Interieurfilter

Productnummer: 1412013 Fabrikantcode: FAA-KI20 EAN: 8033001675610

€  4,76

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)230
    Hoogte (mm)20
    Breedte (mm)180
    TypeStoffilter
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30416
    ACKOJAP A53-30-0009
    ACKOJAP A53-31-0009
    ALCO FILTER MS-6411
    AMC FILTER KC-6111
    ASHIKA 21-KI-K20
    ASHUKI 0402-0130
    BLUE PRINT ADG02555
    BLUE PRINT ADL142509
    BREMSI FC0091
    BREMSI FC0443
    BSG BSG 40-145-018
    CHAMPION CCF0151
    CLEAN FILTERS NC2381
    COMLINE EKF301
    CONTINENTAL 28.0002-1136.2
    CoopersFiaam PC8291
    DELPHI TSP0325345
    DENCKERMANN M110836
    DENCKERMANN M110836A
    DENCKERMANN M110836K
    DENSO DCF569P
    DJ PARTS FC1093
    FEBI 27874
    FEBI 36002
    FEBI BILSTEIN 34554
    FI.BA CF-217
    FILTRON K 1250
    FISPA 596
    FISPA 320
    FISPA MBX596
    FISPA MBX096
    FRAM CF10939
    FRIGAIR 1333.5360
    HENGST FILTER E2983LI
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340314
    HOFFER 17101K
    HOFFER 17528
    JAPKO 21K20
    KAISHIN A20156
    KAVO PARTS KC-6111
    KLAXCAR FRANCE FC275z
    KRAFT AUTOMOTIVE 1738812
    LUCAS FILTERS LFCP213
    MAGNETI MARELLI 350203063970
    MALÒ 1531551
    MANN CU 23 010
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 23010-IF-PCS-MS
    MASTER-SPORT 23010/1-IF-PCS-MS
    MAXGEAR 26-1804
    MAXGEAR 26-1620
    MAXGEAR 26-1053
    MDR MCF-3I20
    MEAT & DORIA 17528
    MEAT & DORIA 17101K
    MECAFILTER ELR7312
    MEYLE 28-12 319 0005
    MEYLE 212 319 0018
    MISFAT HB295
    MOTAQUIP LVCF553
    MULLER FILTER FC416
    NPS K135A15
    OPEN PARTS CAF2245.01
    Omnicraft 2144710
    PURFLUX AH332
    QUINTON HAZELL QFC0235
    SAKURA 1738812
    SCT Germany SA 1343
    SIDAT MBX596
    SIDAT MBX096
    SIDAT 596
    SIDAT 320
    SIVENTO G312
    SIVENTO P312
    SOFIMA S 3149 C
    STELLOX 71-10421-SX
    SWAG 90 93 4554
    TECNECO FILTERS CK23010
    TECNOCAR E626
    TOPRAN 820 865
    TOPRAN 600 092
    UFI 53.149.00
    WILMINK GROUP WG1432346
    WILMINK GROUP WG1746973
    WILMINK GROUP WG1747333
    WILMINK GROUP WG1917046
    WILMINK GROUP WG1234066
    WILMINK GROUP WG1234067
    WILMINK GROUP WG1774780
    WILMINK GROUP WG1215483
    WILMINK GROUP WG1774779
    WILMINK GROUP WG1793827
    WIX FILTERS WP2012
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    ix20
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.4 CRDi - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.4 CRDi - 1396ccm, 78pk, 57KW - D4FC
    ix20 (JC) | 2010.11-heden - 1.6 - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    ix20 (JC) | 2011.06-heden - 1.6 CRDI - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    KIA
    VENGA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 75 - 1396ccm, 75pk, 55KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CRDi 90 - 1396ccm, 90pk, 66KW - D4FC
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.4 CVVT - 1396ccm, 90pk, 66KW - G4FA
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CRDi 115 - 1582ccm, 116pk, 85KW - D4FB
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CRDi 128 - 1582ccm, 128pk, 94KW - D4FB
    VENGA (YN) | 2010.02-heden - 1.6 CVVT - 1591ccm, 125pk, 92KW - G4FC
    LANCIA
    DELTA III
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 1.4 (844.AXA1A) - 1368ccm, 120pk, 88KW - 198 A4.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 1.4 (844.AXB1A) - 1368ccm, 150pk, 110KW - 198 A1.000
    DELTA III (844_) | 2010.07-2014.08 - 1.4 16V (844.AXL1A) - 1368ccm, 140pk, 103KW - 198 A7.000
    DELTA III (844_) | 2011.07-2014.08 - 1.4 Bifuel (844.AXA1A) - 1368ccm, 120pk, 88KW - 198 A4.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) - 1598ccm, 120pk, 88KW - 198 A2.000
    DELTA III (844_) | 2008.08-2014.08 - 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) - 1598ccm, 116pk, 85KW - 955 A4.000
    DELTA III (844_) | 2009.01-2014.08 - 1.8 (844.AXH12) - 1742ccm, 200pk, 147KW - 939 B1.000
    DELTA III (844_) | 2009.01-2014.08 - 1.9 D Multijet (844.AXE1A) - 1910ccm, 190pk, 140KW - 844 A1.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) - 1956ccm, 165pk, 121KW - 198 A8.000, 198 A5.000
    DELTA III (844_) | 2008.09-2014.08 - 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) - 1956ccm, 163pk, 120KW - 844 A2.000
  • Origineel nummers

    71765051ABARTH
    71754647ABARTH
    71754214ABARTH
    97133-1P000KIA
    971331P000HYUNDAI
    71765653LANCIA
    71736776LANCIA
    71736776FIAT
    71736776CHRYSLER
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK