Interieurfilter

Productnummer: 1412010 Fabrikantcode: FAA-KI17 EAN: 8033001432640

€  6,03

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.5/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: 085 070 5200

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)218
    Hoogte (mm)17
    Breedte (mm)107
    TypeStoffilter
    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30374-2
    ACKOJAP A52-30-0019
    ALCO FILTER MS-6451
    AMC FILTER KC-6107
    ASHIKA 21-KI-K17
    ASHUKI I016-40
    CHAMPION CCF0181
    COMLINE EKF261
    CONTINENTAL 28.0002-1250.2
    CoopersFiaam PC8373-2
    DELPHI TSP0325224
    DENCKERMANN M110830
    DENCKERMANN M110830K
    DJ PARTS FC1071
    FI.BA CF-130
    FIL FILTER HC 7147-2
    FILTRON K 1289-2x
    FISPA 314-2
    FRAM CF10210-2
    FRIGAIR 1333.5309
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340307
    HOFFER 17467-X2
    JAPKO 21K17
    KAISHIN A20118
    KAVO PARTS KC-6107
    KLAXCAR FRANCE FC219z
    KNECHT LA 444/S
    KRAFT AUTOMOTIVE 1738801
    LUCAS FILTERS LFCP283S
    MAGNETI MARELLI 350203062780
    MAHLE LA 444/S
    MALÒ 1531821
    MANN CU 2214-2
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MASTER-SPORT 2214-2-IF-SET-MS
    MAXGEAR 26-1506
    MDR MCF-3I17
    MEAT & DORIA 17467-X2
    MECAFILTER JLR7257
    MISFAT HB210
    MOTAQUIP LVCF516
    MULLER FILTER FC374x2
    NIPPARTS N1340311
    NPS K135A02
    OPEN PARTS CAF2179.02
    Omnicraft 2135559
    PURFLUX AH404-2
    QUINTON HAZELL QFC0198
    SAKURA 1738801
    SCT Germany SA 1328
    SIDAT 314-2
    SIVENTO P748
    SIVENTO G748
    SOFIMA S 3259 C
    STELLOX 71-10292-SX
    TECNOCAR E695-2
    UFI 53.259.00
    VALEO 715639
    WILMINK GROUP WG1215669
    WILMINK GROUP WG1233766
    WILMINK GROUP WG1233767
    WILMINK GROUP WG1774657
    WILMINK GROUP WG1215423
    WILMINK GROUP WG1747270
    WILMINK GROUP WG1793729
    WIX FILTERS WP9354
  • Toepasbaarheid

    KIA
    SORENTO I
    SORENTO I (JC) | 2006.05-2011.12 - 2.5 CRDi - 2497ccm, 163pk, 120KW - D4CB
    SORENTO I (JC) | 2006.12-2011.12 - 2.5 CRDi - 2497ccm, 170pk, 125KW - D4CB
    SORENTO I (JC) | 2007.02-2011.12 - 3.3 V6 4WD - 3342ccm, 248pk, 182KW - G6DB
  • Origineel nummers

    97133-2E910KIA
    97133-2E900KIA
    971332E910HYUNDAI
    971332E900HYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK