Interieurfilter

Productnummer: 1412479 Fabrikantcode: FAA-NS10 EAN: 8033001433388

€  4,99

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)265
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)192
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30378
    ACKOJAP A38-30-0002
    AMC FILTER NC-2013
    ASAM 71905
    ASHIKA 21-NS-NS10
    ASHUKI N002-77I
    ASHUKI N002-77
    ASHUKI N002-77C
    BLUE PRINT ADN12511
    BLUE PRINT ADN12548
    BOSCH 1 987 432 238
    BREMSI FC0076A
    BREMSI FC0076
    CHAMPION CCF0058
    CLEAN FILTERS NC2340
    COMLINE EKF191
    CONTINENTAL 28.0002-1058.2
    CoopersFiaam PC8297
    DELPHI TSP0325227C
    DELPHI TSP0325227
    DENCKERMANN M110628
    DENSO DCF509P
    DENSO DCF369P
    DJ PARTS FC1016
    FEBI 34556
    FI.BA CF-147
    FIL FILTER HC 7162
    FILTRON K 1255
    FISPA MBX270
    FISPA 270
    FISPA BL770
    FISPA 770
    FRAM CF10917
    FRIGAIR 1321.5258
    FRIGAIR 1321.4258
    HENGST FILTER E2976LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1341020
    HOFFER 17462
    JAPKO 21NS10
    KAISHIN A20120
    KAVO PARTS NC-2013
    KLAXCAR FRANCE FC178z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734043
    KRAFT AUTOMOTIVE 1734030
    LUCAS FILTERS LFCP135
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MAGNETI MARELLI 350203062430
    MALÒ 1531591
    MANN CU 1936
    MANN FP 1936
    MASTER-SPORT 1936-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 1936-IFB-PCS-MS
    MAXGEAR 26-0590
    MDR MCF-3NS10
    MEAT & DORIA 17462
    MECAFILTER ELR7219
    MEYLE 36-12 320 0005
    MEYLE 36-12 319 0005
    MFILTER K 9076
    MISFAT HB322
    MOTAQUIP LVCF526
    MULLER FILTER FC378
    NIPPARTS J1341018
    NPS N135N05
    OPEN PARTS CAF2220.01
    Omnicraft 2135506
    PURFLUX AH340
    QUINTON HAZELL QFC0158
    SCT Germany SA 1183
    SIDAT MBX270
    SIDAT 770
    SIDAT 270
    SIDAT BL770
    SIVENTO G750
    SIVENTO P750
    SOFIMA S 3146 C
    STELLOX 71-10227-SX
    TECNECO FILTERS CK1936
    TECNOCAR E633
    TOPRAN 701 562
    UFI 53.146.00
    VALEO 715559
    VEMO V38-31-0003
    WILMINK GROUP WG1967307
    WILMINK GROUP WG1788843
    WILMINK GROUP WG1747262
    WILMINK GROUP WG1774663
    WILMINK GROUP WG1793656
    WILMINK GROUP WG1917019
    WILMINK GROUP WG1774662
    WIX FILTERS WP9350
  • Toepasbaarheid

    NISSAN
    QASHQAI / QASHQAI +2 I
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 106pk, 78KW - K9K 292, K9K 282
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2008.07-2013.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 103pk, 76KW - K9K 292, K9K 282
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2010.01-2013.12 - 1.5 dCi - 1461ccm, 110pk, 81KW - K9K 430
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 1.6 - 1598ccm, 114pk, 84KW - HR16DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2010.11-2013.12 - 1.6 - 1598ccm, 117pk, 86KW - HR16DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2011.10-2013.12 - 1.6 dCi - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2011.10-2013.12 - 1.6 dCi Vierwielaandrijving - 1598ccm, 130pk, 96KW - R9M
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 - 1997ccm, 141pk, 104KW - MR20DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 - 1997ccm, 139pk, 102KW - MR20DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 All-wheel Drive - 1997ccm, 139pk, 102KW - MR20DE
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 dCi - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R, M1D
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 dCi Vierwielaandrijving - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R, M1D
    QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E) | 2007.02-2013.12 - 2.0 Vierwielaandrijving - 1997ccm, 141pk, 104KW - MR20DE
    X-TRAIL II
    X-TRAIL II (T31) | 2008.06-2013.11 - 2.0 4x4 - 1998ccm, 140pk, 103KW - MR20DE
    X-TRAIL II (T31) | 2007.06-2013.11 - 2.0 dCi - 1995ccm, 150pk, 110KW - M9R
    X-TRAIL II (T31) | 2007.03-2013.11 - 2.0 FWD - 1997ccm, 141pk, 104KW - MR20DE
    X-TRAIL II (T31) | 2008.06-2013.11 - 2.0 FWD - 1998ccm, 140pk, 103KW - MR20DE
  • Origineel nummers

    B7277EN00MVANISSAN
    B7277EN00MNISSAN
    AY685NS009NISSAN
    AY684NS009NISSAN
    27277JD10ANISSAN
    27277-EN025NISSAN
    27277-EN000NISSAN
    27277-075VANISSAN
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK