Interieurfilter

Productnummer: 1412014 Fabrikantcode: FAA-LR3 EAN: 8033001307436

€  11,05

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Niet leverbaar
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)217,2
    Hoogte (mm)24
    Breedte (mm)197
    TypeStoffilter
    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30137
    ALCO FILTER MS-6364
    ASHIKA 21-LR-LR3
    BLUE PRINT ADJ132505
    BREMSI FC1932
    COMLINE EKF152
    CONTINENTAL 28.0002-1348.2
    CORTECO 80000772
    CORTECO 80000066
    DELPHI TSP0325168
    DENCKERMANN M110792
    DENSO DCF286P
    FILTRON K 1143-2x
    FISPA 235
    FRIGAIR 1301.5392
    HOFFER 17226F-X2
    JAPKO 21LR3
    KAISHIN A20099
    KNECHT LA 288
    MAHLE LA 288
    MANN CU 1009
    MASTER-SPORT 1009-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1926
    MDR MCF-3LR3
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MEAT & DORIA 17226F-X2
    MECAFILTER JLR7150
    MISFAT HB201
    MOTAQUIP VCF185
    MULLER FILTER FC137
    OPEN PARTS CAF2169.02
    SCT Germany SA 1163
    SIDAT 235
    SIVENTO G602
    SIVENTO P602
    SOFIMA S 3316 C
    SWAG 22 93 0861
    TECNECO FILTERS CK8719
    UFI 53.316.00
    VALEO 715598
    VEMO V48-30-0003
    WILMINK GROUP WG1215334
    WILMINK GROUP WG1233277
    WILMINK GROUP WG1233668
    WILMINK GROUP WG1735495
    WILMINK GROUP WG1747091
    WILMINK GROUP WG1793693
    WILMINK GROUP WG1774590
    WIX FILTERS WP9160
  • Toepasbaarheid

    LAND ROVER
    RANGE ROVER I
    RANGE ROVER I | 1992.11-1996.04 - 2.5 TDi 4x4 - 2495ccm, 113pk, 83KW - 21 L, 14 L
    RANGE ROVER II
    RANGE ROVER II (P38A) | 1994.07-2002.03 - 2.5 D 4x4 - 2497ccm, 136pk, 100KW - 25 6T (BMW)
    RANGE ROVER II (P38A) | 1994.07-2002.03 - 3.9 4x4 - 3947ccm, 190pk, 140KW - 42 D
    RANGE ROVER II (P38A) | 1995.01-2002.03 - 4.0 4x4 - 3947ccm, 185pk, 136KW - 42 D
    RANGE ROVER II (P38A) | 1994.07-2002.03 - 4.6 4x4 - 4553ccm, 224pk, 165KW - 46 D
    RANGE ROVER II (P38A) | 1998.06-2002.03 - 4.6 4x4 - 4554ccm, 218pk, 160KW - 60 D
  • Origineel nummers

    LR030219LAND ROVER
    BTR8037LAND ROVER
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    5+ werkdagen

Eerder door u bekeken

Japanparts
Interieurfilter

Interieurfilter


11,05

Tijdelijk uitverkocht

Niet leverbaar

Tijdelijk uitverkocht
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK