Interieurfilter

Productnummer: 1412007 Fabrikantcode: FAA-KI11 EAN: 8033001411874

€  10,25

Incl. BTW

Bekijk productspecificaties

Op voorraad
Bestellen
veilig betalen
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Tevreden of geld terug
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Snelle levering
  • Snelle levering
  • 30 dagen gratis ruilen
  • Klanten geven ons een 8.6/10
  • Tevreden of geld terug
  • Beste prijs garantie

Klantenservice: telefonisch offline

Stel je vraag aan onze productspecialisten.

Vraag en antwoord

Selecteer uw vrachtwagen om onderdelen met pasgarantie te tonen.

Meer weten?
  • Specificaties
  • Toepasbaarheid
  • Origineel nummers
  • Fabrikant
  • Levertijd
  • Omschrijving

    Specificaties
    Lengte (mm)257,3
    Hoogte (mm)37,7
    Breedte (mm)98,7
    TypeStoffilter
    Vereist aantal stuks2
    Garantie2 jaar

    Liever laten monteren?

    montagekaart

    WinParts verwijst graag u als klant, aan één van onze montage partners door.

    Vind een montagepartner »

    Vergelijkbare producten van andere Fabrikanten

    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    1A FIRST AUTOMOTIVE C30344-2
    ACKOJAP A52-30-0004
    ALCO FILTER MS-6424
    AMC FILTER HC-8212
    ASHIKA 21-KI-K11
    BREMSI FC0990
    BREMSI FC1530
    CHAMPION CCF0187
    COMLINE EKF303
    CORTECO 80000546
    DELPHI TSP0325179
    DENCKERMANN M110526
    DENSO DCF268P
    DJ PARTS FC1008
    FI.BA CF-186
    FILTRON K 1280-2x
    FISPA 322-2
    FRIGAIR 1328.5337
    HERTH+BUSS JAKOPARTS J1340508
    HOFFER 17354F-X2
    JAPKO 21K11
    JC PREMIUM B40507PR
    JC PREMIUM B40506PR
    KAISHIN A20109
    KAVO PARTS HC-8212
    KLAXCAR FRANCE FC117z
    KNECHT LA 896/S
    LUCAS FILTERS LFCP216S
    MAGNETI MARELLI 350208065800
    MAHLE LA 896/S
    Fabrikant Artikelnummer Prijs
    MALÒ 1531771
    MANN CU 2542-2
    MAXGEAR 26-1615
    MAXGEAR 26-1057
    MDR MCF-3I11
    MEAT & DORIA 17354F-X2
    MECAFILTER JLR7253
    MFILTER K 9063-2
    MISFAT HB357
    MOTAQUIP LVCF635
    MULLER FILTER FC344x2
    NIPPARTS J1340508
    NPS H135I13
    QUINTON HAZELL QFC0321
    SCT Germany SA 1223
    SIDAT 322-2
    SIVENTO P692
    SIVENTO G692
    SOFIMA S 3121 C
    STELLOX 71-10269-SX
    TECNECO FILTERS CK2542-2
    UFI 53.121.00
    VALEO 715529
    WILMINK GROUP WG1215540
    WILMINK GROUP WG1233514
    WILMINK GROUP WG1735482
    WILMINK GROUP WG1747168
    WILMINK GROUP WG1793627
    WILMINK GROUP WG1774604
    WIX FILTERS WP9392
  • Toepasbaarheid

    HYUNDAI
    SANTA FÉ I
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 - 1997ccm, 135pk, 99KW - G4JP
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.08-2006.03 - 2.0 CRDi - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.04-2006.03 - 2.0 CRDi 4x4 - 1991ccm, 113pk, 83KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2003.08-2006.03 - 2.0 CRDi 4x4 - 1991ccm, 125pk, 92KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2003.11-2006.02 - 2.0 CRDi Vierwielaandrijving - 1991ccm, 145pk, 107KW - D4EA
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 136pk, 100KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.4 16V 4x4 - 2351ccm, 146pk, 107KW - G4JS
    SANTA FÉ I (SM) | 2001.02-2006.03 - 2.7 V6 4x4 - 2656ccm, 173pk, 127KW - G6BA
    TRAJET
    TRAJET (FO) | 2003.11-2008.07 - 2.0 - 1975ccm, 141pk, 104KW - G4GC
  • Origineel nummers

    976193D000KIA
    976193C200KIA
    976193C102KIA
    97619-3D200KIA
    97619-3D100KIA
    976193D000HYUNDAI
    97619-3D200HYUNDAI
    97619-3D100HYUNDAI
    971333A000HYUNDAI
  • Fabrikant

    Japanparts

    Japanparts is grootleverancier van eigenlijk elk deeltje dat je in een auto kan vinden. Het bedrijf met Italiaanse oorsprong is een van de grootste leveranciers van onderdelen en componenten van auto’s met Aziatische of Amerikaanse afkomst. 
    Ze zijn, zoals de naam verraadt, vooral gespecialiseerd in Japanse automerken, daarnaast ook voor grote Koreaanse, en enkele Amerikaanse merken. Sinds 1992 werken zij met ervaren werknemers naar het beste resultaat.
    De jaarlijkse omzet bedraagt hedendaags rond de 30 miljoen. Van die omzet wordt ongeveer 55% gegenereerd uit de binnenlandse markt en 45% wordt uitgevoerd naar landen binnen Europa. Het distributienetwerk van dit merk is erg groot. In Italië alleen al heeft het 50 vestigingen en daarnaast zijn er nog meer dan 400 in de rest van Europa.

    Schokdempers
    Remblokken
    Draagarmen
    Luchtfilters

  • Levertijd

    Op werkdagen voor 18:00 uur besteld is overmorgen in huis

Bestellen
veilig betalen
,
We gebruiken cookies voor de beste gebruikerservaring. Lees meer..
OK