Interieurfilter

Productnummer: 1412030 Fabrikantcode: FAA-MI4 EAN: 8033001056204

€  8,46

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)240
    Hoogte (mm)55
    Breedte (mm)217
    TypeStoffilter
    Lengte 1 [mm]215
    Hoogte 1 (mm)30,5
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE K30445
    ASHIKA 21-MI-MI4
    ASHUKI C059-75
    BLUE PRINT ADC42240
    BLUE PRINT ADC42506
    BLUE PRINT ADC42514
    BREMSI FC0911C
    COMLINE EKF265A
    COMLINE EKF395A
    CONTINENTAL 28.0002-1100.2
    CORTECO 80000802
    CORTECO 80000068
    CoopersFiaam PCK8388
    DELPHI TSP0325146
    DENCKERMANN M110086
    DENSO DCF053K
    DJ PARTS FC1070C
    DJ PARTS FC1126C
    FEBI 24590
    FI.BA CF-134/C
    FIL FILTER HCK 7249
    FILTRON K 1273A
    FISPA 855
    FRAM CFA11767
    FRIGAIR 1316.5341
    FRIGAIR 1316.4241
    HENGST FILTER E1965LC
    HENGST FILTER E1965LC01
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1345006
    HOFFER 17138FKM
    JAPKO 21MI4
    JC PREMIUM B45004PR
    KAISHIN A20035
    KLAXCAR FRANCE FC147z
    KNECHT LAK 589
    LUCAS FILTERS LFCK233
    MAGNETI MARELLI 350208066680
    MAHLE LAK 589
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MANN CUK 2230
    MASTER-SPORT 2230-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1861
    MAXGEAR 26-1029
    MDR MCF-3MI4
    MEAT & DORIA 17138FKM
    MECAFILTER EKR7148
    MEYLE 32-12 320 0001
    MISFAT HB338C
    MOTAQUIP LVCF615
    MOTAQUIP LVCF561
    MULLER FILTER FK445
    NIPPARTS J1345006
    NPS M135I06
    OPEN PARTS CAF2166.11
    Omnicraft 2144784
    PURFLUX AHC418
    QUINTON HAZELL QFC0117
    SCT Germany SA 1181
    SCT Germany SAK 181
    SIDAT 855
    SIVENTO G630
    SIVENTO P630
    SOFIMA S 4147 CA
    STELLOX 71-10622-SX
    STELLOX 71-10257-SX
    TECNECO FILTERS CK2230C
    TECNOCAR EC710
    UFI 54.147.00
    VALEO 715509
    WILMINK GROUP WG1747022
    WILMINK GROUP WG1215690
    WILMINK GROUP WG1233279
    WILMINK GROUP WG1735327
    WILMINK GROUP WG1747021
    WILMINK GROUP WG1793607
    WILMINK GROUP WG1774570
    WIX FILTERS WP9373
  • Toepasbaarheid

    MITSUBISHI
    PAJERO CLASSIC
    PAJERO CLASSIC (V2_W, V6_W, V7_W) | 2001.07-heden - 2.5 TD - 2477ccm, 115pk, 85KW - 4D56-T
    PAJERO III
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2001.09-2006.12 - 2.5 TDi - 2477ccm, 115pk, 85KW - 4D56-T
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2006.12 - 3.2 Di-D (V68W) - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
    PAJERO III (V7_W, V6_W) | 2000.04-2007.01 - 3.5 - 3497ccm, 203pk, 149KW - 6G74 (DOHC 24V)
    PAJERO III Canvas Top
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2001.09-2006.12 - 2.5 TDi (V64W, V74W) - 2477ccm, 115pk, 85KW - 4D56-T
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2000.04-2006.12 - 3.2 DI-D (V68W, V78W) - 3200ccm, 165pk, 121KW - 4M41
    PAJERO III Canvas Top (V6_W, V7_W) | 2001.10-2006.12 - 3.2 DI-D (V68W, V78W) - 3200ccm, 160pk, 118KW - 4M41
  • Origineel nummers

    TS200009MITSUBISHI
    MZ690964MITSUBISHI
    MR500058MITSUBISHI
    MME61700MITSUBISHI
    7803A028MITSUBISHI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK