - MR16DDT
    JUKE (F15) | 2014.08-heden - 1.6 DIG-T NISMO RS - 1618ccm, 218pk, 160KW - MR16DDT
    JUKE (F15) | 2014.08-heden - 1.6 DIG-T NISMO RS 4x4 - 1618ccm, 214pk, 157KW - MR16DDT
    PULSAR Hatchback
    PULSAR Hatchback (C13) | 2015.02-heden - 1.6 DIG-T - 1618ccm, 190pk, 140KW - MR16DDT
    RENAULT
    FLUENCE
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30A) - 1461ccm, 86pk, 63KW - K9K 830
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30B) - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 832
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W) - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 836, K9K 656, K9K 657, K9K 837
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.5 dCi (L30S) - 1461ccm, 90pk, 66KW - K9K 834
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) - 1598ccm, 110pk, 81KW - K4M 838, K4M 839
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 1.6 16V (L301, L30P, L30R) - 1598ccm, 111pk, 82KW - K4M 838
    FLUENCE (L3_) | 2010.02-heden - 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) - 1997ccm, 140pk, 103KW - M4R 714, M4R 751
    FLUENCE (L3_) | 2012.02-heden - Z.E. - 0ccm, 95pk, 70KW - 5AM 400
    KADJAR
    KADJAR (HA_, HL_) | 2015.06-heden - 1.6 dCi 130 4x4 - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M 414
  • Origineel nummers

    27 27 721 00RRENAULT
    B72771KA0ANISSAN
    272771KA4ANISSAN
    27277-4936RNISSAN
    27277-1KA0ANISSAN
    27277-00A26NISSAN
    271T2-00A00NISSAN
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK